Jak si udělat screenshot na Galaxy S3

V tomto článku:Manuální screenshotPoužití pohybů a gest na Androidu 4.0Reference

Máte na svém Samsungu Galaxy S3 něco, co byste si rádi uložili a poslali svým přátelům? Udělat si screenshot je skvělý způsob, jak právě toto udělat. Přejděte na krok 1 a začněte se učit, jak si udělat screenshot.

1
Manuální screenshot

 1. 1
  Stiskněte najednou tlačítko Vypnutí a tlačítko Domů, abyste uložili to, co je na obrazovce vašeho S3. Uslyšíte zvuk uzávěrky fotoaparátku, který značí, že se úspěšně udělal obrázek obrazovky a uložil se do vaší fotogalerie.

2
Použití pohybů a gest na Androidu 4.0

 1. 1
  Spusťte si aplikaci Nastavení.
 2. 2
  Klikněte na Pohyby a gesta.
 3. 3
  Srolujte a najděte "Pohyb dlaní."
 4. 4
  Zvolte "Dlaní uložit obrazovku," a zaškrtněte políčko. Zavřete menu.
 5. 5
  Dejte dlaň horizontálně na hranu obrazovky a přejeďte po ní. Uslyšíte zvuk uzávěrky fotoaparátku, který značí, že se úspěšně udělal obrázek obrazovky a uložil se do vaší fotogalerie.
 6. 6
  Hotovo.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 9 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili.

Kategorie: Telefony a zařízení

V jiných jazycích:

English: Take a Screenshot on Galaxy S3, Português: Tirar um Screenshot no Galaxy S3, Italiano: Eseguire uno Screenshot con un Galaxy S3, Español: tomar una captura de pantalla en el Galaxy S3, Deutsch: Einen Screenshot auf einem Galaxy S3 erstellen, Français: faire une capture d'écran sur Galaxy S3, 中文: 在三星S3截屏, Русский: сделать скриншот на Galaxy S3, Nederlands: Een schermafbeelding maken op een Galaxy S3, Bahasa Indonesia: Menangkap Layar Pada Galaxy S3, ไทย: ถ่ายภาพหน้าจอ Galaxy S3, 日本語: Galaxy S3でスクリーンショットを撮る, العربية: التقاط لقطة للشاشة على هاتف Samsung Galaxy S3, हिन्दी: Galaxy S3 से स्क्रीनशॉट लें, Tiếng Việt: Chụp ảnh Màn hình trên Galaxy S3, 한국어: 갤럭시S3에서 스크린샷 찍기

Stránka byla zobrazena 8 232 krát.
Byl tento článek přesný?