Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Získat si zájem nějaké dívky je prvním krokem k úspěšnému vztahu. Nyní musíte zajistit, aby zájem neztratila. Můžete si získat její důvěru a úctu tím, že budete zábavný, laskavý a spolehlivý. V tomto článku se dozvíte, jak si udržet zájem dívky a zajistit, aby vás nechtěla nikdy opustit.

Metoda 1 ze 3:
Ozvláštněte její život

 1. 1
  Buďte dobrodružný. Je sice možné, že vaše dívka nehledá žádného dobrodruha, ale jistě neodmítne, když s ní budete chtít zkoušet nové věci a bude vám záležet na tom, abyste se spolu nenudili. Když budete neustále jen sedět na gauči, dívka brzy ztratí zájem. Vyřešte to tím, že povedete zajímavý život a budete si užívat každou chvíli. Nemusíte spolu utíkat k cirkusu, ani dělat nebezpečné věci. Jde jen o to, abyste se spolu nenudili.
  • Cestování a výlety do přírody jsou snadným způsobem, jak experimentovat a dodat vztahu trochu vzrušení. Jeďte o víkendu stanovat do hor, nebo vyrazte na road trip!
 2. 2
  Dělejte to, co ji baví. Vaše dívka má jistě věci, na kterých jí záleží. Když jí dáte najevo, že vám na těchto věcech také záleží a že jste ochotní ji podporovat v tom, aby se jim věnovala, uděláte na ni dojem. Vaše dívka chce chodit s někým, kdo jí rozumí a na koho se může spolehnout. Najděte si způsoby, jak jí pomáhat a podporovat ji v tom, co ji baví a budete mít jistotu, že neztratí zájem.
  • Pokud například miluje módu, pomozte jí založit blog, díky kterému bude moci radit ostatním a sdílet s nimi své oblíbené módní trendy. Můžete ji fotit a pomoci ji založit a navrhnout webové stránky. Můžete také dávat pozor, aby měla dostatek času a nevyžadovat po ní moc.
 3. 3
  Pusťte se společně do nějaké výzvy. Když budete společně překonávat výzvy, váš život bude zajímavější a váš vztah to posílí. Budete jeden druhému více důvěřovat. Společné překonávání výzev je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak posílit vzájemné city. Konkrétní výzvy budou záviset na tom, kdo jste a co od života očekáváte. Můžete zkusit například:
  • Společně zhubnout nebo začít posilovat.
  • Dostat se na stejnou univerzitu.
  • Zlepšit si průměr školních známek.
 4. 4
  Učte se společně. Když se budete společně učit, váš vztah bude zajímavější. Zapojíte své mozky a budete mít více témat k hovoru. Existuje spousta způsobů, jak se společně učit. Když si vyberete téma, které vás oba zajímá, bude vás to dokonce i bavit.
  • Můžete spolu na internetu sledovat vzdělávací videa.
  • Můžete si společně dělat webové vzdělávací kurzy.
  • Můžete se zapsat do stejných kurzů nebo lekcí na místních školách.
 5. 5
  Nedovolte, aby se váš vztah stal stereotypem. Jednou z nejhorších věcí, která se vašemu vztahu může přihodit, je stereotyp. Když budete jíst stále ve stejné restauraci a chodit do stejných obchodů a na stejná místa, budete se brzy nudit a vaše dívka ztratí zájem. Snažte se stále střídat to, co děláte a vyhýbejte se rutině ve všech oblastech vztahu.
  • Berte svoji partnerku na zajímavá místa. Večeře a kino jsou skvělé, ale tím svoji dívku nepřekvapíte. Stejně tak jako není možné přežívat pouze na špagetách, není možné chodit na stejná rande stále dokola. Zkuste čas od času něco nového.
  • Buďte spontánní. Líbejte svoji dívku jen tak, vezměte ji na rande uprostřed týdne, přineste jí nějaký malý dárek (květiny, medvídka atd.), nebo ji překvapte v práci, nebo ve škole. Když se budete chovat spontánně, vaše dívka bude šťastná a ani vy se nebudete nudit.
  Reklama

Metoda 2 ze 3:
Odlišujte se

 1. 1
  Pracujte na sobě. Pokud chcete, aby o vás dívka měla zájem, musíte být zajímavý. Neznamená to, že musíte být bohatí a zachraňovat svět. Obyčejní lidé nepotřebují tolik vzrušení. Měli byste pouze pracovat na svojí osobnosti, rozvíjet se, plnit si své sny a věnovat se svým koníčkům. Najděte si to, co vás baví a zkoušejte nové věci. Nikdy byste neměli přestat rozvíjet svoji osobnost.
  • Můžete například z nějakého svého zájmu udělat skutečný koníček. Zapište se do nějakého kurzu a zjistěte, zda si nebudete moci něco přivydělat tím, že budete dělat to, co máte rádi. Svoji vášeň můžete projevit i tím, že budete učit ostatní lidi.
  • Jde o tohle: když vaše dívka uvidí, že vedete zajímavý život a pracujete na sobě, bude jí jasné, že se dokážete do věcí pustit s velkou vervou, což je sexy. I když budete například jen stavět modely aut, svoji dívku ohromíte tím, jak se soustředíte a dokážete se zaměřit na detaily.
 2. 2
  Respektujte ji. Respektovat svoji dívku je nesmírně důležité, protože každému člověku v některých oblastech života chybí úcta. Vaše dívka se pravděpodobně již setkala s muži, které zajímalo pouze její poprsí. Musíte být lepší, než oni. Musíte jí každý den dávat najevo, jakou úctu k ní chováte.
  • Važte si jejích názorů a probírejte s ní všechna důležitá společná rozhodnutí. Nechejte ji mluvit a nepřerušujte ji, naslouchejte jí a nikdy ji neponižujte. Řiďte se základním pravidlem – chovejte se k ní tak, jak chcete, aby se ona chovala k vám.
 3. 3
  Buďte milí ke všem, ne pouze ke své dívce. Je jasné, že se ke své dívce musíte chovat hezky, ale je důležité se chovat hezky i k ostatním lidem. Když budete milí na ostatní lidi, hlavně na ty, kteří jsou „slabší“ než vy, dáte tím najevo, že od vás může za každých okolností očekávat stejné chování. Když budete pomlouvat své přátele, vaše dívka si bude myslet, že ji pomlouváte také.
  • Chovejte se slušně k bezdomovcům, číšníkům a k podomním prodejcům. Většina lidí se k nim totiž slušně nechová. Když budete milí a štědří, dáte najevo, že máte dobré srdce.
 4. 4
  Pokud spolu chodíte, naplňujte potřeby své dívky. Pokud jste s dívkou ve vztahu, snažte se správným způsobem plnit její potřeby. Mnoho mužů dokáže být skvělým kamarádem, ale nezaměřuje se na sex, což po nějaké době způsobí ztrátu zájmu u dívky. Někteří jiní muži jsou zase aktivní v posteli, ale nedopřávají dívce intelektuální stimulaci. Když budete dávat pozor, abyste naplnili všechny její potřeby, dívka pozná, že stojí za to si vás udržet.
  • Naplňte její fyzické potřeby. Měli byste se snažit dívku uspokojit a dopřát jí orgasmus. Nemusíte mít velký penis, ani se chovat jako herci z pornofilmů. Musíte jen umět pracovat s tím, co máte. Zjistěte, co se vaší dívce líbí a dejte jí najevo, že jste ochotní se učit a pracovat na sobě.
  • Naplňte její emocionální potřeby. Musíte svoji dívku podporovat a chovat se k ní jako k dobré kamarádce. Povídejte si, dávejte jí najevo, že s vámi může mluvit o čemkoli a dělejte společně věci, které ji dělají šťastnou.
  • Naplňte její duševní potřeby. Všichni potřebují určitou intelektuální stimulaci, i když si to možná neuvědomují. Měli byste se svojí dívkou vést vážné rozhovory, zkoušet společně nové věci a věnovat se zajímavým činnostem.
 5. 5
  Nikdy se nepřestávejte snažit. Za žádnou cenu se nepřestávejte snažit být pro svoji dívku zajímavý a přitažlivý. Nepřestávejte být sexy, nepřestávejte se snažit na ni udělat dojem. Když se přestanete snažit, dívka bude mít pocit, že ji berete jako samozřejmost. I v případě, že jste si vaším vztahem jistí a navzájem se milujete, i v případě, že jste svoji již 50 let, byste se nikdy neměli přestat snažit být jejím princem na bílém koni.
  Reklama

Metoda 3 ze 3:
Vytvořte si pevný vztah

 1. 1
  Nezapomínejte na tělesný kontakt. Držte svoji dívku za ruku, hrajte si s jejími vlasy a líbejte ji. Měli byste udržet tělesný kontakt. Je snadné začít někoho brát jako samozřejmost, zejména pokud jste spolu již dlouho. Uvědomte si, že doteky a jiný tělesný kontakt vám pomohou udržet si zdravý a funkční vztah.
 2. 2
  Mluvte spolu o vašem vztahu. Pokud na to nejste zvyklí, pravděpodobně to ze začátku nebude jednoduché, ale pokud chcete, aby váš vztah fungoval, musíte se to naučit. Obecně je dobré společně plánovat budoucnost a mluvit o tom, co se vám na tom druhém líbí. Také díky tomu vyřešíte všechny problémy dříve, než se vám vymknou z rukou. Vaše dívka bude mít pocit stability, který jí nikdo jiný nedopřeje.
  • Měli byste se spolu cítit bezpečně a uvolněně, abyste mohli oba mluvit upřímně.
 3. 3
  Dejte své dívce najevo, že v ni věříte. Vaše dívka bude muset řešit své vlastní problémy. Bude chtít chodit ven s kamarádkami, bude mít problémy v práci a bude vystresovaná když bude mít zkouškové období. Nikdy nesmíte dovolit, aby začala pochybovat o tom, že jí důvěřujete. Musíte jí dávat najevo, že věříte, že je dost silná a chytrá a že překoná všechny životní překážky.
  • Řekněte jí například: „Mrzí mě, že musíš řešit problémy své kamarádky, tyto věci by měly jít mimo tebe. To je na tobě ale tak skvělé – vždy víš, jak ostatní lidi povzbudit a ráda jim pomáháš. Je špatné, že jí teď musíš pomáhat a nemáš moc času na sebe, ale uvidíš, že toho nebudeš litovat a ona to ocení.“
 4. 4
  Ptejte se své dívky na správné otázky. Když spolu budete mluvit, neměli byste mluvit povrchně. Nemluvte jen o tom, co jste celý den dělali. Měli byste o své dívce vědět více, než jaká je její oblíbená barva a kde se narodila. Měli byste mluvit o věcech, které vás dělají tím, kým jste. Když se na to zaměříte, váš vztah bude pevnější. Ptejte se jí na různé otázky a naslouchejte jí.
  • „Co očekáváš od své budoucnosti?“
  • „Proč se vyhýbáš své sestře?“
  • „Jaké to je být vedoucí celého projektu?“
 5. 5
  Udělejte si čas na sebe. Je naprosto nezbytné mít ve vztahu čas, který budete moci věnovat jen jeden druhému, bez ohledu na to, jak dlouho spolu chodíte. Nedovolte, abyste se doma pouze míjeli. Nic ve vašem životě by nemělo být tak důležité, abyste si nemohli dopřát několik hodin ve společnosti toho druhého a například si uvařit nějaké dobré jídlo. Vaše dívka musí mít jistotu, že jste jí nablízku.
  • Udělejte si před spaním trochu času a popovídejte si, nebo se spolu pomilujte.
  Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od:
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 3 677 krát
Stránka byla zobrazena 3 677 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama