Jak skrýt přátele na Facebooku

V tomto článku:Jak skrýt seznam přátelJak skrýt příspěvky přátel z vaší zdi

Neradi s ostatními sdílíte seznam vašich přátel na Facebooku? Pokud tomu tak je, tak naštěstí Facebook umožnuje tento seznam skrýt před zraky ostatních. A pokud už vás otravují příspěvky některých vašich přátel, tak si dokonce můžete Facebook nastavit tak, že už jejich příspěvky nikdy znovu neuvidíte. Čtěte dále!

1
Jak skrýt seznam přátel

 1. 1
  Otevřete si svůj profil na Facebooku. Přihlaste se na Facebook a otevřete svoji profilovou stránku.
 2. 2
  Klikněte tlačítko „Friends “ pod vaší profilovou fotkou. Otevře se vám seznam všech vašich přátel.
 3. 3
  Klikněte na tlačítko „Manage“. Jedná se o malý čtvereček s propiskou vedle tlačítka „+Find Friends“.
 4. 4
  Zvolte “Edit Privacy”. Otevře se vám nové okno, kde si budete moct upravit nastavení soukromí u vašeho seznamu přátel.
 5. 5
  Zvolte vaše nastavení soukromí. Vedle kolonky “Friend List” klikněte na rozbalovací nabídku, v které uvidíte možnosti nastavení. Pokud chcete, aby nikdo nemohl vidět váš seznam přítel, zvolte “Only Me”. Také si můžete upravit nastavení na míru nebo speciálně na nějaký seznam, který již máte vytvořený.

2
Jak skrýt příspěvky přátel z vaší zdi

 1. 1
  Najděte si příspěvek od vašeho přátele, který chcete skrýt. Pokud vás už nebaví neustále vidět jeho příspěvky, ale zároveň si jej nechcete odstranit z přátel, tak můžete jeho příspěvky nadobro skrýt z vaší Timeline.
 2. 2
  Dejte kurzor vedle jeho příspevku. Vedle příspěvku se vám objeví ikonka s šipkou. Klikněte na šipku. Otevře se vám malá nabídka.
 3. 3
  Klikněte na “Unfollow <jméno přátele>”. Takto se vám odstraní daný příspěvek z vaší Timeline a nebudou se vám už na ní objevovat žádné další příspěvky. Tento příkaz se dá také zvrátit pomocí tlačítka „Undo“ nebo navštívením profilu vašeho přátele a kliknutím na tlačítko “Follow”.

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Kategorie: Facebook

V jiných jazycích:

English: Hide Friends on Facebook, Español: esconder amigos en Facebook, Português: Esconder Amigos no Facebook, Italiano: Nascondere degli Amici su Facebook, 中文: 在Facebook上隐藏好友, Русский: скрыть друзей на Facebook, Nederlands: Vrienden verbergen op Facebook, Bahasa Indonesia: Menyembunyikan Teman di Facebook, العربية: إخفاء قائمة الأصدقاء في فيسبوك, हिन्दी: फेसबुक पर अपने फ्रेंड्स को छिपाएँ, ไทย: ซ่อนเพื่อนบนเฟสบุ๊ค, Tiếng Việt: Ẩn bạn bè trên Facebook, 日本語: Facebookで友達リストを非公開にする, 한국어: 페이스북에서 친구 목록 숨기는 방법

Stránka byla zobrazena 1 577 krát.
Byl tento článek přesný?