Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Každý zdravý muž se občas musí potýkat s nechtěnou erekcí. Může to být pochopitelně velmi nepříjemné a trapné, obzvlášť pokud jste teenager a zjišťujete, že nemáte kontrolu nad svými hormony. A to ani nemluvíme o tom, když se to stane na důležitém jednání, nebo v přítomnosti ženy. Tady je několik tipů, jak z této situace vybruslit bez ztráty kytičky.

Část 1
Část 1 ze 2:

Jak to zakrýt

 1. 1
  Přitiskněte ztopořený penis k tělu rukou, kterou si strčíte do kapsy. Nikdo se nepozastaví nad chlápkem s rukama v kapsách. Lidé se navíc stejně nedívají ostatním do rozkroku, protože je to neslušné. Pokud se naučíte tuto techniku zvládat, budete pány každé situace.
  • Pokud sedíte, jednoduše si strčte ruku do kapsy. Palcem pak ohněte ztopořený penis dolů, aby ležel podél vašeho stehna. Boule, kterou vaše ruka vytvoří v kapse, by měla erekci dokonale ukrýt, takže nikdo nic nepozná.
  • Jestliže stojíte, ihned když pocítíte, že přichází erekce, dejte si obě ruce do kapes a připravte se ztopořený penis přitisknout k podbřišku. Udělejte to předtím, než dosáhnete úplné erekce, aby nebylo každému jasné, co skrýváte.
  • Nesnažte se penis masírovat, nebo se ho jinak dotýkat ve chvíli, kdy ho držíte přimáčknutý k tělu. Čím víc ho budete stimulovat, tím déle zůstane ztopořený. Pokuste se na celou situaci jednoduše vůbec nemyslet.
 2. 2
  Použijte další předměty, abyste zakryli váš rozkrok. Fyzické bariéry k tomuto účelu mohou posloužit velmi dobře. Snažte se, aby mezi vaší erekcí a okolím byl nějaký předmět.
  • Sedněte si, případně zůstaňte sedět, pokud můžete. Vsedě je snazší zamaskovat erekci, než ve stoje.
  • Dějte si nohy křížem a lehce se nakloňte kupředu, aby vaše tričko nebo košile překrývaly oblast rozkroku.
  • Použijte bundu nebo třeba knížku, kterou si dáte do klína. Držte ji nenápadně jednou rukou, aby nebylo všem jasné, o co se snažíte.
  • Vezměte si batoh, aktovku nebo notebook a položte si je na klín. Pokud máte tašku nebo batoh, můžete snadno předstírat, že v nich něco hledáte. V případě počítače začněte procházet internet, nebo alespoň předstírejte, že děláte něco důležitého.
 3. 3
  Jděte na toaletu a zamaskujte to. Zasuňte ztopořený penis pod pásek kalhot, nebo alespoň jejich vrchní lem a přitiskněte ho tak k břichu. Erekce by tak měla být mnohem méně viditelná a měla by rychleji odeznít.
 4. 4
  Plánujte dopředu. Pokud s nechtěnou erekcí bojujete často, noste takové oblečení, které zamaskování usnadní. A samozřejmě se nejprve snažte potlačit myšlenky, které k erekci vedou.
  • Nenoste exotické tkaniny a prádlo. Vaší přítelkyni se možná líbí ty černé, hedvábné boxerky, ale tření, které způsobují, vás může nechtěně vzrušit. Nenoste hedvábí ani prádlo s výraznými lemy - mohou se třít o váš penis a způsobit tak erekci.
  • Noste volnější oblečení. Oblečení je při maskování erekce zásadní. Nikdy nenoste super těsné kalhoty, nebo vůbec věci, které brání pohybu. I když si ve skinny džínech připadáte jako rocková hvězda.
   • Volnější džíny erekci skryjí, zatímco obepnuté ji ještě zvýrazní. Není nic horšího, než mít na sobě těsné kalhoty a nebýt schopen nic udělat s...víte čím.
   • Kapsáče se pro skrytí erekce většinou dobře hodí, protože bývají šité volnější v rozkroku a v pase.
  • Noste volnější trička a košile, která sahají až k rozkroku. Pokud jste ve škole nebo jiném formálním prostředí, košile dokáže vaši momentální indispozici skvěle zakrýt Podobně fungují volnější svetry.
   • Pokud vaše košile není dostatečně dlouhá, vyndejte ji z kalhot a lehce stáhněte spodní lem dolů. Lidé si budou myslet, že jste unavení, nebo že vám je zima a nebudou vám věnovat pozornost.
Část 2
Část 2 ze 2:

Řešení problému

 1. 1
  Jděte se projít. Držte ztopořený penis bezpečně v ruce v kapse a najděte si důvod ke krátké procházce (nebo buďte tajemní a nic neříkejte). Rozhýbejte nohy.
  • Procházka pomůže, aby krev proudila z rozkroku do rukou a nohou. navíc při chůzi je fakticky nemožné souložit, takže vašemu tělu vysíláte signál, že rozhodně není čas na sex.
  • Získáte tak navíc čas si přizpůsobit kalhoty a přijít na jiné myšlenky. Snažte se při chůzi nevzbuzovat pozornost. jděte si natočit sklenici vody a normálně kamarády a známé pozdravte.
 2. 2
  Přidržte si v klíně něco studeného, ale udělejte to nenápadně. Chlad odešle krev zpátky do těla, proto vám v zimě nejprve mrznou prsty. Pokud se vám to povede, do minuty bude erekce pryč.
 3. 3
  Najděte si rozptýlení. Všichni víme, jak je to těžké, když člověk myslí na krásnou ženu a představuje si co by kdyby. Klíč k tomu, abyste svou erekci ovládli, je myslet na jiné věci.
  • Zkuste se soustředit na něco důležitého. Myslete na pracovní úkoly, které je třeba splnit do uzávěrky, účty, složenky a tak dále. Snažte se, pokud možno si vůbec nepředstavovat lidi.
  • Představte si svoje rodiče. Ne, ne v tamté situaci. Představte si, že s nimi normálně mluvíte. Lidé mají přirozený blok který zabraňuje spojovat rodiče se sexuálním vzrušením. Je to nechutné a pomáhá to odstranit i zbytky přetrvávajících pocitů a tužeb.
  • Nemyslete na erekci samotnou. Čím více si budete dělat starosti o její zamaskování, tím déle potrvá. Pamatujte si, že chcete své tělo přesvědčit, že se nenachází v sexuální situaci. A jediný způsob, jak toho dosáhnou je, že budete myslet na něco jiného.
 4. 4
  Začněte si číst něco, co odvede vaše myšlenky úplně jinam. Opět, cílem je odvrátit pozornost, takže erekce rychle odezní.
  • Čím více se soustředíte na čtený text, tím rychleji se vaše situace vyřeší. Opravdu se doslova soustřeďte na každé písmeno. Ve vaší situaci nemusíte číst proto, abyste chápali význam vět Prostě čtěte slovo za slovem.
  • Opět, nejlépe fungují věci bez sexuálního podtextu. Vezměte si k ruce nezáživné zprávy ze světové ekonomie nebo politiky. Kniha o sexuální revoluci v 60. letech není dobrý nápad.

Tipy

 • Může vám pomoci snažit se v duchu vyřešit nějaký složitý matematický problém. Například se můžete pokusit vypočítat, kolik je 23 x 57, aniž byste si cokoliv zapisovali. Krev začne z rozkroku proudit do mozku, a erekce tak ochabne. nezáleží na tom, zda úlohu skutečně dokážete vypočítat. Jde hlavně o tu snahu.
 • Nikdy se "neprotahujte" nebo se nesnažte dělat Kegelovy cviky. Těžko se to vysvětluje, ale pokud jste muž, tak to pochopíte. Protahování jen zvýší průtok krve do penisu a erekce bude trvat o to déle. Odolejte pokušení.
 • Na pláži můžete vždycky nosit přes plavky volné, široké šortky.
 • Dejte ruku do kapsy a sevřete ji v pěst, funguje to, i pokud máte na sobě těsnější kalhoty.
 • Nikdy se nepokoušejte o oční kontakt s atraktivní osobou vámi preferovaného pohlaví.
 • Představte si v mysli něco ošklivého, třeba mrtvou kočku a snažte se toho dotknout, přičichnout si, ochutnat. Ale ani na chvíli nemyslete na to, co dělá vaše erekce.

Varování

 • Nedělejte nic, co by mohlo vašemu penisu ublížit. Je lepší se na chvíli ztrapnit, než nadosmrti poškodit jemný nástroj, který vám přináší tolik radosti, a kterým budete chtít zplodit děti.
 • Priapismus je porucha, která znemožňuje krvi odtéct ze ztopořeného penisu. Vzniká tak velmi dlouhá a bolestivá erekce. Je to velmi nebezpečné a může to vést k vážnému poškození penisu včetně gangrény a doživotní impotence. Pokud vaše erekce trvá déle, než několik hodin, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, bez ohledu na to, jak trapné vám to může připadat.


O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 18 725 krát
Stránka byla zobrazena 18 725 krát.

Pomohl vám tento článek?