Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Každá žena je jiná – kdyby byly všechny stejné, tak by se vám tahle přece nelíbila! Způsobů, jak se zalíbit ženám je tolik, kolik je na světě žen, ale můžeme si ukázat několik základních pravidel, které stojí za to vyzkoušet na každou ženu.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Zajistěte, aby si vás všimla

 1. 1
  Mějte svůj vlastní život. Pokud zapadáte do „zóny přátelství“, je to obzvláště důležité. Skutečné ženy (sebevědomé a praktické ženy) nemají rády muže, kteří na nich visí jako ocásek. Některým dívkám to sice imponuje, ale není to v pořádku – buď jsou nejisté a chtějí pozornost, nebo jsou panovačné a budou vám chtít řídit život. Pokud takovou dívku nechcete, soustřeďte se hlavně na svůj čas, své přátele, zájmy, koníčky a cíle. Také jí tím dáte příležitost s vámi trávit čas, aniž byste spolu museli chodit.
 2. 2
  Snažte se vypadat dobře. Pečujte o svůj vzhled a udržujte se ve formě. Pokud chcete, abyste se ženám líbil, musíte dodržovat základní hygienická pravidla. Dívky si všimnou, pokud vám páchne z úst, máte povislé svaly, potíte se a máte mastné vlasy. Bude to pro ně důležitější, než vaše osobnost. Dejte jim tedy šanci poznat vaše dobré vlastnosti a udělejte na ně dobrý první dojem.
  • Udržujte se ve formě. Pravidelně cvičte – běhejte, posilujte, vypracujte si břicho atd. Kondice je sice důležitá, ale nepřežeňte to, když budete příliš svalnatý, budete vypadat, že vám záleží více na času stráveném v posilovně, než na pěstování vztahů. Některé dívky také opravdu nemají rády kluky, kteří vypadají jako Hulk. Je pravda, že s mnoha svaly budete vypadat trochu směšně. Buďte tedy v kondici, ale nepřehánějte to. Jinými slovy buďte ve formě, ale nebuďte posedlým chodícím bicepsem.
  • Čistěte si zuby, holte se atd. Pokud s sebou nenosíte kartáček na zuby, noste alespoň větrové bonbony. Když se o sebe budete starat, budete pro ostatní přitažlivější a také budete mít vyšší sebevědomí. Vždy dávejte pozor na to, abyste hezky voněli, pravidelně se sprchujte a používejte deodorant.
 3. 3
  Mluvte s ní. Je nepravděpodobné, že o vás bude mít dívka zájem, pokud ani neví, že existujete. Snažte se s ní bavit a nebojte se toho. Když budete dobří kamarádi, dozvíte se toho o ní víc a zjistíte, co máte společného. Staňte se jejím přítelem, potom můžete pokračovat dál.
  • Najděte si nějakého koníčka, kterého máte společného. Je jedno, jestli jde o sport, nebo oblíbený předmět ve škole. Pokud máte oba rádi hokej, pozvěte ji na nějaký zápas. Jestli vás oba baví videohry, můžete si nějakou společně zahrát, nebo ji můžete povzbuzovat, když bude hrát sama. Dívky se liší v tom, co mají rády a co nesnáší.
  • Pokud potřebujete vylepšit konverzační schopnosti, čtěte dál:
 4. 4
  Rozesmějte ji. Vyprávění vtipů a směšných historek je skvělý způsob, jak někoho rozesmát, ale není to jediný způsob. Nebojte se a zkuste vymyslet něco, co ji rozesměje. Zjistěte, jaké komiky, filmy nebo sitkomy má ráda a sledujte je s ní. Zkuste ji k něčemu vyhecovat (musí to být samozřejmě legální). Smích přijde sám, pokud se oba uvolníte a budete si užívat svoji společnost. Čím více se bude smát, tím více času s vámi bude chtít trávit.
 5. 5
  Buďte jejím přítelem. Dívky se nezamilovávají do cizinců. (Některé sice ano, ale jejich vztahy moc dlouho netrvají!) Začněte s tím, že se spřátelíte. Poznejte ji a buďte nejprve kamarády.
  • Pokud chodíte na ty samé přednášky, jako ona, zjistěte si, jak se jmenuje. Pokaždé, když vejde, se na ni usmějte a zamávejte jí. Někdy to bohatě stačí na to, aby si vás dívka všimla. Nedělejte to ale příliš často, aby si nemyslela, že jste jí posedlý. Pokud máte obavy, pozdravte také některé své kamarádky. Pokud vás stále nevidí, řekněte „Ahoj, _________“ a řekněte to přátelsky. Nevyrušujte ji ale ani v hodině, ani během nějakého rozhovoru.
  • Pokud je nesmělá, možná se jen usměje, nemusíte si tedy hned myslet, že se jí nelíbíte.
  • Pokud chcete svůj vztah posunout dopředu, nezasekávejte se v zóně přátelství. Někdy s vámi dívka nechce chodit, protože se bojí, že když váš vztah dopadne špatně, ztratí vás i jako kamaráda. Flirtujte s ní, žena vás přestane brát jako kamaráda pouze pokud vás bude dobře znát, bude jí na vás záležet a budete se jí líbit. Můžete jí dát dost času a nejprve se s ní bavit jen přátelsky. Brzy ale začněte také trochu flirtovat a mějte trpělivost. Dívky nesnášejí, když je někdo do něčeho tlačí, hlavně pokud jde o vztahy.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Nespadněte do zóny přátelství

 1. 1
  Flirtujte. Když budete s dívkou flirtovat, nespadnete tak do zóny přátelství, protože budete dívce stále připomínat, že jste nejen kamarád, ale že se vám také líbí. Když potkáte nějakou dívku, která se vám líbí, udržujte s ní oční kontakt a usmívejte se. Dejte se do řeči a uvidíte, jak to půjde dál. Když se jí budete vyhýbat pohledem a chovat se nervózně, nebude vědět, o co vám vlastně jde. Dívky reagují hlavně na řeč těla a emoce. Pokud je dokážete udělat šťastnými, budou s vámi rády trávit čas. Pokud je vynervujete, nebude se jim to líbit. Buď utečou, nebo vás nehezky odpálkují.
  • Uvolněte se. Netlačte na sebe ani na ni a nemyslete si hned, že je to dívka vašich snů. Snažte se nestresovat se kvůli tomu, co se stane, pokud zkazíte vtip nebo uděláte něco špatně. Možná je stejně nervózní jako vy a malé chyby si ani nevšimne. Nebojte se, flirtování není těžké. Čím častěji budete mluvit s dívkami, tím uvolněnější budete. Dívky jsou často nervózní, protože jim mozek jede na plné obrátky a ony nevědí, kterou odpověď mají vybrat. Je tedy možné, že si ani neuvědomí, že se vám nějaký vtip nepovedl.
  • Užívejte si, že můžete trávit čas s touto krásnou a přátelskou dívkou. Jistě se nechcete stresovat, ale pamatujte, že vám jde o to, abyste se jí zalíbili. Neříkejte tedy nic urážlivého nebo příliš přímočarého. Je dost možné, že se jí už začínáte líbit.
 2. 2
  Zalichoťte jí. Pokud se vám skutečně líbí, určitě dokážete najít spoustu věcí, které na ní zbožňujete. Proč jí o nich neříct? Pokud má na sobě něco nového (vlasy, lak na nehty, košili atd.), pochvalte jí to. Čím jedinečnější kompliment vymyslíte, tím lépe ho přijme.
  • Většina dívek miluje, když jim někdo lichotí ohledně něčeho, co je na nich jedinečné nebo něčeho, co ostatní ženy nemají. Pokud jí lichotíte o vzhledu, snažte se být originální a zaměřte se na jednu věc. Nejlepší ale bude, když budete lichotit jejím dovednostem a vlastnostem. Pokud si nejste jistí, přečtěte si článek Jak lichotit dívkám.
  • Neříkejte jí příliš často, že je krásná. Pokud je opravdu krásná, je možné, že jí to muži říkají často a může ji to po čase začít unavovat. Pokud jí chcete lichotit, zaměřte se na její osobnost, na to, v čem vyniká atd. Neustálé lichocení o vzhledu způsobí, že si bude myslet, že vám jde pouze o sex a to jistě nechcete.
 3. 3
  Udělejte na ni dojem. Neexistuje žádná rada, která by zabírala vždy. Na každou dívku uděláte dojem trochu jinak. Nejlepší bude, když budete sami sebou. Ukažte jí svoji jedinečnost, talent nebo něco, na co jste pyšní a co vás odlišuje od ostatních. Nejen že se s vámi bude cítit dobře, ale také vaše sebevědomí poroste.
  • Nebuďte nafoukaní. Snažte se udělat dojem, ale nevychloubejte se a nemluvte pouze o svých plánech a cílech. Sebedůvěra je atraktivní, ale vychloubačnost většinu dívek zaručeně odradí.
 4. 4
  Prolomte dotekovou bariéru. Existuje několik způsobů, jak se dotýkat dívky, aniž byste se chovali neslušně. Můžete jí například podržet kabát, když se obléká. Držte ji za ruku, aby se vám neztratila v davu, chytněte se jí, když zakopne, obejměte ji a plácejte si s ní, když má z něčeho radost. Pokud je ustaraná, položte jí ruku jemně na rameno a utěšte ji. Všechno toto jsou způsoby, jak se dívky dotknout, aniž byste byl neslušný.
  • Ženy chtějí, abyste se jich dotýkali citlivě, i když třeba působí navenek tvrdě. Dejte tedy pozor, abyste se jí dotýkali opatrně, například ji neplácejte do zad, ale jemně se dotkněte jejího ramene. Pokud si všimnete, že se jí to nelíbí, hned přestaňte!
 5. 5
  Zjistěte, jak na tom jste. Když zjistíte, že se navzájem přitahujete, začněte s jemnými narážkami a sledujte, jestli se chytne. Můžete říct něco vtipného nebo dvojsmyslného. Ženy takto také flirtují, takže se snažte tyto znaky vypozorovat i u ní a zjistit, jestli vtipkuje, nebo se vás snaží okouzlit.
  • Pokud to uděláte dobře, žena se na vás významně podívá (a také pokud je to ta správná žena). Je to jako kdybyste si tajně podali ruce. Za několik vteřin se na vás zase podívá a bude ji zajímat, jestli jste to pochopil, nebo jste to řekl náhodou. Když to udělá, podívejte se jí do očí, usmějte se a dál to neřešte. Je to jako být kousek od světového rekordu – jde pravděpodobně o jeden z nejkřehčích momentů pro oba z vás. Počkejte na to, až něco řekne ona.
 6. 6
  Dejte si na čas. Netlačte na ni a nevynucujte si její pozornost. Skvělé dívky většinou potřebují delší čas, než se jejich pocity rozvinou. Dodržujte rady uvedené výše, ale na nic nespěchejte. Pokud skončíte s touto dívkou ve vztahu, vždy si bude pamatovat, že jste jí dopřáli dost času a netlačili jste na ni.
  • Zajistěte, aby se cítila ceněná a ne neviditelná. Postupujte pomalu ale jistě a zbavte ji strachu z toho, že na ni budete tlačit ohledně sexu. Snažte se nepůsobit zoufale a dovolte jí, aby si zvykla na nového muže ve svém životě. Netlačte na pilu, opatrně a pomalu hledejte signály a při loučení se jí zeptejte, kdy se zase uvidíte.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Pozvěte ji na rande

 1. 1
  Pozvěte ji na rande. Jakmile se spolu budete cítit dobře, můžete ji pozvat někam ven. Dejte pozor, abyste měli oba o schůzku zájem. Pokud chcete, ukažte jí svůj svět. Vezměte ji někam, kde to máte rád a ukažte jí něco, na co jste pyšný.
  • Můžete také ukázat svůj zájem o její svět. Hraje na nějaký nástroj? Zeptejte se jí, kam si ji můžete přijít poslechnout. Je nadaná matematička? Požádejte ji, zda si můžete přečíst nějakou její práci.
  • Pokud se necítíte dobře při pomyšlení na to, že byste spolu měli sdílet celý svět, zajděte si prostě jen na oběd nebo do kina a travte spolu více času, abyste se mohli lépe poznat.
 2. 2
  Zajistěte, aby se cítila důležitá. Gentlemani nevymřeli, držte jí dveře, držte nad ní deštník, noste jí věci, když má plné ruce, půjčte jí svůj svetr a prostě se o ni dobře starejte. Známkou skutečného gentlemana je to, že se s ním dáma může cítit jako dáma. Ženy se chtějí cítit důležitě, když s ní komunikujete, říkejte jí toho co nejvíce a bavte se i o osobních věcech. Když ji chcete pozvat na rande, zeptejte se jí osobně, nejlépe u ní doma. Měla by vědět, že jste ochotni pro ni něco obětovat.
 3. 3
  Buďte romantik. Stereotypní ikony romantiky (růže, svíčky, čokoláda a plyšoví medvídci) vám mohou v mnohém pomoci. Zamyslete se nad tím, z čeho by mohla mít radost. Uvědomte si, co ji dělá jedinečnou a zjistěte si, co by skutečně ocenila. Být romantický znamená ocenit její jedinečnost a ukázat ji, že ji znáte lépe, než kdokoli jiný na světě.
  • Dávejte pozor, když vám něco říká. Co jí rozzáří oči? Dívky rychle poznají, pokud si pamatujete věci, které řekly dávno.
 4. 4
  Navzájem se svěřujte. Říkejte jí, co máte rád, co vás vzrušuje a snažte se zjistit také co má ráda ona. Buďte pozitivní. Pokud jste měli špatný den, přesto ji pozdravte s úsměvem. Když mluví o sobě, své rodině nebo svých zájmech, dávejte pozor. Některé věci se mohou později ukázat jako důležité. Pokývejte a dejte jí najevo, že posloucháte a také odpovídejte, aby měla jistotu, že skutečně dáváte pozor. Ženy umějí ocenit muže, kteří ukážou upřímný zájem o to, co jim říkají.
 5. 5
  Buďte sám sebou. Jste jedinečný, buďte tedy sami sebou. Dejte jí možnost poznat vás takové, jací skutečně jste. Použijte své talenty a silné stránky a ukažte jí, že za to stojíte. Pokud máte skvělý smysl pro humor, sdílejte ho s ní. Pokud milujete poezii, vědu, hudbu, politiku nebo sport, vyprávějte jí o tom. Ta správná žena vás bude milovat přesně takového, jaký jste.
  Reklama

Tipy

 • Nemluvte celou dobu jen o sobě. Lidé mají tendence často mluvit o sobě, hlavně když jsou nervózní. Pokud máte pocit, že byste měli něco říct, raději se dívky na něco zeptejte. Naslouchejte stejně tak pozorně, jako mluvíte!
 • Buďte upřímní, nikdy nelžete dívce jen abyste na ni udělali dojem!
 • Snažte se nesrovnávat tuto dívku s ostatními dívkami, se kterými jste byl na rande a nedělejte to ani v duchu!
 • Buďte slušní, pomůže vám to přitáhnout její pozornost. Například jí držte dveře, pomozte jí z auta nebo ji usaďte v restauraci. Pokud se stále ještě poznáváte, může vám to velmi pomoct. Rozhodně ji ale nezastrašujte tím, že jí v kavárně svléknete kabát, pokud se skoro neznáte! Když takové gesto uděláte, nestůjte a nečekejte na poděkování. Usaďte ji a jděte si sám sednout. Otevřete jí dveře, poslouchejte, co vám říká a následujte ji. Když vám poděkuje, řekněte „není zač“, nedělejte z toho žádnou vědu.
 • Nebojte se usmívat. I když se nemáte čemu smát, budete s úsměvem působit přátelštěji a pozitivněji. Klidný úsměv zajistí, že na ni uděláte lepší dojem, hlavně pokud se teprve poznáváte.
 • Dívky mají rády muže, kteří jsou sami sebou. Nikoho nekopírujte a hlavně si s ní nehrajte. Když budete předstírat, že jste někdo jiný, abyste na ni udělal dojem, bude mít problém vám důvěřovat, když nakonec zjistí, že jste to na ni hrál.
 • Pokud víte, kdy má narozeniny, můžete jí například přinést dárkový poukaz do jejího oblíbeného obchodu (nemusí to být žádná velká částka, jistě ocení i méně) nebo například něco, o čem se bavila se svými kamarádkami. Jen to, že 1) si pamatujete, kdy má narozeniny a 2) přinesete jí dárek zajistí, že vás bude mít raději.
 • Pamatujte, že dívka, která se vám líbí, není jen nějaká trofej nebo cíl, kterého musíte dosáhnout. Snažíte se přece najít vztah na celý život. Pokud hledáte oba to samé, budete se spolu mít dobře.
 • Nemluvte s ní o schůzkách s ostatními lidmi, hlavně ne na prvním rande. Jistě najdete lepší věci, o kterých můžete mluvit.
 • Pokud chcete dívce ukázat, jak moc pro vás znamená, zkuste se na rande trochu připravit. Zajímavé činnosti ji budou bavit, ale také jí tím dáte najevo, že jste si dal práci a vymyslel něco speciálního.
 • Pamatujte, že pokud se do vás nezamiluje, není to žádné selhání. Naučíte se tak něco o životě a sami o sobě a nakonec najdete ženu, se kterou máte skutečně být. Není žádný zaručený způsob, jak zajistit, abyste se líbil ženám. Když na sobě ale budete pracovat, brzy k sobě přitáhnete více lidí.
 • Pochopte, že není pravda, že většina dívek má ráda „zlé kluky“. Mnoho dívek preferuje jemného citlivého muže, spíše než klauna, který se zajímá pouze o vzhled. Zkuste být citlivý a nebuďte „zlý“ a jistě brzy najdete dlouhodobý vztah!
 • Převezměte iniciativu, například domluvte schůzku, rozhodněte, co budete během rande dělat a také rozhodněte, kdy schůzka skončí. Snížíte tím šance na to, že vás v budoucnu odmítne.
 • Když se k ní blížíte, nenatáčejte se tělem přímo na ni, bude si myslet, že dolézáte.


Reklama

Varování

 • Příliš všeho škodí. Když budete věnovat všechnu energii a čas jen jí, budete se jí stále dotýkat a neustále jí budete lichotit a budete ze sebe dělat šaška, snížíte tím šance na vztah s touto dívkou. Snažte se to ze začátku brát pomaleji.
 • Dodržujte hygienu. Nemáte ani představu, jak moc vám to pomůže! Tělesný zápach a nečistota odradí spolehlivě všechny dívky. Dávejte pozor, aby vám nepáchlo z úst, nekrkali jste a nezapáchaly vám nohy. Sprchujte se a každý den si čistěte zuby (nejlépe těsně předtím, než jdete na schůzku), stříhejte si nehty a perte si své oblečení i boty. Některé dívky nesnášejí cigaretový zápach nebo příliš silnou kolínskou.
 • Nikdy se nesnažte v ní vyvolat žárlivost. Většinou se vám to hrubě nevyplatí. Pokud se snažíte zjistit, jestli vás má ráda, zeptejte se jejích kamarádek. Nebo sledujte, jak se chová ve vaší přítomnosti a jak se chová k ostatním mužům. Důvěřujte svým instinktům. Pokud věříte, že mezí vámi může něco být, mějte trpělivost a dejte tomu čas. Neříkejte jí o svých současných nebo minulých schůzkách s dívkami, ani pokud se vás na to ptá. Když jí ukážete, že jste loajální, váš vztah bude pokračovat snadněji. Ženy mohou brát i první schůzky vážně a pokud budete například v restauraci okukovat jiné ženy, budete působit neslušně a neurvale. Soustřeďte se tedy jen na ni.
 • Vždy s ní komunikujte a ptejte se jí na osobní otázky osobně, pokud můžete. Měli byste mít dost odvahy, sebevědomí a slušnosti na to, abyste s ní dokázali mluvit. Pokud víte, kde bydlí, nikdy se jí neptejte na osobní věci emailem. Nepoužívejte kontaktní metody, které lze snadno zfalšovat.
 • Nevyprávějte sprosté vtipy, je to neslušné. Je jasné, že 99% dívek neocení vtipy o vzhledu nebo blondýnách. Pouze si pomyslí, že jste nechutný a nedospělý a budou se od vás držet dál. Jen 1% dívek se takovým věcem zasměje.
 • Neflirtujte s ní perverzně. Mohla by mít pocit, že máte zájem pouze o její tělo a ne o ni. Mnoho dívek nemá rádo, když jsou muži nechutní a mluví o tělesných funkcích atd. Některým dívkám se to (velmi zřídka) líbí, ale většina z nich to nesnáší.
 • Nestalkujte ji. Pokud s vámi nechce chodit, znamená to, že ani nechce, abyste ji pronásledoval. Zkuste to s nějakou jinou dívkou.


Reklama

Související články

Jak někomu udělat cucflekJak někomu udělat cucflek
Jak zařídit, aby vás postrádalJak zařídit, aby vás postrádal
Jak na francouzské líbání
Jak poznat, zda o vás má dívka zájemJak poznat, zda o vás má dívka zájem
Jak přestat milovat někoho, kdo vás nemilujeJak přestat milovat někoho, kdo vás nemiluje
Jak zajistit, aby se do vás muž zamilovalJak zajistit, aby se do vás muž zamiloval
Jak poznat, že někoho milujeteJak poznat, že někoho milujete
Jak se komukoliv pomstítJak se komukoliv pomstít
Jak na něco (nebo na někoho) přestat mysletJak na něco (nebo na někoho) přestat myslet
Jak rozpoznat flirtovací signály u ženJak rozpoznat flirtovací signály u žen
Jak poznat psychopataJak poznat psychopata
Jak se naučit skvěle líbatJak se naučit skvěle líbat
Jak si najít přítelkyniJak si najít přítelkyni
Jak dát dívce najevo, že vám na ní záležíJak dát dívce najevo, že vám na ní záleží
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 295 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 18 962 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 18 962 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama