Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Chcete začít hrát Minecraft tak rychle, jak je to jen možné? Máte štěstí. Minecraft si můžete nainstalovat během pár minut. Přejděte dolů na Krok 1, abyste se dozvěděli, jak začít.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:
Zaregistrujte si účet Mojang

 1. 1
  Navštivte webové stránky Minecraft. Abyste mohli hru stáhnout, budete potřebovat Mojang účet. V pravém horním rohu klikněte na registrační odkaz. Tím se dostanete na stránku pro vytvoření účtu.
  • Zadejte platnou e-mailovou adresu a heslo.
 2. 2
  Zadejte své jméno a datum narození. Tyto informace slouží jako opatření proti podvodům a pomoci při účtování.
  • Zvolte si bezpečnostní otázku pro případ, že ztratíte přístup ke svému účtu. Nezapomeňte si vybrat otázku, na kterou si budete pamatovat odpověď.
 3. 3
  Zaškrtněte políčko, kterým přijímáte smluvní podmínky, poté klikněte na tlačítko Registrovat. Zobrazí se stránka s potvrzením emailové adresy, která vám říká, ať zkontrolujete svůj e-mail. Než začnete používat svůj účet, potvrďte svou e-mailovou adresu.
  • Může chvíli trvat, než vám přijde ověřovací e-mail. Pokud mám e-mail nepřijde během delší doby, nezapomeňte zkontrolovat složku se spamem.
 4. 4
  Klikněte na odkaz pro potvrzení ve vašem e-mailu. Tímto se přihlásíte na webové stránky Minecraft.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 3:
Kupte si Minecraft

 1. 1
  Navštivte webové stránky Minecraft. Minecraft si můžete zakoupit na hlavní stránce webu. Musíte být přihlášeni. Pokud přihlášeni jste, uvidíte váš e-mail v pravém horním rohu.
 2. 2
  Vyberte si svůj produkt. Chcete-li stáhnout a hrát Minecraft na svém počítači, klikněte na odkaz, který říká: "Koupit Minecraft pro tento účet".
  • Existuje možnost koupit hru jako dárek. Pokud chcete hrát hru vy sami, vyberte správnou volbu.
 3. 3
  Zadejte své fakturační údaje. Budete muset zadat vaši fakturační adresu a zvolit způsob platby.
  • Máte možnost použít hlavní kreditní kartu, ale také PayPal.
 4. 4
  Klikněte na Pokračovat k platbě. Zadejte číslo své kreditní karty a zpracujte platbu. Obdržíte potvrzovací e-mail, včetně potvrzení z Mojang a vaše koupě bude vázána k vašemu Mojang účtu.
  Reklama

Metoda 3
Metoda 3 ze 3:
Stažení a Instalace Minecraftu

 1. 1
  Navštivte webové stránky Minecraft. Ujistěte se, že jste přihlášeni. Nyní máte pod tlačítkem Koupit k dispozici odkaz ke stažení Minecraftu. Kliknutím na tento odkaz otevřete stránku pro stažení.
 2. 2
  Stáhněte si instalační program. Dejte pozor, abyste stáhli správný instalační program pro vaši verzi systému. Pokud nevidíte svůj operační systém, klikněte na odkaz "Zobrazit všechny platformy".
  • Instalační program je velmi malý soubor, který by měl být stažen během pár vteřin.
 3. 3
  Spusťte instalační program. Po chvilce se vám otevře spouštěcí okno Minecraft. Toto okno zobrazí nejnovější aktualizace Minecraftu. Zadejte své uživatelské jméno a heslo v pravém dolním rohu okna a klikněte na tlačítko Přihlásit.
  • Zkontrolujte, zda si bude počítač pamatovat vaše heslo, pokud nechcete zadávat vaše údaje při každém spuštění hry.
 4. 4
  Počkejte až se Minecraft úplně stáhne a nainstaluje. Při prvním spuštění hry musíte být připojeni k internetu, aby mohly být staženy veškeré soubory. Dále musíte mít ve svém systému nainstalovaný produkt Java, který lze najít na Java.com.
  Reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Funkční internetové připojení pro instalaci a první spuštění.
 • Notebook nebo PC - 2GM RAM, 150 MB místo na pevném disku a procesor Intel P4 nebo novější verzi.

Tipy

 • Pro pomalejší připojení a starší počítače můžete snížit požadavky, přepnout nastavení výkonu na úsporný režim, nižší částicové efekty a nižší grafiku.
 • Vyzkoušejte si tlačítka na klávesnici, pro lepší orientaci a ovládnutí hry.
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 6 014 krát
Stránka byla zobrazena 6 014 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama