Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Posíláte pravidelně hodně emailů? A už vás nebaví pokaždé ručně vypisovat své jméno na konci každé zprávy? Možná jste už přemýšleli o tom, že si přidáte do každého odesílaného emailu osobní kontakt nebo reklamu na svůj web. Vytvoření podpisu v aplikaci Outlook vám umožňuje snadno upravovat a přizpůsobovat vaši emailovou komunikaci. V tomto návodu se naučíte, jak si v Outlloku takový podpis nastavit.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:
Outlook 2003-2010

 1. 1
  Otevřete možnost Podpisy. V něm totiž svůj podpis nadefinujete. V závislosti na používané verzi Outlooku se ale přístup k této možnosti trochu liší:
  • Outlook 2010 – Klikněte na nabídku Soubor. Zvolte Možnosti. Otevřete Možnosti pošty. Skrolujte až dolů, kde najdete tlačítko “Podpisy…”. Kliknutím na něj otevřete okno, kde svůj podpis nastavíte.[1]
  • Outlook 2007 – Klikněte na nabídku Nástroje a zvolte Možnosti. Klikněte na kartu Formát pošty a poté na tlačítko “Podpisy…”.[2]
  • Outlook 2003 – Klikněte na nabídku Nástroje a zvolte Možnosti. Klikněte na kartu Formát pošty a poté na tlačítko “Podpisy…”. Otevře se okno, kde můžete vytvořit svůj podpis.
 2. 2
  Zvolte svůj emailový účet. Než vytvoříte podpis, přesvědčte se, že jste na pravé straně okna zvolili správný emailový účet.
  • V Outlooku 2003 vyberete svůj emailový účet na kartě Formát pošty v nabídce Možnosti.
 3. 3
  Kliknutím na “Nový” vytvoříte nový podpis. Zadejte název, díky kterému ho později poznáte. Podpisů můžete vytvořit několik, proto je dobré různě si je pojmenovat, neboť pro různé příjemce můžete používat jiný podpis.
 4. 4
  Do pole “Upravit podpis” napište svůj podpis. V textu podpisu můžete upravovat typ písma, barvu i velikost. Můžete také přidávat obrázky nebo virtuální vizitky. Je dokonce možné přidat do podpisu i odkaz na váš web. Takto vytvořený podpis bude automaticky přidáván na konec každého vašeho odesílaného emailu.[3]
 5. 5
  Nastavte správný podpis. Jakmile si podpis vytvoříte, můžete si zvolit, aby se přidával k novým zprávám i (nebo jen) k odpovědím či přeposílaným emailům. Pokud si vytvoříte několik podpisů, můžete ke každé této službě (nová zpráva, odpověď, přeposlání) použít jiný podpis.
 6. 6
  Vložte podpis ručně. Pokud nechcete, aby se podpis přidával ke každé zprávě automaticky, můžete ho vkládat pouze tehdy, kdy budete chtít. Pokud máte otevřený email, klikněte na kartu Zprávy a poté na tlačítko Podpis. Objeví se seznam dostupných podpisů, ze kterého si můžete vybrat ten, který chcete do rozepsané zprávy vložit.
  • V Microsoft Office 2003 klikněte na Vložit, zvolte Podpisy a poté vyberte požadovaný podpis.
 7. 7
  Smažte podpis. Pokud se rozhodnete, že podpis ve zprávě použít nechcete, dejte ho pomocí myši do bloku a zmáčkněte klávesu Delete.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 2:
Outlook 2013

 1. 1
  Otevřete “Outlook” a klikněte na “Soubor”.

 2. 2
  Na levé straně klikněte na “Možnosti”.

 3. 3
  Na levé straně dialogového okénka “Možností Outlooku” klikněte na “Pošta”.

 4. 4
  V tomto okně klikněte na tlačítko “Podpisy”.

 5. 5
  Pod sekcí “Zvolte podpis, který chcete upravit” klikněte na “Nový”, čímž vytvoříte nový podpis.

 6. 6
  Po vytvoření nového podpisu se objeví okénko, které vás vyzve k zadání názvu pro nově vytvořený podpis. Zadejte název a klikněte na “OK”.

  • Na pravé straně okna "Podpisy" je rozbalovací nabídka, ve které je možné nastavit výchozí podpis pro všechny zprávy a zvolit, zda chcete podpis přidat do konkrétní zprávy nebo ne.

  Reklama

Tipy

 • Pokud chcete nastavit výchozí podpis z již existujícího podpisu, otevřete novou zprávu. Přejděte na možnost "Zahrnout skupinu" a zvolte "Podpisy". Vyhledejte položku "Výchozí podpis". Zvolte emailový účet a název podpisu. Nadefinujte, zda chcete, aby se tento podpis přiřazoval i k odpovědím a přeposílaným emailům, nebo pouze u nových zpráv.
Reklama

Související články

Jak smazat prázdnou stránku ve Wordu
Jak na SD kartě odstranit ochranu proti zápisuJak na SD kartě odstranit ochranu proti zápisu
Jak vložit video do PowerPointuJak vložit video do PowerPointu
Jak ve Wordu otočit textJak ve Wordu otočit text
Jak kopírovat soubory v příkazovém řádkuJak kopírovat soubory v příkazovém řádku
Jak si změnit IP adresu (Windows)Jak si změnit IP adresu (Windows)
Jak zjistit hesloJak zjistit heslo
Jak změnit adresář v Příkazovém řádkuJak změnit adresář v Příkazovém řádku
Jak přehrávat soubory MKVJak přehrávat soubory MKV
Jak převést obrázek do formátu JPEGJak převést obrázek do formátu JPEG
Jak kopírovat a vkládatJak kopírovat a vkládat
Jak zjistit, zda máte na počítači BluetoothJak zjistit, zda máte na počítači Bluetooth
Jak otvírat portyJak otvírat porty
Jak zjistit zapomenuté heslo na WiFiJak zjistit zapomenuté heslo na WiFi
Reklama

O tomto wikiHow

JL
Spoluautor od:
Technologický spisovatel & Editor
Tento článek spoluautor od Jack Lloyd. Jack Lloyd je technologický spisovatel a editor pro wikiHow. Má více než dva roky zkušeností s tvorbou a editací článků souvisejících s technologiemi. Je technologickým nadšencem a učitelem angličtiny. Tento článek byl zobrazen 4 290 krát
Stránka byla zobrazena 4 290 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama