Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Nudíte se, máte spoustu energie a chcete zkusit něco zábavného? Nemusíte jen tak sedět! Využijte své energie a z někoho si vystřelte – je to skvělý lék na nudu! Stačí být kreativní, trochu odvážní a trochu šílení. Tyto triky ovšem berte s rezervou a nedělejte nic, čím byste se dostali do problémů.

Metoda 1
Metoda 1 ze 8:
Říkejte lidem divné věci

 1. 1
  Říkejte divné věci. Zaručeným způsobem, jak si z někoho vystřelit je říkat na veřejnosti bizarní a šokující věci. Můžete experimentovat a říkat věci přímo konkrétním lidem, nebo je můžete říkat jen tak pro sebe, aby to ostatní slyšeli. Zkuste například toto:
  • Jděte do fast foodu a požádejte obsluhu, aby vám jídlo zabalila.
  • Nasaďte si sluchátka k handsfree a bavte se nahlas s někým po telefonu. Říkejte divné věci, například: „Jez! Mě nezajímá, kolik stránek to má!“ nebo „Dělej, vystřel! Hele, platím ti za to, abys to udělal!“
  • Mluvte divným hlasem, například jako Darth Vader, nebo jako Yoda.
  • Vymyslete si nějaký zvláštní akcent. Můžete například říkat v každé větě slovo „cizinec“ a používat zastaralý akcent.
  • Požádejte někoho cizího, aby vám pomohl s něčím naprosto bizarním. Můžete se někoho zeptat, jaký je zrovna rok a když vám odpoví, chovejte se vyděšeně a překvapeně. Můžete se ptát na to, v jaké zemi jste, nebo třeba na jakém kontinentě, nebo i na jaké planetě, nebo v jakém století se nacházíte. Můžete se zkusit zeptat i na něco opravdu hodně divného, na co pravděpodobně ani není odpověď, například „V jaké části vesmíru se nacházíme,“ nebo „Jaké souřadnice má toto místo.“
  • Žádejte lidi o bizarní rady. Zajděte si například do obchodu se zahradnickými potřebami a zeptejte se prodavače, jak dlouho musíte vařit hlínu, než do ní zasadíte rostlinu, nebo jak dlouho musíte zalévat chřest, než roztáhne křídla.
  • Mluvte s neživými předměty. Například jděte do obchodu, přistupte k regálu s tričky a řekněte: „Ahoj Frede, jak se máš? Jak se má tvoje žena? Opravdu? Neříkej! To je smutné. Doufám, že se brzy uzdraví. Měj se hezky!“
  • Překvapujte lidi náhodnými výbuchy. Přiběhněte k někomu na ulici a řekněte mu: „Miluju sýr,“ potom se ho zeptejte, co má raději – zelené zadky, nebo stříbrné tváře.
  • Říkejte lidem „konec se blíží,“ nebo „sledují nás a brzy si pro nás přijdou.“
  • Vydávejte náhodné zvuky. Říkejte nesmyslná slova v nevhodných situacích.
  • Neustále šeptejte. Zašeptejte někomu cizímu něco do ucha, nebo vydávejte divné zvuky.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 8:
Chovejte se šíleně

 1. 1
  Předstírejte, že jste šílení. Není nic divnějšího, než někdo, kdo je mentálně naprosto mimo. Když se budete chovat šíleně, lidé nebudou vědět, jak na to reagovat. Neměli byste ovšem dělat nic, kvůli čemu by vás mohli zavřít do blázince. Také byste neměli napodobovat skutečné mentální poruchy – to není zábavné, ale zlé. Zde uvádíme vhodné tipy:
  • Předstírejte zhroucení. Tvařte se šíleně, začněte pobíhat a opřete se o nejbližší zeď. Okamžitě zavřete oči, začněte drtit zuby, dejte si ruce na uši a křičte: „Přestaňte na mě mluvit,“ nebo „Ty hlasy nikdy nepřestanou!“
  • Hádejte se s neživými předměty. Přistupte k nějakému sloupu nebo plotu, zatahejte za něho a křičte na něho například: „Všechno je tvoje vina! Nenávidím tě, proč mi tohle děláš?“ Potom ho můžete obejmout a říct mu: „Miluju tě, je mi to moc líto.“ Nakonec se ležérně zvedněte a v klidu odejděte.
  • Dělejte, že vidíte věci, které tam nejsou. Chovejte se, jako kdyby vás pronásledovaly neviditelné věci, lidi, příšery, nebo duchové. Bavte se o nich s lidmi na ulici. Řekněte například: „Hej, viděl jste ten chrlič? Co tam dělá?“
   • Zkuste například toto: Jděte do parku a rozložte si piknikovou deku s nádobím a připravte si jídlo pro neexistující lidi. Mluvte se svými imaginárními přáteli a ignorujte všechny ostatní. Když to dokážete bez zasmání, zkuste se s nimi třeba o něčem hádat.
  • Chovejte se paranoidně. Snažte se ostatní přesvědčit, že po vás někdo jde, nebo vás stále někdo sleduje. Předstírejte, že v sobě neškodné předměty mají skryté kamery nebo odposlechy.
  • Snažte se vypadat šíleně. Pokud chcete, aby si lidé mysleli, že jste šílení, měli byste se tak také oblékat. Můžete si například vzít klobouk z alobalu. Když se vás na něho někdo zeptá, řekněte, že se tak chráníte před mimozemšťany, kteří vám chtějí sondovat mozek.
  • Zkuste se chovat naprosto šíleně. Pokud chcete lidi skutečně šokovat, předstírejte absolutní bláznovství, ale za každou cenu si dejte pozor, aby vás nezatkli, nebo nezavřeli do blázince. Utíkejte, křičte, chovejte se jako posedlí ďáblem a když na vás lidé začnou zírat, zastavte se a odejděte normálním způsobem. Dívejte se na ně tak, jako kdyby oni byli ti šílení.

Metoda 3
Metoda 3 ze 8:
Dělejte hluk

 1. 1
  Buďte hluční. Když budete vydávat hlasité emocionální zvuky, můžete mít jistotu, že tím lidi šokujete, zastrašíte a jednoduše vyděsíte. Měli byste se ale rozhodnout, zda je vhodné dělat hluk zrovna tam, kde jste. Nekřičte nikde, kde byste se mohli dostat do problémů, nebo způsobit vážný problém, například v kině, ve třídě, nebo kdekoli, kde je nablízku policie.
  • Zpívejte si hlasitě cizím jazykem. Vyberte si jakoukoli písničku a zpívejte si divně – můžete například zpívat rap operním hlasem, nebo známý gospel v death metalovém podání.
  • Reagujte přehnaně na malé problémy. Když se vám stane něco nepříjemného, reagujte na to mnohem hůře, než jak by lidé předpokládali. Pokud například zjistíte, že se vám rozvázala tkanička, klekněte si a začněte zoufale křičet: „Bože, zase tohle! To je strašné, zrovna tohle jsem potřeboval!“ Když si budete chtít tkaničku zavázat, pokračujte: „To je skvělé, nikdo z vás mi nepomůže, všichni se jen díváte a obcházíte mě obloukem!“
  • Předstírejte, že mluvíte mnohem hlasitěji. Při běžných rozhovorech mluvte mnohem hlasitěji, ale předstírejte, že je to váš normální hlas a že neumíte mluvit tišeji. Neměli byste přímo křičet – vtipnější bude, když si lidé budou myslet, že takto hlasitě opravdu mluvíte.
  Reklama

Metoda 4
Metoda 4 ze 8:
Zkuste vypadat divně

 1. 1
  Mějte divný vzhled. První dojem je důležitý. Když se vám podaří udělat divný první dojem, vystřelíte si z lidí, aniž byste museli cokoli říkat. Zkuste například tyto tipy:
  • Noste tematické oblečení, které se nehodí. Oblečte se například do vánočního kostýmu v létě.
  • Buďte dojem, že máte opravdu těžký den. Oblékněte se velmi, ale opravdu velmi nedbale – nechejte si ve vlasech natáčky, rozmažte si make-up, upravte si vlasy do divného tvaru, nebo si udělejte na tváři skvrnu od facky.
  • Noste oblečení ve špatné velikosti. Zkuste si na sebe vzít nějaké obrovské sako, nebo třeba o tři čísla menší tričko.
  • Noste oblečení nesprávným způsobem. Vezměte si kalhoty naruby, nebo pokud máte dost odvahy, zkuste si obléct košili místo kalhot a kalhoty místo košile.

Metoda 5
Metoda 5 ze 8:
Kanadské žertíky

 1. 1
  Vystřelujte si z lidí. Žertíky, triky a podobné záležitosti vám pomohou vystřelit si z lidí (a dosáhnete úžasných výsledků). Zde uvádíme několik tipů na kanadské žertíky, kterými své kamarády jistě vyděsíte.
  • Pokud máte učitele, který supluje, prohoďte si jména s kamarádem. I když kamarád nebude souhlasit, trvejte na tom, že vy jste on a on si vymýšlí.
  • Předstírejte, že jste cizinec a že jste se ztratil. Naučte se několik japonských frází a mluvte na lidi pouze japonsky. Můžete zkusit i nějaký jiný exotický jazyk, například svahilštinu.
  • Když pojedete výtahem, zadívejte se do batohu a řekněte: „Jsi v pořádku? Máš tam dost vzduchu? Jasně, klidně sněz to oblečení...“ Můžete k tomu také zkusit vydávat divné zvuky jako odpovědi ve stylu břichomluvců.
  • Stavte své přátele do divných situací. Snažte se zařídit, aby vaši přátelé měli pocit, že omylem řekli něco, co vám ublížilo, ale udělejte to tak, aby to působilo přinejmenším směšně. Například pokud váš kamarád řekne: „Nechceš se jít po škole projet na kole?“, zatvařte se smutně a řekněte: „Když jsem se jel naposledy projet na kole, přišel jsem o své paví očko.“
  • Všem řekněte, že jste si změnili jméno. Můžete si vymyslet směšné jméno, nebo nějaké obyčejné jméno, ale berte to naprosto vážně a snažte se přesvědčit všechny ostatní, že jde skutečně o vaše jméno. Když vám nebudou věřit, otravujte je s tím tak dlouho, dokud tomu neuvěří. Až lidé začnou souhlasit s tím, že vás začnou oslovovat novým jménem, začněte jim tvrdit, že se jmenujete tak, jak se opravdu jmenujete.
  • Slavte různé divné svátky, například „Den pirátské mluvy,“ nebo „Týden ježků.“ Nechejte si vyrobit trička a chovejte se v souladu s tím, co slavíte. Zdravte náhodné lidi na ulici vymyšlenými svátečními pozdravy.
 2. 2
  Když budete předstírat, že jste někdo jiný, budete moci lidi skutečně vystrašit – čím šíleněji se budete chovat, aniž byste se rozesmáli, tím lépe. pamatujte si, že předstírat, že jste policista, nebo voják, je trestným činem.
  • Vběhněte do obchodu a zeptejte se, jaký je zrovna rok. Až vám to řeknou, vyběhněte ven a křičte: „Funguje to! Ono to funguje!“ (Nejlepší bude obléct si nějaké retro oblečení.)
  • Chovejte se jako nějaká postava z televizního seriálu. Bude nejlepší si vybrat postavu, která má nějaký zajímavý hlas nebo kostým. Můžete si například vzít hůl a mluvit sarkasticky, jako kdybyste byli Dr. House.
  • Předstírejte, že máte nějakou divnou nemoc. Můžete například předstírat, že jste slepí a potom sednout do auta a odjet, nebo se nechat kamarádem tlačit ve vozíku a potom vstát a potřást mu rukou.
  • Předstírejte, že utíkáte před zákonem. Požádejte kamaráda, aby si oblékl tmavý oblek. Na veřejnosti se dejte na útěk, jako kdybyste se snažili před někým skrýt. Až vás lidé uvidí utíkat, měl by stejnou cestou proběhnout i váš kamarád a sledovat vás.
  • Předstírejte, že jste nějaká pohádková postava. Oblékněte se jako čarodějnice, robot, zombie, upír, vlkodlak, duch atd. Pokud chcete být například upír, vezměte si kápi a venku si ji držte před obličejem a křičte: „Bože, slunce! Hořím!“
  • Předstírejte, že jste jasnovidec a mějte na veřejnosti různé vize. Například v restauraci se chvíli dívejte na menu a soustředěně si protírejte spánky. Nakloňte se ke člověku, který stojí vedle vás a řekněte mu: „Nedávejte si rybu.“ Mluvte tajemným hlasem a potom odejděte, aby se vás ten člověk nemohl zeptat, proč si ji nemá dávat.
  • Předstírejte, že jste součástí tragického romantického vztahu. Pokud jste někde, kde je lavička, předstírejte, že na ní umíráte, jako na smrtelné posteli. Mějte s sebou kamaráda – oblečte se jako princ a princezna, nebo jako jiný známý pár. Chytněte partnera za ruku a řekněte: „Vždycky tě budu milovat.“ Můžete zkusit i bizarnější věci, například: „Řekni mé matce, že miluju...vafle.“
  Reklama

Metoda 6
Metoda 6 ze 8:
Narušujte lidem osobní prostor

 1. 1
  Chovejte se trochu moc osobně. Když budete říkat a dělat příliš osobní a intimní věci, budete mít jistotu, že tím lidi vyděsíte. Zkuste jeden z následujících tipů, nebo si vymyslete nějaký vlastní:
  • Žádejte cizí lidi na veřejnosti o ruku. Vyberte si nějaká romantická místa, například mosty, fontány, nebo Tesco.
  • Žádejte lidi o radu ohledně osobních záležitostí. Když zapletete lidi do problémů, kterých by žádný rozumný člověk nechtěl být součástí, rozhodně je vyděsíte. Zeptejte se například cizího člověka, jak léčit hemeroidy.
  • Chovejte se přátelsky k cizím lidem. Bavte se s cizími lidmi tak, jako kdybyste je znali celý život. Můžete například bizarně vtipkovat, nebo se je snažit přimět k tomu, aby se s vámi pozdravili nějakým tajným způsobem.
  • Říkejte bizarní romantické věci. Předstírejte, že jste se do někoho zamilovali, ale není možné, aby vám to vyšlo. Můžete k někomu přijít a říct třeba: „Eh,... líbí se mi vaše brýle.“
  • Řešte osobní hádky na veřejnosti. Po telefonu (s někým, kdo bude ochotný vám pomoci) se nahlas hádejte o něčem osobním, dětinském, nebo malicherném. Můžete říct například: „Nemohu uvěřit, že jsi mi snědl poslední sušenku! To jsi celý ty! Vejdeš lidem do život a stále jen bereš a bereš, ale nikdy nic nedáš!“
  • Zaplétejte do běžných rozhovorů divné věci a potom pokračujte v rozhovoru, jako kdyby se nic nestalo. Například: „Můžete mi říct, jak se dostanu do knihovny? Pěstuju chřest na měsíci. Knihovna je tímto směrem?“

Metoda 7
Metoda 7 ze 8:
Tančete, jako kdyby se nikdo nedíval

 1. 1
  Tančete jako blázen. Energetický přístup vám umožní lidi skutečně vyděsit. Směšný tanec je skvělým způsobem, jak zapojit své fyzické komediální vlohy. Zde je několik tipů:
  • Tančete na nevhodných místech. Zkuste moonwalking v knihovně, nebo třeba robotický tanec ve frontě v obchodě.
  • Zkuste zapojit do svého tance i cizí lidi. Vezměte si s sebou rádio a pusťte na veřejnosti nějakou šílenou písničku. Ptejte se lidí, zda se k vám chtějí přidat. Když počkáte dost dlouho, jistě se k vám někdo nakonec přidá.
  • Zkuste spontánní choreografické sestavy. Naučte se nějaký komplikovaný tanec s přáteli a zkuste ho zničehonic zatančit na různých náhodných místech.
  • Podlehněte náhlým záchvatům tance. V obchodě, nebo na jiném veřejném místě se normálně procházejte, potom padněte k zemi, dejte se do tance a potom v klidu odejděte.
  Reklama

Metoda 8
Metoda 8 ze 8:
Děste lidi

 1. 1
  Chovejte se znepokojivě. Když vše ostatní selže, můžete zkusit lidi jednoduše vylekat. V tomto případě postupujte opatrně – nedělejte nic, co by vás dostalo do problémů.
  • Stará klasika nikdy neomrzí – někam se schovejte a bafejte na lidi, kteří půjdou kolem. V jednoduchosti je krása.
  • Lekejte lidi svým vzhledem. Zkuste se nějak extrémně nalíčit a vzít si velké sluneční brýle. Buďte dojem klidného a tichého člověka, jinak se vám lidé budou vyhýbat. Když se s vámi někdo bude chtít dát do řeči, sundejte si brýle a překvapte ho svým vzhledem.
  • Procházejte se s otevřenýma očima a širokým úsměvem. Když se vás někdo zeptá, proč to děláte, řekněte, že vám to poradili skřítci.
  • Noste s sebou podezřelé předměty. Vezměte si například kufřík, napište si na něho „játra“ a celý den se s ním procházejte.
  • Dělejte znepokojivé věci pod bezpečnostními kamerami. Stoupněte si například do rohu ve výtahu a zírejte do kamery s vyděšeným výrazem. Nepřestávejte se dívat do kamery, ani když do výtahu nastoupí další lidé.
  • Zkuste se naučit něco opravdu bizarního, například kopat se do hlavy, nebo si přetočit oční víčka.
  • Jezte na veřejnosti divná jídla. Nejlepší to je, když vaše jídlo bude zapáchat. Zkuste olivy, nakládané cibule, nebo okurky.
  • Pojmenujte si svůj plánovač, pero, pravítko, kalkulačku, nebo sešit. Celý den ho oslovujte jménem. Když se vás někdo zeptá, proč má váš sešit jméno, podívejte se na něho divně.
  • Předstírejte, že zatahujete cizí lidi do kriminálních konspirací. K někomu přistupte a řekněte: „Mám auto zaparkované venku. Kam to chceš dát?“ Zdůrazněte slovo „to“. Když se vás zeptají, co je „to“, řekněte: „Řekl jsi mi, že o tom nemám mluvit nahlas,“ a potom utečte. Můžete si vzít rolák a tmavé brýle, abyste vypadali trochu tajemně a nebylo poznat, kdo jste. Když vás později tento člověk potká v běžném oblečení, předstírejte, že si vůbec nic nepamatujete. Nedělejte to poblíž policie, vojenských budov, ani letišť.

Tipy

 • Všechny tyto věci dělejte někde, kde vás nikdo nezná, nejlépe na veřejnosti mezi cizími lidmi.
 • Nedělejte tyto věci všechny na jednom místě. Mohli by vás vidět stejní lidé a uvědomit si, že to děláte naschvál.
 • Až se to naučíte, budete schopni vycítit příležitost a jednat šíleně kdykoli a kdekoli.
 • Nechovejte se nechutně. Když si budete rýpat do nosu, nebo prdět, nikoho tím nepobavíte.
 • Jde o to lidi překvapit, takže se chovejte šíleně a nepředvídatelně. Je v pořádku se chovat trochu divně a impulzivně, ale dejte si pozor, abyste tím nikoho neurazili.
 • Snažte se dobře si promyslet vše, co uděláte. Můžete si to promyslet den předem, abyste to v daný moment provedli dokonale.
Reklama

Varování

 • Nedělejte tyto věci před učiteli, nadřízenými, před policisty a dalšími, na jejichž názoru záleží. Jistě nechcete, aby vás vyhodili z práce, nebo zavřeli do vězení.
 • Mohli byste se dostat do problémů s ochrankou a lidé by si mohli myslet, že jste opravdu šílení.
 • Nefoťte si policisty, to by bylo velmi podezřelé.
 • Dělejte tyto věci na velkých veřejných místech, například v supermarketu, nebo na ulici.
Reklama

Související články

Jak zjistit, zda vás muž má skutečně rádJak zjistit, zda vás muž má skutečně rád
Jak získat svoji dívku zpětJak získat svoji dívku zpět
Jak si vybrat mezi dvěma mužiJak si vybrat mezi dvěma muži
Jak simulovat zvraceníJak simulovat zvracení
Jak se obléct na první randeJak se obléct na první rande
Jak zajistit, aby se po vás dívce stýskaloJak zajistit, aby se po vás dívce stýskalo
Jak vypadat hezky (pro chlapce)Jak vypadat hezky (pro chlapce)
Jak zjistit, jestli vás váš partner podvádíJak zjistit, jestli vás váš partner podvádí
Jak zapomenout na dívku, která se vám líbíJak zapomenout na dívku, která se vám líbí
Jak zhubnout, když jste teenagerJak zhubnout, když jste teenager
Jak poznat, zda se líbíte dívceJak poznat, zda se líbíte dívce
Jak vystrašit sestruJak vystrašit sestru
Jak mít skvělý první den na střední školeJak mít skvělý první den na střední škole
Jak napsat svému idolu a zahájit rozhovorJak napsat svému idolu a zahájit rozhovor
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 67 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 10 154 krát
Stránka byla zobrazena 10 154 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama