Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Stát se striptérkou je jednoduché, většina klubů neustále hledá posily. Pokud jste zvážila všechny výhody a nevýhody této práce a rozhodla jste se, že do toho chcete jít, čtěte dál.

Metoda 1
Metoda 1 ze 4:

Najděte si ten správný klub

 1. 1
  Zajděte si do klubů, kde byste chtěla pracovat. Je dobré obejít si postupně během několika týdnů všechny kluby, kam byste se chtěla hlásit. Jděte v civilu a vezměte si s sebou nějakého kamaráda. Pokud uvidíte, že v nějakém klubu nedodržují pravidla, jděte jinam. Jistě byste nechtěla pracovat někde, kde by to pro vás mohlo být nebezpečné nebo kde by se k vám nechovali hezky. Existují tři typy klubů pro pány:
  • Lepší kluby. Tyto kluby mají většinou dress code a často musíte nosit dlouhé šaty, které jsou vlastně něco mezi spodním prádlem a večerní róbou. Tyto kluby mají často placené členství a očekává se, že se budete dělit o své zisky s ostatními zaměstnanci (cca 10-20%). Do těchto klubů chodívají většinou bohatí podnikatelé a muži na vysokých pozicích, kteří mají rádi luxus. Musíte tedy splnit jejich očekávání a být krásně oblečená, nosit drahé šperky a pečovat o sebe. Tyto kluby většinou bývají velké a pracuje v nich každou noc mnoho tanečnic.
  • Městské kluby. Tyto kluby jsou většinou uvolněnější a často přitahují místní nebo turisty. Nebudete se muset tolik omezovat s kostýmy, pokud v nich budete pracovat. Je to dobré místo pro začátek, pokud s tančením teprve začínáte. Některé z těchto klubů jsou v industriálních oblastech a jiné jsou ve městě a jde spíše o bary s obsluhou nahoře bez a odhalenými tanečnicemi.
  • Kluby třetí kategorie. Tyto kluby jsou většinou v odlehlejších místech a mívají vcelku pochybnou klientelu. Většinou jim nezáleží příliš na tom, koho zaměstnají a přitahují špatné typy lidí.
 2. 2
  Ptejte se. Jakmile si najdete místo, kde byste chtěla pracovat, najděte si nějakou místní tanečnici a zeptejte se jí na to, jaké to je. Kolik si vydělává? Dostává spropitné nebo se o ně dělí s ostatními? Pokud ano, kolik jim musí dávat? Pokud je to více než 50% výdělku, rozhodně vám to nestojí za to. V každém klubu si řeknou jiné procento, vždy se tedy raději zeptejte.
  • Pokud máte čas a zájem, můžete chvíli sledovat několik děvčat při práci. Čím více jich uvidíte, tím blíže se dostanete realitě této profese.
  • Nezapomeňte se jich zeptat, kde si kupují oblečení!
 3. 3
  Najděte manažera klubu. Pokud se vám zamlouvá to, co jste se dozvěděli od jiné tanečnice, požádejte ji, aby vás představila manažerovi. Jemu můžete říct, že máte zájem o tuto práci a domluvit si pohovor.
  • Zeptejte se na všechny důležité detaily: kam a kdy máte přijít, jak dlouho to bude trvat (tj. kolik písniček si máte připravit), co si máte vzít na sebe a zda tam manažer ten večer bude. Když vše zjistíte, klidně se můžete pokusit ho okouzlit a zeptat se na vše ostatní, co byste chtěla vědět. Můžete se ptát i na to samé, na co jste se ptala zaměstnanců a zjistíte, jestli vám někdo z nich nelže.
Metoda 2
Metoda 2 ze 4:

Co potřebujete, abyste mohla začít

 1. 1
  Sežeňte si potřebné oblečení. Oblečení pro striptérky najdete v různých katalozích, v obchodech s erotikou a všude možně na internetu. Kupujte si ale jen takové oblečení, které půjde jednoduše svléknout i s vysokými podpatky. Vždy si zkontrolujte platné zákony ve své zemi – v některých státech je nutno nosit určitý druh spodního prádla. Zde je seznam všech věcí, které budete potřebovat:
  • Vysoké podpatky (alespoň 10cm)
  • Tanga (řiďte se zákony, většina tanečnic nosí speciální tanga)
  • Spodní prádlo nebo striptýzový kostým
 2. 2
  Dobře si promyslete, na co se chystáte. Sedněte si v klidu doma a zeptejte se sama sebe, jestli to skutečně chcete dělat. Některé ženy jsou vystaveny posměchu a pohrdání za to, že dělají striptérky, nebo i za to, že jimi byly kdysi v minulosti. Jste připravena nést všechny psychologické následky?
  • Navíc peníze nejsou vždy zaručeny. Když budete hodně dobrá, můžete si za den vydělat asi 2000-4000Kč. Pokud ale nevíte, jak na to a neumíte se „prodat“, je možné, že se vrátíte domů zadlužená. Nikde není psáno, že jako striptérka budete vydělávat velké peníze.
  • Nezapomeňte, že konkurence je velká. Jde samozřejmě hodně o vzhled, ale i některé krásné dívky odcházejí z klubu s prázdnou. Většina dívek, které začnou dělat striptérku si neuvědomují, že jde o běžnou práci, při které prodávají svůj čas, svoji pozornost a tančí pro peníze. Nemůžete to jen tak odfláknout a myslet si, že si vyděláte hodně.
 3. 3
  Nemělo by vám vadit, že nebudete mít žádný osobní prostor. V práci se po vás bude neustále někdo sápat, sahat na vás a někdy to může být nepříjemné. Budete si muset zvyknout na to, že jste nahá před cizími lidmi, kteří se budou snažit se vás dotknout. Zní to sice strašlivě, ale postupem času si na to zvyknete.
  • Nejvíce se vás klienti budou snažit osahávat v klubech, kde je to dovoleno. Existují také kluby, kde je dotýkání se striptérek přísně zakázáno. Zákonem není dovoleno na vás sahat téměř nikde, ale takto to ve skutečnosti nefunguje. Budete muset mít silný žaludek, umět se za sebe postavit a někdy si vynutit pravidla i tvrdě.
 4. 4
  Buďte ve formě. Přestože se celý svět točí kolem vzhledu a sex appealu, zde jde o profesi, ve které je to skutečně velmi důležité. Když nebudete ve formě, pravděpodobně nebudete schopná si vydělat dost peněz. Nemusíte být dokonalá, žádná dívka není. Je ale dobré začít pracovat na svém těle, abyste měla na pódiu větší sebevědomí. Začněte zdravě jíst a cvičit, pokud to ještě neděláte.
  • Striptérky jsou různě velké i malé, neexistuje žádný limit, do kterého se musíte vejít. Jak jsme ale již řekli, když se nebudete umět prodat, nezvládnete si vydělat. Vypracovat si postavu je pouze jedním z mnoha kroků, které budete muset udělat, abyste se v tomto odvětví stala úspěšnou.
Metoda 3
Metoda 3 ze 4:

Naplánujte si svůj konkurz

 1. 1
  Než půjdete předvést své umění do klubu, nejprve si to vyzkoušejte. Naučte se chodit na podpatcích. Když budete tančit bosa, bude to něco úplně jiného. Tančení a zároveň svlékání pro vás nejprve asi nebude úplně jednoduché. Dejte si před sebe zrcadlo nebo se natáčejte na video a sledujte, co děláte špatně a co budete muset zlepšit.
  • Pokud se chystáte na konkurz do nějakého klubu, uklidněte se tím, že si zatančíte jednu noc jako amatérka v jiném klubu. Když budete trénovat sama doma nebo jen před svým přítelem, nebude to stejné, jako když se na vás dívají cizí lidé. Když si to vyzkoušíte jednu noc předtím, budete jistě mnohem uvolněnější.
 2. 2
  Vyberte si ty správné písničky. Většinou si budete muset nachystat tři písničky – rychlou, středně rychlou a pomalou. Najděte si vhodné písničky pro každou kategorii, které velmi dobře znáte a připravte si choreografii. Každý by se měla trochu lišit, ale nezapomínejte na základy.
  • Snažte se netančit příliš opakovaně, budete vypadat, jako že neumíte žádné jiné pohyby. Každému tempu se přizpůsobte a pro každou písničku si najděte jinou pohybovou dynamiku.
 3. 3
  Pokud začínáte, držte se dál od tyčí. Pokud jste s nimi ještě nikdy netančila, pravděpodobně u nich nebudete nikdy vypadat sexy. Za čas se u tyče naučíte tančit, nyní se uvolněte. Pro konkurz je nepotřebujete.
  • Nejlepší způsob, jak se naučit tančit u tyče je sledovat videa online. Potom se snažte napodobit nejzákladnější pohyby. Další možností je vyzkoušet lekce tance u tyče. Najděte si ostatní články na wikiHow na toto téma a jistě se dozvíte více.
Metoda 4
Metoda 4 ze 4:

Na konkurzu

 1. 1
  Vyberte si pseudonym. Jistě se nechcete proslavit jako striptérka pod svým vlastním jménem. Vymyslete si raději několik možností. Většina jmen je již obsazená. Vyhýbejte se klasikám jako Angel, Diamond nebo Rose. Můžete si vybrat dvěma způsoby:
  • Relativně normální jméno. Vyberte si takové, které se k vám hodí – Summer, Ginger, Hope atd.
  • Trochu exotičtější jméno. Striptérka je vlastně exotická tanečnice, proč si tedy nevybrat také exotické jméno? Gia, Ayesha nebo Amira jsou skvělá jména, se kterými vystoupíte z davu.
 2. 2
  Vezměte si s sebou vše potřebné. U některých konkurzů si budete muset přinést pouze oblečení, jít do klubu a říct, že chcete tančit. Snad se vás zeptají alespoň na občanský průkaz, aby si ověřili, že vám již bylo 18 let. Jinde vás zase nepustí na pódium, dokud si vás neprohlédnou v běžném oblečení i v tanečním kostýmu. Buďte tedy připravena.
  • Pokud vás chce manažer „zkoušet“ kdekoli jinde, než na pódiu, seberte se a odejděte. Na takových místech většinou hledají dívky, které budou dělat i něco víc, nebo je manažer úchyl, který se snaží dívky zneužívat. Ve většině klubů budete dělat konkurz přímo na pódiu. Když se včas zeptáte, budete to vědět.
 3. 3
  Jděte na to! Máte na sobě sexy prádlo, jste krásně učesaná a nalíčená a máte dokonale upravené nehty. Nyní se pouze zaposlouchejte do hudby, usmívejte se a dejte se do toho. Když se jim budete líbit, skvěle! Jen se zeptejte, kdy můžete nastoupit. Když se jim líbit nebudete, neberte to osobně. Koneckonců tito lidé ani nemusejí znát vaše skutečné jméno!
  • Pokud opravdu chcete vystupovat v tomto klubu, můžete se zeptat, jestli si můžete konkurz někdy v budoucnu zopakovat. Je možné, že se budete moci účastnit například amatérských nocí. Když o vás nebudou mít zájem vůbec, zkuste to někde jinde.

Tipy

 • Ve většině klubech vám dovolí vyměnit si drobné, které si vyděláte, za větší bankovky.
 • Snažte se získat si úctu svých kolegyň a klientů. Neoblékejte se příliš vyzývavě (buďte sexy, ale nikdy ne jako šlapka) a nesvlékejte se příliš rychle. Když klienti uvidí, že za pár korun uděláte cokoli, uvědomí si, že vám vlastně vůbec nemusí platit více. Také se snažte zachovat si úctu sama k sobě.
 • Většina klientů pozná, že s touto prací teprve začínáte a to pro ně bývá velmi přitažlivé. Uvidí vás jako nevinnou, ale sexy dívku. Snažte se z toho vytěžit co nejvíce.
 • Vždy se dobře oholte na celém těle a snažte se to tak dělat pokaždé, když jdete do práce.
 • Někteří klienti, kteří se stydí, s vámi nejprve nebudou chtít mluvit. Můžete jim koupit panáka a snažit se prolomit ledy. Díky tomu si brzy získáte pravidelné zákazníky.
 • Nenoste třpytky ani příliš těžký parfém. Tyto věci ulpívají na klientech a snadno se potom přijde na to, kde byli. Když budete takto „označkovaná“, je možné, že si kvůli tomu moc nevyděláte. Pamatujte – žádné třpytky a jen malé množství parfému.
 • Každý klub má vlastní pravidla, například „nahoře bez během druhé písničky, dole bez během třetí písničky“. Pokud ale nepracujete v nějakém oplzlém klubu, nebudou si u vás nic takového vynucovat. Pracujte tak, jak je vám to příjemné.
 • Snažte se předejít podráždění v intimních partiích po holení a použijte trochu antiperspirantu pro citlivou pokožku.
 • Rozhlédněte se kolem sebe. Čím hezčí klub je, tím více peněz si vyděláte a tím méně toho budete muset snášet. Například když budete pracovat v klubu se skutečnými vyhazovači, nalévá se tam alkohol, obsluha je nahoře bez, pro hosty platí dress code a plat dostáváte přímo od klubu, vyděláte si více, než když budete pracovat v klubu třetí kategorie, kde vás budou osahávat divní lidé, ale nenalévají tam alkohol. Také si pamatujte, že opilí klienti jsou často agresivnější než ti, kteří pijí v klubu a dobře se baví.
 • Znejte své klienty. Zjistěte si, kdo tam chodí, protože je nadržený a kdo tam chodí, aby se pobavil (většinou je to tak u dámské části zákazníků).
 • Opravdu se snažte o sebe pečovat, mít upravené nehty a vlasy. Také nehty na nohou byste měla mít krásné a nalakované.
 • Pravděpodobně vám nebude platit přímo klub, kde budete pracovat, ale zákazníci za to, že se budete svlékat. Pamatujte si, že se nesnažíte získat si jejich peníze, ale oni se snaží získat vaše tělo. Tančete tedy pomalu a budujte napětí. Pokud máte na sobě šaty, svlékejte si je velmi pomalu a nechávejte zákazníky, ať platí.
 • Buďte agresivní. Nežádejte klienta o tanec, řekněte mu jednoduše, že s ním chcete jít do VIP místnosti. Když řekne „možná později“ nebo „teď ne“, nevzdávejte to. Řekněte mu „tak se zatím dobře bav, já se vrátím“, usmějte se a odejděte. Během večera ho sledujte a uvidíte, jestli si to nerozmyslí.
 • Když se budete snažit klienta přesvědčit k soukromému tanci, usmívejte se, položte mu ruku na rameno a udržujte oční kontakt. Přitáhněte jeho pozornost na svá prsa a mluvte jemným hlasem. Možná si mu budete moci sednout i na klín, ale v některých klubech platí přísná pravidla.
 • To nejdůležitější není to, jak se umíte pohybovat, ale to, jak se umíte „prodat“. Jste tam, abyste hosty zabavila. Chovejte se k nim tak, jako kdyby byli nejhezčí, nejchytřejší a nezajímavější muži na světě. Když vám ale nedají žádné peníze, nezdržujte se s nimi. Chcete si přece vydělat a čas je drahý.
 • Snažte se najít něco, co se vám na každém klientovi líbí a změřit se na to. Alespoň to nebudete muset úplně celé hrát.
 • Když si budete počítat peníze na konci směny, nikdy se nechlubte ostatním striptérkám. Vždy si nechejte své výdělky pro sebe a nenoste si s sebou do práce více peněz, než budete potřebovat.
 • Když jde jen o muže, kteří se chtějí pobavit, vyděláte si více peněz. Jistě si ale nebudou chtít připlatit za soukromý tanec. Snažte se je tedy pobavit a získat od nich co nejvíce peněz na pódiu (můžete jim gestikulací dávat najevo, kam vám mají peníze dávat).
 • Peníze si můžete dávat za podvazek. Můžete si ho dát kamkoli na nohu a klienti vám peníze mohou strkat všude, kam mají dovoleno. Až dotančíte, přeložte si peníze napůl a strčte si je za podvazek.
 • Ze začátku se pohybujte pomaleji. Až se do toho dostanete, můžete zkusit rychlejší pohyby.
 • Boty, kostýmy i spodní prádlo si budete moci odepsat z daní. Schovávejte si tedy všechny účtenky. Pokud ale chcete pracovat jen na černo (pokud nemůžete z nějakého důvodu sehnat normální práci), není to možné. Zjistěte si, jaká pravidla platí pro striptérky.

Varování

 • Nikdy nepřijímejte nabídku soukromého tance u některého z klientů doma. Je to velmi nebezpečné a mohlo by vás to stát i život.
 • Možná je to ve vašem klubu pravidlem, ale za soukromé tance byste si vždy měla nechat platit dopředu.
 • Neopíjejte se v práci. Někdy je dobré se trochu uvolnit, ale když se něco pokazí, nebudete se moci bránit. Vypijte pouze tolik, kolik zvládnete. Nejlepší ale bude nepít vůbec. Jste tam, abyste pracovala, ne abyste se bavila. Pokud vám někdo nabízí pití, nechejte si koupit nealko. I jeden drink může být nebezpečný.
 • Nebojte se ukončit soukromý tanec, pokud klient překročí hranice nebo se vás neustále snaží dotýkat.
 • Dezinfekce na ruce a vlhčené ubrousky se vám budou hodit. Po skončení tance se jimi celá otřete. Budete po nich chutnat nepříjemně, takže pokud se nějaký klient pokusí udělat něco hloupého, jako například olíznout vás, budete mít větší šanci, že už to příště neudělá. Vlhčené ubrousky používejte také místo toaletního papíru (který dělá žmolky).
 • Vždy si očistěte tyč lihem. Nemůžete vědět, kde byly vaše kolegyně.
 • Nikdy se nenatírejte olejem ani tělovým mlékem než půjdete do práce. Budete potom klouzat a padat a způsobíte to samé i těm, které budou tančit po vás. Mohla byste se vážně zranit. Žádný olej a tělové mléko nejpozději několik hodin před cestou do práce.
 • Nikdy nedělejte „něco navíc“ (tj. věci, které nejsou klubem dovoleny). Peníze si vyděláte i tak a navíc nikdy nevíte, kdo může být policista v přestrojení. Pokud si neumíte vydělat tak, že budete pracovat poctivě, najděte si jiný klub.
 • Naučte se hrát vyhazovače, hlavně pokud ve vašem klubu žádní nejsou. Je nejlepší na takových místech vůbec nepracovat, ale pokud si nemůžete najít nic jiného, budete se s tím muset spokojit. Drzým klientům se naučte říkat, aby se chovali slušně, jinak budou muset odejít. Pokud jen sedí a nikomu neplatí, pobídněte je. Když na vás bude někdo sahat, odstrčte ho a když zajde ještě dál, klidně to udělejte taky.
 • Po cestě k autu si noste klíče v ruce. Můžete si vzít do ruky také boty s vysokým podpatkem.
 • Nikdy klientům nedávejte své telefonní číslo ani jméno. Také nedávejte kontakt na ostatní tanečnice, jinak to začnou dělat taky. Není to bezpečné. Žijte dvojím životem a pokud je to nutné, pořiďte si telefon určený pouze pro tuto práci.
 • Některé kluby mají velmi přísná pravidla ohledně toho, co je dovoleno a co ne. Některá z nich jsou například pruhy od opálení, nehezké zuby a žmolky od toaletního papíru (proto ty ubrousky). Vždy dodržujte to, co po vás chtějí (i když většinu z těchto věcí byste měla dělat automaticky).
 • Pokud jedete domů taxíkem, využívejte pouze služeb velkých společností a vždy dejte vědět také někomu, komu důvěřujete. Řidiči řekněte, že ho nechcete urazit, ale že se snažíte pouze zajistit si bezpečnost, protože existuje spousta úchylů. Většinou vás bez problémů pochopí.
 • Některé kluby vám mohou zajistit práci také v jiných klubech. Nejprve si o tom vše zjistěte. Některé kluby nedovolují dívkám tančit jinde, jiným je to zase jedno. V některých klubech to také může být nepříjemné, nebo v nich vyhazovači nepracují tak, jak by měli.
 • Vždy dodržujte zákony, jinak vás z většiny dobrých klubů vyhodí. Existují pravidla pro to, jak se vás klienti smí dotýkat a co si smíte svléknout a co ne. Vždy tato pravidla dodržujte.
 • Nesnažte se získat si soukromý tanec od mužů v předních řadách, pokud zrovna na pódiu tančí jiný tanečnice. Mohla byste ji naštvat a to rozhodně není dobré. Pokud je ale v klubu dost lidí, nebojte se zkusit to u kohokoli, pro koho zrovna netančí žádná striptérka na pódiu.

Věci, které budete potřebovat

 • Vysoké podpatky
 • Alespoň tři kostýmy
 • Dětské ubrousky
 • Gel na vlasy nebo lak
 • CD s písničkami
 • Gumička a podvazek
 • Hezké nehty, vlasy a make-up
 • Sexy spodní prádlo


O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 110 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 19 112 krát
Kategorie: Svět práce
Stránka byla zobrazena 19 112 krát.

Pomohl vám tento článek?