Jak smazat účet na Spotify

Tento návod na wikiHow vás naučí, jak trvale smazat svůj účet Spotify pomocí webové stránky Spotify.

Postup

 1. 1
  Vstupte na domovskou stránku Spotify na svém webovém prohlížeči.
  • Svůj účet Spotify nemůžete smazat přímo v aplikaci.
 2. 2
  Sjeďte až na konec stránky a klikněte na O. Najdete jej v levém spodním rohu stránky pod nadpisem "Společnost".
 3. 3
  Klikněte na Kontaktujte nás. Najdete jej v seznamu pod nadpisem "Služba zákazníkům a Podpora".
 4. 4
  Zadejte své uživatelské jméno a heslo a klikněte na Přihlášení. Pokud jste již ke svému účtu přihlášeni, můžete tento krok vynechat.
 5. 5
  Klikněte na Účet. To je jedna z možností, kterou najdete na seznamu pod "Ahoj, Jak vám mohu pomoci?" Kliknutím na tento odkaz budete přesměrováni na obrazovku, kde budete vyzváni, abyste upřesnili dotaz týkající se problému s vaším účtem.
 6. 6
  Klikněte na Chci trvale smazat svůj účet na Spotify. To je jeda z možností na seznamu pod, "Můžete nám říci více?"
 7. 7
  Klikněte na Zavřít účet. Vaše žádost bude zpracována zákaznickou podporou služby Spotify a váš účet upadne v zapomnění, ihned po přijetí vašeho požadavku.
  • Jakmile svůj účet smažete, nebudete moci obnovit svou hudební knihovnu. Pokud chcete Spotify přestat používat jen dočasně, raději klikněte na tlačítko Zrušit předplatné na této stránce. Pokud tak učiníte, budete moci obnovit svůj seznam skladeb, písní, a přátel, pokud se rozhodnete si předplatné znovu aktivovat.

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Kategorie: Sítě

V jiných jazycích:

English: Delete Your Spotify Account, Português: Deletar Sua Conta do Spotify, Italiano: Cancellare il Tuo Profilo Spotify, Deutsch: Deinen Spotify Account löschen, Español: borrar tu cuenta de Spotify, Français: supprimer un compte Spotify, Русский: удалить аккаунт на Spotify, 中文: 删除你的Spotify账号, Bahasa Indonesia: Menghapus Akun Spotify, Nederlands: Je Spotify‐account verwijderen, العربية: حذف حساب سبوتيفاي "Spotify" الخاص بك, ไทย: ลบบัญชี Spotify, Tiếng Việt: Xóa tài khoản Spotify, 日本語: Spotifyアカウントの削除, 한국어: 스포티파이 계정 삭제하는 법, Türkçe: Spotify Hesabı Nasıl Silinir, हिन्दी: अपने स्पॉटीफाई (Spotify) अकाउंट को डिलीट करें

Stránka byla zobrazena 49 780 krát.
Byl tento článek přesný?