Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Doufáte, že najdete dívku, se kterou budete moci mít dlouhodobý vztah? Tento článek vám ukáže, co vše můžete udělat pro to, aby se vám to povedlo.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Seznamujte se s dívkami

Stáhnout PDF
 1. 1
  Užívejte si svoji samotu. Musíte se hezky oblékat, chovat se cool a nedávat najevo, že se snažíte najít nějakou dívku. Neměli byste celý svůj život zasvětit hledání přítelkyně, jinak z vás bude zoufalost cítit na hony daleko. Sebevědomí je sexy vlastnost a když budete každou dívku přemlouvat, aby s vámi šla na rande, rozhodně nebudete působit sebevědomě.
  • Ze začátku se snažte seznamovat se s dívkami a hledat si pouze kamarádky. Mluvte s různými ženami, ne jen s těmi, které se vám líbí. Seznamujte se, spřátelte se s mnoha ženami a naučte se s nimi komunikovat. Také se naučte, jak ženy myslí a jaké mají pocity. Nebudete působit tak osaměle, ale nebudete muset ani zoufale hledat přítelkyni.
 2. 2
  Zkuste někomu pomoci. Může to být dívka, která se vám líbí, ale může to také být někdo úplně jiný. Pokud nějaká dívka nese něco těžkého, nabídněte jí, že jí s tím pomůžete. Pokud dívka nemá peníze na taxíka, půjčte jí pár stovek. Držte dveře lidem, kteří vchází za vámi, i pokud ještě nejsou těsně za vámi. Jinými slovy se snažte být vřelým a štědrým člověkem. Získáte si tím pozornost žen a budete ze sebe mít lepší pocit. Nechovejte se falešně a nedělejte tyto věci pouze v přítomnosti dívek, které se vám líbí. Všichni by to poznali a prokoukli by vás. Na dívky byste tím neudělal moc dobrý dojem.
 3. 3
  Snažte se oslovovat co nejvíce dívek. Když někde uvidíte nějakou hezkou dívku, jděte za ní a dejte se s ní do řeči (nezáleží na tom, kdy a kde to bude). Snažte se to dělat často a pravidelně. Když to uděláte jednou, moc vám to nepomůže. Co nejčastěji si povídejte se ženami v obchodě, v knihovně, na ulici, na různých akcích a kdekoli jinde, kde je potkáte.
 4. 4
  Nebojte se neúspěchu. Uvědomte si, že strach z odmítnutí je extrémně iracionální. Když uvidíte hezkou dívku, jděte k ní a začněte se s ní bavit. Dejte své záměry najevo co nejdříve. Neodbíhejte od tématu a klidě jí řekněte, že se vám líbí a že byste ji chtěli poznat. Nehledáte přece životní partnerku, ale pouze dívku, se kterou se budete moci seznámit.
 5. 5
  Nevymlouvejte se. Když uvidíte hezkou dívku, neměli byste začít myslet na to, že je jistě zadaná, že zrovna něco dělá, nebo že se jí nebudete líbit. Neexistuje žádný důvod, proč byste se s ní nemohl dát do řeči. V nejhorším vás odmítne a odejde. Budete o muset zkoušet stále dokola, jinak se vám to nezačne dařit.
 6. 6
  Dobře se bavte. Tento krok je velmi důležitý. Pokud se při oslovování dívek nebavíte, pravděpodobně sami sebe berete příliš vážně. Když vás to bude bavit, nebude vám záležet na potenciálním odmítnutí a budete působit uvolněně a zábavně.
 7. 7
  Buďte sami sebou. Pokud vám nějaký její vtip nepřipadá vtipný, nemusíte se smát. Nesnažte se hrát si na někoho, kým nejste.
 8. 8
  Bavte se s co nejvíce lidmi. Čím více lidí potkáte, tím více žen budete znát. Nebuďte vybíraví – seznamte se s každým, kdo vám přijde do cesty. I starý muž z práce vám může pomoci, třeba má krásnou vnučku ve vašem věku a rád vás s ní seznámí.
  • Věnujte se koníčkům, které máte rádi. Pokud si nejste jistí tím, jak se začít seznamovat s lidmi, začněte se věnovat věcem, které vám dělají radost. Zapište se do sportovních kurzů, navštěvujte různé kluby a najděte si lidi, které baví stejné věci jako vás. Můžete se i začít učit novým věcem. Možná si najdete nového koníčka i přítelkyni! Nemusíte stále sedět jen u internetu.
 9. 9
  Pečujte o svůj fyzický vzhled. Bez ohledu na to, kolik žen to přiznává, je u mužů vzhled velmi důležitý. Když budete zapáchat, nebudete se mýt a budete nosit staré oblečení, ženám se nebudete líbit. Pravidelně se sprchujte, čistěte si zuby a udržujte se v kondici. Nemusíte vypadat nejlépe ze všech, ale měli byste dělat dobrý první dojem.
  • Noste hezké oblečení. Nemusíte za oblečení utrácet spousty peněz, ale měli byste chodit oblékaní čistě a upraveně. Nenoste stejné oblečení několik dní v kuse.
  • Když budete pečovat o svůj vzhled, budete mít lepší sebevědomí a pro ženy budete přitažlivější. Neměli byste se chovat drze, ale je dobré vědět, že máte dobré vlastnosti a být na sebe pyšný.
 10. 10
  Naučte se upřímně lichotit ženám. Zkuste na každé dívce najít něco krásného. Nemusí jít o nic fyzického, najděte si nějakou hezkou vlastnost, talent, nebo třeba dovednost. Když se naučíte lichotit všem dívkám, budete pro ně přitažlivější.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Najděte si kamarádky

Stáhnout PDF
 1. 1
  Naučte se konverzovat. Nemluvte s dívkami o tématech, které je nezajímají. Nejlepší je mluvit o něčem, co máte společné. To, co budete říkat, není tak důležité, jako jak to budete říkat. Nejjednoduší je mluvit o tom, co máte na srdci a plně prožívat daný okamžik. Socializace je o výměně energie. [1] Když si nebudete vědět rady, řekněte prostě jen „Ahoj.“
  • Můžete se pokusit o jinou strategii – nejprve se zkuste od dívky „odpojit“. Jde o to, aby si vás všimla a začala se bavit ona s vámi.
 2. 2
  Rozesmějte ji. Dívky milují muže, kteří mají dobrý smysl pro humor. Klíčem k dobrému smyslu pro humor je být sám sebou a nebrat se příliš vážně. Pokud si nebudete dělat legraci z ostatních lidí, můžete říkat téměř cokoli. Ať už je váš smysl pro humor jakýkoli, dávejte ho najevo.
  • Nemějte strach z toho, že dívce nebudete připadat vtipný. Pokud se s vámi nedokáže smát, stejně to není dávka pro vás. Kdo ví? Možná najdete dívku, která se vašim vtipům bude smát tak moc, že v ní najdete svoji spřízněnou duši.
 3. 3
  Flirtujte. Všechna přátelství s dívkami byste měli udržovat na lehce flirtující úrovni, abyste se vyhnuli tomu, že vás budou brát pouze jako kamaráda. Neznamená to, že byste se měli pokoušet sbalit všechny své kamarádky, ale měli byste jim dávat najevo, že jste muž, ne jedna z jejich přítelkyň. I když o vás nebudou mít zájem, možná vás rády představí svým kamarádkám.
  • Prolomte dotekovou bariéru. Zkuste se dívky několikrát lehce dotknout. Chovejte se hravě a dejte si pozor, abyste nepůsobil úchylně. Když dívka řekne něco vtipného, dotkněte se jí na ruce, když ji budete chtít provést davem, jemně ji chytněte za záda atd. Když se jí to nebude líbit, jistě vám to dá najevo. Dotekem dívce ukážete, že se vám líbí a projevíte své sebevědomí. Díky tomu pro ni možná budete přitažlivější.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Najděte tu pravou

Stáhnout PDF
 1. 1
  Ukončete rozhovor. Když si budete povídat se ženou, která se vám líbí, měli byste rozhovor ukončit vy. Vyhnete se tomu, že ji přestane bavit si s vámi povídat, dáte najevo, že jste zaneprázdnění a máte stále co dělat (takže nejste zoufalí) a budete moci rozhovor zakončit pozitivně. Řekněte prostě jen: „Musím už jít, ale moc hezky jsme si spolu popovídali. Nechtěla bys někdy zajít na kávu?“ Pokud řekne ano, vezměte si její telefonní číslo a odejděte. Pokud nebude chtít jít na rande, jednoduše se rozlučte a odejděte. Pravděpodobně to není dívka pro vás.
 2. 2
  Chovejte se asertivně. Většina žen má ráda muže, kteří umějí převzít iniciativu, alespoň ze začátku vztahu. Když jí budete volat a domlouvat si rande, mějte připravené alespoň dvě možnosti, které ji budete moci nabídnout. Nevolejte jí s tím, že se jí budete ptát, co by chtěla dělat, jinak si bude myslet, že jste líní a nemáte o ni dostatečný zájem.
  • Pokud spolu například budete mluvit a dostanete se k vašemu rande, řekněte něco jako: „Myslel jsem, že bych tě vzal do jedné úžasné restaurace v centru. Také bychom mohli zajít na bowling. Co na to říkáš?“ Když se jí vaše návrhy budou líbit, dá vám to najevo. Když se jí líbit nebudou, pravděpodobně vám navrhne něco jiného. Když řekne, že je jí to jedno, vyberte si jednu z těch dvou věcí, které jste vymysleli.
 3. 3
  Buďte laskavý. Škádlením si můžete získat pozornost dívky, ne však její náklonnost. Dívky mohou být daleko citlivější, než se může zdát, a i jediná nelichotivá poznámka může znamenat to, že s vámi již vaše „potencionální“ budoucí“ přítelkyně nebude chtít ani mluvit. Zkuste jí naopak polichotit nebo ji pochválit za něco, co se jí povedlo, a buďte chápavý, pokud udělá nějakou chybu. Dávejte si velký pozor na to, abyste nevyzněl sarkasticky.
 4. 4
  Postupujte opatrně. Pokud potkáte milou dívku, která o vás má zájem, udělejte další krok. Pokud se i ona vám líbí, buďte odvážný a udělejte první krok, pozvěte ji na rande. Zprvu buďte opatrný. Člověk, kterého jste sotva poznali, může vypadat jako podivín, pokud na prvním rande zapálí svíčky a připraví k večeři celou hostinu. Pozvěte ji raději na kávu po škole nebo práci. Pokud odmítne, možná není připravená, nebo se jí nelíbíte. Netlačte na pilu, jen byste ji odradil. Buďte přátelský, dokud neuvidíte zájem a poté to zkuste znovu.
 5. 5
  Jděte na rande. Až potkáte dívku, která se vám bude opravdu líbit, budete muset zajistit, abyste se i vy líbili jí. Pokud jste postupovali správně, pravděpodobně o vás již má zájem, takže se budete muset pouze pokusit si to ověřit. Pozvěte ji na rande, nebo na šálek kávy. Nabídněte jí, že ji vyzvednete, nebo že pojedete společně. Je to nejen zdvořilé, ale také vám to dopřeje více společného času.
  • Nezvěte ji na rande pomocí SMS zprávy nebo chatu. Buď jí zavolejte, nebo ji pozvěte osobně. Je to sice malé gesto, ale pro dívku to znamená mnoho a dá jí to najevo, že o ni máte skutečný zájem.
  • Nabídněte, že za ni zaplatíte. Měli byste očekávat, že na prvním rande budete za dívku platit. Je to zdvořilé a dívka díky tomu pozná, že nejste skrblík. Pravděpodobně bude chvíli protestovat, ale pokud to bude dělat jen ze slušnosti, měli byste trvat na tom, že zaplatíte.
 6. 6
  Představte si pracovní pohovor. Existuje velký rozdíl mezi tím, kdo na kolenou prosí o práci a tím, kdo má společnosti co nabídnout. Když budete s dívkou na rande, nechovejte se jako u pohovoru na budoucího partnera. Představte si, že u pohovoru sedí ona a vy se chcete rozhodnout, zda byste s ní chtěli chodit. Když budete uvažovat takto, budete pro dívku přitažlivější a nestane se vám, že si omylem vyberete špatnou dívku.
 7. 7
  Udržujte si její zájem. Po rande byste jí neměli hned psát ani volat. Někteří muži tvrdí, že zlatým pravidlem je počkat 48 hodin a potom dívce zavolat. Nemusíte si stanovovat žádný limit, ale musíte si dát pozor, abyste nepůsobili zoufale. Neměli byste jí volat ani psát hned po rande – počkejte alespoň jeden den.
  • Ukončete rozhovor. Ať už si píšete, nebo voláte, měli byste rozhovor ukončit vy. Budete působit dojmem zaneprázdněného člověka a dívka se bude těšit, až si s vámi bude moci povídat znovu.
  • Není nic špatného na tom, když budete ze začátku dívce psát a volat první vy. Dáte tím najevo, že o ni máte skutečný zájem. Chovejte se uvolněně a nenuceně. Když uvidí, že se vám opravdu líbí, převezme iniciativu a překvapí vás. Když to neudělá, pravděpodobně se jí moc nelíbíte.
  • Na textové zprávy neodpovídejte ihned. Když budete odpovídat okamžitě, dívka si bude myslet, že sedíte a čekáte na to, až vám napíše. Počkejte 5-20 minut a potom odpovězte. Neměli byste to ale odkládat příliš dlouho, jinak by dívka mohla ztratit zájem.
 8. 8
  Domluvte si druhé rande. Pokud máte týden po prvním rande stále chuť dívku vídat, pozvěte ji na další randě. Mělo by být trochu romantičtější – zajděte si na večeři místo na kávu a najděte si nějaké klidné a romantické místo.
  • Polibte ji! Když bude vhodná příležitost, využijte toho a polibte dívku na rozloučenou. Při loučení se snažte vycítit, zda to dívka chce. Pokud je to váš první polibek, nic jiného byste dělat neměli, i když vás dívka pozve k sobě. Řekněte jí: „Dnes ne, příště!“ Díky tomu bude vědět, že vám jde o něco více než o vztah na jednu noc a zároveň projevíte svůj zájem.
 9. 9
  Opakujte tento postup. Každý vztah se vyvíjí svým tempem. Někdy budete muset dívku zvát na rande tak dlouho, dokud spolu nebudete oficiálně chodit. Někdy bude dívka zvát na rande vás. Pokud zvete stále jen vy, snažte se vnímat její signály a zjistit, zda se pouze stydí, nebo zda o vás nemá zájem.
  • Sledujte, jak se s vámi baví. Pokud dobře reaguje na vaše flirtování, směje se vašim vtipům a cítí se s vámi dobře, pravděpodobně o vás má zájem. Na druhou stranu pokud vám nevěnuje pozornost, nedívá se vám do očí a sedí s překříženýma rukama, pravděpodobně se jí nelíbíte. Zkuste ji vzít při chůzi nebo v kině za ruku. Když jí to bude nepříjemné, pravděpodobně na to ještě není připravená.
  • Všímejte si toho, jak si s vámi píše. Pokud máte pocit, že musíte vší silou udržovat konverzaci v chodu a že vám dívka odpovídá jednoslovně, pravděpodobně o vás nemá zájem. Jistě ví, že vám těmito odpověďmi nedává šanci vést s ní smysluplný rozhovor a snaží se chovat slušně. Jediné signály, na které se můžete vždy spolehnout, jsou ty osobní. Pokud máte pocit, že se dívce nelíbíte, zaměřte se na to, jak se chová ve vaší přítomnosti. Ve skutečně krizové situaci si promluvte se společnými přáteli a zeptejte se jich, co si o vás tato dívka myslí.
 10. 10
  Zeptejte se jí, zda by s vámi chtěla chodit. Až si budete jistí tím, že se dívce líbíte, zeptejte se jí, zda by se chtěla stát vaší přítelkyní. Můžete si vymyslet nějaké velké kreativní gesto, nebo se jí jednoduše můžete osobně zeptat. Nikdy jí to nepište do zprávy ani do chatu (neměli byste jí ani volat). Dokud vám neodpoví, neměňte si svůj rodinný stav na Facebooku!
 11. 11
  Buďte trpěliví. Život nefunguje vždy tak, jak si to naplánujeme. Je možné, že svoji budoucí přítelkyni potkáte zítra, ale je možné, že si na ni ještě několik let počkáte. Zdravý vztah vám prozáří život v každém věku, takže nemusíte nikam spěchat, jinak byste mohli skončit se špatnou dívkou, což by vám způsobilo spoustu bolesti.
  Reklama

Tipy

 • Mějte svůj vlastní život. Dívky nemají rády muže, kteří nemají vlastní koníčky a zájmy a jsou jim neustále v patách. Některým dívkám se to sice líbí, ale to jsou většinou nejisté dívky, které vyžadují neustálou pozornost a potřebují být ve vztahu dominantní. Pokud takovou dívku nechcete, udržte si svůj vlastní život, vlastní přátele, koníčky a cíle.
 • Jedním z nejlepších způsobů, jak zjistit, jak nějakou dívku získat, je zamyslet se nad tím, proč žádnou nemáte právě teď. Zamyslete se nad sebou a zjistěte, co můžete zlepšit, abyste brzy nějakou dívku potkali.
 • Když budete někde, kde je hodně dívek, povídejte si s nimi a travte s nimi čas. Snažte se naučit se se ženami bavit a když to půjde dobře, vyměňte si s nimi telefonní čísla. Když nějaká dívka nebude mít zájem, nic si z toho nedělejte. Když s někým půjdete na několik rande, ale nakonec spolu nezačnete chodit, také si z toho nic nedělejte. Jde o to, abyste se seznamovali se ženami a chodili na rande. Jedině tak najdete přítelkyni.
 • Pokud se stydíte, požádejte nějakého kamaráda, aby šel s vámi a dodal vám odvahu.
 • Dlouhé zamilované pohledy do očí jsou většinou doménou milenců. Pokud máte o dívku vážný zájem, můžete to zkusit, ale je to riskantní, protože by jí to mohlo být nepříjemné. Dívejte se dívce do očí když bude mluvit, ale také se čas od času na chvíli dívejte jinam. Nezírejte jí na prsa, na ruce, na boty, ani nikam jinam. Obecně byste se měli snažit dívat se na dívku tak, aby si nepřipadala jako pod mikroskopem.
 • Naučte se vnímat řeč těla. Ať už si toho všímáte nebo ne, lidé vám neustále dávají signály o tom, co si o vás myslí. Když budete schopni tyto signály rozluštit, budete schopni tomu přizpůsobit své chování a nebudete muset marnit čas s dívkou, která o vás nemá zájem.


Reklama

Varování

 • Mnoho mužů se bojí mluvit se ženami, protože mají pocit, že nebudou rozumět tomu, co se jim snaží říct. Pokud dívce například chcete pomoci s něčím těžkým, bojíte se, že si bude myslet, že jste macho a že si myslíte, že to sama neunese.
 • Musíte se zbavit strachu a zamyslet se nad tím, co děláte. Pomáháte jí přece proto, že opravdu chcete. Na tom není nic špatného. Když o tom dívka bude pochybovat, pravděpodobně není moc milá. Buďte odvážní a upřímní. Milá dívka pozná, že to myslíte vážně.
 • Buďte pozitivní. Pokud máte špatný den, zdravte dívky s úsměvem a vřele. Nestěžujte si na svého šéfa, ani na svoji práci, nebo na dopravní situaci. Pokud chcete nadávat, dopřejte si pouze malou chvilku a nakonec nezapomeňte dodat, že jste moc rádi, že svoji dívku vidíte.
 • Nepoužívejte otřepané balící fráze. Dívky mají rády upřímné a originální muže!
 • Je dobré zdůraznit, že byste neměli mluvit stále jen o svých zájmech a koníčcích, pokud se vás na to dívka stále neptá. Když se zeptá jen na několik věcí, nemusí to znamenat, že nemá zájem. Pravděpodobně se ptá ze slušnosti, takže byste neměli celou dobu mluvit jen o tom, co zajímá vás. Při prvním setkání s dívkou je důležitější naslouchat.
 • Nemluvte o svých bývalých partnerkách. V každém případě se tomu vyhněte, jinak byste dívku odradili. Dali byste tím najevo, že stále myslíte na své bývalé partnerky. Když se vás dívka zeptá na vaše minulé vztahy, pouze jí řekněte, že vám to nevyšlo, takže jste se rozešli a nyní hledáte někoho, s kým budete šťastní. Dívky se na její bývalé partnery také neptejte.
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 293 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 92 656 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 92 656 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama