Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud chcete svůj vtípek nebo předstírání nemoci dovést k dokonalosti, naučte se jak dát dohromady správné ingredience pro vytvoření realisticky odporných zvratků.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:
Výroba falešných zvratků

 1. 1
  Sesbírejte zbytky od večeře. Zbytky od večeře přežvýkejte alespoň 20x a vyplivněte do uzavíratelného sáčku. Připravte si takové hmoty dostatek, ale ne příliš, aby nebylo nápadné, že zmizely všechny zbytky večeře.
  • Rozžvýkané jídlo nařeďte vodou, začne se pak konzistencí přibližovat skutečným zvratkům. Další přísady, které dodají na nechutnosti jsou salátový dressing, vazelína nebo mléko.
  • Pro naprosto přesvědčivou show lze přidat např. cereálie nebo něco, co se chystáte jíst těsně před předstíráním nevolnosti.
 2. 2
  Smíchejte pomerančový džus, mléko a slané krekry. Těmito 3 věcmi vytvoříte skutečně odpornou směs. V sáčku smíchejte stejné díly mléka a džusu a vyplivněte do nich dostatek rozkousaných krekrů. Sáček pořádně promněte.
 3. 3
  Konzervovaná polévka. Nemáte-li po ruce zrovna žádné zbytky jídla, prošmátrejte spíž a hledejte polévky v konzervě, obzvlášť vhodné jsou ty hodně zahuštěné jako třeba hrášková nebo kterákoli jiná, ve které jsou pevné kousky jídla, které budou vypadat jako už jednou spolknuté.
  • Stejně jako zbytky jídla, tak i polévku trochu nařeďte vodou nebo mlékem. Vystačíte si pravděpodobně s polovinou konzervy. V uzavřeném sáčku ji uschovejte.
 4. 4
  Ovesná kaše a potravinářské barvivo. Naplňte prázdnou lahev do ¾ vodou a přidejte několik kapek potravinářského barviva různých odstínů. Cílem je vytvořit nechutně vyhlížející nahnědlou kapalinu. Pro dodání textury přidejte trochu rozkousané ovesné kaše.
  • Směs by měla být z většiny tvořena vodou. Neměla by být příliš hustá. Rodiče nebo kdokoli, na koho nemoc hrajete, prozkoumá zvratky a odhalí, že jste v poslední době ovesnou kaši nejedli. Dodejte ji do vody tedy jenom tolik, aby se lehce změnila textura.
 5. 5
  Zvratky ze zkaženého mléka. Pro extra nechutný efekt zapojte trochu plánování a na několik dní uschovejte sklenici mléka na nějakém skrytém místě. Potom vyčkejte až se mléko zkazí, začne silně zapáchat a vytvoří se v něm pucky. To by mělo trvat asi 5 dní. Čokoládové mléko smíchané s jahodovým vypadá nejlépe.
  • Před tím, než se mléko začne kazit, přidejte několik soust rozžvýkaného jídla. Po zkažení se k mléku budete chtít pravděpodobně přibližovat už co nejméně.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 2:
Předstírání nevolnosti

 1. 1
  Vyčkejte se svými zvratky na „čistý vzduch“. Skladujte je v nepropustném, uzavíratelném sáčku. Vylít jeho obsah na sebe nebo na okolní věci by nemuselo být úplně příjemné.
  • Pokud vaše zvratky někdo objeví, zahrajte všechno do outu tak, že se jedná o školní projekt na biologii nebo něco podobného.
 2. 2
  Hned po ránu začněte simulovat nevolnost. Okamžitě si začněte stěžovat. Nesnídejte nebo se jen pokuste rozžvýkat sousto a dávejte patřičně najevo své nechutenství. Prostě se chovejte, jako by vám bylo hrozně a ujistěte se, že rodiče všechno sledují.
  • Ráno je na simulování nejvhodnější. Předstíráte-li zvracení příliš brzy, např. večer před zamýšleným vynecháním školy, riskujete, že budete odhalení. Předstírejte vše tedy ráno před odchodem do školy.
 3. 3
  Odneste zvratky do koupelny. Hned jak budete mít možnost, proklouzněte do koupelny se svým sáčkem zvratků a zamkněte za sebou, ať vás nikdo nenačapá.
  • Zatímco zvratky čekaly na svou příležitost, mohly trochu vyschnout. Přilijte k nim trochu vody a sáčkem zatřeste. Pak poklekněte k záchodu a začněte se „dávit“.
 4. 4
  Dělejte kolem všeho trochu „scény“. Nahlas hekejte a vydávejte dávivé zvuky. Pravidelně do záchodu vylévejte trochu zvratků a snažte se sáček rychle vyprázdnit. Otočte se od záchodu a začněte sípat.
  • Nerozlijte zvratky po zemi. Pokud se obáváte reakce rodičů, kteří vás zrovna nachytali u podvádění, představte si, co by asi říkali na zkažené mléko s polévkou na čistém koberci.
 5. 5
  Po tom, co ukončíte své divadlo, si okamžitě vyčistěte zuby. Budete mít opět čerstvý dech a překryjete tak neexistující zápach. Otevřete dveře a snažte se, aby si rodiče všimli zvratků v záchodě.
 6. 6
  Pokračujte v představení. Většinu už máte za sebou. Po tom, co rodiče viděli zvratky na vlastní oči, toho nemusíte už moc dělat a pravděpodobně vás nechají doma. Musíte však pokračovat v předstírání, nesmíte začít najednou dělat kotrmelce. Buďte jakoby unavení, zamiřte rovnou do postele a celý den relaxujte.
  • Pokud rodiče zavolají z práce, aby vás zkontrolovali, ozvěte se jim slabým, unaveným hlasem a řekněte, že je vám pořád hrozně, ale přesto trochu lépe než ráno.
 7. 7
  Nepřehrávejte. Neplňte zbytečně záchodovou mísu tunami zvratků, rodiče by vás pravděpodobně nechali doma i kdybyste jim jen řekli, že jste zvraceli. Takže to nepřežeňte. Přijít za rodiči a chrstnout jim pod nohy polévku s mlékem by totiž mohlo mít přesně opačný efekt, než očekáváte.
  • Pokud si chcete falešným zvracením jen z někoho vystřelit, proveďte to rychle a najednou v předklonu, jako byste dostali svalovou křeč. Několikrát předtím vtáhněte tváře a předstírejte, že jste celou nálož ještě stihli spolknout. Napotřetí z pusy vypusťte veškeré umělé zvratky a užijte si zděšené pohledy okolo sebe.
  Reklama

Tipy

 • Řekněte rodičům o své nevolnosti už večer předem.
 • Pokud při telefonování budete ležet na zádech nebo zakloníte hlavu, vás hlas bude znít jako byste měli ucpané dutiny.
 • Zkuste neopakovat v jednom kuse, že je vám špatně.
 • Nepřežeňte to s přehnaně nápadným sténáním.
 • Předem oznamte, že se vám točí hlava.
 • Zkontrolujte zvratky. Pokud je příliš naředíte, budou vypadat podezřele.
 • Ujistěte se, že zvratků nebude příliš. Pokud přidáte hodně džusu nebo mléka, bude to také podezřelé.
Reklama

Varování

 • Při skladování zvratek nebo při „zrání“ mléka se ve vašem pokoji můžou linout silné pachy. Zvažte, jestli vám v takovém prostředí stojí za to spát.
 • Také je třeba brát v úvahu, zda volný den ze školy za všechno to plánování stojí. Můžete ve výsledku zameškat něco důležitého a pracně pak všechno dohánět.
Reklama

Související články

Jak zjistit, zda vás muž má skutečně rádJak zjistit, zda vás muž má skutečně rád
Jak získat svoji dívku zpětJak získat svoji dívku zpět
Jak si vybrat mezi dvěma mužiJak si vybrat mezi dvěma muži
Jak se obléct na první randeJak se obléct na první rande
Jak zajistit, aby se po vás dívce stýskaloJak zajistit, aby se po vás dívce stýskalo
Jak vypadat hezky (pro chlapce)Jak vypadat hezky (pro chlapce)
Jak zjistit, jestli vás váš partner podvádíJak zjistit, jestli vás váš partner podvádí
Jak si z někoho vystřelitJak si z někoho vystřelit
Jak zapomenout na dívku, která se vám líbíJak zapomenout na dívku, která se vám líbí
Jak zhubnout, když jste teenagerJak zhubnout, když jste teenager
Jak poznat, zda se líbíte dívceJak poznat, zda se líbíte dívce
Jak vystrašit sestruJak vystrašit sestru
Jak mít skvělý první den na střední školeJak mít skvělý první den na střední škole
Jak napsat svému idolu a zahájit rozhovorJak napsat svému idolu a zahájit rozhovor
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 98 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 14 867 krát
Stránka byla zobrazena 14 867 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama