Jak si změnit heslo na Facebooku

Můžete chtít změnit vaše heslo na Facebook proto, že se obáváte, že někdo jiný vstoupil na váš účet. I když to není tento případ, je dobrý nápad čas od času své heslo změnit, abyste zůstali ochráněni. Pokud chcete vědět, jak změnit své heslo v jen pár snadných krocích, čtěte dál.

Postup

 1. 1
  Přihlaste na svojí Facebook stránku. Napište vaší emailovou adresu a klikněte na "Přihlásit."
 2. 2
  Klikněte na Nastavení v pravém horním rohu vaší domovské stránky. To vyvolá rolovací menu, potom zvolte "Nastavení".
 3. 3
  Klikněte tlačítko "Upravit" napravo od možnosti "Heslo". To vám umožní upravit vaše současné heslo. Také budete upomenuti zda jste někdy předtím měnili své heslo nebo ne.
 4. 4
  Napište své současné heslo a potom napište nové heslo do příslušného pole.
 5. 5
  Klikněte na “Uložit změny. Toto tlačítko můžete najít přímo pod ostatními poli. Tímto se dokončí proces změny hesla na Facebooku.

Reference

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Kategorie: Facebook

V jiných jazycích:

English: Change Your Facebook Password, Español: cambiar tu contraseña de Facebook, Português: Alterar Sua Senha do Facebook, Français: changer son mot de passe Facebook, Русский: поменять пароль на Facebook, Nederlands: Je wachtwoord van Facebook veranderen, 中文: 更改Facebook密码, Bahasa Indonesia: Mengubah Kata Sandi Facebook, العربية: تغيير كلمة مرور الفيسبوك, हिन्दी: अपने फेसबुक अकाउंट का पासवर्ड बदलें, ไทย: เปลี่ยนรหัสผ่าน Facebook, Tiếng Việt: Đổi mật khẩu Facebook

Stránka byla zobrazena 6 039 krát.
Byl tento článek přesný?