Jak si změnit jméno na Facebooku

Pokud jste právě změnili jméno, nebo chcete oddělit svůj pracovní život od osobního života, pravděpodobně si budete chtít změni jméno na Facebooku. Facebook nemá rád používání falesných jmen, ale dovolí vám změnit si jméno až čtyřikrát. Držte se tohoto návodu, abyste se naučili jak.

Postup

 1. 1
  Otevřete si nastavení svého účtu. Přihlašte se na Facebook a klikněte na ikonu nástrojů v pravém horním rohu stránky. Vyberte “Nastavení účtu ”.
  • Pro přístup k tomuto z mobilní aplikace klikněte na tlačítko menu v levém horním rohu a sjeďte na Nastavení účtu. Vyberte si Všeobecné a klikněte na Jméno.
 2. 2
  Klikněte na své jméno, abyste otevřeli editor jména. Můžete vložit jméno, prostřední jméno a příjmení, stejně jako alternativní jméno (jako je přezdívka nebo dívčí jméno).
  • Vaše jméno může být změněno pouze čtyřikrát.
  • Facebook chce zapsat vaše jméno tak, jak se objevuje na vaší kreditní kartě nebo občanském průkazu.
  • Nemůžete používat symboly, čísla, náhodné psaní velkých písmen nebo interpunkci.
  • Vaše prostřední jméno nesmí být slovo nebo fráze.
  • Přezdívky by měli být variantou vašeho pravého jména (Terka místo Tereza, Áňa místo Aneta atd.) [1]
 3. 3
  Vložte své pravé jméno. Facebook vám nepovoluje vydávat se za někoho jiného, nebo vytvořit stránku fiktivní osobě. Zjištěné účty v rozporu s tímto budou přinuceny ke změně jména.
  • Pokud chcete vytvořit účet pro organizaci, podnik nebo zvíře, bude třeba vytvořit Facebookovou stránku.
 4. 4
  Vložte své heslo. Pro změnu svého jména bude třeba vložit vaše heslo do boxu předtím, než vám bude umožněno uložit změny.
 5. 5
  Klikněte na Uložit změny. Vaše nové jméno bude uloženo a změny se brzy odrazí na vašem profilu. Může trvat až 24 hodin než bude změna jména schválena.

Varování

 • Facebook omezuje množství/četnost, kdy je možné změnit své jméno. Dávejte si pozor na změny jako vtip, na něco, co se vám nelíbí, protože potom Facebook může přerušit vaše oprávnění měnit jméno a zanechá vás s něčím, jako je Dingus McFarfenheimer IV.,

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Kategorie: Facebook

V jiných jazycích:

English: Change Your Name on Facebook, Français: changer son nom sur Facebook, Italiano: Cambiare Nome su Facebook, Español: cambiar tu nombre en Facebook, Deutsch: Seinen Namen in Facebook ändern, Português: Mudar o seu Nome no Facebook, Nederlands: Je naam veranderen op Facebook, Русский: изменить свое имя на Фейсбуке, Bahasa Indonesia: Mengubah Nama di Facebook, 日本語: Facebookで氏名変更を行う, 中文: 在Facebook上更改你的名字, हिन्दी: फेसबुक पर अपना नाम बदलें, ไทย: เปลี่ยนชื่อใน Facebook, Tiếng Việt: Đổi tên trên Facebook, العربية: تغيير اسمك على فيسبوك, 한국어: 페이스북에서 이름 변경하는 방법, Türkçe: Facebook'ta Ad Nasıl Değiştirilir

Stránka byla zobrazena 3 107 krát.
Byl tento článek přesný?