Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Sexy striptýz je skvělým překvapením pro partnera a také vzrušujícím způsobem, jak se pro někoho poprvé svléknout. Je dobré mít na sobě sexy oblečení, a vytvořit vhodnou atmosféru pomocí osvětlení a hudby, ale klíčem je chovat se sebejistě a dělat jen to, co vás skutečně baví. Ze začátku se můžete chovat trochu hloupě, ale měli byste se soustředit na své publikum a postupně zvyšovat napětí.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Jak se svléknout (pro ženy)

 1. 1
  Připravte se v předstihu (volitelné). Můžete tyto tipy využít kdykoli se budete svlékat, bez ohledu na to, co máte na sobě a jak daleko hodláte zajít. Pokud ale chcete připravit sexy striptýz pro svého partnera, vyberte si oblečení a místo v předstihu. Vezměte si krajkové nebo průsvitné spodní prádlo, punčochy s podvazky a několik vrstev sexy oblečení, které se snadno svléká. Připravte pro partnera židli, na kterou si bude moci sednout a nachystejte si také pro sebe jednu židli, kterou budete moci během svého představení použít.
  • Pusťte nějakou sexy hudbu, abyste se dostala do správného rytmu (zejména pokud se cítíte nesebejistě, nebo nevíte, jak na to).
 2. 2
  Svlékněte si sako nebo kabát. Snažte se dosáhnout maximálního efektu tím, že si stoupnete před partnera s rozkročenýma nohama a přeneste váhu mírně na jednu nohu. Rozepínejte si knoflíky u kabátu a přitom se partnerovi stále dívejte do očí.
 3. 3
  Několik minut se jen tak hravě procházejte. Nemusíte spěchat a snažit se být co nejdříve nahá – měla byste chvíli budovat napětí a vzrušení u sebe, i u svého partnera. Řekněte partnerovi, aby zůstal sedět na židli a procházejte se kolem něho, abyste mu své tělo ukázala ze všech úhlů a ze všech stran. Zatahejte si za ramínka od podprsenky, nebo za ramínka od šatů, jako kdybyste si je chtěla každou chvíli svléknout. [1] Buďte kreativní a vymyslete si vlastní sexy pózy, nebo vyzkoušejte tyto tipy:
  • Pokud máte tričko s výstřihem, na chvíli se nad partnera nakloňte.
  • Stoupněte si k partnerovi zády a ohněte se přes židli, nebo postel.
  • Jemně partnerovi sáhněte do rozkroku a potom ruku hned dejte pryč.
  • Sedněte si na židli a pomalu roztahujte nohy. Při tom se na partnera usmívejte.
  • Hlaďte sama sebe po prsou, v rozkroku, nebo na jiných částech těla, které se vašemu partnerovi líbí.
 4. 4
  Svůdně si svlékněte svetr nebo tričko. Stoupněte si s nohama u sebe, abyste působila žensky, nebo můžete nohy roztáhnout a mírně přenést váhu na jednu z nich, abyste působila více sexy dojmem. Překřižte si ruce před hrudníkem a zatáhněte břicho. Potom ruce zvedněte nad hlavu do vzduchu.
  • Pokud máte dlouhé vlasy, zatřeste hlavou, aby se rozvlnily.
 5. 5
  Svlékněte si košili s knoflíky. Košile s knoflíky se pro striptýz skvěl hodí, protože můžete z rozepínání knoflíků udělat malé představení. Zkuste si nechat jeden nebo dva knoflíky rozepnuté, abyste vypadala více sexy. Pomalu si rozepínejte knoflíky jeden po druhém a při tom se stále pohybujte a pózujte. Až budete mít všechny knoflíky rozepnuté, svlékněte si košili přes jedno rameno, otočte se na partnera a nechejte ji spadnout k zemi. [2]
  • Nejprve si rozepněte knoflíky u manžet – udělejte to ještě dříve, než vejdete do místnosti a začnete se striptýzem.
  • Můžete to ještě trochu vylepšit tím, že si budete knoflíky rozepínat jen jednou rukou a druhou ruku si položíte na bok. Nejprve si to ale raději natrénujte.
 6. 6
  Svlékněte si spodní prádlo. Neustále partnera napínejte a ptejte se ho, zda je připraven na pokračování. Nesvlékejte si vše najednou. Stáhněte si ramínka negližé nebo spodního prádla přes ramena a nechejte je spadnout, nebo je laškovně odhoďte na podlahu.
 7. 7
  Svlékněte si sukni. Sukně se zipem se skvěle hodí pro začátečnice, protože si ji budete moci snadno svléknout a partnera tím překvapit v téměř jakékoli póze. Krátká těsná sukně je také vhodná, protože si ji před svléknutím budete moci vyhrnout nahoru a ukázat partnerovi své pozadí. [3]
 8. 8
  Naučte se svlékat si džíny sexy způsobem. Tento krok byste si měla nejprve raději natrénovat, protože těsné džíny nejsou při svlékání příliš sexy – nohy se vám do nich mohou zaseknout. Zkuste si kleknout a stáhnout si je ke kolenům a přitom na partnera vystrčte zadek. Potom si sedněte na zem a stáhněte si džíny z nohou. [4]
 9. 9
  Hrajte si s punčochami. Můžete si nechat punčochy na nohou, zejména pokud máte také sexy podvazkový pás. Na druhou stranu jednoduché nylonky mohou být také velmi sexy. Opřete si jednu nohu o židli a pomalu si je srolujte. Potom je můžete sexy způsobem zahodit na zem, nebo můžete třeba předstírat, že si s nimi svazujete zápěstí. Tyto vizuální hrátky jsou úžasné a snadno s nimi celé situaci dodáte trochu humoru. [5]
  • Pokud umíte chodit a pózovat v botách na vysokém podpatku, můžete si je nechat na sobě stejně jako punčochy.
  • Vezměte si o číslo větší punčochy s podvazkovým pásem, který vám je udrží na nohou. Budete díky tomu mít při striptýzu větší svobodu v pohybu. [6]
 10. 10
  Svlékněte si podprsenku. Stáhněte si ramínka podprsenky během striptýzu z ramen, aby byl váš partner ještě více vzrušený. Až budete připravena si podprsenku svléknout, otočte se k partnerovi zády a rozepněte si ji. Nechejte ji spadnout na zem a potom se k partnerovi otočte čelem a ukažte mu své poprsí. [7]
 11. 11
  Svlékněte si kalhotky. Pokud máte možnost připravit se předem, vyberte si nějaké sexy krajkové kalhotky, ale neberte si nic příliš těsného, co by vám na kůži nechalo otisky. [8] Zkuste si kalhotky stáhnout vestoje s narovnanýma nohama, nebo si lehněte na záda a stáhněte si je k nohám, abyste je mohla laškovně odhodit.
  • Pokud na sobě máte sexy podvazkový pás, vezměte si kalhotky přes něj, abyste si ho mohla nechat na sobě.
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Jak se svléknout (pro muže)

 1. 1
  Navoďte správnou atmosféru. Pokud se vám líbí vážnější svádění, vyberte si temně osvětlený pokoj, nebo zapalte svíčky a zhasněte světlo. Pokud chcete spíše něco zábavnějšího a uvolněnějšího, nechejte rozsvíceno a pusťte nějakou rychlejší hudbu. [9]
  • Muži nemají v oblečení tolik možností, jako ženy. Můžete si svléknout svůj běžný oděv, ale pokud chcete něco jedinečnějšího, můžete si koupit nějaký kostým, abyste působili mužně – například kovboje, nebo policistu. [10]
 2. 2
  Tančete, ale pouze pokud vám to nedělá problémy. Pokud víte, jak tančit tak, abyste vypadali sexy, můžete své partnerce ukázat několik promyšlených pohybů během svlékání. Pokud neumíte moc dobře tančit, raději se tomu vyhněte a jen se čas od času mírně zavlňte v bocích, nebo se k partnerce otočte z jiného úhlu. [11]
 3. 3
  Zujte si boty a svlékněte si ponožky. Pánské boty a ponožky většinou nejsou moc sexy, takže byste si je měli sundat co nejdříve. Odhoďte je tak, aby vám nepřekážely.
 4. 4
  Sundejte si kravatu. Pokud na sobě máte košili s kravatou, uvolněte si kravatu a odhoďte ji. Můžete to udělat rychle a agresivně, ale pokud chcete provést pomalejší a smyslnější striptýz, klidně můžete. Většině mužů ovšem vyhovuje spíše energičtější a agresivnější styl.
 5. 5
  Stáhněte si tričko nebo svetr. Chytněte si tričko nebo svetr za límec a rychle si ho přetáhněte přes hlavu. Potom ho odhoďte do strany, nebo směrem ke své partnerce. [12] Můžete si tričko také chytnout za spodní lem místo za límec a provést s ním stejný pohyb.
 6. 6
  Rozepněte si košili s knoflíky, ale nechejte si ji na sobě. Pokud na sobě máte košili s knoflíky, rozepněte si ji odshora dolů a přitom se partnerce stále dívejte do očí. Nechejte si rozepnutou košili na sobě i po tom, co si svléknete kalhoty, aby se vaše partnerka měla na co těšit, nebo pokud se vaší partnerce líbí, když na sobě muž má rozepnutou košili.
 7. 7
  Svlékněte si kalhoty. Stáhněte si pásek a vystupte z kalhot po jedné nohavici. Nespěchejte, aby se vám do kalhot nezasekly nohy, což by vašemu striptýzu ubralo na svůdnosti.
  • Nesnažte se sundat si kalhoty sexy způsobem – z nějakého nepochopitelného důvodu to funguje pouze u žen.
 8. 8
  LNechejte partnerku, aby vám svlékla spodní prádlo. V tuto chvíli si stoupněte před partnerku a řekněte jí, aby vám svlékla trenýrky nebo boxerky a košili, kterou máte stále na sobě. Pokud máte těsné spodní prádlo, bude možná lepší, když si ho svléknete sami.
  • Můžete tento den spodní prádlo také úplně vynechat, abyste partnerku příjemně překvapili.
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Jak svléknout někoho jiného

 1. 1
  S novým sexuálním partnerem je důležité nejprve požádat o svolení. Pokud jste s daným partnerem ještě neměli sex, neměli byste nic předpokládat. I v případě, že spolu oba chcete spát, bude lepší se toho druhého zeptat, zda ho smíte svléknout. Je možné, že se bude chtít svlékat sám.
  • Pokud je pro vás nepříjemné se každou chvíli zastavovat a ptát se partnera, zda ho smíte svlékat dál, zkuste si vzít do ruky jeho knoflík, zip, nebo ramínko od podprsenky a podívat se mu do očí se zvednutým obočím a tázavým pohledem.
 2. 2
  Svlékejte partnera pomalu. Nic nezničí atmosféru tak, jako když vám partner dá facku, protože ho začnete svlékat příliš rychle. Když budete jeden druhého svlékat, měli byste to dělat pomalu a smyslně. Dejte si na čas a mezi jednotlivými kusy oblečení si dávejte menší pauzy. Líbejte partnera na odhalené kůži, nebo ho jemně hlaďte po těle.
 3. 3
  Sundejte partnerovi pásek. Oběma rukama si pásek chytněte a jedním pohybem ho rozepněte a sundejte. Nemusíte si dělat starosti, když se vám to nepovede napoprvé. Pokud s tím máte dost zkušeností, můžete to zkusit i zezadu.
 4. 4
  Uvězněte partnera v tričku. Zvedněte partnerovi spodní lem trička tak, abyste mu ho přetáhli přes paže, ale límec zůstal stále u krku. Držte si partnera hravě v této poloze a líbejte ho na krku nebo na obličeji. Nakonec mu tričko přetáhněte přes hlavu a svlékněte.
 5. 5
  Naučte se svlékat pánské kalhoty. Zabavte partnera mazlením a zároveň mu rozepněte kalhoty a stáhněte mu je. Nohou je potom můžete opatrně odkopnout tak, aby vám nepřekážely. Když partnera dostatečně zabavíte, možná si ani nevšimne, co děláte, dokud nebudou jeho kalhoty ležet na zemi.
  • S dámskými kalhotami to pravděpodobně nepůjde, protože většinou není tak snadné je svléknout.
 6. 6
  Zkuste partnerovi svléknout jakoukoli část oděvu zuby. Většinou to není snadné a nepodaří se vám to na první pokus, takže je lepší se do toho pouštět pouze pokud se cítíte skutečně sebejistě, nebo pokud máte oba hravou náladu. S trochou úsilí takto můžete svléknout i košili s knoflíky, ale dejte si pozor na kovové zipy, abyste si nezranili zuby.
 7. 7
  Nebojujte s podprsenkou déle, než několik vteřin. Podprsenky jsou známé tím, že je muži neumějí svlékat, ale ve skutečnosti na tom není nic těžkého. Pokud se vám to nepodaří během několika vteřin, nechejte partnerku, aby si ji svlékla sama.

Tipy

 • Zbavte se sebevědomých pocitů. Váš partner se bude soustředit na to, jak sexy vypadáte a jak vzrušující celá situace je – ne na to, jak divně se cítíte.
 • Neberte se příliš vážně. Když se vám něco nepovede, zasmějte se tomu a pokračujte ve svém představení.
 • Oblékat se do oblečení opačného pohlaví může být velmi sexy, ať už je to váš oblíbený styl, nebo ne. Pokud to chcete zkusit, uvědomte si, že máte jiný tvar postavy a budete muset změnit i některé pohyby. Pokud chcete ukázat partnerovi to, co nemáte, musíte to udělat s humorem.
 • Pokud se sexuálními hrátkami teprve začínáte, nestyďte se a buďte sami sebou!


O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 7 943 krát
Stránka byla zobrazena 7 943 krát.

Pomohl vám tento článek?