Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Existují polibky snad pro každou příležitost – polibek na tvář na pozdrav, mateřský polibek na čelo, láskyplný polibek na rty atd. V situaci, kdy chcete vyjádřit vášeň a touhu ale ani jeden z těchto polibků nestačí. Potřebujete opravdu vášnivý polibek. Když to pokazíte, může to dopadnou opravdu špatně. Když ale budete vědět jak na to, není lepší způsob, jak vyjádřit svoji touhu.

Část 1
Část 1 ze 3:

Před polibkem

 1. 1
  Mějte svěží a čistý dech. Víme, že si čistíte zuby, ale pokud máte jakékoli pochyby o svém dechu, vezměte si krátce před líbáním mentolový bonbon. Než se začnete líbat, už byste ho neměli mít.
  • Buďte oparní – některé bonbony zanechávají v ústech nepříjemnou pachuť a dech vám neosvěží. Nejlepší ze všeho je voda. Nezůstane po ní žádná stopa, osvěží vám dech a nebudete mít žízeň.
 2. 2
  Přistupujte k tomu sebevědomě. Zkuste partnera políbit na tvář a uvidíte, jak zareaguje. Až si vyberete tu správnou chvíli pro polibek, nebudete z toho už moci vycouvat, hlavně pokud je to poprvé, co se s partnerem chcete líbat. Chovejte se rozhodně a sebevědomě. Pokud se ten druhý líbat nechce, jistě vám to dá najevo. Dokud to ale neudělá, chovejte se jako profík.
 3. 3
  Navoďte správnou náladu. Pokud chcete, aby byl polibek opravdu vášnivý, budete muset navodit tu správnou náladu. To neznamená, že byste měli všude rozházet růžové okvětní lístky nebo zapálit stovky svíček, ale měli byste si alespoň najít klidné a romantické místo, abyste se mohli plně soustředit jeden na druhého.
Část 2
Část 2 ze 3:

Polibek

 1. 1
  Nahněte se k partnerovi a jemně natočte hlavu. Nakloněním k partnerovi mu najevo, že se chcete líbat a když natočíte hlavu na stranu, nebudete riskovat, že se srazíte nosy.
 2. 2
  Začněte zvolna. Nesnažte se dostat partnerovi hned jazyk do pusy. Jemně přitiskněte své rty na jeho, zavřete oči a oddejte se vášnivému líbání. Představte si, že se vám oči postupně zavírají.
 3. 3
  Mezi polibky si nechejte chvíli času na odpočinek. Polibte partnera jednou pomalu a potom se pomalu odtáhněte. Nechejte rty kousek od partnerových rtů, ale nedotýkejte se. Tím ho nažhavíte a získáte si jeho plnou pozornost (pokud ji tedy nemáte už nyní ☺).
 4. 4
  Lehce otevřete rty. Až se začnete líbat, zkuste trochu otevřít pusu. Když to partner udělá také, můžete si začít navzájem hrát se svými rty. Můžete zkusit použít i špičku jazyka. Neexistují žádná pravidla, jen se snažte líbat jemně a plynule.
  • Pamatujte si, že existuje jen tenká hranice mezi vášnivým polibkem a nepříjemným mokrým líbáním. Pokud nevíte, jak správně líbat, zkuste si to na vlastní ruce a otevřete přitom pusu. Jistě ucítíte, jak moc vlhké vaše polibky jsou. Pokud si na ruce uděláte velké mokré kolo, měli byste zvolnit a líbat jemněji.[1]
 5. 5
  Francouzské líbání. Postupně s partnerem jistě budete chtít zkusit francouzské líbání. U této techniky oba partneři k líbání používají jazyky.
Část 3
Část 3 ze 3:

Jak posílit vášeň

 1. 1
  Buďte smyslně agresivní. Po trochu delším líbání byste měli zkusit trochu hravější a zajímavější líbání. Mezi polibky můžete zkusit partnerovi jemně okusovat spodní ret nebo mu přejet po rtu zuby. (Nesajte ale rty příliš silně – většinu lidí to bolí.)
 2. 2
  Zkuste partnera líbat i na krku. Když to půjde dobře, můžete partnera lehce políbit i na krku. Zde byste ale neměli používat jazyk, pouze suché rty.
 3. 3
  Kam s rukama? Téměř nikdy neuvidíte líbající se dvojici s rukama volně spuštěnýma podél těla. Partnera alespoň obejměte a přitáhněte si ho k sobě. Můžete ho hladit po vlasech nebo po zádech, nebo ho chytněte rukama kolem pasu.
  • Kam dáte ruce bude záležet na tom, jak daleko jste ve vztahu s partnerem, na vaší touze a na tom, co si bude partner přát.
 4. 4
  Zkuste desetivteřinový polibek. Někteří lidé tvrdí, že polibek, který trvá alespoň deset vteřin, posiluje vášeň a lásku mezi partnery více, než krátké polibky. Zkuste se tedy líbat delší dobu, ale nezapomeňte dýchat a také mějte zavřené oči.
 5. 5
  Nenechejte se ničím vyrušit. Ať už venku zrovna probíhá ohňostroj (což by byla skvělá chvíle pro vášnivý polibek) nebo kolem vás procházejí lidé na letišti (hořkosladké loučení?), neměli byste se nechat ničím rozptýlit. Když se budete při líbání dívat kolem sebe, váš partner se nebude cítit dobře a polibek nebude zdaleka tak vášnivý. Bez ohledu na to, co se kolem vás děje, se soustřeďte pouze na svého partnera a na váš polibek.

Tipy

 • Při líbání u sebe buďte stále blízko.
 • Nejezte zapáchající jídla, jako je cibule nebo česnek.
 • Nelíbejte svého partner příliš tvrdě, hlavně pokud nosíte rovnátka. Mohlo by to být bolestivé.
 • Pokud chcete mít extra svěží dech, vyčistěte si jazyk kartáčkem na zuby a vodou. Čistěte si ho tak dlouho, dokud nebude vypadat čistě a potom ho opláchněte vodou.

Varování

 • Pokud se pokusíte o polibek a ten druhý nebude mít zájem, neberte to osobně a okamžitě se přestaňte snažit. Pokud si všimnete, že se partnerovi nelíbí, co děláte, také s tím okamžitě přestaňte.


Reference

 1. http://www.lovepanky.com/flirting-flings/get-flirty/how-to-kiss-passionately
 2. VideoJug.com A video on kissing someone passionately. The original source of this article. Shared with permission.

O tomto wikiHow

Eddy Baller
Spoluautorem článku je :
Kouč v oblasti seznamování
Tento článek spoluautorem článku je Eddy Baller. Eddy Baller je seznamovací trenér žijící ve Vancouveru v Britské Kolumbii v Kanadě. Od roku 2011 se Eddy specializuje na budování důvěry, pokročilé sociální dovednosti a vztahy. Provozuje vlastní seznamovací poradenskou a koučovací službu s názvem Conquer and Win, což je jediný BBB akreditovaný seznamovací koučink ve Vancouveru. Conquer and Win pomáhá lidem po celém světě mít láskou naplněné životy, které si zaslouží. Jeho práce byla mimo jiné uvedena v The Art of Manliness, LifeHack a POF. Tento článek byl zobrazen 8 253 krát
Kategorie: Svádění a drag
Stránka byla zobrazena 8 253 krát.

Pomohl vám tento článek?