Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Piercing penisu vám může znamenitě vylepšit sexuální život, dodat sebevědomí, a navíc je to způsob, jak si pořídit piercing, o kterém ale nikdo neví. Není to pro každého, ale pokud si myslíte, že jste vhodným kandidátem, čtěte dál.

Metoda 1
Metoda 1 ze 4:

Zjistěte si co nejvíc

 1. 1
  Obětujte trochu času a udělejte si alespoň základní průzkum. Existuje mnoho různých druhů a typů piercingu penisu. Neznámější jsou například Prince Albert, Ampallang, Frenum, a mnohé jiné. Vyhledejte si je a rozmyslete se, který se hodí pro vás. Průzkum vám pomůže v tom, abyste se v piercingu alespoň trochu vyznali.
 2. 2
  Přečtěte si o chorobách, které se přenáší krví a take o rizicích piercingu, který si uděláte sami. Propichování doma vám může způsobit řadu komplikací, ohrožující jak vaše zdraví, tak kondici vaší mužné chlouby. Pokud chcete svůj penis v budoucnu používat k jeho původním účelům, buďte velmi, velmi opatrní. Stafylokoková infekce není žádná legrace. Tohle tělo je jediné, které máte, takže si ho važte.
  • Zjistěte si také, jaké ve vaší zemi platí zákony. Ve většině států vám musí být alespoň 18 let, než si smite pořídit piercing. Chovejte se zodpovědně.
 3. 3
  Rozhodněte se, jakou velikost a průměr piercingu chcete. Tloušťka piercingu se obvykle počítá stejně jako tloušťka běžných drátů, kde vyšší číslo paradoxně znamená menší průměr. Například piercingy genitálií mají obvykle velikost 16 – 12, i když se samozřejmě najdou výjimky. Velikost 14 má průměr 1/16 palce.
 4. 4
  Objednejte si jehly z chirurgické oceli. Nezapomeňte si pořídit jehlu správné velikosti podle velikosti piercingu. Většina tetovacích a piercingových studií vám jehly z právních důvodů neprodá, ale přes internet byste je měli sehnat celkem snadno. Jehly kupujte vždy pouze u ověřeného zdroje a vždy jen takové, které jsou zatavené v původním obalu, protože ze špinavých jehel můžete chytit opravdu vážné nemoci. Jak už bylo řečeno, infekce není žádná legrace.
 5. 5
  Vyberte si náušnici z titanu nebo z chirurgické oceli. Zvažte velikost a tvar náušnice podle toho, kde ji chcete nosit. Tyčinky a kroužky se hodí na propíchnutí uzdičky, zahnutá tyčinka jako Prince Albert atd. Myslete na to, jak dlouhá náušnice bude potřeba. Příliš krátký piercing vám může způsobit velké problémy při hojení, takže pokud máte pochybnosti, raději si vyberte o trochu delší, aby zbylo trochu místa v případě, že vpich oteče (a on určitě oteče).
 6. 6
  Pořiďte si další nástroje. Podle toho, kam chcete piercing umístit, se vám možná budou hodit lékařské kleště. Někdy může být velmi těžké propichované místo udržet tak, jak chcete, obzvlášť pokud je to šourek nebo tělo penisu. Speciální kleště vám pomohou vyznačit, kudy bude jehla procházet a zároveň přidrží kůži, takže při propichování nesklouzne a nepohne se jinam. Propíchnutí na špatném místě vám může způsobit vážné krvácení nebo dokonce trvalé poškození, kleště jsou proto šikovná pomůcka.
  • Právě to je jeden z důvodů, proč je možná lepší nechat si piercing udělat od profesionála. Umístění náušnice je velmi důležité a jen zkušený zaměstnanec salonu přesně ví, kam který piercing patří.
 7. 7
  Nezapomeňte na rukavice a další bezpečnostní pomůcky. Ze stránek s potřebami pro piercing si můžete objednat i rukavice. Jsou velmi důležité. Musíte udělat všechno proto, abyste zabránili nákaze chorobami, které se šíří krví, a jinými nemocemi. Hodí se také tamponky namočené v lihu, kterými sterilizujete kůži v místě budoucího vpichu. Využijete i antibiotickou mast, kterou natřete jehlu. Bude se vám pak do kůže snadněji zapichovat.
  • Nezapomeňte, že proti infekci vás neochrání ani všechen alkohol na světě. I ubrousky s lihem mohou být kontaminované. Z toho důvodu se hodí profesionální vybavení.
Metoda 2
Metoda 2 ze 4:

Příprava

 1. 1
  Nejprve se musíte rozhodnout, kde piercing provedete. Vyberte si nejlépe místo s dostatečně velkou plochou, na které můžete pracovat, a s nějakou skříňkou. Dobré místo je koupelna. Myslete na to, aby se místo dalo snadno sterilizovat a očistit od krve, až budete hotovi.
 2. 2
  Všechno sterilizujte. Nejdřív ze všeho si připravte roztok z 1 dílu bělidla a 4 dílů vody. Celou koupelnu pořádně ukliďte. Každé místo, kterého si myslíte, že se budete dotýkat, vydrhněte. Vyleštěte každý centimetr stolku. Čím čistší místo, tím bezpečnější propichování bude.
 3. 3
  Nezapomínejte ani na náušnici. Pokud jste si koupili sterilní kleště a náušnici, je to skvělé, ale pokud ne, raději oboje vyvařte v hrnci s vodou a pak opláchněte připraveným roztokem bělidla a vody. A vůbec, lepší je sterilizovat náušnici I kleště, ať jste je koupili jakkoliv, protože nikdy nevíte, s čím přišly do kontaktu před zabalením.
 4. 4
  Připravte si vše potřebné. Až bude všechno sterilizované, nasaďte si rukavice a vytáhněte své nástroje. Náhradní rukavice, sterilní jehlu, sterilní kleště, sterilní náušnici, ubrousky s alkoholem, lihový fix a trochu antibiotické masti. Sundejte si rukavice a vyhoďte je.
 5. 5
  Vyčistěte okolní pokožku. Nasaďte si nové, čisté latexové rukavice. Pak ubrouskem, namočeným v lihu otřete místo, které se chystáte propíchnout.
 6. 6
  Označte si body, kde jehla vnikne do kůže a kde vyjede ven. Lihovým fixem udělejte dvě tečky, první tam, kam chcete jehlu zapíchnout a druhou tam, kudy jehla pronikne. Nezapomeňte, že tečky by měly být v rozumné vzdálenosti od sebe, aby se do nich vešla náušnice. Zastavte se a představte si už hotový piercing. Zkontrolujte, že bude rovně a celkově přesně tak, jak ho chcete mít, protože vytáhnout jej a udělat na stejném místě znovu, je velmi bolestivé.
  • Uvědomte si, že označení těchto bodů nezaručuje, že náušnice bude přesně tam. Pokud se pohnete (například kvůli silné bolesti), můžete jehlou ucuknout a skončíte s křivým piercingem. O důvod víc, proč se nechat propíchnout od odborníka.
 7. 7
  Pokud všechno vypadá dobře, sundejte si rukavice a vyhoďte je. Nasaďte si nový pár.
 8. 8
  Použijte kleště. Teď si vezměte kleště (pokud je máte) a vytáhněte kůži na místě, které jste si poznačili. Srovnejte obě tečky na každé straně kůže a pak ji lehce stiskněte kleštěmi. Uprostřed očka kleští by na každé straně měla být jen jedna tečka, takže jehla dokonale projde středem a vytvoří rovnou linii.
  • Tento způsob se dobře hodí pouze pro některé typy pieringů penisu, například u Prince Alberta budete muset postupovat jinak. Je náročnější na provedení, a proto je opravdu lepší si ho nechat udělat odborně.
 9. 9
  Další možností je natáhnout kůži. Jestliže jste si nepořídili kleště, bude to trochu obtížnější. Jednou rukou musíte natáhnout kůži tak, jak bylo popsáno výše, aby jehla hladce prošla skrz. Může být velmi těžké kůži udržet napnutou, až se k ní budete blížit s jehlou (další důvod, proč jít do profesionálního studia).
Metoda 3
Metoda 3 ze 4:

Propíchnutí

 1. 1
  Vytáhněte jehlu. Až budete mít kůži stisknutou mezi kleštěmi, je na čase vybalit jehlu. Koupili jste si sterilní jehlu, která odpovídá velikosti piercingu, že ano? Pokud ne, okamžitě přestaňte a sežeňte si správnou velikost'. KUPTE SI STERILNÍ JEHLU. Je-li balení poškozené, vezměte jinou. Tohle je oblast, kde se lenost NEVYPLATÍ.
 2. 2
  Naneste mast. Až jehlu vyndáte, naneste na ni trochu antibiotické masti. Další krok si tím usnadníte.
 3. 3
  Srovnejte jehlu. Oukej! Teď ještě jednou zkontrolujte, že obě nakreslené tečky jsou v kleštích stale v jedné přímce. Pokud ano, držte kleště v jedné ruce, abyste znamínka dobře viděli. Jehlu můžete uchopit mezi palec a prostředníček a ukazovákem ji zezadu protlačit, ale samozřejmě je to jen na vás – držte jehlu tak, aby vám to bylo pohodlné.
 4. 4
  Propíchněte kůži. Teď se několikrát zhluboka nadechněte, zkontrolujte, že je všechno v jedné rovině a rychle kůži probodněte jehlou, až ji uvidíte vykukovat na druhé straně alespoň jeden nebo dva centimetry. Nevysuňte jehlu celou ven, protože ji budete potřebovat k zavedení náušnice.
  • Propíchnutí kůže jehlou bude bolet! I silní chlapi se při tomto typu piercingu rozbrečí. Musíte jehlu zkrátka propíchnout skrz. Je velmi těžké pokračovat, jakmile poprvé tu bolest ucítíte, ale myslete na to, že horší, než ten první okamžik, to už nebude – respektive bude asi lepší propíchnutí dokončit, než bolest zažít a skončit bez náušnice.
  • Pokud to bolí, zatlačte trochu silněji. Jakmile se dostanete na druhou stranu, bolest přestane.
 5. 5
  Zaveďte do penisu náušnici. Výborně! Teď, když je jehla propíchnutá skrz, to nejtěžší máte za sebou! Zbývá vám už jen nasadit náušnici. Pořád máte jehlu skrz pokožku a kouká na obou koncích, viďte? Vypadá to pravděpodobně hodně dobře, ale teď je na čase proces dokončit. Takže odšroubujte nebo odstraňte kuličku na jedné straně náušnice. Neztraťte ji! Vezměte rovný, holý konec náušnice a zasuňte ji do otvoru v jehle – měla by tam zapadnout bez problému. Pak na náušnici zatlačte, aby jehla kompletně projela kůží a piercing spolu s ní přímo do vzniklého otvoru.
 6. 6
  Zajistěte náušnici na místě. Pokud jste všechno udělali správně, měli byste na druhé straně otvoru vidět konec nové náušnice. Opět na ni přišroubujte kuličku. Pořádně celé místo vydezinfikujte ubrouskem, namočeným v lihu.
 7. 7
  Jehlu správným způsobem zlikvidujte. Můžete ji donést do tetovacího studia nebo nemocnice, kde si s ní poradí. Pokud k žádnému z těch mist nemáte přístup, vložte použitou jehlu do pevné nádobky (například lahvičky od léků) a vyhoďte. Myslete na to, že se jedná o biologický odpad a že není fér vystavit riziku vaše popeláře.
Metoda 4
Metoda 4 ze 4:

Následná péče

 1. 1
  Pečujte o sebe. Gratulujeme, máte nový piercing! Teď se o něj jen musíte správně starat. Prvních několik týdnů byste ho měli omývat v roztoku teplé vody a mořské soli. Při sprchování používejte raději antibakteriální mýdlo, pro všechny případy.
 2. 2
  S vodou buďte opatrní. Sprcha je v pořádku, ale během hojení se snažte vyhýbat koupelím nebo plavání, protože dlouhý pobyt ve vodě prospívá množení bakterií a tím pádem infekci.
 3. 3
  Co se týká sexu, jděte na to zvolna! S čerstvým piercingem genitálií byste se měli sexuálních aktivit alespoň 4 týdny zdržet. V podstatě máte na penisu otevřenou ránu, myslete na to. Jste mnohem náchylnější k pohlavně přenosným nemocem a nechráněný styk představuje opravdu velké riziko. Alespoň dva měsíce od propíchnutí proto při každém styku noste kondom, ať už žijete v trvalém vztahu a používáte I jiné formy antikoncepce. Je to pro vaše dobro. Také nezapomeňte, že tam dole teď máte kousek kovu, takže si raději vyberte "silnější" nebo "extra sensitive" kondomy, které se jen tak neprotrhnou.
 4. 4
  Pokud máte nějaké otázky, ptejte se. Užívejte si svůj nový piercing, a pokud máte jakékoliv pochybnosti, poraďte se v místním piercingovém studiu. Většinou vám ochotně poradí. Záleží jim na bezpečnosti.

Tipy

 • Jděte za odborníkem, obzvlášť pokud máte pochyby ohledně sterilizace pokožky. Tamponky s lihem nezahubí všechny bakterie.
 • Pokud si v jakékoli fázi přestanete být čímkoli jistí, přestaňte. Požádejte o pomoc profesionála.
 • Propichovat si vlastní kůži může být velmi nebezpečné. Děláte to na své vlastní riziko a jen vy sami jste zodpovědní za jakákoliv zranění, infekci, smrt a další události, ke kterým může dojít.

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 30 676 krát
Stránka byla zobrazena 30 676 krát.

Pomohl vám tento článek?