Hledáte rychlé, jednoduché, ale krásné účesy, které bez potíží zvládnete? Tak to jste na správném místě! Najdete zde přehled výčesů, culíků, copů a účesů z rozpuštěných vlasů.

Metoda 1 ze 4:
Výčesy

 1. 1
  Vyčešte si vlasy do obyčejného drdolu. Je klasický, jednoduchý a sluší téměř každému.
 2. 2
  Vyzkoušejte trendový drdol s mašlí z vlasů. Tento účes, který proslavila zpěvačka Lady Gaga, je jednodušší, než se zdá. Vyzkoušejte ho!
 3. 3
  Učešte si neformální nedbalý drdol. Tento účes působí žensky a roztomile, aniž by vyvolával dojem složitého účesu.
 4. 4
  Vyzkoušejte drdol na stranu. Sčesání vlasů na jednu stranu dodává klasickému účesu zajímavý prvek, díky kterému zepředu vypadá více žensky.
 5. 5
  Použijte ponožku! Klasická ponožka vám může pomoci vytvořit trendový, pevný drdol s minimální námahou.
 6. 6
  Učešte si drdol bez gumiček i sponek. Nemáte žádné doplňky? Nevadí! Potřebujete jen tužku, jídelní hůlku nebo jinou tyčku do vlasů a tento jednoduchý účes je na světě!
 7. 7
  Zkuste hladký, profesionální obrácený drdol. Tato úprava klasického drdolu zajistí profesionální vzhled, přestože není složitá.
  Reklama

Metoda 2 ze 4:
Culíky

 1. 1
  Vyzkoušejte robustnější culík. Nudný culík můžete vylepšit za pomoci kulmy na vlasy.
 2. 2
  Zkuste zdánlivě hladký culík. Zakryjte gumičku culíku pramenem vlasů, který připnete sponkou. Dodá vám to elegantnější vzhled.
 3. 3
  Stáhněte si vlasy do nedbalého culíku. Můžete mít vlasy z čela a zároveň vypadat, jako by vás účes nestál žádnou námahu. Přidejte mašli nebo jiný vlasový doplněk.
 4. 4
  Ozvláštněte obyčejný culík. Tento speciální culík skryje gumičku a dodá vám formálnější vzhled, který se hodí například do práce nebo do školy.
 5. 5
  Zkuste retro srolovaný culík. Speciální vtažený culík můžete vylepšit i vlnami od ucha směrem k temeni hlavy. Z culíku udělejte nedbalý drdol pro trendy vzhled, nebo klasický drdol, který je vhodný do práce.
  Reklama

Metoda 3 ze 4:
Copy

 1. 1
  Upleťte si rybí cop. Vypadá, jakoby se skládal z mnoha malých pramínků, není ale vůbec složitý. Můžete ho mít hladký, nebo rozevlátý a nedbalý jako Katniss Everdeen ve filmu The Hunger Games. Zkuste uplést 3-4 holandské copy na té straně hlavy, kde máte méně vlasů (protilehlá strana k ofině), pro napůl oholený vzhled.
 2. 2
  Zkuste i rybí cop z culíku! Jiný vzhled získáte tím, že začnete plést cop z culíku. Jde také o vhodnou techniku pro začátečníky.
 3. 3
  Noste holandský cop! Holandský cop neboli obrácený francouzský cop, je krásný a rychlý účes, který si zamilujete hlavně ráno.
 4. 4
  Zapleťte si vlasy na stranu. Jedinečný bohémský vzhled vám dodá cop na stranu. Jde o stejnou techniku jako u francouzského copu, jen s malou úpravou.
  Reklama

Metoda 4 ze 4:
Účesy z rozpuštěných vlasů

 1. 1
  Udělejte si vlny přes noc! Když copy ráno rozpletete, budete mít měkké, přirozené vlny.
 2. 2
  Použijte žehličku pro volnější vlny. Zdá se to možná zvláštní, ale žehlička na vlasy vám může vytvořit i vlny, jakých s kulmou nedosáhnete.
 3. 3
  Sepněte vlasy na temeni. Imitace účesu televizní hvězdy Snooki docílíte jednoduchým sepnutím horní části vlasů u temene.
 4. 4
  Natočte si vlasy kulmou. Můžete nakulmovat všechny vlasy, nebo vytvořit jen několik velkých vln z horní vrstvy vlasů.
  Reklama

Tipy

 • Vyhněte se používání velkého množství laku na vlasy před jejich natáčením. Někdy to samozřejmě nevadí, ale časem vám to může zničit vlasy.
 • Časté česání, horké stylingy nebo tupírování mohou vaše vlasy poškodit, snažte se tyto procedury podstupovat co nejméně.
 • Nepoužívejte kulmu ani žehličku na mokré vlasy, pokud výrobce přímo neuvádí, že je to bezpečné. Jinak může být opravdu zle!
 • Když si češete vysoký culík, předkloňte se a pomalu přičesávejte do culíku střední prameny vlasů, aby vypadal přirozeněji a elegantněji.
 • Vlasový gel skvěle nahradí lak na vlasy, stačí ho jen smíchat s trochou vody a nalít do rozprašovače.
 • Pokud se vám někdy budou zdát culíky nebo copy fádní, oživte tyto účesy veselými sponkami nebo mašlemi.
 • Při česání vysokého culíku se předkloňte a pomocí rukou uhlaďte vlasy nad čelem.
 • Při používání kondicionéru dávejte pozor na důkladné vymytí, jinak budou vaše vlasy vypadat mastně a nevábně.
 • Kondicionéru nepoužívejte příliš mnoho. Vlasy po něm opravdu vypadají mastně a příliš hladce.
 • Vezměte si hřeben a předkloňte se. V předklonu si vyčešte vlasy a nasaďte si čelenku.

Reklama

Související články

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 315 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 3 250 krát
Kategorie: Nehty a vlasy
Stránka byla zobrazena 3 250 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama