Jak si smazat profil na Instagramu

Tento návod wikiHow vás naučí, jak trvale smazat svůj účet na Instagramu. Jakmile smažete svůj účet, všechny vaše fotky, videa, followeři a všechny ostatní informace o účtu navždy zmizí a vy nebudete moci znovu použít stejné uživatelské jméno. Pokud nechcete smazat fotky, můžete místo toho svůj účet na Instagramu dočasně deaktivovat.

10 Vteřinové shrnutí

1. Jděte na https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent
2. Přihlaste se.
3. Vyberte důvod.
4. Zadejte své heslo.
5. Vyberte Trvale smazat můj účet.

Postup

 1. 1
  Otevřete webový prohlížeč. Můžete použít jakýkoliv prohlížeč na svém telefonu nebo počítači, abyste vymazali svůj účet na Instagramu. Instagramový účet nemůžete smazat pomocí Instagramové aplikace.
  • Mějte na paměti, že smazání účtu na Instagramu je trvalé. Jakmile proces dokončíte, nebudete moci znovu používat své uživatelské jméno nebo fotky, či videa z účtu.
 2. 2
  Přejděte na stránku smazání účtu na Instagramu: https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent
 3. 3
  Zadejte své uživatelské jméno, či e-mailovou adresu a heslo. Poté vyberte Přihlásit se.
  • Po přihlášení budete možná muset ověřit svůj účet. Pokud se tak stane, vyberte tlačítko po odeslání bezpečnostního kódu na e-mailovou adresu nebo telefonní číslo propojené s účtem na Instagramu. Poté zadejte bezpečnostní kód a vyberte Ověřit účet.
 4. 4
  Vyberete důvod pro smazání svého účtu. Vyberte jednu z možností ze sekce "Proč chcete smazat svůj účet?".
 5. 5
  Znavu zadejte heslo ke svému účtu. Najdete jej dole na stránce, pod sekcí "Pro pokračování…zadejte své heslo".
 6. 6
  Vyberte Trvale smazat můj účet. Poté, co tak učiníte, bude váš účet trvale smazán.
  • Pokud se budete chtít v budoucnosti k Instagramu znovu připojit, nebudete moci použít své uživatelské jméno, které jste pro tento účet používali.

Tipy

 • Nezapomeňte si stáhnout fotky/videa, ještě předtím, než svůj účet trvale smažete, protože se k nim již nebudete moci dostat.

Varování

 • Svůj účet na Instagramu nemůžete smazat a později jej zase reaktivovat. Jakmile svůj účet smažete, bude navždy pryč.

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Kategorie: Sociální sítě

V jiných jazycích:

English: Delete an Instagram Account, Italiano: Cancellare un Account Instagram, Deutsch: Instagram Account löschen, Português: Excluir o Instagram, Español: cerrar una cuenta de Instagram, Nederlands: Een Instagramaccount verwijderen, Français: supprimer un compte Instagram, Русский: удалить аккаунт в Instagram, Bahasa Indonesia: Menghapus Akun Instagram, 日本語: Instagramのアカウントを削除する, العربية: حذف حساب Instagram, ไทย: ลบบัญชีผู้ใช้ Instagram, 中文: 删除Instagram帐户, हिन्दी: इंस्टाग्राम अकाउंट को डिलीट करें, Tiếng Việt: Xóa Tài khoản Instagram, 한국어: 인스타그램 계정 지우는 법, Türkçe: Instagram Hesabı Nasıl Silinir

Stránka byla zobrazena 23 470 krát.
Byl tento článek přesný?