Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Mít nezávazný vztah se starším majetným mužem je skvělý způsob, jak si užít trochu zábavy, získat cenné zkušenosti a v neposlední řadě taky trochu peněz navíc. Pokud si chcete najít staršího muže, budete muset vědět, jak máte vypadat, kde takového muže hledat a také jak to udělat, abyste ho po chvíli nepřestala bavit a mohla si tak déle užívat výhod, které vám ze vztahu s ním plynou.

Metoda 1
Metoda 1 ze 4:

Hledejte na těch správných místech

Stáhnout PDF
 1. 1
  Než začnete hledat staršího bohatého přítele, ujasněte si, co vlastně chcete. Pomůže vám to v hledání a půjdete do toho s tím, že máte své požadavky jasně stanovené. Můžete si napsat seznam vlastností, které byste chtěla, aby váš „taťka“ měl, nebo seznam věcí, které byste od něho chtěla koupit nebo zaplatit. Nemusíte se vůbec stydět – jde koneckonců o obchodní vztah.
  • Ujasněte si, jakého taťku byste si představovala. Chcete někoho, komu není ani čtyřicet let, nebo chcete staršího muže? Měl by být rozvedený, chodit i s jinými ženami, nebo by vám dokonce nevadilo, kdyby byl ženatý? Chcete někoho, kdo s vámi bude trávit hodně času, nebo jen někoho na rychlé intimní schůzky?
  • Ujasněte si také to, co budete od staršího přítele požadovat na plátku. Některé ženy si jednoduše stanoví taxu například za týden společnosti (a většinou také sexu). Může vám ale stačit například kompenzace v podobě večeří, exotických dovolených a návštěv exkluzivních klubů a restaurací.
 2. 2
  Podívejte se na webové stránky, které vám pomohou najít si staršího muže. Nestyďte se, tyto stránky vám opravdu pomohou. Nejoblíbenější jsou SeekingArrangement.com, WhatsYourPrice.com, Suggardaddie.com a mutualarrangements.com. Na těchto stránkách můžete uvést své požadavky a snadno najít muže, kteří hledají to samé, co vy.[1]
 3. 3
  Zkuste hledat také na běžných seznamkách. Pokud se stydíte chodit na tradiční stránky pro hledání starších milenců, nebo nechcete působit tak otevřeně, můžete zkusit i běžné seznamky jako jsou Lide.cz nebo seznamka.cz. I tam můžete najít muže, který vám poskytne dary a peníze, které chcete.
  • Pomocí filtrů si najděte ty správné muže (například určete minimální plat nebo rodinný stav).
  • Můžete si také procházet profily mužů a zjišťovat si, který by pro vás byl vhodný. Pokud má v zájmech uvedené drahé koníčky, obléká se dobře a kvalitně a má vytříbený vkus, máte ideální kombinaci.
  • Nezapomeňte se vždy podívat, co každý muž hledá – zda vidí ženu jako svého partnera, nebo chce někoho pouze využívat ke svému potěšení.
 4. 4
  Zeptejte se přátel. Nebojte se zeptat svých kamarádů, zda by vám nepředstavili nějakým starším mužům. Pokud se stydíte zeptat takto přímo, řekněte to jemněji. Nějaký z vašich kamarádů jistě zná staršího bohatého muže, který hledá někoho, o koho by se mohl starat. Když rozhodíte sítě, někdo vám jistě dohodí toho správného „taťku“.
  • Požádejte kamarády, aby vám s někým domluvili schůzku a řekněte jim, aby k tomu muži byli upřímní. Jistě byste nechtěla, aby vás někdo seznámil s postarším mužem, který hledá vztah na zbytek života.
 5. 5
  Choďte na místa, kde můžete potkat bohaté muže. Pokud se stydíte hledat muže na internetu nebo požádat o pomoc přátele, choďte na místa, kde se obvykle zdržují bohatí muži a vydejte se na lov sama. Zajděte si s kamarádkami do dražší restaurace a flirtujte se staršími bohatými muži.
  • Můžete chodit také na místa, která jsou vyhlášená tím, že na nich najdete spoustu bohatých mužů. Zajděte si do nejdražší čtvrti ve městě a vyhlédněte si někoho, kdo by vám mohl vyhovovat.
  • Když jdete hledat muže, oblékněte se hezky, ale ne příliš vyzývavě. Starší muži vás chtějí brát vážně a ne jen jako dívku na jednu noc. Váš vztah by měl vydržet mnohem déle – alespoň tak dlouho, než získáte to, co chcete.
  • Choďte na místa, kam často chodí starší bohatí muži, například do muzeí, do opery nebo do galerií. Pokud je v nějaké místní galerii velká událost, hezky se oblečte a buďte tam!
 6. 6
  Buďte při hledání vytrvalá. Najít vhodného staršího přítele-sponzora není jednoduché. Nemusíte se cítit špatně, když hned nenajdete toho pravého. Můžete hledat na internetu, požádat o pomoc kamarády a zároveň chodit hledat muže sama. Když budete vědět, co chcete a budete vědět, jak toho chcete dosáhnout, nakonec najdete toho správného taťku.
  • Krása takových vztahů je v tom, že můžete najednou chodit s více lidmi. Vždy si nechávejte otevřená zadní vrátka a nezapomínejte, že může přijít někdo lepší.[2]
Metoda 2
Metoda 2 ze 4:

Jak zaujmout staršího boháče

Stáhnout PDF
 1. 1
  Ujasněte si své požadavky. Starší muž rozhodně ocení, když si hned ze začátku určíte hranice a pravidla vztahu, abyste předešli pozdějším nedorozuměním. Pokud chcete týdenní plat nebo chcete, aby za vás platil například nájem, řekněte mu to hned na začátku. Pokud se s ním chcete vídat pouze jednou týdně, řekněte mu to také, aby po vás nechtěl více.
  • Když muži řeknete, co přesně chcete, budete moci budovat oboustranně výhodný vztah. Budete mít jistotu, že chcete oba to samé.
  • Pokud chcete mít možnost chodit i s jinými muži, také to svému staršímu sponzorovi řekněte hned na začátku.
  • Nestyďte se říct si o to, co chcete – starší muž ocení vaši upřímnost a vy zjistíte, zda má smysl s ním zůstávat.
 2. 2
  Pečujte o svůj vzhled. Nemusíte být zrovna osmnáctiletá blondýna s postavou modelky, abyste se zalíbila staršímu muži. Tito muži hledají ženy všech věkových kategorií, velikostí a tvarů, takže se nemusíte bát, pokud nejste nejmladší nebo nemáte ideální míry. Důležité je, abyste si dala na svém vzhledu záležet, dodržovala hygienu, měla dokonale upravené a zdravé vlasy a nosila lichotivé oblečení.[3]
  • S vlasy si dejte záležet a také se naučte používat make-up. Kdykoli můžete potkat svého staršího boháče, takže byste měla za každých okolností vypadat skvěle.
  • Nemusíte vypadat jako pornohvězda. Většina starších mužů má raději přirozené ženy.
 3. 3
  Mějte sebevědomí. Pokud se chcete zalíbit staršímu muži, musíte mít sebevědomí a umět si jít za svým. Muž možná nebude přesně vědět, co má dělat a ocení, když mu dáte najevo, jak si přejete, aby se váš vztah vyvíjel a řeknete si o to, co chcete. Mějte hlavu vzpřímenou, usmívejte se a snažte se působit sebevědomě.[4]
  • Existuje rozdíl mezi sebevědomím a panovačností. Dovolte svému partnerovi, aby s vámi také mluvil o svých potřebách a vždy se k němu chovejte mile. Nebuďte tak sebestředná, že byste na něho nebrala ohledy.
 4. 4
  Buďte nezávislá. Starší boháč rozhodně nehledá partnera na celý život, ani ženu, která by mu prala a vařila – na to má pravděpodobně služebnou. Hledá ženu, se kterou je zábava, ale která má svůj vlastní život, přátele a plány. Pokud se na něho příliš upnete nebo s ním budete chtít trávit moc času, velmi rychle ho odradíte. [5]
  • Nesetkávejte se častěji než dvakrát nebo třikrát týdně. Když se budete vídat častěji, bude si muž myslet, že chcete vážnější vztah.
  • Také byste neměla často přespávat u něho v bytě. Když tam budete často zůstávat, začne si myslet, že se chcete nastěhovat a zůstat s ním.
  • Buďte otevřená ohledně svých plánů. Pokud si chcete vyrazit s kamarádkami, řekněte mu to. Bude vás chtít ještě více, protože bude trochu žárlit. Pokud jste se dohodli na otevřeném vztahu, říkejte mu, že jdete na rande s někým jiným. Budete působit nezávisleji.
 5. 5
  Buďte sexy. Starší muži chtějí sexy ženy, které naplní jejich potřeby. Pokud chcete takového muže, měla byste se naučit být opravdu sexy. Noste sexy oblečení, namalujte si oči a do postele si vezměte erotické prádlo. Můžete si například olizovat rty, dotýkat se svého taťky, nebo mu přes den posílat lechtivé zprávy.
  • Pokud opravdu chcete najít staršího muže, budete potřebovat zkušenosti v posteli. Tito muži chtějí ženy, které se při sexu nestydí. Měla byste vědět, co děláte a měla byste tomuto muži dát přesně to, co chce.
  • Nemusíte nosit příliš provokativní oblečení, noste to, co vám sluší a v čem jste pro svého sponzora přitažlivější.
Metoda 3
Metoda 3 ze 4:

Jak si udržet staršího muže

Stáhnout PDF
 1. 1
  Zůstaňte trochu tajemná. Pokud chcete, aby vás váš starší sponzor stále neměl dost, budete muset být tajemná. Když musíte odejít, neříkejte mu vždy kam jdete. Když mu jednou nevezmete telefon, nemusíte mu to vysvětlovat a ospravedlňovat se – jednoduše máte svůj vlastní život. Neříkejte mu vše, co vás napadne a také s ním nesdílejte své nejniternější pocity. Můžete mu o sobě něco málo říct, ale nikdy neříkejte všechno.
  • Nedávejte mu kalendář se svým rozvrhem. Není nutné, aby věděl, co děláte, když nejste s ním.
 2. 2
  Buďte pozitivní a zábavná. Starší muži hledají ženy, se kterými si mohou užít. Nechtějí vyhazovat peníze za ženu, která je negativní a neustále si na něco stěžuje. Pokud máte negativní myšlenky, držte je na uzdě a nevypouštějte je z úst. Mluvte vždy pozitivně, často se smějte a klaďte důraz na to, co vás dělá šťastnou, místo abyste mluvila o tom, co nemáte ráda.
  • Kdykoli řeknete něco negativního, hned po tom řekněte tři pozitivní věci.
  • Snažte se smát co nejčastěji. Starší muži milují ženy, které se umí bavit.
  • Pokud jste zrovna přecitlivělá a chce se vám brečet, nikdy si nevylévejte svoji náladu na svém sponzorovi. Raději zavolejte kamarádce.
 3. 3
  Udržujte vztah zajímavý. Pokud si chcete svého staršího sponzora udržet, měla byste se stále snažit vztah oživovat. Nedělejte každý víkend to samé, někdy zkuste nové věci. Můžete ho požádat, aby vás vzal s sebou na loď, aby vás naučil hrát tenis, nebo ho můžete přemluvit, abyste jeli na drahou dovolenou.
  • Když spolu budete dělat stále ty samé věci, za chvíli se začnete nudit. Proto byste měli každý týden zkoušet něco nového.
  • Snažte se udržet vášeň i v ložnici. Od staršího muže se můžete přiučit spoustu užitečných triků.
 4. 4
  Vyhněte se zdomácnění. Nejrychlejší cestou, jak se zbavit staršího bohatého muže, je chovat se jako jeho manželka a chtít více, než vám může dát. Je s vámi proto, že je s vámi zábava a protože jste vzrušující – ne proto, že má rád vaše vaření a že chce, abyste mu žehlila košile. Nepřespávejte u něho, netravte s tím příliš mnoho času a nemluvte s ním jako jeho žena. Jinak si toho okamžitě všimne a bude chtít váš vztah ukončit.
  • Jakmile budete mít pocit, že na to jdete moc rychle, trochu se stáhněte.
  • Nenazývejte ho svým přítelem a nevtipkujte o svatbě.
  • Nepředstavujte ho svým přátelům a rodině, pokud to sám nebude chtít.
  • Nemluvte spolu o vzdálenější budoucnosti – plánujte dovolenou za krátkou dobu, ale nic dalšího.
 5. 5
  Nevažte se. Pokud chcete skutečně pouze využívat výhod vztahu se starším bohatým mužem, nesmíte si k němu vytvořit pouto. Není to žádný váš dlouhodobý přítel – je to je někdo, s kým je vám dobře a kdo vám za vaši společnost poskytuje finanční odměnu. Neplánujte svatbu nebo děti a ani si neorganizujte svůj život podle něho. Zůstaňte sama sebou, mějte své vlastní zájmy a neublížíte si.
  • Nekontaktujte svého sponzora často. Naplánujte si jednou nebo dvakrát týdně schůzku a například mu napište, až budete na cestě k němu.
  • Nemyslete na to, co zrovna dělá nebo kdy ho zase uvidíte.
  • Neptejte se ho na ostatní ženy v jeho životě a nikdy nedávejte najevo, že na nějakou další ženu žárlíte.
 6. 6
  Poznejte, když vztah skončí. Pokud jste spolu už delší dobu, možná je na čase vztah ukončit a to z několika dobrých důvodu: je možné, že jste se na sebe příliš upnuli, nebo se například nudíte. Dalším důvodem může být to, že se jeden z vás do někoho skutečně zamiluje a bude s ním chtít začít budovat opravdový vztah.
  • Když je po všem, je po všem. Vezměte to s klidem a vztah ukončete pozitivně. Pokud hledáte pouze bohatého sponzora, jistě si brzy najdete nového.
  • Když vás starší muž odmítne, neberte si to osobně – stává se to v jednom kuse. Tito muži se snadno začnou nudit a po chvíli budou mít pocit, že už jste jim k ničemu.
Metoda 4
Metoda 4 ze 4:

Mám si najít staršího boháče?

Stáhnout PDF
 1. 1
  Pokud vám nevadí peníze výměnou za vztahy. Dostáváte zaplaceno za to, že máte někoho rádi a chováte se jako jeho partner. Na tom není nic špatného, ale musíte být k sobě upřímní, do čeho jdete.
  • Musí pro vás být v pořádku, že jste v takovém vztahu. Pokud jste příliš pasivní nebo si jen berete peníze bez otázek, riskujete, že budete využívána.
 2. 2
  Rozumíte rizikům finanční závislosti. Tyto peníze nepřicházejí bez závazku. Bude se od vás očekávat, že nějakým způsobem uděláte něco i pro něj, jinak zdroj peněz rychle vyschne.
  • Určitým způsobem budete na svém starším boháči závislá, abyste udržela svůj životní styl v chodu.
  • Pokud máte svůj vlastní zdroj příjmů a jen ho využíváte pro pobavení a luxus, můžete zůstat nezávislejší.
 3. 3
  Nevadí vám, že je to tak trochu využívání. Samozřejmě byste měla být upřímná ke svému partnerovi hned od začátku. Ale i když jste upřímná, budete ho podvádět. Abyste si ho udržela, musíte se chovat sexy a tajemně. Bez ohledu na to, jaká jsou „pravidla“, je velká šance, že bude chtít víc. Budete to muset dobře umět, když budete vědět, že mu víc nenabídnete.
 4. 4
  Víte, že si můžete udržet svůj emoční odstup. Mnoho starších boháčů dobře ví, do čeho se dostávají. Začínají dary a penězi, ale konečné cíle nejsou vždy dané. Když někomu dáte nad sebou tolik moci, musíte mu důvěřovat. Ale tito muži obecně nejsou ti nejspolehlivější lidé, kterým můžete hned věřit. Musíte mít hlavu a srdce na správném místě. Zároveň to děláte jen kvůli penězům, takže se nemusíte cítit, jako byste ve vztahu neměli žádnou moc.
  • To je v mnoha ohledech obchodní transakce. Nechte to tak.
  • Pokud hledáte hluboký nebo smysluplný vztah, staršího boháče nehledejte. Je nepravděpodobné, že jakýkoli vztah založený na penězích povede ke skutečnému a hlubokému vztahu.
  • Jakkoli to zní hloupě, vztahy se starším boháčem jsou velmi zřídka podobné zápletce „Pretty Woman“. Nenechte se zaslepit snem o penězích "zadarmo" před realitou hotovosti za sexuální vztahy.

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 15 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 19 233 krát
Stránka byla zobrazena 19 233 krát.

Pomohl vám tento článek?