Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Microsoft Word je nejrozšířenější součástí souboru produktivního softwaru Microsoft Office a obecně se považuje za špičku textových procesorů. Níže naleznete informace jak si stáhnout Word zdarma.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Legální metoda

 1. 1
  Přijměte trial verzi. Bohužel Microsoft nikdy nevydal plnou verzi zdarma žádné součásti Office, bohužel ani žádnou velmi starou nebo zastaralou verze. Nejlepší co můžete udělat, aniž byste museli získat software pirátstvím, je stáhnout si trial verzi zdarma. Microsoft zveřejňuje trial verze Office a doufá, že s nimi budete spokojeni natolik, že se rozhodnete zaplatit si i za plnou verzi, která stojí minimálně $139.99 (nebo $109.99 pouze za samotnou aplikaci Word).
 2. 2
  Získejte trial verzi. Microsoft Office je dostupný na bázi členství a můžete získat členství na jeden měsíc zdarma tak, že navštívíte web Microsoftu. Pro aktivaci, klikněte na zelené tlačítko “Začněte váš měsíc zdarma”.
  • Trial měsíc od Microsoft Office tvoří plně vybavený soubor programů, plus pár dalších výhod, jakými jsou například 60 minut volaní zdarma na jakékoliv telefonní číslo na Skype. Pokud je zveřejněna nějaká aktualizace během vaší trial verze, aktualizace se automaticky provede i na vaší verzi Office.
 3. 3
  Zrušte trial před koncem měsíce. Jako mnoho členských služeb, pokud Office členství nezrušíte před koncem trial verze, budou se vám účtovat peníze každý měsíc (buď $9.99 měsíčně nebo $99.99 najednou na celý rok). Proto je dobré si to poznamenat na viditelném místě a ujistit se, že členství zrušíte alespoň jeden celý den před posledním dnem trial verze, abyste tak mohli zamezit případným nepříjemnostem.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Ilegální metoda

 1. 1
  Měli byste vědět, do čeho jdete. Získávání kopie Microsoft Office (nebo dokonce jenom Word) bez placení je součástí pirátství. Oproti některým jiným společnostem, Microsoft je velmi ostražitý vůči pirátství; i když je docela nepravděpodobné, že by se vás rozhodli žalovat, člověk nikdy neví. Navíc kvůli velmi sofistikovaným antipirátským opatřením, které Microsoft instaluje do svého softwaru, budete možná potřebovat tzv. crack, což je menší program, který hackne bezpečnostní systém programu, aby si ten program myslel, že jste zaplatili za licenci. Crack programy někdy obsahují spyware nebo viry, takže buďte opravdu opatrní, než se do něčeho takového pustíte.
 2. 2
  Najděte tzv. torrent. Použijte torrent agregátor, torrentz.eu a vyhledejte “Microsoft Word” nebo “Microsoft Office. “ Prohlédněte si vaše výsledky vyhledávání, přečtěte si komentáře uživatelů a zkontrolujte celkové zhodnocení torrentu, abyste si byli jistí, že je legitimní. Jakmile najdete torrent, který se vám líbí, stáhněte si jej a zapněte jej ve vašem zvoleném torrent programu. (Pokud nemáte torrent program, dobrá volba je www.utorrent.com) Pokud je tam dostatek tzv. seeders (neboli lidí, kteří sdílí tento program), stahovaní by mělo začít ihned.
  • Některé torrent programy již obsahují crack program. Pokud se vám takový torrent s dobrým hodnocením podaří najít, stáhněte si jej a ušetříte si tak starosti s hledáním crack programu.
  • Nejnovější verze Microsoft Office je Office 2013. Nicméně většině lidí by měla stejně tak dobře fungovat verze Office 2010. Pokud máte potíže se získáním nejnovější verze, zkuste starší verzi.
  • Torrentu může načtení podnikatelského souboru velikosti Microsoft Office, nějakou dobu trvat a to i v případě, že je seeders hodně. Nechte program běžet a přijďte jej zkontrolovat později.
 3. 3
  Získejte crack program. Pokud je to nutné, vyhledejte software crack vaší verze Office online. Pozor, je to vysoce nebezpečné pro váš počítač, protože v místech webu, kde se většina cracků nachází se také schovávají škodlivé a invazivní programy. Ujistěte se, že máte aktuální antivirový program a že běží v pozadí.
 4. 4
  Otevřete balíček a následujte instrukce. Pokud jste stáhli verzi obsahující crack program, tak první věc, kterou byste měli udělat, je přečíst si složku Read Me. Tato složka by vám měla dát detailní informace k používání cracku na ošálení Office, aby si myslel, že máte licenci. Většina cracků získává malé množství informací z programu, který je potřeba “cracknout” (tyto informace budete muset získat manuálně spuštěním tohoto programu) a následně je používá ke generování univerzálního klíče. Ať se již jedná o jakýkoliv případ, následujte instrukce podle návodu a vložte klíč do Office, jakmile jej získáte. A nyní by vám měl Office fungovat úplně bez problémů.
  • Pokud byste byli vyzváni, neposílejte žádné informace do Microsoftu! Mohli by na to přijít a zamezit vám přístup k tomuto programu nebo vám jinak způsobit problémy
  • Pokud jsou ve vašich instrukcích uvedeny pochybné kroky (jako například otevírání nebo upravování systémových souborů nebo spouštění jiných programů mimo Office), takové instrukce nenásledujte aniž byste se nejdřív poradili s někým, kdo těmto věcem rozumí. Může se stát, že se jedná o nějaký nebezpečný žert, který by mohl vašemu počítači hodně uškodit.
  • Jakmile je všechno hotovo, můžete crack program smazat. Nemusí zůstat v počítači, Office vás rozpozná jako legitimního uživatele i tak.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Alternativa

 1. 1
  Získejte soubor programů zdarma. Existuje mnoho, mnoho souborů programů pro office a ne všechny jsou zpoplatněné. Vlastně jedny z nejlepších soubor programů pro domácnost, studenty a malé firmy jsou zdarma. I přesto, že nejsou obvykle tak plně vybavené nebo vždy tak spolehlivé jako Microsoft Office, jsou všechny dost dobře dostačující pro běžné uživatele, kteří potřebují napsat firemní zprávu nebo semestrální práci.
  • OpenOffice je pravděpodobně nediskutovanější a nejpopulárnější soubor programů pro office, který je k dispozici zdarma. Jedná se o tzv. open-source program, což znamená, že kdokoliv, kdo má alespoň nějaké zkušenosti s programováním, do něj může přispět. OpenOffice's Writer znakový procesor umí s Word dokumety jednoduše zpracovávat a dokonce umí exportovat vlastní soubory jako Word dokumety.
  • LibreOffice je produktem OpenOffice, který nativně podporuje Open XML protokol od Microsoftu (zatímco OpenOffice požaduje volnou přípojku). Je to docela nové, ale velmi výkonné a uznávané. Většina vývojářského týmu OpenOffice nyní namísto toho vyvíjí pro LibreOffice.
  • IBM Lotus Symphony byl vyvinut firmou IBM použitím OpenOffice jako výchozí bod. Je elegantní a rychlý a umí dělat skoro všechno, co OpenOffice.
 2. 2
  Použijte online alternativu. Mimo tradiční software balíčky, které si můžete stáhnout a používat offline, existuje několik možností typu výkonných textových procesorů a možností office, které lze používat online, některé z nich jsou zdarma. Výhodou je, že je vaše práce k dispozici, ať již jste kdekoliv.
  • SkyDrive cloud storage má plnou verzi Office zdarma pro osobní použití a je celá online k dispozici. Můžete psát, formátovat, ukládat na pevný disk a dokonce i vytisknout dokumenty z Word Web App od SkyDrive. Jedinou překážkou je, že ji nemůžete používat pro skupinu– dokonce ani malou skupiny jakou je například rodinné podnikání. Stačí se přihlásit k SkyDrive a máte přístup do Wordu z nabídky v horní části domovské stránky.
  • Tiki Wiki CMS Groupware je vhodný spíše pro skupiny (jako například firmy a neziskové organizace) než pro jednotlivce, ale není to nijak omezené pro užití jednotlivci. Je zdarma, open source, obsáhlý nástroj pro správu wiki, který obsahuje výkonný soubor programů pro office online spolu s oslňující řadou dalších nástrojů, které se vám mohou hodit.
  • ThinkFree Online je elegantní, graficky příjemný soubor programů online zdarma se základními funkcemi, jakými jsou například textový procesor a tabulkový procesor. Je kompatibilní s mnoha zařízeními a nabízí režimy pro editaci a přímé prohlížení, když jste ve spěchu a potřebujete rychle manipulovat s dokumenty aniž byste se museli přihlašovat do plné verze programu online.
  Reklama

Tipy

 • Zkuste různé programy (včetně Wordu), a rozhodněte se pro ten, který vám nejvíce vyhovuje.
Reklama

Související články

Jak propojit dva routeryJak propojit dva routery
Jak udělat screenshot ve WindowsJak udělat screenshot ve Windows
Jak najít archivovanou poštou na GmailuJak najít archivovanou poštou na Gmailu
Jak vypnout ochranu proti zápisuJak vypnout ochranu proti zápisu
Jak kontaktovat InstagramJak kontaktovat Instagram
Jak poznat, že máte napíchnutý telefonJak poznat, že máte napíchnutý telefon
Jak opravit notebook, který se nenabíjíJak opravit notebook, který se nenabíjí
Jak získat něčí heslo k FacebookuJak získat něčí heslo k Facebooku
Jak hackovatJak hackovat
Jak zobrazit XML souboryJak zobrazit XML soubory
Jak hledat na hlubokém webuJak hledat na hlubokém webu
Jak formátovat USB disk, pokud jej Windows nerozpoznáJak formátovat USB disk, pokud jej Windows nerozpozná
Jak odemknout zabezpečený PDF souborJak odemknout zabezpečený PDF soubor
Jak poslat peníze z PayPalu na bankovní účetJak poslat peníze z PayPalu na bankovní účet
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 5 342 krát
Stránka byla zobrazena 5 342 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama