Jak simulovat zvracení

Pokud chcete svůj vtípek nebo předstírání nemoci dovést k dokonalosti, naučte se jak dát dohromady správné ingredience pro vytvoření realisticky odporných zvratků.

Metoda 1 ze 2:
Výroba falešných zvratků

 1. 1
  Sesbírejte zbytky od večeře. Zbytky od večeře přežvýkejte alespoň 20x a vyplivněte do uzavíratelného sáčku. Připravte si takové hmoty dostatek, ale ne příliš, aby nebylo nápadné, že zmizely všechny zbytky večeře.
  • Rozžvýkané jídlo nařeďte vodou, začne se pak konzistencí přibližovat skutečným zvratkům. Další přísady, které dodají na nechutnosti jsou salátový dressing, vazelína nebo mléko.
  • Pro naprosto přesvědčivou show lze přidat např. cereálie nebo něco, co se chystáte jíst těsně před předstíráním nevolnosti.
 2. 2
  Smíchejte pomerančový džus, mléko a slané krekry. Těmito 3 věcmi vytvoříte skutečně odpornou směs. V sáčku smíchejte stejné díly mléka a džusu a vyplivněte do nich dostatek rozkousaných krekrů. Sáček pořádně promněte.
 3. 3
  Konzervovaná polévka. Nemáte-li po ruce zrovna žádné zbytky jídla, prošmátrejte spíž a hledejte polévky v konzervě, obzvlášť vhodné jsou ty hodně zahuštěné jako třeba hrášková nebo kterákoli jiná, ve které jsou pevné kousky jídla, které budou vypadat jako už jednou spolknuté.
  • Stejně jako zbytky jídla, tak i polévku trochu nařeďte vodou nebo mlékem. Vystačíte si pravděpodobně s polovinou konzervy. V uzavřeném sáčku ji uschovejte.
 4. 4
  Ovesná kaše a potravinářské barvivo. Naplňte prázdnou lahev do ¾ vodou a přidejte několik kapek potravinářského barviva různých odstínů. Cílem je vytvořit nechutně vyhlížející nahnědlou kapalinu. Pro dodání textury přidejte trochu rozkousané ovesné kaše.
  • Směs by měla být z většiny tvořena vodou. Neměla by být příliš hustá. Rodiče nebo kdokoli, na koho nemoc hrajete, prozkoumá zvratky a odhalí, že jste v poslední době ovesnou kaši nejedli. Dodejte ji do vody tedy jenom tolik, aby se lehce změnila textura.
 5. 5
  Zvratky ze zkaženého mléka. Pro extra nechutný efekt zapojte trochu plánování a na několik dní uschovejte sklenici mléka na nějakém skrytém místě. Potom vyčkejte až se mléko zkazí, začne silně zapáchat a vytvoří se v něm pucky. To by mělo trvat asi 5 dní. Čokoládové mléko smíchané s jahodovým vypadá nejlépe.
  • Před tím, než se mléko začne kazit, přidejte několik soust rozžvýkaného jídla. Po zkažení se k mléku budete chtít pravděpodobně přibližovat už co nejméně.
  Reklama

Metoda 2 ze 2:
Předstírání nevolnosti

 1. 1
  Vyčkejte se svými zvratky na „čistý vzduch“. Skladujte je v nepropustném, uzavíratelném sáčku. Vylít jeho obsah na sebe nebo na okolní věci by nemuselo být úplně příjemné.
  • Pokud vaše zvratky někdo objeví, zahrajte všechno do outu tak, že se jedná o školní projekt na biologii nebo něco podobného.
 2. 2
  Hned po ránu začněte simulovat nevolnost. Okamžitě si začněte stěžovat. Nesnídejte nebo se jen pokuste rozžvýkat sousto a dávejte patřičně najevo své nechutenství. Prostě se chovejte, jako by vám bylo hrozně a ujistěte se, že rodiče všechno sledují.
  • Ráno je na simulování nejvhodnější. Předstíráte-li zvracení příliš brzy, např. večer před zamýšleným vynecháním školy, riskujete, že budete odhalení. Předstírejte vše tedy ráno před odchodem do školy.
 3. 3
  Odneste zvratky do koupelny. Hned jak budete mít možnost, proklouzněte do koupelny se svým sáčkem zvratků a zamkněte za sebou, ať vás nikdo nenačapá.
  • Zatímco zvratky čekaly na svou příležitost, mohly trochu vyschnout. Přilijte k nim trochu vody a sáčkem zatřeste. Pak poklekněte k záchodu a začněte se „dávit“.
 4. 4
  Dělejte kolem všeho trochu „scény“. Nahlas hekejte a vydávejte dávivé zvuky. Pravidelně do záchodu vylévejte trochu zvratků a snažte se sáček rychle vyprázdnit. Otočte se od záchodu a začněte sípat.
  • Nerozlijte zvratky po zemi. Pokud se obáváte reakce rodičů, kteří vás zrovna nachytali u podvádění, představte si, co by asi říkali na zkažené mléko s polévkou na čistém koberci.
 5. 5
  Po tom, co ukončíte své divadlo, si okamžitě vyčistěte zuby. Budete mít opět čerstvý dech a překryjete tak neexistující zápach. Otevřete dveře a snažte se, aby si rodiče všimli zvratků v záchodě.
 6. 6
  Pokračujte v představení. Většinu už máte za sebou. Po tom, co rodiče viděli zvratky na vlastní oči, toho nemusíte už moc dělat a pravděpodobně vás nechají doma. Musíte však pokračovat v předstírání, nesmíte začít najednou dělat kotrmelce. Buďte jakoby unavení, zamiřte rovnou do postele a celý den relaxujte.
  • Pokud rodiče zavolají z práce, aby vás zkontrolovali, ozvěte se jim slabým, unaveným hlasem a řekněte, že je vám pořád hrozně, ale přesto trochu lépe než ráno.
 7. 7
  Nepřehrávejte. Neplňte zbytečně záchodovou mísu tunami zvratků, rodiče by vás pravděpodobně nechali doma i kdybyste jim jen řekli, že jste zvraceli. Takže to nepřežeňte. Přijít za rodiči a chrstnout jim pod nohy polévku s mlékem by totiž mohlo mít přesně opačný efekt, než očekáváte.
  • Pokud si chcete falešným zvracením jen z někoho vystřelit, proveďte to rychle a najednou v předklonu, jako byste dostali svalovou křeč. Několikrát předtím vtáhněte tváře a předstírejte, že jste celou nálož ještě stihli spolknout. Napotřetí z pusy vypusťte veškeré umělé zvratky a užijte si zděšené pohledy okolo sebe.
  Reklama

Tipy

 • Řekněte rodičům o své nevolnosti už večer předem.
 • Pokud při telefonování budete ležet na zádech nebo zakloníte hlavu, vás hlas bude znít jako byste měli ucpané dutiny.
 • Zkuste neopakovat v jednom kuse, že je vám špatně.
 • Nepřežeňte to s přehnaně nápadným sténáním.
 • Předem oznamte, že se vám točí hlava.
 • Zkontrolujte zvratky. Pokud je příliš naředíte, budou vypadat podezřele.
 • Ujistěte se, že zvratků nebude příliš. Pokud přidáte hodně džusu nebo mléka, bude to také podezřelé.

Reklama

Varování

 • Při skladování zvratek nebo při „zrání“ mléka se ve vašem pokoji můžou linout silné pachy. Zvažte, jestli vám v takovém prostředí stojí za to spát.
 • Také je třeba brát v úvahu, zda volný den ze školy za všechno to plánování stojí. Můžete ve výsledku zameškat něco důležitého a pracně pak všechno dohánět.
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 98 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili.
Stránka byla zobrazena 6 118 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama