Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Když se budete snažit zalíbit se dívce, která má partnera, budete se pouštět na velmi tenký led. Pokud svého partnera miluje, nebo jde o vaši kamarádku, pravděpodobně to není dobrý nápad. Pokud ovšem máte pocit, že k vám něco cítí a že by s vámi byla šťastnější, než se svým současným partnerem, můžete o ni začít bojovat. V lásce a ve válce je přece dovoleno všechno! Pokud chcete vědět, jak získat dívku svých snů a zajistit, aby zapomněla na svého současného partnera, přečtěte si tento článek.

Část 1
Část 1 ze 3:
Připravte si plán

 1. 1
  Zjistěte, zda je dívka ve svém současném vztahu šťastná. Přiznejme si to – pokud je dívka do svého partnera beznadějně zamilovaná, nebudete mít šanci. Pokud jsou spolu šťastní, nebude snadné najít si cestu. Pokud ale zjistíte, že je nejistá, nebo svého partnera nemiluje, měli byste začít bojovat. Neměli byste dávat příliš jasně najevo, že ji chcete získat, ale snažte se zjistit, jak se dívka ve svém vztahu cítí.
  • Pokud trávíte čas společně s ní i s jejím partnerem, sledujte, jak se k sobě chovají. Je dívka znuděná? Nemá o svého partnera zájem? Vypadá smutně? Nebo se příliš okatě snaží vypadat šťastně? Je těžké takto vypozorovat stav jejich vztahu, ale když budete všímaví, jistě na něco přijdete.
  • Pokud víte, že má partnera, všímejte si toho, zda o něm mluví. Můžete se jí třeba zeptat, co bude dělat o víkendu. Pokud se jí nelíbíte a chce, abyste to věděl, rozhodně zmíní svého přítele. Pokud spolu ovšem trávíte spoustu času a ona se o svém partnerovi ani jednou nezmíní, měli byste se zamyslet nad tím, zda je skutečně šťastná.
 2. 2
  Promluvte si s ním o jejím partnerovi. Pokud víte, že má partnera, snažte se udělat to tak, aby se vám začala svěřovat. Neměli byste jejího partnera začít pomlouvat, říkat o něm nehezké věci, nebo mluvit o tom, že jste lepší než on. Klíčem je nepůsobit příliš silně a netlačit na pilu – chcete přece, aby sama zjistila, že jste skvělý. Raději jí tedy dávejte příležitosti mluvit s vámi o jejím vztahu a uvidíte, jestli si na svého partnera začne sama stěžovat. Zde je několik nevinných otázek, které jí můžete položit:
  • „Teda, tři roky je opravdu dlouho. Musíte do sebe být opravdu zamilovaní!“
  • „Musí být skvělé trávit tolik času s partnerem!“
  • „Je dobré, že se svým partnerem netrávíš každou volnou chvíli.“
  • „Mít takový dlouhodobý vztah musí být jistě příjemné...“
 3. 3
  Ujistěte se, že se jí líbíte – alespoň trochu. Pokud chcete dívku nakonec získat, musíte si tím být jistí. Pokud o vás nemá vůbec zájem, nebudete mít sebemenší šanci s ní kdykoli chodit. Musíte hledat známky toho, že se jí líbíte a že vás bere jako více než jen kamaráda. Pokud se na vás dívá pouze jako na kamaráda, máte problém (o tom si povíme později). Zde jsou známky toho, že se jí líbíte nejen jako kamarád:
  • Mluví s vámi velmi často a hledá si důvody, proč s vámi trávit čas
  • Zůstává online na Facebooku nebo na chatu když jste online, jako kdyby čekala, až jí napíšete
  • Když vás vidí, celá se rozzáří
  • Mluví s vámi o osobních věcech a zdá se, že vám důvěřuje
  • Často vám lichotí a říká vám, že jste skvělý
  • Mluví o tom, že se svým partnerem není šťastná
  • Flirtuje s vámi, je hravá a škádlí vás
 4. 4
  Za každou cenu se vyhněte zóně přátelství. Možná si myslíte, že máte dívku omotanou kolem prstu, když vám řekne třeba: „Je skvělé mít takového kamaráda, jako jsi ty.“ Když ale uslyšíte něco takového, vezměte nohy na ramena! Jakmile pro dívku začnete být jen kamarád, je velmi těžké dosáhnout něčeho dalšího. Zajistěte, aby vás stále brala jako potenciálního partnera, ne jen jako kamaráda. Zde jsou známky toho, že ve vás vidí pouze kamaráda:
  • Všímejte si, zda se k vám chová spíše jako k bratrovi než jako k potenciálnímu partnerovi. Pokud se s vámi cítí až moc dobře, krká, nezáleží jí na tom, jak vypadá, říká sprosté vtipy a chová se jednoduše kamarádsky, pravděpodobně máte problém.
  • Všímejte si toho, zda s vámi mluví o svém partnerovi a jak to dělá. Pokud vám říká, že se svým partnerem není spokojená a že vy se jí líbíte více, je vše v pořádku. Pokud se k vám ale chová spíše jako ke kamarádovi/bratrovi/náhradní matce a stěžujte si na svého partnera s tím, že si ho nakonec stejně vezme, není to dobré. Každopádně byste jí neměli dovolit stěžovat si na svého partnera příliš často, jinak vás bude využívat a bude vás brát jen jako kamaráda.
 5. 5
  Ujistěte se, že vám za to stojí. Měli byste sice předpokládat, že je dívka skvělá a že stojí za to o ni bojovat. Pokud se ale dostanete tak daleko, že budete mít dobrý přehled o celé situaci, měli byste vědět, kterým dívkám byste se měli za každou cenu vyhnout. Jistě chcete, aby se váš vztah někam dostal. Pokud ano, dávejte si pozor na následující typy dívek:
  • Dívka, která vás jen využívá k tomu, aby vzbudila žárlivost u svého partnera.
  • Dívka, která s vámi ráda flirtuje. Pokud s vámi dívka flirtuje už měsíce, ale nikam to nevede, pravděpodobně to ani nikam nepovede.
  • Dívka, která chce nového kamaráda. Možná ji její kamarádi už nebaví a chce si najít někoho nového. Dejte si pozor, abyste to nebyli vy.
  • Dívka, která si od vás nechává platit večeře a víno a potom se vrací domů za svým partnerem. Nemarněte čas ani peníze s dívkou, která o vás nemá zájem.
  Reklama

Část 2
Část 2 ze 3:
Udělejte první krok

 1. 1
  Chovejte se k ní uctivě. Pokud se dívce chcete zalíbit, měli byste se k ní chovat s úctou, nedotýkat se jí a nebalit ji. Uvědomte si, že má partnera. Jistě chce být s mužem, který ji bere vážně a ne s někým, kdo není schopen respektovat hranice. Ukažte jí, že jste gentleman, ale že jste sebevědomý. Měli byste zajistit, aby výs začala mít ráda díky tomu, jak hezky se k ní budete chovat, aniž byste ji musel balit.
  • Brzy si pomyslí: „Tolik mužů se mě snaží sbalit, i když mám partnera. Je skvělé, že tento je jiný...“
  • Dejte si ovšem pozor na zónu přátelství. Měli byste jí ukázat, že s ní rádi trávíte čas a záleží vám na ní, ale neměli byste ji zničehonic začít líbat.
 2. 2
  Nechejte to na ní. Ukažte jí, že se vám líbí a počkejte si, jak na to zareaguje. Můžete ji pozvat na nějaký večírek, nebo na skupinovou akci, ale nejlepší bude, když počkáte, až s vámi bude sama chtít trávit čas. Když převezme iniciativu, budete vědět, že se jí líbíte a že chce svůj současný vztah ukončit.
  • Zkuste ležérně zmínit nějaký film nebo koncert a uvidíte, jestli bude chtít jít s vámi.
  • Pokud spolu chodíte do školy, mluvte o tom s ní a počkejte, jestli se s vámi bude chtít učit.
  • Pokud máte společnou cestu, můžete říct, že máte hlad, nebo máte chuť na kávu a uvidíte, jestli vás na něco pozve.
 3. 3
  Travte s ní více času. Brzy spolu budete trávit stále více času. Ukažte jí, že jste vtipný, okouzlující, pohodový a jednoduše skvělý muž. Neznamená to, že byste si měli na něco hrát. Znamená to jen to, že byste se měli snažit chovat se co nejlépe. Ukažte jí, že se k ní umíte chovat hezky a že se k ní hodíte. Nejlepší bude, když spolu budete dělat věci, které ji baví.
  • Snažte se být spolu i o samotě. Jen tak zjistíte, jestli se jí opravdu líbíte a chtěla by s vámi chodit.
 4. 4
  Dejte jí najevo svůj zájem. Až přijde ta správná chvíle, dejte jí najevo, že se vám líbí nejen jako kamarádka. Nemusíte jí rovnou říkat, že jste do ní zamilovaní, ale měli byste projevit svůj zájem. Můžete jí častěji lichotit, nebo se k ní chovat ještě mileji. Zde je několik způsobů, jak to udělat:
  • Lichoťte jí. Řekněte jí třeba, že jste nikdy nepotkali takovou dívku, jaká je ona, nebo že si s ní vždy skvěle popovídáte. Dejte jí najevo, že je pro vás opravdu důležitá.
  • Buďte k ní pozorný. Když bude unavená, přineste jí kávu, zajímejte se o její život a dávejte jí najevo, že na ni myslíte. I zde si ale dejte pozor, abyste zbytečně netlačili na pilu.
 5. 5
  Buďte pro ni vzrušující. Dělejte spolu zajímavé a vzrušující věci. Neměli byste jen sedět a poslouchat ji jak si stěžuje na svého partnera. Vymyslete něco zábavného a spontánního. Dejte se do zpěvu, abyste ji rozesmáli. Chovejte se dětinsky a vezměte ji do parku zahrát si nějakou hru. Ukažte jí, že se neberete příliš vážně a uvidíte, že se jí budete líbit.
  • Pokud není se svým partnerem šťastná, pravděpodobně ji už nebaví jen plakat a zoufat si. Chce dělat něco zábavného, jednoduchého a nezávazného. Neměli byste ji nutit k rozhovorům o jejím vztahu.
  • Když bude nešťastná, snažte se ji rozesmát. Pravděpodobně se s vámi ještě nechce dlouhé hodiny bavit o svém životě.
 6. 6
  Snažte se nebýt jen lepší verzí jejího současného přítele. Měli byste být úplně jiní. Nechovejte se jako její partner – buďte sami sebou. Pokud její partner miluje sport, ale vás baví spíše hudba, je to skvělé. Pravděpodobně stejně hledá někoho, kdo bude úplně jiný. Pokud je její partner společenský a hlasitý a vy jste spíše klidný a nesmělý, jistě se jí vaše povaha bude líbit.
  • Buďte sami sebou a ukažte jí, že jste jiný a že vztah s vámi by nebyl pouze lepší verzí jejího současného vztahu.
  • Když se budete bavit o jejím partnerovi, nesrovnávejte se s ním. Jistě nechcete působit žárlivě nebo nejistě.
 7. 7
  Zajistěte, aby se s vámi cítila jedinečně. Pokud ve svém současném vztahu není spokojená, je to pravděpodobně proto, že se necítí milovaná. Měli byste jí dávat najevo, že je jedinečná a že se vám na ní líbí úplně vše. Lichoťte jí a říkejte jí, že je jedinečná (dělejte to ovšem opatrně, abyste ji nevyděsili). Zde jsou věci, které jí můžete říct:
  • „Ještě nikdy jsem nepoznal tak sebejistou dívku.“
  • „Obdivuji, jak snadno se dokážeš bavit s novými lidmi. Jak to děláš?“
  • „Mám pocit, že si s tebou můžu povídat celé hodiny.“
  • „Když jsem s tebou, cítím se vždycky šťastně.“
 8. 8
  Řekněte jí to. Až dáte dívce jasně najevo, že se vám líbí a budete si jistý, že se i vy líbíte jí, měli byste udělat první vážný krok. Musíte dobře vycítit, co a kdy máte udělat. Pravděpodobně je ale lepší si o tom s ní promluvit a říct jí, že se vám líbí a že byste s ní chtěli chodit. Nemusíte ji přesvědčovat, že jste skvělý – měla by to vidět sama. Řekněte jí, co k ní cítíte a dál to nechejte na ní.
  • Je sice děsivé dát své pocity jasně najevo, ale nesmíte dívce říct, že by se měla rozejít se svým partnerem a začít chodit s vámi. Musíte jí jen říct, co k ní cítíte a věřit tomu, že se rozhodne správně. Pokud není připravená na tak velký krok, budete jí muset dopřát dost času. Pokud skutečně není připravená svůj vztah ukončit, musíte ustoupit. Nemůžete na ni čekat celý život.
  Reklama

Část 3
Část 3 ze 3:
Jak to udělat, aby vztah fungoval

 1. 1
  Nespěchejte. Dokázali jste to! Povedlo se vám získat dívku, která už někoho má! Rozešla se se svým partnerem a nyní můžete žít šťastně až navěky. Bohužel to tak nefunguje vždy. Po ukončení vztahu bude pravděpodobně smutná a bude potřebovat nějaký čas na to, aby se dala dohromady, bez ohledu na to, jak nešťastná ve vztahu byla.
  • Možná máte pocit, že jste čekali příliš dlouho a budete chtít pouze trávit čas se svojí novou dívkou, ale měli byste respektovat její soukromí a udržet si odstup, dokud nebude připravená.
  • Možná bude tvrdit, že žádný čas nepotřebuje a že s vámi chce trávit veškerý čas, ale neměli byste dovolit, aby se to stalo. Neměli byste ji jen přetáhnout ze vztahu do vztahu, aniž byste jí dali šanci uvědomit si, co se stalo.
 2. 2
  Počkejte, až sama zmíní svého bývalého partnera. Jistě jste zvědaví, jak jejich rozchod probíhal, ale uvědomte si, že vám do toho nic není. Dívka pravděpodobně není připravená o tom mluvit. Pokud spolu byli hodně dlouho, může trvat měsíce, nebo dokonce i roky, než bude schopná o tom s vámi mluvit. Je možné, že se cítí provinile, nebo o tom nechce vůbec mluvit. Netlačte na ni tím, že se o tom s ní budete chtít bavit.
  • Možná vás opravdu zajímá, jak jejich vztah skončil, ale uvědomte si, že byste se měli soustředit spíše na váš nový vztah.
 3. 3
  Pracujte na společné budoucnosti a nemyslete na minulost. Ze začátku to možná bude trochu nepřirozené, ale neměli byste mluvit o tom, jak jste se dali dohromady, jak jste ji přebral jejímu bývalému partnerovi. Mluvte o tom, co budete dnes dělat a co vás čeká v budoucnu. Čas od času se minulost automaticky vynoří, ale když se jí budete zabývat příliš často, nebudete schopni se soustředit na přítomnost a budoucnost.
  • Nežárlete a nebuďte paranoidní, když se vaše dívka bude bavit s jinými muži. Tím byste to celé zkazili (pokud tedy nemáte vážný důvod si dělat starosti).
  • Žijte přítomným okamžikem a plánujte si vše dopředu. Nemyslete na to, co se dělo v posledních měsících.
 4. 4
  Začněte spolu nový život. Najděte si něco, co chcete dělat společně a nedělejte nic z toho, co jste dělali dříve. Pokud vás oba baví cestovat, jezděte spolu po světě. Pokud vás oba zajímá vaření, naučte se společně vařit. Můžete založit vlastní klub, nebo začít sledovat nějaký seriál. Najděte si něco, co budete moci dělat společně a co bude patřit jen vám. Užívejte si váš společný život a nacházejte lásku a vášeň pro věci, které vás budou bavit oba – díky tomu bude váš vztah silnější a vydrží déle.
  • Pracujte na tom, aby byl váš vztah stále čerstvý, vzrušující a romantický, ale zároveň si dopřávejte nějaký čas mimo vztah. Uvědomte si, že nemusíte dělat úplně všechno společně.
  Reklama

Varování

 • Pokud ji pozvete na rande po tom, co se rozejde se svým partnerem, je možné, že vás odmítne. Pokud si s partnerem byli velmi blízcí, může chvíli trvat, než na něho zapomene, takže buďte trpěliví.
 • Nepřehánějte to s romantickými gesty. Uvědomte si, že je zadaná.
 • Nedovolte jí, aby s vámi podváděla svého partnera. Když to bude chtít udělat, řekněte jí, že si mezi vámi musí vybrat.
 • Navzdory vašim snahám je možné, že bude chtít, abyste byli jen přátelé. Nebuďte zklamaní. Pokud jste o ni měli dříve zájem, jistě jí budete chtít zůstat nablízku. To, že s vámi nechce chodit neznamená, že nemůžete být přátelé.


Reklama

Související články

Jak někomu udělat cucflekJak někomu udělat cucflek
Jak zařídit, aby vás postrádalJak zařídit, aby vás postrádal
Jak na francouzské líbání
Jak poznat, zda o vás má dívka zájemJak poznat, zda o vás má dívka zájem
Jak přestat milovat někoho, kdo vás nemilujeJak přestat milovat někoho, kdo vás nemiluje
Jak zajistit, aby se do vás muž zamilovalJak zajistit, aby se do vás muž zamiloval
Jak poznat, že někoho milujeteJak poznat, že někoho milujete
Jak se komukoliv pomstítJak se komukoliv pomstít
Jak se naučit skvěle líbatJak se naučit skvěle líbat
Jak rozpoznat flirtovací signály u ženJak rozpoznat flirtovací signály u žen
Jak na něco (nebo na někoho) přestat mysletJak na něco (nebo na někoho) přestat myslet
Jak poznat psychopataJak poznat psychopata
Jak si najít přítelkyniJak si najít přítelkyni
Jak dát dívce najevo, že vám na ní záležíJak dát dívce najevo, že vám na ní záleží
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 27 969 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 27 969 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama