Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Chovají se k vám lidé špatně, neuctivě, nebo nemilosrdně? Je na čase se obrnit a naučit se být zlá! Musíte si ale uvědomit, že vás kvůli tomu lidé přestanou mít rádi.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:

Buďte zlá jako Regina George

 1. 1
  Snažte se vypadat dobře. Regina má moc. Jedním z důvodů, proč jí ostatní lidé moc dopřávají je to, že je krásná a za každých okolností upravená. Není to sice příjemné, ale lidé vás hodnotí podle toho, jak vypadáte. Pokud chcete mít moc a být zlá, musíte vypadat dobře. Musíte umět lidi zastrašit a toho nejlépe dosáhnete tím, že budete krásná.
  • Noste módní oblečení. Můžete nosit nejnovější trendy, nebo můžete trendy sama určovat. Vybírejte si oblečení pečlivě a noste jen to, co vám dobře padne. Měla byste si najít vlastní styl.
  • Noste kabelku a v ní make-up. I na hodiny tělocviku chodí Regina George upravená. Je úspěšná, protože je detailistka. Musíte být připravená na všechno.
 2. 2
  Chovejte se mile...jen k některým lidem. Když budete na všechny zlá, nikdo vás nebude mít rád. Musíte si získat úctu ostatních tím, že budete milá jen na ty, kteří si to skutečně zaslouží. Když lidé nebudou splňovat vaše požadavky, budou mít smůlu.
  • K některým lidem se chovejte otevřeně velmi mile. Ostatní uvidí, že umíte být milá k těm, kteří si to zaslouží. Vybírejte si tyto lidi pečlivě a buďte konzistentní. Tito lidé budou vašimi nejlepšími přáteli.
 3. 3
  Berte si věci. Když někdo něco bude chtít, vezměte si to vy. Proč také ne? Někdo by to nakonec stejně dostal. Pokud jde například o nějakého muže, je to ještě lepší.
  • Když vám lidé nebudou nabízet věci sami od sebe, říkejte si o ně. Hledejte příležitosti, jak se s lidmi sblížit. Požádejte nějakou dívku, aby vám půjčila svůj lak na nehty – bude nadšená, že chcete mít nehty jako ona. Když si zapomenete peníze na oběd, zmiňte se o tom před nějakým hezkým klukem a uvidíte, že vás bude chtít zachránit. Jednoduše využívejte všech příležitostí.
 4. 4
  Naučte se správně urážet lidi. Regina má vždy v rukávě připravených spoustu trefných urážek. Když se k vám někdo bude chovat špatně, ihned mu to vraťte, ale snažte se to udělat jemně. Měla byste zajistit, aby ten druhý nevěděl, co jste mu vlastně řekla.
  • Když vás někdo bude obviňovat z toho, že jste zlá, řekněte: „Nejsem zlá, jen se umím postavit sama za sebe – tebe jistě už nebaví být odstrčený a nechat po sobě ostatní šlapat.“ Naučte se své urážky podávat tak, aby jim lidé porozuměli až za chvíli.
 5. 5
  Flirtujte. Co se týče mužů, měla byste být rafinovaná. Můžete očekávat, že se jim budete líbit, ale měla byste se na ně usmívat a chovat se mile. Muži by měli být vděční za vaši pozornost, takže se k nim podle toho chovejte. Stejně pro vás žádný z nich není dost dobrý!
  • Usmívejte se. Myslíte si, že zlí lidé se neusmívají? To se pletete – úsměv může mistrně skrýt vaše úmysly!
 6. 6
  Ze začátku se chovejte mile. Vzpomínáte si, jak Regina George zastavila na chodbě dívku v retro sukni a řekla jí, že se jí její sukně moc líbí? Potom se otočila a vydala ze sebe nechutný zvuk. Přesně tak byste se měla chovat. Dívka ve staromódní sukni si myslela, že je skvělá a o Regině si myslela, že je hodná. Nyní má veškerou moc v rukou Regina.
  • Řekněme, že uděláte to samé. Zničehonic k vám přijde dívka ve staromódním oblečení a zeptá se vás, zda chcete jít s ní, protože ví, že chodíte na stejné hodiny. Můžete se na ni otočit a říct: „Jsi si jistá, že chodíme do stejné třídy? Nikdy jsem tě neviděla. Každopádně, promiň, čekám tady na kamarádku.“
   • Když řeknete „promiň,“ dívka vám nebude moci nic vytknout. Kromě toho svoji urážku zaobalíte do otázky. Budete znít mile, ale ve skutečnosti milá nebudete.
 7. 7
  Oklamejte dospělé. Když to budete přehánět, brzy se proti vám obrátí všichni dospělí. Když budete mít problémy s autoritami, nebudete to mít snadné, takže musíte zajistit, aby vás dospělí neprokoukli.
  • Měla byste se dobře učit. Když budete mít dobré známky a budete se chovat slušně, učitelé si nebudou myslet, že jste zlá. Když budete milá i k nim, budete mít vyhráno.
 8. 8
  Očekávejte vždy jen to nejlepší. Někdy se lidem náročná očekávání vyplní, protože si ostatní myslí, že nemají jinou možnost, než jim je splnit. Jde o to, že musíte zajistit, aby vás nikdo nechtěl zklamat. Lidé by měli sami chtít nosit vám modré z nebe. O tom by nemělo být žádných pochyb.
  • Řekněme, že pracujete na projektu do angličtiny s několika dívkami, se kterými se nepřátelíte. Jedna řekne, že přinese svůj díl projektu v pondělí, ale zapomene ho doma. Bude chtít, abyste s ní šla po škole domů a dokončila to. Vy byste to ale měla odmítnout – máte přece své plány. Neměla to zapomenout doma! Nyní zpomaluje celou skupinu.
 9. 9
  Nikdy na sebe neberte odpovědnost. Pokud chcete nějak vyrovnat své zlé chování, musíte se umět chovat jako andílek. Musíte být dívka, která nikdy neudělala nic špatného – a když se to náhodou stane, má pro to dobrý důvod. Nikdy na sebe nepřebírejte vinu za jakýkoli problém. Vždy si vymyslete dobrou výmluvu, nebo si najděte obětního beránka.
  • Lucie se doslechla, že jste říkala Petře, že má velký zadek? Ale ne! To bylo přece vytrženo z kontextu! To Petra vám říkala, že je Lucie tlustá a nechtěla o tom přestat mluvit, takže abyste ji umlčela, řekla jste, že má možná o něco větší zadek, ale jinak vypadá pořád stejně. Vlastně si také přejete mít takový zadek. Potom můžete Lucii nabídnout, že s ní někam zajdete, aby se cítila lépe.
 10. 10
  Buďte zapomnětlivá. Zapomínejte jména lidí, které už dobře znáte. Pokud si je pamatujete, zkuste to alespoň předstírat. To, že s někým chodíte šest let do školy, přece neznamená, že ho musíte znát!
  • Tím budete lidi přivádět k šílenství. Když na vás budou opravdu naštvaní, měla byste se začít chovat mileji. Berte to jako malý ústupek. Když se k nim budete chovat mile a ustoupíte, uděláte na ně velký dojem.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 2:

Probuďte v sobě zlou dívku

 1. 1
  Buďte sebejistá. Jste talentovaná a krásná, bez ohledu na to, co si myslí ostatní lidé. Možná nejste dokonalá, ale dokonalý není nikdo. Naučte se chovat se stále sebejistě. Uvidíte, jakou moc díky tomu získáte.
  • Berte to takto: když se děti proplíží do kina, koho chytnou? Většinou jen toho, kdo se hlasitě směje, rozhlíží se kolem sebe a pohybuje se příliš rychle. Těm, kteří jsou v klidu a chovají se slušně, vždy všechno projde. Když budete sebejistá, nebudete se muset bát, že budou ostatní proti vám.
 2. 2
  Prosaďte si svoji nezávislost. Dělejte všechno sama a o pomoc si říkejte pouze když budete skutečně zoufalá. Uvědomte si, že nikoho nepotřebujete. Když budete na někom závislá, lidé si budou myslet, že se bez nich neobejdete – a tomu byste se měla vyhnout. .
  • Být nezávislá a starat se o sebe sama, vás posílí a naučí vás nespoléhat se na uznání ostatních. Když vás nebude zajímat, co si o vás lidé myslí, budete si moci dělat, co budete chtít.
 3. 3
  Říkejte vždy to, co si myslíte. Lidem se to sice nebude líbit, ale budou si vážit vaší upřímnosti. Když se budete držet pravdy, nebude snadné se s vámi hádat.
  • Připravte se na to, že se k vám ostatní lidé budou chovat stejně. Když se nebudete chovat mile a příjemně, lidé se nebudou zdráhat vás napadat stejným způsobem, jaký napadáte vy je. Když někomu řeknete, že neprošel testem, protože je hloupý (i když je to pravda), pravděpodobně mu tím ublížíte a bude se vám to snažit oplatit něčím podobně zlým. Připravte se na to a nedivte se, když se to stane.
 4. 4
  Spřátelte se se zlými a sebejistými dívkami. Posílíte tím své vlastní sebevědomí a naučíte se postavit se za sebe. Získáte podporu ostatních zlých dívek a nebude pro vás problém chovat se stále stejně.
  • S těmito dívkami nebude snadné udržet přátelství. Budete jim muset dát najevo, že je uznáváte...ale jen prozatím. Když se začnou chovat zle i k vám, budete jim to muset vytmavit. Buďte na ně tvrdá, ale zároveň se s nimi přátelte. „Řekl ti, že jsi tlustá? No něco bys zhubnout mohla, ale to já taky. Budeme hubnout spolu?“
 5. 5
  Nebojte se postavit se čarodějce. Všichni je známe a víme, jak zlé umějí být. Nikdy se k nim nechovejte mile – nejlepší bude, když je budete ignorovat. Dejte jim najevo, že je nemáte ráda, ale že se jich ani nebojíte.
  • Neměla byste se k nim chovat příliš zle, jinak ponesete následky. Když ale zajdete příliš daleko a vymkne se vám to z rukou, budete horší, než ony. Pokud to bude možné, ignorujte tyto dívky. Lhostejnost je pro mnoho lidí horší, než nenávist – u nenávisti vám ten člověk alespoň stojí za námahu, ale když ho budete ignorovat, ukážete mu jen to, že neuznáváte ani jeho existenci.
 6. 6
  Buďte nepředvídatelná. Když budete střídat nálady, lidé si na vás budou dávat pozor. Brzy je to ale přestane bavit, takže to musíte dělat ve správnou dobu. Musíte umět být zlá, ale také milá.
  • Čas od času se k někomu zachovejte velmi mile – každého tím vykolejíte a budete se moci bavit reakcemi ostatních lidí. Zastavte nějakou dívku na chodbě a řekněte jí, že se vám líbí její tričko. Řekněte někomu, že v tělocviku podal skvělý výkon. Může se zdát, že o nic nejde, ale když budou všechny vaše ostatní poznámky nenávistné, tyto malé chvíle budou pro lidi ještě významnější.
 7. 7
  Nebuďte dětinská. Nechichotejte se, nenoste vše růžové a nechovejte se jako malé dítě. Můžete být taková, jaká chcete být, ale lidé by si měli uvědomovat váš potenciál.
  • Bude to fungovat jen v případě, že se budete chovat dospěle. Neměla byste donášet n ostatní lidi – nikdo vám to nebude tolerovat. Když se budete chovat dospěle, asertivně a upřímně a nebudete trpět žádné blázny, lidé se s vámi nebudou chtít přít. Jednoduše buďte agresivní, ale dělejte to chytře.
  Reklama

Tipy

 • Dejte si pozor, abyste neprojevila citlivost. Lidé vás musejí znát pouze jako tvrdého soupeře.
 • Spřátelte se s kluky – mohou se vám hodit v případě, že se dostanete s někým do sporu.
 • Podporujte své kamarádky stejně jako sama sebe. Může se stát, že i vy budete potřebovat jejich podporu.
 • Měla byste být silná a asertivní. Snažte se zajistit, aby si lidé nemysleli, že jste zlá.
Reklama

Varování

 • Nepleťte si „zlá“ a „náladová.“ Můžete se usmívat a dobře se bavit!
 • Být zlá neznamená šikanovat ostatní. Nemusíte se k ostatním lidem chovat neustále zle. Měla byste být pouze sebejistější. Chovejte se zle jen když vám někdo ublíží – naučte se bránit se!
 • Pravděpodobně si získáte oblibu některých lidí, ale spousta lidí vás nebude mít ráda. Nevyužívejte své popularity a nešikanujte ostatní.
 • Regina George nebyla hodná. Manipulovala s lidmi a neměla žádné skutečné přátele. Připravte se na to, že se budete cítit osamocená.
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 59 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 12 185 krát
Kategorie: Umění & zábava
Stránka byla zobrazena 12 185 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama