Stáhnout PDF Stáhnout PDF

The Sims 3 je v této sérii první hrou, která lze namísto kupování disků, stáhnout z internetu. Můžete si Sims 3 koupit a stáhnout z hned několika oficiálních internetových zdrojů, nebo si můžete stáhnout torrent pro nahrazení ztracených či poškozených disků. Přejte se na Krok 1 a zjistěte jak na to.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Pomocí Originu

 1. 1
  Zkontrolujte vaše systémové specifikace. Než si The Sims 3 zakoupíte, měli byste zjistit, zda jej váš počítač dokáže spustit. Sims 3 stárne, takže většina moderních počítačů by měla být schopna spustit hru bez problémů. Přesto, pokud ji budete spouštět na starším či slabším počítači, je dobré vědět vše potřebné, pro získání co možná nejlepšího zážitku ze hry.
  • Windows - Windows XP nebo novější, 6 GB místa na pevném disku, 1GM RAM, 128 MB grafická karta. Vaše aktuální systémové specifikace zobrazíte stiskem kláves Win+Pause.
  • Mac OS X - OS X 10.5.7 nebo vyšší, 6 GB místa na pevném disku, 2 GM RAM, 128 MB grafická karta. Vaše aktuální systémvé specifikace zobrazíte stiskem kliknutím na nabídku Apple a výběrem možnosti "O tomto macu".
 2. 2
  Stáhněte si Origin klient. Origin je prodejce a spouštěč pro všechny EA hry, včetně The Sims 3. Origin klient je zdarma ke stažení z webových stránek EA Origin.
 3. 3
  Vytvořte si účet. Aby bylo možné použít Origin k zakoupení hry, budete si muset vytvořit účet. Účet lze vytvořit při prvním spuštění Originu nebo si jej můžete vytvořit na webových stránkách, zatímco se klient instaluje.
  • K vytvoření účtu budete potřebovat platnou adresu a kreditní kartu za účelem nákupu her na Originu.
  • Přihlaste se se svým účtem k Originu.
 4. 4
  Kupte hru. Klikněte na záložku "Obchod" v horní části okna Origin. Do vyhledávacího pole zadejte "The Sims 3". Výsledky hledání se zobrazí pod vyhledávacím polem, kam píšete, nebo můžete kliknout na ikonku lupy pro zobrazení všech výsledků.
  • Vzhledem k počtu rozšíření se zobrazí mnoho výsledků. Pomocí nabídky "Upřesnit výsledky" v levé části výsledků hledání, zvolte možnost "Typ hry"". Vyberte "Základní hry".
  • Můžete si vybrat mezi The Sims 3 nebo The Sims 3 Starter Pack (startovací balíček), který obsahuje pár rozšíření.
  • Pokud si zakoupíte hru na Amazonu, když bude PC nebo Mac stahovat, bude se instalovat Origin klient, pokud již nebyl nainstalován.
 5. 5
  Začněte stahovat. Po zakoupení bude hra přidána do seznamu "Moje hry". Jedná se o seznam všech vašich her u Originu. Klikněte na ikonu Sims 3 a poté na tlačítko Stáhnout. Vyberte, zda chcete či nechcete přidat zástupce na plochu nebo do nabídky Start. Kliknutím na tlačítko Stáhnout spustíte instalaci.
  • Zobrazí se vám požadované místo na disku, stejně tak volné místo k dispozici.
  • Stahování můžete sledovat ze svého seznamu "Moje hry". Stahování může trvat i několik hodin v závislosti na vašem připojení.
 6. 6
  Spusťte hru. Jakmile je stahování a instalace u konce, hra je připravena k použití. Klikněte na ikonu The Sims 3 v seznamu "Moje hry" a klikněte na tlačítko Hrát pro spuštění hry.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Pomocí Steamu

 1. 1
  Zkontrolujte vaše systémové specifikace. Než si The Sims 3 zakoupíte, měli byste zjistit, zda jej váš počítač dokáže spustit. Sims 3 stárne, takže většina moderních počítačů by měla být schopna spustit hru bez problémů. Přesto, pokud ji budete spouštět na starším či slabším počítači, je dobré vědět vše potřebné, pro získání co možná nejlepšího zážitku ze hry.
  • Windows - Windows XP nebo novější, 6 GB místa na pevném disku, 1GM RAM, 128 MB grafická karta. Vaše aktuální systémové specifikace zobrazíte stiskem kláves Win+Pause.
  • Mac OS X - OS X 10.5.7 nebo vyšší, 6 GB místa na pevném disku, 2 GM RAM, 128 MB grafická karta. Vaše aktuální systémové specifikace zobrazíte stiskem kliknutím na nabídku Apple a výběrem možnosti "O tomto macu".
 2. 2
  Nainstalujte Steam klient. Steam je prodejce a spouštěč pro řadu různých her, včetně The Sims 3. Klient je k dispozici zdarma na webových stránkách Steamu.
 3. 3
  Vytvořte si účet. Aby bylo možné Steam použít, dále pak zakoupit The Sims 3, budete potřebovat účet u Steamu. Účet lze vytvořit po instalaci klienta, nebo si jej můžete vytvořit na webových stránkách, zatímco se klient instaluje.
  • K vytvoření účtu budete potřebovat platnou adresu a kreditní kartu za účelem nákupu her na Steamu.
 4. 4
  Kupte hru. Otevřete Steam a přihlaste se. Klikněte na odkaz "STORE" v horní části okna. V horní části stránky Store najdete vyhledávací panel. Zadejte "The Sims 3" a vyberte The Sims 3 z automaticky vyhledaných výsledků nebo ze seznamu výsledků, pokud kliknete na tlačítko lupy.
  • Po potvrzení nákupu budete mít možnost nainstalovat hru hned či později.
 5. 5
  Nainstalujte hru. Můžete kliknout na tlačítko "Instalovat", které se objeví po jejím zakoupení, nebo můžete kliknout na odkaz "Knihovna" v horní části okna Steam. Zobrazí se tak všechny vaše Steam hry. Klikněte pravým tlačítkem myši na hru ze seznamu a vyberte "Instalovat hru".
  • Zobrazí se vám požadované místo na disku, stejně tak volné místo k dispozici.
  • Informace o průběhu stahování a instalace najdete v seznamu her. Vedle názvu hry uvidíte rychlost stahování a procento dokončení.
 6. 6
  Spusťte hru. Jakmile je stahování a instalace u konce, hra je připravena k použití. Klikněte dvojklikem na Sims 3 v seznamu vaší knihovny nebo na ni klikněte jednou, poté na tlačítko "Play", které se objeví v rámečku podrobností hry.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Pomocí torrentů

 1. 1
  Stáhněte torrent klient. Torrenty jsou způsob, jak sdílet soubory mezi počítači. Za pomocí torrentů si můžete stáhnout všechny druhy programů a médií. Pokud Sims 3 nevlastníte, stahování je nezákonné a tato metoda by měla sloužit jen v případě, že jste disk ztratil, nebo je poškozen.
  • Mezi nejoblíbenější klienty patří uTorrent, Vuze a BitTorrent.
 2. 2
  Najděte The Sims 3 torrent. Aby bylo možné stahovat torrenty, budete potřebovat najít torrent tracker. Nejoblíbenější hry mají veřejné trackery, takže by neměl problém je najít za pomoci Googlu. Do vyhledávače jednoduše zadejte "The Sims 3 torrent".
  • Když najedete na stránku torrent trackeru, uvidíte Seedears (S) a Leechers (L). Čím více Seed, tím silnější bude vaše připojení a tím rychleji stáhnete soubor. Pokud existuje podstatně více Leech než Seed, může chvíli trvat, než se soubor stáhne.
  • Čtěte komentáře u torrentů. Pomůžou vám zjistit, zda torrent neobsahuje žádné viry. Torrenty jsou velmi populární pro jejich šíření.
 3. 3
  Počkejte, až se torrent stáhne. Jakmile najdete torrent, který chcete použít, klikněte na odkaz pro stažení a načtěte jej ve svém torrent klientu. Poté, co se připojí k ostatním lidem, stahování bude zahájeno. V závislosti na rychlosti vašeho připojení a síle torrentu, stahování může trvat delší dobu.
  • The Sims 3 obsahuje okolo 5GB dat.
 4. 4
  Nainstalujte hru. Hry stažené přes torrenty se často instalují jinak, než hry zakoupené legálně. Přečtěte si soubor README, který by měl být součástí většiny torrentů a obsahuje přesné pokyny pro instalaci hry a použití cracku.
  • Crack vám umožní hrát hru bez zadání CD klíče. Je to velmi užitečné, pokud jste zapomněli nebo ztratili klíč, ale je to nezákonné, pokud nemáte vlastní hru.
  • Mnoho her je ve formátu ISO, což je obraz disku. Budete muset disk připojit, nebo vypálit, aby se dal používat.
  Reklama

Varování

 • Pokud nevlastníte legitimní kopii, stahování The Sims 3 pomocí torrentu je nezákonné.
Reklama

Související články

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 24 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 5 468 krát
Stránka byla zobrazena 5 468 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama