Jak smazat účet na Yahoo!

Pokud máte v plánu smazat svůj účet na Yahoo!, možná vás bude zajímat, jak se to dělá. Najít postup ke zrušení účtu může být trochu obtížnější, protože je dobře ukrytý v nabídce Pomoc. Postupujte podle těchto pokynů a svůj účet Yahoo! zrušíte okamžitě.

Postup

 1. 1
  Přihlašte se ke svému účtu Yahoo!. Je třeba se přihlásit k tomu účtu, který chcete smazat. Pokud jste zapomněli heslo, klikněte na přihlašovací stránce na odkaz pro obnovu hesla.
 2. 2
  Otevřete domovskou stránku Yahoo!. V pravém dolním rohu stránky klikněte na odkaz Help (pomoc). Poté klikněte na odkaz My Account (můj účet) v dolní části stránky.
  • Na stránce Account page zvolte “Register or delete account” (registrovat nebo smazat účet).
  • Klikněte na “Closing your Yahoo! account” (uzavřít účet Yahoo!).
  • Uprostřed stránky klikněte na “Account Termination” (zrušení účtu).
 3. 3
  Zadejte znovu své přihlašovací údaje. Přestože už jste přihlášeni, musíte se přihlásit znovu. To zabrání smazání otevřeným účtům.
 4. 4
  Přečtěte si pořádně informace o zrušení účtu. Mějte na paměti, že smazáním účtu Yahoo! zrušíte i přístup k celému balíčku dalších služeb Yahoo!, například Yahoo! Mail, ID, Kontakty, účet Flickr apod.
  • Pokud máte zaregistrované nějaké placené služby Yahoo!, odhlašte se z nich ještě před smazáním Yahoo! účtu. Pokud tak neučiníte, můžou vám být za tyto služby účtovány poplatky, i když už budete mít účet zrušen.
 5. 5
  Zadejte své heslo. Pro potvrzení zrušení účtu bude třeba opětovně zadat heslo. Také budete muset opsat CAPTCHA kód jako důkaz, že zrušení účtu provádí skutečná osoba. Klikněte na tlačítko “YES Terminate this Account” (ANO zrušit tento účet).
  • Údaje o vašem účtu zůstanou v Yahoo! uloženy ještě asi 90 dní.
  • Zrušení účtu je nevratné.
  Reklama

Tipy

 • Ke zrušení účtu můžete použít tento odkaz.

Reklama

O tomto wikiHow

Spoluautorem je:
wikiHow redaktor
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.
Stránka byla zobrazena 3 651 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama