Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Přerovnáváte si šuplík se spodním prádlem? Když spodní prádlo složíte, bude vypadat svěží a připravené k použití. Spodní prádlo se může zdát neskladné, ale je způsob, jak ho složit do malých obdélníčků pro snadné stohování. Ať už skládáte kalhotky, slipy, boxerky nebo tanga, stojí to za úsilí navíc.

Metoda 1
Metoda 1 ze 4:

Skládání kalhotek

 1. 1
  Položte kalhotky lícem nahoru. Dejte je na plochý pracovní povrch, jako je skříňka nebo postel. Umístěte kalhotky tak, aby pas směřoval od vás. Vyhlaďte všechny záhyby rukama.
 2. 2
  Složte kalhotky na třetiny. Přeložte levou stranu směrem ke středu, potom přeložte pravou stranu přes levou. Sklady jsou podobné těm, které byste použili ke složení obchodního dopisu na třetiny. Vyhlaďte záhyby.
 3. 3
  Přeložte rozkrok k pasu. Spodní hrana rozkroku a vrch pasu by měli být na sobě. Vyhlaďte záhyby.
 4. 4
  Převraťte kalhotky tak, aby se ukázal pas. Kalhotky jsou teď složeny a připraveny ke stohování ve vašem šuplíku na spodní prádlo. [1]
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 4:

Skládání tang

 1. 1
  Položte tanga lícem nahoru. Dejte je na plochý pracovní povrch, jako je postel nebo pult v prádelně. Napněte je a dejte je tak, aby pas směřoval od vás.
 2. 2
  Překřižte strany pasu do středu. Dejte levou stranu pasu do středu tang, potom přes ni překřižte pravou stranu pasu. Pas by měl být složen na třetiny.
 3. 3
  Přeložte rozkrok nahoru k pasu. Spodní hrana rozkroku a vršek pasu by teď měli být na sobě.
 4. 4
  Otočte tanga tak, aby se ukázal pas. Tanga jsou teď složená a připravená ke stohování. Zkuste uchovávat svá tanga nastojato (rozkrokem dolů) v úzké krabičce nebo organizéru do šuplíku, aby vše zůstalo úhledné. [2]
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 4:

Skládání slipů

 1. 1
  Položte slipy lícem nahoru. Dejte je na plochý pracovní povrch, jako je vršek skříňky nebo postel. Dejte slipy tak, aby pas směřoval od vás. Vyhlaďte rukama všechny záhyby.
 2. 2
  Složte slipy na třetiny. Přeložte levou stranu směrem ke středu, potom přeložte pravou stranu přes levou. Sklady jsou podobné těm, které byste použili při skládání obchodního dopisu na třetiny. Vyhlaďte záhyby.
 3. 3
  Přeložte rozkrok k pasu. Dolní hrana rozkroku a vršek pasu by měli být na sobě. Vyhlaďte záhyby.
 4. 4
  Převraťte slipy tak, aby se ukázal pas. Slipy jsou teď složené a připravené ke stohování ve vašem šuplíku na spodní prádlo. [3]
  Reklama
Metoda 4
Metoda 4 ze 4:

Skládání boxerek

 1. 1
  Položte boxerky lící nahoru. Dejte je na plochý pracovní povrch, jako je vršek skříňky nebo postel. Dejte boxerky tak, aby pas směřoval od vás. Vyhlaďte rukama všechny záhyby. [4]
 2. 2
  Složte boxerky zleva doprava na půl. Vezměte pravou polovinu boxerek a přeložte ji doleva tak, aby vnější švy byly na sobě.
 3. 3
  Otočte boxerky o 180 stupňů. Teď směřuje pas na vaší levou stranu a otvory pro nohy směřují na vaší pravou stranu.
 4. 4
  Přeložte horní hranu na spodní. To vytvoří dlouhý obdélníkový tvar.
 5. 5
  Přeložte boxerky zleva doprava. Přiložte pas k dolní hraně. Boxerky jsou teď složené a připravené na stohování.
  Reklama

O tomto wikiHow

Robert Rybarski
Spoluautorem článku je :
Specialista na organizaci a úklid
Tento článek spoluautorem článku je Robert Rybarski. Robert Rybarski je organizační specialista a spolumajitel Conquering Clutter, firmy, která na míru vytváří šatníky, garáže a okenice, aby zajistila organizované domy a životní styl. Robert má více než 23 let konzultačních a prodejních zkušeností v oboru organizace. Jeho podnik je v jižní Kalifornii. Tento článek byl zobrazen 8 421 krát
Kategorie: Úklid
Stránka byla zobrazena 8 421 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama