Jak smazat účet Tinder

V tomto článku:Vymazání z chytrého telefonuOdstraňte Tinder z FacebookuReference

Tinder je seznamovací aplikace, která umožňuje lidem si vybrat rande dle profilové fotky na Facebooku. Člověk řekne, zda je pro něho ten druhý přitažlivý či nikoliv a také se uživatelé mohou spojit dle vzájemné přitažlivosti či toho, kde se právě nachází. Pokud si však přejete přestat používat službu Tinder, měli byste vymazat svůj Tinder účet ze svého telefonu, iTunes i Facebooku.

Část 1
Vymazání z chytrého telefonu

 1. 1
  Najděte aplikaci Tinder ve vašem telefonu a klikněte na ni. Tinder je ale dostupný pouze pro systémy telefonů iOS a Android. Aplikace má ikonu plamínku.
 2. 2
  Klikněte na tlačítko Přihlásit se pomocí Facebooku. Tinder je propojen s vaším Facebook účtem. Odkazuje se na váš sociální život a nabízí vám tak možné shody s ostatními uživateli.
 3. 3
  Klikněte na ikonu ozubeného kola vlevo nahoře na hlavní stránce. Dostanete se tak do Nastavení Tinderu.
 4. 4
  Klikněte na Nastavení aplikace. Je to místo, kde se nastavují upozornění.
 5. 5
  Najděte tlačítko Odstranit účet. Nachází se pod Menu, takže sjeďte dolů, abyste ho našli.
  • Objeví se zpráva o potvrzení, že odstraněním účtu trvale odstraníte váš profil, zprávy, fotografie, momentky a propojení.
 6. 6
  Klikněte na tlačítko Odstranit účet pro potvrzení. Zobrazí se potvrzovací zpráva o tom, že váš Tinder účet byl vymazán a váš Facebook profil byl odpojen.
 7. 7
  Klikněte na tlačíčko OK pro vypnutí. Vrátíte se tak zpět na hlavní okno aplikace pro zalogování.

Část 2
Odstraňte Tinder z Facebooku

 1. 1
  Přihlaste se na svůj Facebook z počítače. Tinder se propojuje s vaším Facebook profilem, takže dostane povolení pro základní informace z vašeho Facebook účtu.
  • Pokud si vás někdo vyhledá na Facebooku, tak může vidět aplikace, které používáte.
  • Tinder je většinou zobrazen jako "randící" aplikace a možná nechcete, aby ji vaši potencionální zaměstnavatelé nebo členové rodiny viděli. [1]
 2. 2
  Klikněte na ikonu Nastavení v pravém horním rohu vašeho Facebookového profilu. Je to malá ikona ozubeného kola.
 3. 3
  Sjeďte dolů na Nastavení soukromí. Klikněte na odkaz. Měli byste právě vidět stránku, která je nazvána Možnosti soukromí.”
 4. 4
  Vyberte Nabídku aplikace v levém sloupci. Vstoupíte tak do nastavení aplikací.
 5. 5
  Najděte Tinder v seznamu aplikací a klikěte na Upravit napravo v aplikaci.
 6. 6
  Sjeďte dolů pro detaily aplikace. Vyberte odkaz nazvaný Odstranit aplikaci.”
 7. 7
  Vyberte Odstranit v potvrzovací nabídce.

Tipy

 • Pokud byste chtěli znovu použít aplikaci Tinder, stačí se po jejím odstranění jednoduše znovu přihlásit k Tinder účtu pomocí Facebooku. Váš Facebook účet bude znovu použit pro vytvoření Tinder účtu, ale bohužel vaše předchozí zprávy, momentky a propojení nemohou být znovu obnoveny. Budete muset začít znovu od začátku.

Varování

 • Dejte si pozor, protože Tinder má občas určité bezpečnostní trhlinky. Během této doby se mohou lidé dostat snadno k informacím o tom, kde se nacházíte. Aktualizujte veškerá bezpečnostní nastavení vašeho Facebook účtu a pravidelně měňte své heslo. [2]

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili.

Kategorie: Operační systémy

V jiných jazycích:

English: Delete a Tinder Account, Italiano: Eliminare un Account su Tinder, Português: Excluir uma Conta do Tinder, 中文: 删除Tinder账户, Русский: удалить профиль на Tinder, Español: borrar una cuenta de Tinder, Français: supprimer un compte Tinder, Deutsch: Einen Tinder Account löschen, Nederlands: Je Tinder‐account verwijderen, Bahasa Indonesia: Menghapus Akun Tinder, العربية: حذف حساب Tinder, हिन्दी: टिंडर पर खाते को हटाएँ, ไทย: ลบบัญชีทินเดอร์, 한국어: 틴더 계정 삭제하는 방법, Tiếng Việt: Xóa một Tài khoản Tinder, 日本語: Tinderアカウントの削除, Türkçe: Tinder Hesabı Nasıl Silinir

Stránka byla zobrazena 6 076 krát.
Byl tento článek přesný?