Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Jste připravena stát se šelmou, která nemilosrdně uloví každého zajíčka, který se jí zalíbí? „Puma“ je žena třicátnice nebo čtyřicátnice, která je úspěšná, nezávislá, sexy a připravena lovit mladší muže. Ze všeho nejvíce jde o přístup – když si budete věřit, dosáhnete všeho, co si zamanete. Pokud chcete být přitažlivější, než Miranda ze seriálu Sex ve městě, přečtěte si tento článek.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:
Pracujte na svém vzhledu

 1. 1
  Nesnažte se vypadat jako dvacetiletá žena. Přestože existuje spousta věcí, díky kterým můžete vypadat mnohem přitažlivěji, než nyní, vaším cílem by nemělo být vypadat jako dvacetiletá dívka. Když se budete oblékat a líčit jako mladá dívka a budete nosit příliš mladické účesy, lidé poznají, že si na něco hrajete. Měla byste svůj věku umět nosit a vypadat skvěle, což neznamená, že musíte nosit krajkové šaty a boty na vysokém podpatku.
  • Můžete nakupovat v obchodech pro mladé, když budete schopná v nich najít věci, které vám budou slušet. Větší štěstí ale budete mít v obchodech, ve kterých jste zvyklá nakupovat.
 2. 2
  Nechejte se ostříhat. Můžete si nechat udělat melír, který dokáže skrýt první šediny, nebo si můžete vybrat úplně novou barvu. Většina těchto žen nosí sexy a mladistvé účesy. Vyberte si střih, který se bude hodit k vašemu typu obličeje a postavy. Nesnažte se nosit příliš krátké vlasy, pokud se to k vám nehodí. Můžete nosit ofinu, sestříhaný účes, nebo si jen nechat zastřihnout konečky.
  • Můžete mít i kratší mikádo, ale musíte si dát pozor, abyste nevypadala jako babička.
  • Dříve si ženy ve středním věku nechávaly vlasy stříhat na krátko a nebarvily si je. V dnešní době to ale není možné. Měla byste mít sexy upravené vlasy. Vezměte si příklad třeba z Jennifer Aniston nebo Demi Moore.
 3. 3
  Kupte si nové oblečení. Vyberte si oblečení a boty, které se hodí na módní přehlídky. Starší sexy ženy vždy nosí nejnovější trendy. Neznamená to, že musíte nakupovat nejdražší oblečení, jaké seženete, ale měla byste nosit věci, které vám sluší a ve kterých se cítíte sexy. Pokud jdete na rande, vezměte si něco, v čem bude vidět, jak máte vypracované tělo, nebo co zvýrazní vaše křivky. Pokud vlastníte teplákovku, spalte ji!
  • Ukazujte své přednosti. Pokud máte krásné nohy, noste kratší sukně!
 4. 4
  Buďte ve formě. Někteří lidé si myslí, že když vám je 40 let, už není možné zhubnout a vypadat dobře. Pro vás to ale neplatí. Když se budete snažit, můžete vypadat tak dobře, jak budete sama chtít. Pokud nechcete vypadat jako modelka, vůbec to nevadí. Měla byste chodit cvičit jen tak často, abyste se ve svém těle cítila dobře a byla zdravá.
  • Nezapomínejte na to, že oblé ženské křivky jsou velmi sexy. Jde jen o to, abyste měla pevné tělo.

Metoda 2
Metoda 2 ze 3:
Mějte správný přístup

 1. 1
  Buďte nezávislá. Skutečná puma je nezávislá – jak finančně, tak emocionálně. Je legrace potkávat se s novými muži a začínat s nimi vztahy, ale neměla byste mít pocit, že musíte najít muže pokaždé, když vyrazíte ven. Puma je dostatečně sebevědomá, takže jí nevadí být o samotě a nepotřebuje být neustále obklopena krásnými muži. Měla byste mít kamarádky, koníčky a kariéru. Nesmíte být na nikomu závislá.
  • Muži, které budete potkávat, jsou zvyklí na mladé dívky, které vyžadují neustálou pozornost. Dejte jim najevo, že jste jiná a že je nepotřebujete. Díky tomu vás budou chtít ještě více.
 2. 2
  Když vás někdo odmítne, nic si z toho nedělejte. Pokud chcete být puma, budete muset překonávat tradiční představy o tom, jak se má žena chovat. Není na tom nic špatného. Jde o váš životní styl a měla byste na sebe být pyšná. Když si z vás někdo bude utahovat, zapomeňte na to a pokračujte ve svém životě.
  • Když vás budou vaše kamarádky popichovat kvůli tomu, že chodíte večer do barů, místo abyste zůstávala doma, také si z toho nic nedělejte. Žijte svůj život tak, jak ho chcete žít. Každému dělá radost něco jiného.
  • Puma nikdy nepřemýšlí o neúspěších ve vztazích s muži. Dobře ví, že se vždy najde spousta mužů, kteří budou obdivovat její krásu a nezávislost a že díky tomu nikdy nebude muset být sama. Uvědomte si, že když nebudete chtít dlouhodobé vztahy a závazky, budete pro mladé muže velmi přitažlivá. Kromě toho je toho budete moci spoustu naučit.
 3. 3
  Zbavte se svých problémů. Pokud vám již bylo čtyřicet let, pravděpodobně jste toho v životě už dost zažila. Mohlo jít o problémy v práci, nepříjemný rozvod, nebo problémové děti. Než vyrazíte ven, měla byste všechny své problémy hodit za hlavu. Pokud najdete mladšího muže, se kterým budete chtít chodit dlouhodobě, později se mu můžete začít trochu svěřovat, ale pokud vám jde jen o rande, neměla byste muže svými problémy zatěžovat.
  • Neznamená to, že byste měla lhát. Pokud za sebou máte například nepříjemný rozvod, můžete o tom mluvit, ale neměla byste tato témata sama otvírat.
 4. 4
  Vyzařujte sebevědomí. Pokud chcete být puma, musíte být sebejistá. Procházejte se jako královna, nebo jako uklízečka. Dávejte mužům najevo, že máte sama sebe ráda, že milujete svůj život a že jste šťastná. Usmívejte se, dívejte se lidem do očí a stůjte rovně. Buďte optimistická a snažte se zajistit, aby se lidé ve vaší společnosti cítili skvěle.
  • Pokud chcete nosit těsné šaty a vysoké podpatky, budete muset mít dostatečné sebevědomí. Když se vám to podaří, muži z vás nespustí oči.
 5. 5
  Buďte hrdá na své zkušenosti. Nemyslete si, že všechny ty roky randění, manželství a životních zkušeností přijdou vniveč. Neměla byste se sice zatěžovat svými problémy z minulosti, ale musíte si uvědomit, že jste se toho v životě spoustu naučila. Pokud jste měla tři různé práce, buďte na sebe pyšná. Pokud jste žila v pěti různých zemích, máte jistě spoustu zajímavých zkušeností. Neponižujte se a nepřipravujte se o zábavu – díky svým zkušenostem jste mnohem zajímavější, než mladší dívky.
  • Když se seznámíte s nějakým mužem, vyprávějte mu o všem skvělém, co jste zažila. Uvidíte, že to na něho udělá dojem.
 6. 6
  Buďte silná a ukazujte světu svoji nejlepší tvář. Mladší muži a ženy, vaši vrstevníci a vaši kolegové vás budou uznávat za to, že jste rozhodná, máte zkušenosti a víte, co chcete. Mladší lidi toho můžete spoustu naučit, můžete jim pomoci uspět a cítit se lépe. Pokud máte pocit, že na to nejste připravená, vzpomeňte si na všechny své životní úspěchy. Je na čase zvednout hlavu a být taková, jaká jste uvnitř – život na nic nečeká, musíte využít každé příležitosti.
  • Zamyslete se nad tím, co jste musela udělat pro to, abyste získala svoji aktuální práci. Musela jste nadřízené oslnit svými znalostmi nebo schopnostmi? Patříte mezi několik nejlepších lidí v daném odvětví a ostatní kolegové vás respektují?
  • Zamyslete se nad tím, co vám jde a co umíte. Jste skvělá matka, která má doma vždy uklizeno? Nebo jste bojovnice v práci a svými úspěchy překonáváte všechny muže?
 7. 7
  Přestaňte se cítit provinile a zodpovědně za ostatní. S postupujícím věkem a zkušenostmi si ženy často uvědomují, že za své problémy si lidé mohou sami a že nemusejí být za nikoho zodpovědné. Pokud se na vás někteří z vašich blízkých příliš spoléhali, dejte jim najevo, že musejí být zodpovědnější. Odpoutejte se od lidí, kteří na vás závisí a řekněte jim, že se musejí naučit rozhodovat sami.
  • Naučte se přerušovat kontakty s lidmi, kteří vám kazí život. Nepotřebujete ve svém životě nikoho, kdo vám vysává energii, využívá vás, nebo vás stahuje ke dnu. Pumy takové lidi netolerují.
  • Být chladná a držet si odstup je často považováno za krutost. S některými lidmi se ale jinak jednat nedá, protože nechápou, že s nimi nechcete mít problémy.
  • Máte pocit, že neumíte jít nemilosrdně za tím, co chcete? Uvědomte si, že mít vše pod kontrolou a dostat to, co chcete, je u mužů naprosto běžné. Když se to naučíte, budete mít moc a získáte si úctu.

Metoda 3
Metoda 3 ze 3:
Vyrazte na lov

 1. 1
  Hledejte muže na správných místech. Pokud se chcete seznámit s mladším mužem (25 let a méně), nemůžete chodit na místa, kam běžně chodíte, jako jsou drahé restaurace nebo lázně. Budete muset chodit do barů ve finančním distriktu města, do sportovních barů, nebo do barů pro mladší lidi. Neznamená to, že byste měla chodit do zapadlých putyk, ale měla byste si najít místa, kam chodí mladší muži.
  • Pokud máte ráda velmi mladé muže, zajděte si do nějakého univerzitního baru. Vždy se ale ujistěte, že jednáte s plnoletými.
 2. 2
  Najděte si správného muže. Pumy nechodí s muži ve svém věku (nebo se staršími). S těmito muži již máte své zkušenosti a nyní je na čase zaměřit se na mladší muže. Lovte zajíčky, kteří jsou nezkušení a nadšení a mají rádi ženy. Vyhýbejte se příliš mladým mužům, abyste se nedostala do problémů se zákonem a vždy se zamyslete nad tím, zda není daný muž tak mladý, že by mohl být vaším synem.
  • I v případě, že máte ráda mladé muže, byste si měla dávat pozor na to, aby vás brali jako partnerku a ne jako matku – není vaší povinností starat se o mladého dětinského muže, který ještě nenašel své místo ve světě.
  • Hledejte sebejisté a dobře oblečené muže, kteří jsou sexy. Dívejte se jim do očí – když se na vás zadívají a neuhnou pohledem, jste na dobré cestě.
  • Vyhýbejte se nejistým mužům. Tito muži ještě nejsou dospělí a moc legrace byste si s nimi neužila.
  • Vybírejte si muže, se kterými se budete pouze přátelit. S těmito muži budete mít dlouhodobé přátelské vztahy. Ti, se kterými chcete randit, ve vašem životě většinou moc dlouho nevydrží.
 3. 3
  Naučte muže něco o životě. Výhodou vašeho věku je to, že máte zkušenosti a víte, co je v životě důležité. Když poznáte mladého muže, se kterým vám bude dobře, můžete ho naučit několik věcí, které se mu budou hodit. Neměla byste být ale příliš vážná a chovat se jako matka nebo učitelka. Objednejte mu svůj oblíbený drink, nebo mu poraďte, jak získat povýšení. Dejte mu najevo, že je s vámi zábava a že máte spoustu cenných znalostí. .
  • Dejte si pozor na to, abyste neohrozila jeho mužnost. Musíte si dávat pozor na to, aby neměl pocit, že se nad ním povyšujete.
 4. 4
  Naučte ho něco i v posteli. Tento krok je samozřejmostí. Až spolu budete spát, budete ho muset naučit vše, co od něho budete chtít. Pokud je mu 22 let a za celý život měl jen jednu přítelkyni, pravděpodobně nebude tak zkušený. Nečekejte na to, až se to naučí sám a ukažte mu to. Uvidíte, že ho tím nažhavíte a nakonec si to oba užijete.
  • Mladí muži jsou v sexu velmi vděční a milují zkušenosti starších žen. Okolo 25 let jsou také na sexuálním vrcholu, takže si to užijte!
 5. 5
  Nedělejte si starosti kvůli vašemu věkovému rozdílu. Pokud se chcete se svým novým mužem bavit, neměla byste neustále mluvit o tom, že je na vás moc mladý. Na těchto věcech nezáleží. Důležité je to, že je vám spolu dobře.
  • Nemluvte o tom a když o tom začne mluvit on, jen se tomu zasmějte. Můžete ho toho spoustu naučit, aniž byste mu musela připomínat, že jste o hodně starší.
 6. 6
  Ve vašem vztahu byste měla mít vždy navrch. Puma nikdy nedovolí muži převzít kontrolu nad vztahem, i když to umí zařídit tak, aby si muž myslel, že ji má. Musíte být vždy o jeden krok napřed před svým mužem a vědět, co udělá. Připravte se na to, že když bude toužit po vážném vztahu, nebo se váš vztah bude vyvíjet nesprávně, budete muset odejít.
  • Užívejte si svoji moc – vaším cílem je dobře se bavit a trávit čas s mladými muži bez závazků.

Tipy

 • Dejte si pozor, abyste nepůsobila zoufale, nebo příliš nadšeně. Muži mají rádi ženy, které na sobě nedávají znát to, že mají radost, když jim věnují pozornost.
 • Dejte si pozor, abyste se nesetkala s matkou svého zajíčka. Pravděpodobně jde o ženu ve vašem věku, která jistě ani neví, že její syn tráví čas se starší ženou.
 • Nezačínejte se s mladými muži hned bavit o sexu. Nejprve jim ukažte, že jste chytrá a zkušená.


Varování

 • Praktikujte pouze bezpečný sex a dávejte si pozor, abyste se nenakazila nějakou pohlavní chorobou.
 • Než nějakého svého mladšího muže představíte svým dětem, počkejte několik měsíců. Děti poznamenané rozvodem rodičů se mohou snadno upnout na nového partnera jednoho z rodičů, nebo ho mohou naopak velmi nenávidět. Měla byste si svým vztahem být jistá ještě dříve, než přistoupíte k tak velkým krokům.

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 20 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 5 085 krát
Stránka byla zobrazena 5 085 krát.

Pomohl vám tento článek?