Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Někdy je život opravdu těžký. Co dělat, když jste mezi lidmi a najednou zjistíte, že máte erekci? Všichni muži to někdy zažijí. Je to nepříjemné a trapné a čím více se snažíte se toho zbavit, tím horší to je. Už se nemusíte být – těchto erekcí se můžete zbavit, stačí znát několik technik a mít silnou vůli. V tomto článku se dozvíte, jak na to.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:

Schovejte erekci

 1. 1
  Postavte se jinak. Pokud sedíte nebo stojíte, většinou je možné se nastavit tak, aby nebylo vidět, že máte erekci.
  • Vestoje: Snažte se nestát k nikomu bokem. Když budete stát k lidem čelem, boule ve vašich kalhotách nebude moc vidět.
  • Vsedě: Zkuste si dát nohu přes nohu. Když si muži dávají nohu přes nohu, kalhoty se jim v rozkroku nakrčí a erekci snadno schovají.
 2. 2
  Dejte si ruce do kapes. Když si dáte ruce do kapes, budete působit přirozeně a podaří se vám skrýt erekci. Dejte si obě ruce do kapes a jemně si přitlačte penis k tělu.
 3. 3
  Něčím si přikryjte rozkrok. Pokud nemáte kapsy (i když muži by měli mít kapsy vždy), nebo se nemůžete nastavit jinak, budete si muset najít něco, čím si přikryjete rozkrok. Zkuste použít například toto:
  • Kniha nebo časopis. Předstírejte, že jste se začetli do něčeho zajímavého (dejte si ale pozor, aby nešlo o ženský časopis) a zakryjte si rozkrok knihou nebo časopisem.
  • Stůl. Pokud sedíte, posuňte se blíž ke stolu.
  • Oblečení. Pokud máte svetr nebo sako, předstírejte, že něco hledáte v kapse a potom si ho nechejte ležérně ležet na klíně.
 4. 4
  Zastrčte si penis za pásek. V podstatě si musíte erekci zastrčit rukou v kapse za pásek. Varování: Tento manévr zvládnou nepozorovaně provést pouze ti nejzkušenější. Je lepší si najít výmluvu a omluvit se, nebo se otočit pryč od lidí. Pokud máte dlouhý penis, měli byste mít neprůhledné tričko.
 5. 5
  Zkuste lidi něčím rozptýlit. Tento trik se hodí také pouze pro zkušené muže, protože když se vám to nepovede, lidé se zaměří na vás a bude to mít katastrofální následky.
  • V pravou chvíli řekněte třeba: „Podívejte se na toho nahatého chlapa, který si támhle venku hraje se štěňaty!“ a utečte dříve, než se na vás někdo podívá.
Metoda 2
Metoda 2 ze 2:

Zkroťte erekci

 1. 1
  Rozptylte se. Snadno se to sice řekne, ale když se vám povede se rozptýlit, budete mít vyhráno. Zamyslete se nad něčím důležitým, nebo nepříjemným. Jde o to, že je těžké zároveň myslet a mít erekci (ženy to vědí již po staletí).
  • Myslete na něco důležitého. Pokud jste starší, myslete na to, že musíte platit účty, nebo že musíte dodělat něco do práce. Pokud jste mladší, myslete na své rodiče – to vám erekci zaručeně zmírní.
  • Myslete na něco zábavného, na něco, co nelze brát vážně.
  • Myslete na něco divného – čím divnější, tím lepší. Někteří lidé myslí na kovboje, klauny, nebo na nekonečnost vesmíru. Možná vám to pomůže.
 2. 2
  Projděte se. Když jdete, vaše tělo pumpuje krev do končetin, takže vám to pomůže zbavit se erekce. Vymyslete si nějakou výmluvu a jděte se na chvíli projít. Dívky si budou myslet, že jste tajemný.
 3. 3
  Dejte si do klína něco studeného. Většina lidí u sebe nenosí běžně led, takže to pravděpodobně nebude snadné. Studené předměty vám ale stáhnou cévy a pomohou vám zbavit se erekce.
 4. 4
  Vymyslete si výmluvu a jděte na toaletu. Až budete na záchodě, umyjte si obličej studenou vodou, nebo si zaskákejte panáka. Zamyslete se nad někým, kdo se vám ani trochu nelíbí.
 5. 5
  Za každou cenu se vyhněte vzrušení. Neotírejte se penisem o žádný předmět, ani si nepředstavujte někoho, kdo se vám líbí. Když se pokusíte na svoji erekci nemyslet, brzy vás přejde.

Tipy

 • Při oblékání si dejte penis směrem nahoru. V této poloze se bude moci zvětšit a nebude to pro vás nepříjemné.
 • Myslete na něco jiného. Erekce je způsobena sexuálním vzrušením, takže nemyslete na nic, co by vás stimulovalo. Zkuste například řešit matematické příklady.
 • Dejte nohy k sobě, v některých případech to pomůže.
 • Nejlepší je kousnout se do jazyka, nebo si jinak způsobit bolest. Bolest odvede vaši pozornost od erekce.
 • Předkloňte se a chytněte se za kolena. Předstírejte, že vás bolí břicho. Většinou to dobře funguje mezi lidmi.
 • Zatněte svaly. Může to být sice trochu nápadné, ale funguje to. Přivede vám to krev do zatnutých svalů a zbaví vás to erekce.

Varování

 • V některých chvílích je nemožné se vyhnout tomu, aby si vaší erekce někdo všimnul, například když jdete k zubaři, stojíte před trenérem, nebo si prohlížíte dům, který chcete koupit. Nedělejte si s tím starosti. Většina dospělých lidí ví, že se to stává a nebude tomu věnovat pozornost. Pouze teenageři si z toho dělají legraci.
 • Pokud někomu vaše situace bude připadat urážlivá, omluvte se a dál se k tomu nevyjadřujte, abyste to celé ještě nezhoršili.

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 13 008 krát
Kategorie: Zdraví mužů
Stránka byla zobrazena 13 008 krát.

Pomohl vám tento článek?