Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Vymazání vašeho účtu na Google je velké rozhodnutí. Když to uděláte, ztratíte přístup nejenom na Gmail, ale také k jakémukoliv Google produktu a službě spojeným s vaším účtem. Vymazání účtů může být poněkud matoucí, pokud máte více účtů a chcete odstranit pouze jeden, takže si přečtěte tento návod pro detaily, jak krok za krokem trvale odstranit výskyt na Googlu.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:

Smazání celého účtu Google

 1. 1
  Odhlaste se ze všech vašich Google účtů. Ujistěte se, že nejste přihlášení do žádného z vašich účtů na jakékoliv stránce Google. Je to obzvlášť důležité, pokud se snažíte vymazat pouze jeden z několika účtů.
  • Ujistěte se, že jste odhlášení z Gmailu, YouTubu, Google Disku a Google+.
  • Zkontrolujte, že nejste přihlášeni na několika účtech. Podívejte se na pravý horní roh stránky Google. Ujistěte se, že je tam “Přihlásit se” a neukazují se žádné informace o účtu. [1]
 2. 2
  Přihlaste se do vašeho Google účtu, který chcete smazat. Klikněte kurzorem vedle vašeho jména, abyste znovu zkontrolovali, že nejste přihlášení v několika účtech.
 3. 3
  Otevřete detaily vašeho účtu. V pravém horním rohu vedle vašeho avatara, klikněte na malou šipku ukazující dolů, abyste vyvolali vaší kartu a klikněte na Účet.
 4. 4
  Klikněte na Datové nástroje nahoře.
 5. 5
  V Datových nástrojích sjeďte na Správa účtu a klikněte na Smazat účet a data.
 6. 6
  Zaškrtněte všechna políčka. Abyste vymazali váš účet, bude třeba potvrdit, že chápete, že ztratíte přístup ke všem službám Google. Než budete moci smazat váš Google účet, musíte potvrdit záměr to udělat tím, že zaškrtnete všechny služby, o které přijdete, pokud uzavřete svůj účet.
 7. 7
  Uzavřete svůj účet. Vložte své heslo k účtu a zaškrtněte políčka pro potvrzení, že chcete smazat účet. Když potvrdíte, že si nadále nepřejete mít Google účet, klikněte na Smazat Google účet.
  • Také bude třeba potvrdit, že jste odpovědní za všechny nezaplacené finanční transakce prostřednictvím Google peněženky.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 2:

Smažte pouze e-mailovou adresu účtu

 1. 1
  Přihlaste se do svého účtu Google.
 2. 2
  Vyhledejte svou adresu v pravém horním rohu. Klikněte na malou šipku směřující dolů, abyste otevřeli základní údaje vašeho účtu a klikněte na Účet.
 3. 3
  Klikněte na Nástroje.
 4. 4
  V Nástrojích klikněte na Vymazat produkty..
 5. 5
  Vyberte Odstranit Gmail trvale.
 6. 6
  Ujistěte se, že smažete svůj e-mail. Tento úkon smaže vaše Gmail data a odstraní přístup k vašemu účtu navždy. Pokud je toto volba, kterou chcete, zaškrtněte rámeček a potvrďte tak své rozhodnutí. Poté zadejte primární e-mailovou adresu a přihlaste se do Googlu. (adresa je alternativní, externí) Zadejte své heslo a klikněte na ODSTRANIT GMAIL.
  • Pokud již nechcete žádný přístup do Google, ani s použitím alternativní e-mailové adresy, použijte metodu č.1 a smažte celý účet Google.
 7. 7
  Zkontrolujte potvrzení. Díky potvrzení budete vědět, že máte zkontrolovat svou alternativní e-mailovou schránku a potvrdit tak vaše rozhodnutí.
 8. 8
  Zkontrolujte e-mail. Od Gmail byste měli dostat e-mail s předmětem zprávy Potvrzení odstranění Gmailu. Klikněte na link, který zpráva obsahuje.
 9. 9
  Naposledy zadejte své heslo a klikněte na tlačítko Ověřit, abyste postup dokončili.
 10. 10
  Hotovo. Celý proces smazání může trvat i několik dní, buďte proto trpěliví.
  Reklama

Tipy

 • Abyste se vyvarovali dostávání spamu, vytvořte novou emailovou adresu u jiného poskytovatele a nikam se s ní neregistrujte. Vytvořte si někde jinou emailovou adresu a používejte jí pouze pro registrace.
 • Mějte na paměti, že pokud máte Droid nebo zařízení s operačním systémem Android v současnosti synchronizované s vaším Gmail účtem, nebudete schopní přístupu do "Marketu" dokud účet nebude změněn. Budete potřebovat resetovat na tovární nastavení, abyste ověřili nový účet a tyto služby opět fungovaly.
 • Když vytváříte účet na Gmailu, udělejte ho jedinečný. Pokud je to něco jako jen bob@gmail.com je pravděpodobnější, že budete dostávat spam, protože je to krátké a snadno uhodnutelné.
 • Pokud prostě nemůžete přijít na to, jak vymazat váš účet, můžete jednoduše změnit svůj status na neaktivní. Napište něco jako "Účet není nadále aktivní" a nikdy se k němu znovu nepřihlašujte.
 • Když vytváříte účet na Gmailu, nevytvářejte své jméno jako "john.smith@gmail.com". Některé spamy dávají k posílání spamů náhodná jména a příjmení.
 • Předtím, než vymažete svůj emailový účet, vytvořte si zálohu emailu použitím zálohovacího řešení založeného na cloudu.
 • Pokud používáte Gmail offline, bude také k úplnému odstranění účtu třeba vymazat cookies spojené s offline Gmailem. V Google Chrome se držte těchto kroků:
  • Napište chrome://settings/cookies do adresní lišty a zmáčkněte Enter.
  • Hledejte mail.google.com.
  • Přejeďte výsledky hledání a klikněte na X, které se objeví.
Reklama

Varování

 • Mějte na paměti, že pokud smažete váš účet, nebude možné ho po několika týdnech obnovit. Nicméně Google s vámi bude spolupracovat na obnově adres, které byly odstraněny nedávno, pokud se rozhodnete, že je chcete zpět.
 • Vytvoření příliš mnoha emailových adres vás může zmást a možná si je (a jejich hesla) nebudete všecny pamatovat. Pokud opravdu potřebujete mít více než jeden emailový účet, snažte se držet maximálně tři aktivní emailové účty.
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 9 159 krát
Kategorie: Google aplikace
Stránka byla zobrazena 9 159 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama