Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Instagram je populární sociální síť pro sdílení aplikací. Co když ale nemáte k dispozici chytrý telefon? Nebojte se, i tak můžete zůstat v kontaktu se svými přáteli a dokonce i sdílet své fotky. S několika tipy můžete Instagram spustit i v počítači, založit si účet a sdílet své fotky s ostatními uživateli. V tomto článku se dozvíte, jak na to.

Postup

 1. 1
  Stáhněte si aplikaci BlueStacks. Pokud chcete používat Instagram na počítači, budete potřebovat BlueStacks, což je emulátor operačního systému Android, který vám umožní spouštět si aplikace na počítači.
  • Aplikaci BlueStacks najdete zdarma ke stažení na webu.
  • Většina uživatelů nechává při instalaci BlueStacks ve výchozím nastavení. Můžete si ale vybrat například neodebírání novinek Spotlight.
 2. 2
  Nainstalujte si do BlueStacks Instagram. Až budete mít spuštěnou aplikaci BlueStacks, přivítá vás interface Android. Instagram si můžete nainstalovat dvěma způsoby: můžete se přihlásit ke svému účtu na Googlu a stáhnout si ho z Play Store, nebo si stáhnout APK soubor Instagramu a nainstalovat si ho ručně.
  • Pokud si chcete aplikaci stáhnout z Play Store, najděte si ve vyhledávači BlueStacks „Instagram“. Až vám aplikace vyjede, klikněte na ni. Pokud nemáte účet, budete se muset nejprve přihlásit do Googlu. Jakmile se vám otevře Play Store, nainstalujte si Instagram do BlueStacks.
   • Stahování a instalování aplikace do BlueStacks trvá mnohem déle, než instalování aplikace do telefonu.
  • Pokud si chcete aplikaci nainstalovat ručně, najděte si nejnovější soubor APK a stáhněte si ho. Až budete mít BlueStacks nainstalovanou, pravděpodobně se o soubor APK postará sama a umožní vám nahrát ho přímo do BlueStacks. Klikněte dvakrát na tento soubor a stáhněte si Instagram.
   • Pokud BlueStacks neotevře soubor automaticky, klikněte na něho pravým tlačítkem a vyberte možnost Open With. Najděte si složku BlueStacks a vyberte možnost HD-ApkHandler.
 3. 3
  Otevřete si Instagram. Po dokončení instalace si Instagram otevřete v BlueStacks. Tím nahrajete aplikaci a dostanete se na stejnou domovskou stránku, jakou byste viděli na telefonu.
 4. 4
  Klikněte na Register. Otevře se vám okno pro založení účtu. Budete muset zadat uživatelské jméno a heslo. Můžete také přidat obrázek ze svého profilu na Facebooku nebo ze své knihovny v BlueStacks.
  • Můžete kliknout na Use Your Facebook Info a vytvořit si účet pomocí svého nastavení na Facebooku.
  • Až vyplníte formulář, klikněte na tlačítko Register.
 5. 5
  Nyní můžete začít používat Instagram. Až si založíte účet, budete moci nahrávat fotky stejně tak jako na telefonu. Budete moci také sledovat své přátele a komentovat fotky ostatních lidí.
  Reklama

Tipy

 • Stejným způsobem si můžete Instagram otevřít také na Macu.
Reklama

Varování

 • Nezavírejte instalační okno BlueStacks ani když to bude trvat dlouho.
 • Momentálně neexistuje žádný způsob, jak emulovat Instagram ve verzi pro iOS.
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautor od:
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 8 147 krát
Kategorie: Instagram
Stránka byla zobrazena 8 147 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama