Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Získat si pozornost dívky se může zdát jako skutečná výzva. Nemusíte to tak ale brát! Dodržujte náš postup a jistě se stanete pro svoji vyvolenou dívku neodolatelným.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:
Zaujměte ji díky své osobnosti

 1. 1
  Buďte vtipní, ale ne krutí. Každý se rád směje. Když dívku rozesmějete, získáte si její pozornost (a také si ji udržíte). Nemusíte se měnit v komika, ale měli byste dobře vědět, který styl humoru vám nejlépe jde. Je dobré nezapomenout na to, že nemůžete být vtipní neustále. Když ale někdy do konverzace přihodíte nějaký vtip, zvýšíte své šance na to, že dívku skutečně oslovíte. [1]
  • Nezáleží na tom, jaký humor používáte – nikdy není dobré čekat, až se dívka začne smát. Rychlé vtipy, které trvají jen chvíli, jsou nejlepší. Pokud jí připadáte vtipný, bude se smát. Neočekávejte ale, že se bude popadat za břicho a nikdy se jí neptejte, jestli se jí něco zdá směšné. Způsobíte tím pouze trapnou chvilku.
  • Dělejte své domácí úkoly. Pokud máte pocit, že nejste přirozeně vtipný, sledujte TV seriály s vtipnými herci, situační komedie a také výstupy komiků. Všímejte si, jak své vtipy podávají, ale nesnažte se zapamatovat si je a opakovat je.
  • Používejte situační humor. Je sice dobré rozesmát dívku vtipem, který jste někde zaslechli, mnohem lepší je ale vtipně okomentovat aktuální situaci.
  • Smějte se, když vám něco připadá upřímně směšné. Nesnažte se předstírat smích, lidé to většinou snadno poznají. Skutečný upřímný smích může být pro ostatní lidi velmi přitažlivý.
  • Nepoužívejte černý humor. Může být dobré čas od času dívku trochu poškádlit, ale nepřehánějte to. Nikdo nechce, aby s ním někdo celý večer mluvit spatra – i když to myslí jen z legrace. Na druhou stranu když si budete umět udělat legraci sami ze sebe, dáte tím dívce najevo, že se s ní cítíte dobře, protože ukážete své sebevědomí.
 2. 2
  Buďte nejlepší v tom, co vás baví. Pokud jste pro něco zapálení, je pravděpodobné, že se na vás budou ženy doslova lepit. Vášeň a nadšení pro nějakou činnost jsou přitažlivé vlastnosti – dáváte jimi najevo, že vám záleží na ostatních lidech a věcech, že umíte pracovat tvrdě a jdete si za svým. Také tím ukážete, že jste ambiciózní – snažte se dělat to, co vás baví a dělat to co nejlépe!
  • Pokud hrajete nějaký sport, tvrdě pracujte na tom, abyste se dostali až na vrchol. Pokud například debatujete, dejte do toho všechno. Pokud fotíte nebo kreslíte, nebojte se sdílet se světem své umění.
  • Neskrývejte, co máte rád. Když budete šťastní, sebevědomí a nadšení, lidé budou mít zájem o to, o co máte zájem vy. Nepředstírejte, že nesnášíte něco, co máte ve skutečnosti rádi – prostě se tím nezabývejte a věnujte se tomu, co máte rádi.
 3. 3
  Dejte jí najevo, že máte emoce. Nemusíte hned plakat, když se bavíte o něčem smutném, ale dejte pozor na to, abyste v její přítomnosti nepůsobili jako robot bez pocitů. Klidně se s ní tedy bavte o tom, jaký jste z něčeho měli pocit. Třeba řekněte „Teda, ten film co nám pouštěli byl zajímavý. Představoval jsem si, jaké to asi je být uvězněný na Titaniku. Je to tak smutné a děsivé!“ – ukážete jí tím, že umíte myslet také na ostatní a dokážete se do lidí vcítit. [2]
 4. 4
  Mějte dobré vychování. Dívky milují muže, kteří jsou slušní a zdvořilí. Neříkejte žádné urážlivé věci, nemluvte sprostě a vyhněte se rasistickým nebo sexistickým vtipům a podobným narážkám. Když se budete chovat jako gentleman a dáte najevo respekt, dívky se ve vaší společnosti budou cítit mnohem lépe.
  • Neříkejte ani věci, které by mohly někoho urazit, většinou tím ztratíte přátele. Může vám připadat, že jste „cool“, ale pro dívky je to odpudivé. Je jednoduché něco odsoudit, uvěřit je mnohem těžší. Buďte muž a věřte.
 5. 5
  Ukažte jí, že máte smysl pro dobrodružství. Nemusíte se stát kapitánem lodi, ani světovým horolezcem. Měli byste se ale snažit alespoň o něco. Vezměte ji s sebou na hory, jeďte stanovat nebo si dejte jen procházku po okolí. Nechejte věci, aby se mezi vámi samy vyvíjely, ale nezapomeňte se také snažit vymýšlet zábavné činnosti.
 6. 6
  Respektujte všechny dívky. Budete mít větší šanci udělat na dívku lepší dojem, když se k ní budete chovat tak hezky, jako k ostatním dívkám. To neznamená, že byste měli flirtovat se všemi dívkami, neměli byste je ale ignorovat ani s nimi mluvit povýšeně. Nikdy nevíte, kdy se vám ta dívka může zalíbit, nebo s kým se kamarádí. Nejlepší je chovat se k nim tak, jak byste chtěli, aby se ony chovaly k vám.
  • Nemluvte s dívkou o tom, že se vám líbí jiná dívka. Nehodí se to a může to ovlivnit její názor na vás. Navíc je jednoduché říct omylem něco špatně, nebo říct něco, co jste vůbec nechtěli. Mluvte o ostatních dívkách se svými mužskými kamarády.
  • Neměli byste také nikdy mluvit o svých bývalých vztazích ani o dívkách, o které jste někdy měli zájem. Nikdo nechce slyšet, jak ho partner porovnává s bývalými vztahy a není to ani správné. Dejte jí najevo, že je pro vás jediná a ona vám to jistě oplatí.
 7. 7
  Buďte pozorní. Když se bavíte s dívkou, věnujte jí plnou pozornost. Pečlivě naslouchejte tomu, co říká a možná se toho o ní spoustu dozvíte.
  • Ptejte se na hodně otázek. Dáte jí tím najevo, že máte skutečný zájem o její osobnost a nejen o její vzhled. Ptejte se jí na to, co ji baví, jakou hudbu poslouchá, jaké filmy má ráda atd. Můžete se jí ptát také na rodinu nebo na její sny a ambice. Každá upřímná otázka ji jistě potěší.
  • Dejte jí šanci mluvit. Pokud se jí na něco ptáte, dejte jí dostatek času, aby se vyjádřila a neměla pocit, že mluvíte pouze vy. Nezapomeňte, že když mluví hodně dívka, je to vždy dobré znamení.
 8. 8
  Buďte sebejistí. Sebevědomí je pro většinu dívek velmi přitažlivé. Když budete chodit vzpřímeně, nebudete mít problém diskutovat o něčem, o čem toho hodně víte a nebudete sedět v koutě, lidé si vás všimnou. Nezapomínejte, že jste skvělý muž, když ukážete sebevědomí, dívky si toho všimnou. [3]
  • Pamatujte, že byste neměli být příliš drzí. Sebevědomí a drzost jsou dvě různé věci. Když jste sebevědomí, věříte sami sobě a nemusíte nikomu nic dokazovat. Když jste drzý, věříte si, ale chcete, aby to všichni věděli. Drzost je pro dívky odrazující. Chtějí někoho, kdo ví, jak skvělý je, ale nemusí to neustále dávat najevo.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 3:
Zaujměte ji svými činy

 1. 1
  Udržujte oční kontakt. Pokud chcete, aby si vás dívka všimla, nejprve si všímejte vy jí. Ve třídě nebo v baru je oční kontakt klíčem k získání její pozornosti. Podívejte se na ni, ale potom odvraťte zrak. Opakujte tento proces a tentokrát se na ni zadívejte déle a usmějte se. Vzbudíte tím její zájem a bude se na vás stále dívat, aby viděla, zda se díváte také. Dáte jí tím najevo, že o ni také máte zájem. [4]
  • Pokud se vám nedívá do očí nebo se nepodívá znovu, buď nemá zájem, nebo je nesmělá. Budete muset použít ostatní metody z tohoto článku a zjistit, jak to ve skutečnosti je.
  • Když mluvíte s dívkou, snažte se stále s ní udržovat oční kontakt. Říkáte tím, že jste sebevědomí a že jí věnujete plnou pozornost.
 2. 2
  V přítomnosti žen se chovejte jako gentleman. Dívky mají jiný smysl pro humor a jiný pohled na svět, než muži, buďte tedy citliví a nezapomínejte na to.
  • Dělejte běžné věci, které by muži měli dělat – otevírejte dívkám dveře, usazujte je na židli, pouštějte je ve frontě a při odchodu se omluvte. Je to skutečně jednoduché a dívkám to imponuje.
  • Nedělejte sexistické vtípky ani narážky. Dívky si již tak myslí, že jsou muži posedlí sexem, nezhoršujte to tedy a nedávejte takové věci najevo. Chovejte se dospěle a respektujte sexuální záležitosti alespoň v přítomnosti dívek. Jistě si tak získáte jejich pozornost.
 3. 3
  Nechovejte se k ženám jako k věcem a nemluvte o nich, jako kdyby byly podřadnější. Zní to jednoduše, ale mnoho mužů předpokládá, že si ženy nevšimnou, nebo že jim nevadí, když se k nim muži chovají nadřazeně. Tato myšlenka je špatná a rozhodně vsaďte na to, že s vámi ženy nebudou chtít mít nic společného. Dobrým pravidlem je vždy mít pocit, jako kdyby vedle vás stála vaše babička, když mluvíte o ženách – vyhnete se tak tomu, že řeknete něco nevhodného.
 4. 4
  V přítomnosti žen buďte uvolnění. I když se uvnitř třesete, snažte se udržet si chladnou hlavu, budete působit sebevědoměji a zábavněji. Když se cítíte nervózní, je větší riziko, že uděláte chybu a ztrapníte se. A to dívky skutečně odradí. Když budete v klidu, ukážete tím, že si užíváte společnost dívek a máte sebevědomí.
  • Je těžké udržet si sebevědomí, zkuste si například představit, že je ta dívka pouze vaše kamarádka. Nebudete tolik nervózní. Pokud jste sebejistí a dokážete působit klidně, budete vyzařovat popularitu a její pozornost si získáte během chvíle!
 5. 5
  Usmívejte se upřímně. Úsměv je univerzálním znakem štěstí. Když budete lidem a také své dívce dávat najevo, že jste šťastný, bude s vámi ráda trávit čas. Dívky milují muže, kteří mají smysl pro humor a umí se smát. Často se smějte, buďte pohodoví a hlavně buďte sami sebou.
 6. 6
  Pomáhejte někomu. Může to být právě vaše dívka, nebo někdo jiný. Když budete ostatním pomáhat, dáte tím najevo, že vám na nich záleží a že jste štědrý člověk. Buďte milí a hodní. Získáte tím pozornost dívek, ale také se budete cítit lépe. Dívky přitahují muži, kteří se dokážou vcítit do ostatních – využijte toho, odneste jí někam něco těžkého a můžete si být jistý, že na to nezapomene.
  • Musí například dívka nést něco těžkého? Pomozte jí s tím! Podržte jí dveře, vezměte jí tašky, dejte jí své sako, když je venku zima, nebo pokud prší, nabídněte jí svůj deštník.
  • Někomu chybí hotovost? Půjčte mu stovku, aby si mohl zajít na oběd.
  • Nepředstírejte a nechovejte se slušně jen když jste v její přítomnosti. Měli byste lidem pomáhat za každou cenu. Dívka si toho jistě všimne a také její známí si toho všimnou a kdykoli o vás potom někdo bude mluvit, všichni budou vědět, že jste opravdu milý a hodný člověk. Zájem dívek na sebe nenechá dlouho čekat.
  • Mnoho mužů má strach z toho, že si jejich signály dívka špatně vyloží. Například nemusí být nejlepší jí pomáhat s věcmi, protože by si mohla myslet, že jste macho a snažíte se jí naznačit, že by je sama odnést nezvládla. Zbavte se ale strachu a myslete na to, co opravdu děláte. Pomáháte jí proto, že skutečně chcete a na tom není nic špatného. Když se nebudete snažit zpochybňovat její schopnosti, nemusíte se bát, že si o vás bude myslet něco špatného. Pokud se snažíte upřímně, dívka to jistě pozná.
 7. 7
  Nabídněte jí upřímný kompliment. Například řekněte, že má krásné oči, nebo se krásně usmívá. Říkejte jí tyto věci ale tak, aby neměla pocit, že se snažíte jen flirtovat. Vyberte si něco, co je na ní jedinečného a lichoťte jí. Bude se cítit obdivovaná a krásná.
 8. 8
  Zahrňte dívky do svého volného času. Pokud trávíte hodně času pouze v partě mužů, pozvěte někdy také nějaké dívky. Nemusíte to dělat vždy (někdy je důležité být jen mezi muži), ale nebojte se podnikat něco i s dívkami.
  • Pokud se vám kamarádi smějí, pouze žárlí, protože sami nemají odvahu dívky někam pozvat. Není důvod, proč by se dívka nemohla stát součástí vaší skupiny.
 9. 9
  Najděte způsob, jak se jemně dotknout dívky, jejíž pozornost se snažíte získat. Fyzický kontakt mezi vámi může vzbudit vášeň a jiskru. Neměli byste to s ním ale přehánět, mohli byste vzbudit špatný dojem. Dělejte to tedy jemně, například se jí dotkněte na ruce, když vás něčím rozesměje.
  • Když má dívka něco na obličeji (koneckonců i když nemá), nakloňte se k ní, podívejte se jí do očí a jemně jí otřete tvář.
  Reklama

Metoda 3
Metoda 3 ze 3:
Zaujměte ji svým vzhledem

 1. 1
  Pečujte o sebe. Záleží na tom, jaký máte styl, základy jsou ale jasné: pravidelně se sprchujte a čistěte si zuby. Tyto věci nelze opomenout, ale také zvýší vaše šance na to, že si vás vaše vyvolená dívka všimne. Nikdo se nechce mazlit s někým, kdo zapáchá a má špinavé zuby. Kupte si kvalitní zubní kartáček a sprchový gel.
  • Existuje také mnoho dalších způsobů, jak se muž může upravit, aby vypadal co nejlépe. Vlasové gely a pěny mohou zkrotit neposedný účes, nedávejte si jich ale na hlavu moc – mastné vlasy dívky jistě odradí.
  • Pokud máte vousy, dobře se o ně starejte. Některým ženám se vousy moc líbí, ale i ten nejmužnější porost je spíše na škodu, pokud se neudržuje. Investujte do strojku na holení.
  • Kromě vousů také pečujte o ostatní ochlupení na těle. Pokud vám srůstá obočí, trhejte si ho. Také se zbavujte chloupků v nose a uších. Většině dívek se líbí chloupky maximálně na bradě, na hrudníku a v intimních partiích.
  • Stříhejte si nehty. Dívky si často všímají rukou, dejte tedy pozor na to, abyste měli dobře udržované nehty a ruce. Pravidelně si je střídejte a čistěte.
  • Používejte hydratační krém. Zdá se sice, že to není zrovna mužná záležitost, ale zamyslete se – až budete mít dívku svých snů v náručí, jistě byste chtěli mít krásně hladkou pleť. Pečujte o ni tedy a vaše dívka se vás bude chtít stále dotýkat.
 2. 2
  Noste zajímavé oblečení. Každý mý svůj styl a tak je to také naprosto v pořádku, jen byste se měli snažit nepůsobit jako „vagus“. Nenoste každý den tepláky a každý den si berte čistou košili. Kromě toho nezapomeňte, že dívky mají rády muže, kterým záleží na tom, jak vypadají. Můžete klidně nosit flanelovou košili, úzké kalhoty a tlusté brýle (přečtěte si článek Jak se stát hipsterem).
  • Pokud se snažíte zaujmout dívku, která pracuje na stejném místě jako vy, zaujměte ji svojí profesionalitou. Kupte si pořádný oblek a několik kvalitních kravat. Pokud nevíte, jak na to, nechejte si poradit od nějaké kamarádky.
 3. 3
  Dávejte pozor na svoji řeč těla. Pozice a držení těla hrají důležitou roli v tom, jak vás žena bude vnímat. Pokud se muž choulí v koutě, vyhýbá se očnímu kontaktu a s nikým nemluví, pravděpodobně nepřijde dívku sám oslovit. Stoupněte si, dívejte se dívkám do očí a usmívejte se. Nezapomeňte udržovat správné držení těla, ale nepřehánějte to, abyste nevypadali příliš toporně. Vždy se snažte být uvolnění. [5]
  • Pokud nevíte, jak chodit uvolněně, sledujte lidi, které obdivujete. Sledujte úspěšné lidi v televizi a pozorujte muže, kteří si snadno získávají ženská srdce.
  • Nezapomínejte ani na její řeč těla. Pokud často přenáší váhu z nohy na nohu a neudržuje s vámi oční kontakt, je možné, že se necítí dobře. Možná jí nesedí téma hovoru, stojíte u ní příliš blízko atd. Respektujte její pocity a změňte téma, nebo odstupte.
 4. 4
  Udržujte se ve formě. Jistě jste skvělý muž, ale je také důležité si uvědomit, že dívkám se líbí také muži, kteří jsou ve formě. Navíc v posilovně budete mít skvělou šanci zaujmout nějakou dívku. Pokud se chcete dvořit sportovní dívce, která má skvělou postavu, budete také muset vypadat dobře. Začněte cvičit a střídejte aerobní aktivity s posilováním, abyste si vybudovali svaly a také výdrž a zbavili se tuku.
  • Nezapomeňte, že většině žen se líbí vypracovaní muži, ale nepřitahují je příliš svalnatí borci, kteří vypadají jako Schwarzenegger. Pokud máte problém zvednout ruku, protože vám svaly trhají triko, měli byste zpomalit s posilováním.
  Reklama

Tipy

 • Nedovolte zkušenostem z minulosti, aby vám bránily využívat příležitostí. Pokud jste prožili vztah, který skončil, poučte se z toho a dál se tím nezabývejte. Není zdravé stále se utápět v minulosti a je jasné, že to není ani přitažlivé. Važte si toho, co vám život nabízí teď, ne toho, co vám nenabídl v minulosti.
 • Když se ztrapníte, nepanikařte. Některým dívkám se nesmělí muži líbí, hlavně když umějí být také vtipní.
 • Nešťourejte si do nosu, neškrábejte se na zadku ani nekrkejte, neprďte a nedělejte další podobné věci, když se s dívkou poznáváte. Tímto byste ji pouze znechutili a měli byste štěstí, kdyby se s vámi vůbec chtěla bavit.
 • Nevkládejte všechny své naděje do jediné dívky, když to potom náhodou nevyjde, bolelo by vás to ještě mnohem více. Pamatujte, že v moři je spousta ryb. Když to s nějakou dívkou nevyjde, můžete to zkusit s nějakou jinou. Je možné, že si ta první dívka uvědomí, o co přišla a bude vás dokonce chtít zpět.
 • Pokud máte dobrý vztah se sestrou, která je ve vašem věku, používejte ji jako příklad toho, jak se máte chovat k dívkám. Jistě vám také může dobře poradit.


Reklama

Související články

Jak někomu udělat cucflekJak někomu udělat cucflek
Jak zařídit, aby vás postrádalJak zařídit, aby vás postrádal
Jak na francouzské líbání
Jak poznat, zda o vás má dívka zájemJak poznat, zda o vás má dívka zájem
Jak přestat milovat někoho, kdo vás nemilujeJak přestat milovat někoho, kdo vás nemiluje
Jak zajistit, aby se do vás muž zamilovalJak zajistit, aby se do vás muž zamiloval
Jak poznat, že někoho milujeteJak poznat, že někoho milujete
Jak se komukoliv pomstítJak se komukoliv pomstít
Jak rozpoznat flirtovací signály u ženJak rozpoznat flirtovací signály u žen
Jak se naučit skvěle líbatJak se naučit skvěle líbat
Jak na něco (nebo na někoho) přestat mysletJak na něco (nebo na někoho) přestat myslet
Jak poznat psychopataJak poznat psychopata
Jak si najít přítelkyniJak si najít přítelkyni
Jak dát dívce najevo, že vám na ní záležíJak dát dívce najevo, že vám na ní záleží
Reklama

O tomto wikiHow

Connell Barrett
Spoluautorem článku je :
Kouč pro seznamování
Spoluautorem tohoto článku je Connell Barrett, jeden z našich spoluautorů. Spoluautoři článků na wikiHow úzce spolupracují s našimi editory, aby se docílilo toho, že obsah našich článků je maximálně přesný a srozumitelný. Tento článek byl zobrazen 6 193 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 6 193 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama