Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Máte problém upoutat pozornost nějakého muže? Chtěla byste být naprosto neodolatelná? Přečtěte si tento článek a zjistíte, jak získat pozornost mužů a udržet si ji.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Správné oblékání

 1. 1
  Najděte si barvy, které vám sluší. Už jste někdy viděla zrzavou dívku v oranžových šatech? Jistě to vypadalo hrozně. Vždy si na sebe oblečte to, co vám nejvíce sluší. Najděte barvy, které lichotí vašemu typu postavy a barevnému typu pleti a noste je.[1]
  • Většinou mají muži rádi ženy ve světlých a ženských barvách, i když existují výjimky (malé černé šaty!). Měla byste ale dobře znát vkus muže, kterého jste si vybrala. Možná má rád gotické krásky, které chodí celé v černém.
  • Dívky s rezavými vlasy vypadají většinou dobře v zelené nebo modré barvě, blond dívky vypadají dobře v modré nebo fialové, dívkám s hnědými vlasy sluší modrá, žlutá a červená a černovláskám sluší žlutá, červená nebo bílá.
  • Také barva pleti hraje roli. Nenoste nic, co je v podobné barvě, jako vaše pleť. Pokud máte tmavší pleť, noste zářivé syté barvy (bílé šaty na černé pleti vypadají úžasně). Pokud máte světlejší pleť, noste trochu tmavší barvy.
 2. 2
  Najděte si to správné oblečení. Každá dívka má krásné tělo, jde jen o to zjistit, jak zdůraznit jeho krásu! Noste oblečení, které zvýrazňuje vaše nejpřitažlivější partie a naopak skrývá to, co by nemělo být vidět. Není to jednoduché a vyžaduje to experimentování, ale existuje několik typů postavy, z nichž jeden vám bude jistě pasovat nejlépe.
  • Malé dívky by například neměly nosit sukně pod kolena. Čím kratší sukně, tím vyšší budete vypadat. Hlavně to ale nepřehánějte. Nikdy by vám nemělo být vidět spodní prádlo.
  • Objemnější dívky by se měly vyhýbat oblečení, které opticky zvětší horní část těla a nosit raději užší sukně a vypasované halenky.
  • Máte malá prsa? Nevadí! Noste oblečení, kterým zvýrazníte ostatní části těla. Upoutejte pozornost svýma nohama a boky.
 3. 3
  Noste sexy oblečení. Měla byste se oblékat tak, abyste ukázala mužům, že jste sebevědomá a že máte krásné tělo, ale zároveň nechala prostor pro jejich fantazii. Noste oblečení, ve kterém byste mohla jít na rande, ne oblečení, ve kterém byste se válela doma.
  • Úzké rifle jsou v dnešní době velmi moderní a pokud máte hezké nohy, jistě je využijete (dělají ale hezké nohy téměř všem). Můžete si k nim vzít krátký saténový top bez rukávů a žádný muž vašemu šarmu neodolá.
  • Nenoste roláky, tepláky a oblečení, které vám nesedí. Maxišaty noste jen na pláž a nenoste staré a nemoderní oblečení.
 4. 4
  Nezanedbávejte vlasy. S vlasy je to těžké. Měla byste mít účes, který lichotí vašemu obličeji, ale není jednoduché takový účes najít, takže budete muset chvíli experimentovat. Vždy o své vlasy pečujte a každý den si je češte.
 5. 5
  S líčením to nepřehánějte. Neměla byste vypadat jako klaun. Muži chtějí přirozeně krásné dívky, nenoste tedy každý den tunu make-upu. Používejte oční liny, řasenku a trochu očních stínů. Můžete nosit i rtěnku nebo lesk na rty, ale s těmi byste to neměla přehánět.
  • I v líčení používejte barvy, které se k vám hodí a lichotí vám.
 6. 6
  Noste podpatky. Pokud nejste tak vysoká, jako váš muž, měla byste nosit podpatky. Vaše nohy s nimi budou vypadat skvěle a i zadek budete mít hezčí. Vždy ale noste boty, které se hodí ke zbytku oblečení.
 7. 7
  Měla byste hezky vonět. Muži mají rádi ženy, které neodolatelně voní. Čistěte si zuby a používejte deodorant a nějaký příjemný parfém. Měl by být květinový nebo ovocný, tyto vůně se hodí na flirtování. Pižmové vůně si nechávejte až na intimnější schůzky.
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Buďte neodolatelná

 1. 1
  Chovejte se sebejistě. Sebevědomí říznuté chvilkou zranitelnosti je pro muže neodolatelná kombinace. Nemusíte se chovat moc sebevědomě, tím byste muže stejně jen odradila. Zkuste se ale v žádném případě nestydět za to, kým jste. Buďte sama sebou, otevřeně si užívejte a ukažte svému vyvolenému muži, jaká jste osobnost.
  • Když svému vyvolenému muži ukážete i svoji zranitelnou stránku, nebude schopný vám odolat.
 2. 2
  Buďte vzrušující. Buďte někým, s kým chtějí ostatní lidé trávit čas! Udělejte to tak, aby si myslel, že máte úžasný a vzrušující život a chtěl se stát jeho součástí. Naučte se hrát na nějaký nástroj (a třeba založte kapelu), naučte se nějaký nový jazyk nebo založte geocachingový klub. Klíčem je ukázat mu, že je s vámi větší zábava než s ostatními dívkami.
 3. 3
  Buďte milá. Muži nechtějí poslouchat pomluvy na ostatní dívky nebo vyprávění o tom, co nemáte ráda. Za chvíli by se začal bát, co za zády říkáte o něm. Když ale uvidí, že pomáháte ostatním, umíte lidem upřímně zalichotit a chováte se jako slušný člověk, bude s vámi chtít trávit více času.
 4. 4
  Dělejte spolu věcí, které ho baví. Nejlepší je, když budete moci trávit čas spolu a stále dělat věci, které vás oba baví. Když budete podnikat různé věci společně, užijete si spoustu legrace. Zjistěte, jaké koníčky sdílíte, nebo zkuste něco, co dělá jen on.
  • Pokud se vám nelíbí jeho koníčky, nebo jde o věci, které většinu dívek nezajímají, získáte ještě něco navíc. Baví ho opravovat auta! Skvělé! Kolik dívek to s ním asi bude chtít dělat?
 5. 5
  Buďte pozitivní. Nestěžujte si na každou maličkost a nemluvte před muži stále jen negativně. Snažte se nepopisovat svůj život katastroficky, muži nechtějí negativní ženy. Stěžování si nechejte pro skutečné problémy, hlavně ty, se kterými vám muž může pomoci. Jinak se snažte být pozitivní. Hledejte na všem to krásné a snažte se usmívat se i když je vám do pláče. Muži to ocení, protože se s takovými ženami cítí mnohem lépe.
 6. 6
  Mluvte s ním o něm a ne jen o vás. Nemluvte minutu o každé maličkosti, která se vám stala. Muži nepotřebují vědět, že jste ráno zápasila s žehličkou na vlasy. Místo toho se ho raději ptejte na něho a mluvte s ním o věcech, které ho skutečně zajímají. Pokud je to slušný muž, bude se s vámi bavit i o tom, co zajímá vás.
  • Neznamená to ale, že by ženy měly čekat na to, až je muži pustí ke slovu. Měla byste ho nechat mluvit první jen proto, že je to slušné a měl by to dělat každý. Pokud vás vyzve k tomu, abyste mluvila vy, klidně spusťte. Hlavně ale nemluvte jen vy, to je sobecké.
 7. 7
  Dopřejte mu prostor. Snažte se na muži neviset. Měl by mít pocit, že může být sám sebou, dělat si co se mu zlíbí a hlavně mít nějaký čas sám pro sebe. Muži potřebují být nějakou dobu o samotě, takže se snažte tyto jeho potřeby respektovat. Nezapomínejte na to, že je to samostatná osobnost a ne jen váš módní doplněk nebo osobní poskok.
 8. 8
  Snažte se udržet rozhovory zajímavé. Nedovolte, abyste upadli do nudy. Pokud rozhovor nešlape jak by měl, zkuste změnit téma. Snažte se vyhnout nepříjemnému tlachání. Když bude mít muž pocit, že si s vámi nemá co říct, nebude s vámi chtít trávit více času. Proč by se měl chtít nudit?
  • Můžete se ho vždy začít ptát na to, co ho baví a zajímá. Ptejte se na sport, na hudbu, filmy, literaturu nebo na počítačové hry. Dejte mu čas chvíli mluvit.
  • Není nic špatného na tom ukončit rozhovor a jít si po svých. Je dobré neříct vše hned a nechat si trochu tajemna. Řekněte mu, že musíte jít, protože máte něco v plánu a ukažte mu tím, že na něho nemáte čas pořád. Bude si přát, aby to tak nebylo.
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Flirtujte jako profík

 1. 1
  Dotýkejte se ho. Během rozhovoru se o něho můžete nenápadně otřít rukou. Když říkáte něco důležitého nebo zábavného, sáhněte mu na ruku. Hledejte si výmluvy, abyste se ho mohla dotýkat, dáte mu tím najevo, že o něho máte zájem a že vám fyzický kontakt vůbec nevadí.
 2. 2
  Lichoťte mu. Můžete muži klidně lichotit ohledně vzhledu, oblečení a i vzdělání nebo důvtipu. Snažte se také opatrně začlenit komplimenty do běžného rozhovoru, aby to znělo přirozeně a automaticky. Vždy byste to ale měla myslet vážně. Lidé poznají, když jim někdo lichotí neupřímně.
  • Dobrým příkladem může být například: „Já jsem ten úkol do matematiky vůbec nepochopila, nikdy mi takové věci nešly. Ty vypadáš, že ti to jde úplně samo, to bych si taky přála.“
  • Je také dobré se zaměřit na jeho mužnost. Pokud ho neznáte dost dobře, abyste mu mohla lichotit o osobnějších věcech, pochvalte mu vzhled.
 3. 3
  Zajistěte, aby se cítil jako hrdina. Nechejte ho otvírat vám dveře a oblékat vám kabát. Každý má rád pocit, že je pro ostatní lidi užitečný. Hlavně muži se rádi cítí jako gentlemani.
 4. 4
  Škádlete ho. Nebuďte drzá nebo neslušná, ale v určitých mezích ho můžete z legrace škádlit. Není dobré si dělat legraci z jeho vkusu a podobných věcí, ale jistě najdete chytrý způsob, jak ho rozesmát a ukázat mu, že se vám líbí.
 5. 5
  Pošlete mu dopis. Můžete ho napsat na papír, ale bude stačit i flirtovná SMS zpráva. Pokud spolu ještě nechodíte, nepřehánějte to a pište uvolněně a mile. Nemělo by to vypadat, že se snažíte za každou cenu získat jeho pozornost. Jednoduše mu ukažte, že na něho myslíte.
  • Můžete mu napsat třeba: „Ahoj, jen jsem tě chtěla pozdravit.“
 6. 6
  Dávejte si pozor na mimiku obličeje. Když budete moc mrkat, vysílat zasněné pohledy a špulit pusu, budete vypadat divně. Můžete flirtovat, ale neměla byste to přehánět. Měla byste vzbudit zájem slušného muže, ne úchyla z autobusu.

Tipy

 • Je rozdíl mezi sváděním a hraním nedostupnosti. Pokud na vás muž vůbec nereaguje, neponižujte se. Chovejte se jednoduše sebejistě.
 • Nebavte se ostentativně s ostatními muži jen abyste v něm vzbudila žárlivost. Takové věci na muže neplatí.

Varování

 • Když budete dělat vše, co jsme zde popsali najednou, budete to přehánět. Uvolněte se a čas od času nějaký z těchto triků vyzkoušejte.

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 25 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 4 071 krát
Stránka byla zobrazena 4 071 krát.

Pomohl vám tento článek?