Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Získali jste telefonní číslo dívky, která se vám líbí, ale nevíte, co dál? Pokud se stydíte a nechcete jí volat, můžete jí napsat SMS zprávu. Budete se muset naučit flirtovat pomocí zpráv. Pokud chcete vědět, jak na to, přečtěte si tento článek.

Část 1
Část 1 ze 3:
Vykročte správnou nohou

 1. 1
  Buďte originální. Snažte se dívce psát zprávy, které by jí neposílal jen tak nějaký muž. Neposílejte jen smajlíky – snažte se ji rozesmát a zaujmout. Udělejte vše pro to, abyste u ní vzbudili zájem a aby měla pocit, že jste originální a chtěla se s vámi bavit. Můžete zkusit například toto:
  • Ohromte ji svým vtipem. Dejte dívce najevo, že jste všímaví a vtipní.
  • Rozesmějte ji. Ukažte jí, že umíte být chytrý i když si jen píšete zprávy.
  • Řekněte jí něco, co ještě nikdy neslyšela. Můžete jí vyprávět něco zajímavého, nebo jí říct něco, o čem nevěděla.
 2. 2
  Na něco se jí zeptejte. Je dobré začít otázkou, protože dívka bude vědět, že čekáte na odpověď. Neměli byste ovšem psát něco, na co nebude možné odpovědět. Vymyslete konkrétní otázku, na kterou vám dívka ráda odpoví. Zkuste například tyto otázky:
  • Zeptejte se jí, jak se má. Pokud víte, že měla nějakou důležitou zkoušku nebo akci, zeptejte se, jak to dopadlo.
  • Položte jí otázku, na kterou bude moci snadno odpovědět. Neptejte se jí na smysl života, ale raději třeba na to, co bude dělat o víkendu.
  • Ptejte se jednoduše. Vymyslete jednoduchou krátkou otázku, která bude mít smysl.
  • Pište otevřené otázky. Neptejte se jí: „Kdy jsi včera přišla z koncertu domů?“ – zeptejte se raději: „Jaký byl včerejší koncert?“ Dívka bude mít větší příležitost vám odpovědět. Když se zeptáte na něco, na co lze odpovědět dvěma slovy, váš rozhovor skončí dříve, než vůbec začne.
 3. 3
  Dávejte si pozor na gramatiku a pravopis. Možná vám to zní trochu hloupě, ale měli byste si dávat pozor na pravopis i interpunkci. Nemusíte psát jako básník, ale měli byste dívce ukázat, že vám na ní záleží natolik, že pro ni jste ochotni tvořit gramaticky správné věty.
  • Pište velká písmena a správnou interpunkci. Nemusíte to přehánět a používat středníky nebo pomlčky, ale měli byste si své SMS zprávy před odesláním kontrolovat stejně jako například emaily.
 4. 4
  Snažte se nepůsobit zoufale. Když se budete snažit až moc, dívka to pozná. Buďte sami sebou a na nic si nehrajte. Neměli byste se snažit dívku ohromit něčím, co nevychází z vás. Uvědomte si, že když se o to budete pokoušet, dívka to hned pozná.
  • Uvolněte se. Neposílejte dívce žádné příliš dlouhé zprávy. Většinou stačí napsat jen jednu větu.
  • Nesnažte se být za každou cenu vtipní. Pokud je to pro vás přirozené, máte štěstí, ale pokud za každou větou musíte psát „haha“, aby bylo jasné, že vtipkujete, měli byste trochu zvolnit.
  • Uvědomte si, že dívka je jistě také trochu nervózní. Mělo by vám to dodat trochu odvahy. Buďte sami sebou a nesnažte se psát jen dokonalé věci.
  Reklama

Část 2
Část 2 ze 3:
Udržte si její pozornost

 1. 1
  Buďte zajímaví. Ukažte dívce, že jste schopni vést rozhovor po telefonu. Díky tomu si bude myslet, že umíte skvěle konverzovat i osobně. Vaším cílem by mělo být ukázat dívce jací jste a zajistit, aby si s vámi chtěla povídat déle. Když dívku ohromíte, bude o vás mít zájem. Zkuste například toto:
  • Najděte si něco, co máte společného. Nemusíte se bavit o politice nebo náboženství, ale měli byste si najít něco, co vás oba zajímá. Pište si o nějaké kapele, nebo třeba o televizním seriálu.
  • Zmiňte něco, co vás baví, například fotbal, nebo třeba vaření. Uděláte tím na dívku dojem.
  • Dejte dívce najevo, že rádi trávíte čas tím, co vás baví. Pokud hrajete v kapele, řekněte jí to. Když ukážete, že máte zajímavý život, uděláte na dívku dojem.
  • Ukažte, že jste chytří. Když dívka napíše něco vtipného, zkuste jí odpovědět také vtipně a ukázat jí, že s ní udržíte krok.
 2. 2
  Flirtujte spolu. Když s dívkou budete flirtovat, bude si s vámi chtít psát déle a také uvidí, že o ni máte skutečný zájem. Neměli byste to přehánět, ale měli byste jí dát najevo, že se vám líbí. Zkuste například tyto tipy:
  • Buďte hraví. V pravou chvíli jí ukažte svoji rozvernou stránku a prohoďte něco vtipného. Ženy mají rády muže, kteří se neberou příliš vážně.
  • Škádlete ji. Pokud dívku znáte vcelku dobře, můžete ji lehce škádlit a počkat, zda bude škádlit i ona vás. Ujistěte se, že chápe, že si z ní děláte legraci, abyste ji omylem neurazili.
  • Nebojte se používat smajlíky. Neměli byste to s nimi sice přehánět, ale můžete pomocí nich s dívkou flirtovat.
 3. 3
  Ukažte jí, že vám na ní záleží. Existuje několik způsobů, jak dát dívce jemně najevo, že vám na ní záleží. Když jí pošlete zprávu ve správnou dobu, uvidí, že je pro vás důležitá. Zkuste to udělat takto:
  • Dejte jí najevo, že si vážíte jejího názoru. Zeptejte se jí, co si myslí o nějakém novém filmu, nebo třeba o nově otevřené restauraci.
  • Ptejte se jí na různé věci o ní. Neměli byste se ptát na nic příliš osobního, ale klidně se jí zeptejte například na to, co ráda dělá o víkendech.
  • Ukažte jí, že si pamatujete všechny vaše rozhovory. Pokud se nedávno zmínila, že ji čeká důležitá zkouška, pošlete jí ten den zprávu a napište jí, že jí držíte palce.
 4. 4
  Nepřežeňte to. Musíte si dát pozor na to, aby vám dívka vaše pocity oplácela a nesmíte ji bombardovat zprávami. Můžete jí dát najevo zájem, ale neměli byste se chovat zoufale nebo otravně. Dejte si pozor, abyste si neudělali ostudu:
  • Rozhovor by měl plynout naprosto přirozeně. Pokud dívce píšete více, než ona vám, měli byste trochu zpomalit.
  • Neodepisujte jí hned. Pokud jí trvá celý den odepsat vám na zprávu, nikam nespěchejte. Když jí budete odepisovat okamžitě, budete působit nedočkavě, nebo dokonce zoufale. Chovejte se klidně, sebejistě a uvolněně.
  • Nepřehánějte to se smajlíky. Čas od času nějakého poslat můžete, ale neměli byste jich posílat příliš mnoho.
  • Nepište velkými písmy a nepřehánějte to s interpunkcí. Když budete psát tři vykřičníky za každou větou, mohli byste dívku vystrašit.
  Reklama

Část 3
Část 3 ze 3:
Zakončete psaní správně

 1. 1
  Měli byste vědět, kdy je vhodné rozhovor ukončit. Pokud chcete, aby o vás dívka měla stále zájem, měli byste si s ní přestat psát ve správnou dobu, jinak se začne nudit. Když budete mít pocit, že má spoustu práce, nebo nebudete vědět, co máte napsat, přestaňte jí psát a napište jí zase někdy jindy. Zde jsou známky toho, že byste měli rozhovor ukončit:
  • Pokud všechny rozhovory ukončuje vždy dívka, měli byste jí na nějakou dobu přestat psát a počkat si, jestli se ozve ona vám.
  • Pokud dívka odepisuje jedním slovem, možná má moc práce, nebo ji nebaví si s vámi psát.
  • Pokud vám dívka neodepisuje celé dny, měli byste trochu zvolnit. Respektujte to, že má svůj život a že má hodně práce. Nebuďte z toho smutní a chovejte se pozitivně. Možná budete mít brzy příležitost si s ní opět popovídat.
 2. 2
  Ukončete rozhovor pozitivně. Měli byste každý rozhovor ukončit tak, aby si s vámi dívka chtěla ještě někdy psát. Můžete jí napsat, že se těšíte, až si znovu popovídáte, nebo že jste si to užili a že si později napíšete. Zkuste například toto:
  • Napište jí, ať se má dobře a že jí přejete, aby si užila to, co se chystá dělat.
  • Nenápadně jí naznačte, že na ni budete myslet.
  • Popřejte jí dobré ráno nebo dobrou noc (neměli byste to dělat hned ze začátku – nejprve se ujistěte, že se jí také líbíte).
  • Řekněte jí, co děláte. Možná si bude myslet, že se s ní chcete setkat.
 3. 3
  Pokud si máte co říct, měli byste dívku pozvat na rande. Mělo by to být naprosto přirozené. Uvědomte si, že to nejhorší, co se může stát je to, že vás odmítne – není to přece žádný konec světa. Když to půjde dobře, někam ji pozvěte.
  • Nemusíte to dělat formálně. Napište dívce, že se chystáte do baru, do restaurace nebo na koncert s přáteli a jestli se k vám nechce připojit.
  • Pokud si píšete dlouho a detailně, můžete jí napsat, že byste tento rozhovor rád dokončil osobně a zeptat se jí, jestli by s vámi nešla na večeři nebo na kávu.
  Reklama

Tipy

 • Nepište jí každou chvíli a neodpovídejte jí okamžitě. Uvědomte si, že má i jiné přátele a jistě zrovna něco dělá.
 • Pokud vám dívka neodepisuje hned, nic si z toho nedělejte. V žádném případě jí nepište zprávu s otazníkem.
Reklama

Související články

Jak si psát s klukem, který se vám líbíJak si psát s klukem, který se vám líbí
Jak poznat, jestli se líbíte mužiJak poznat, jestli se líbíte muži
Jak líbatJak líbat
Jak na první polibek s klukemJak na první polibek s klukem
Jak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbíJak se chovat v přítomnosti kluka, který se vám líbí
Jak si vydělat peníze (pro teenagery)Jak si vydělat peníze (pro teenagery)
Jak projít neohlášeným testem na drogyJak projít neohlášeným testem na drogy
Jak bezbolestně přijít o panenstvíJak bezbolestně přijít o panenství
Jak na to, aby se do tebe kluk zamiloval (Pro dívky 10  12 let)Jak na to, aby se do tebe kluk zamiloval (Pro dívky 10 12 let)
Jak dát muži najevo, že se vám líbíJak dát muži najevo, že se vám líbí
Jak být hezkáJak být hezká
Jak se zeptat dívky, jestli s vámi chce choditJak se zeptat dívky, jestli s vámi chce chodit
Jak pozvat muže na randeJak pozvat muže na rande
Jak oslovit kluka, který se vám líbíJak oslovit kluka, který se vám líbí
Reklama

Pomohl vám tento článek?

Reklama