Jak stáhnout WhatsApp

V tomto článku:Stažení WhatsApp na iPhoneStažení WhatsApp na AndroidStažení WhatsApp na BlackberryStažení WhatsApp na Windows PhoneStažení WhatsApp z oficiálních stránek WhatsAppReference

WhatsApp Messenger je mobilní aplikace, která lidem umožňuje psát a chatovat spolu navzájem na svých zařízeních pomocí internetu. WhatsApp je v současné době k dispozici na několika mobilních platformách, včetně iPhone, Android, Blackberry i Windows phone. Čtěte dál a dozvíte se, jak stáhnout WhatApp i do vašeho mobilního zařízení.

1
Stažení WhatsApp na iPhone

 1. 1
  Spusťte aplikace iTunes App Store na vašem iPhonu.
 2. 2
  V App Store klepněte na ikonu "Hledat".
 3. 3
  Zadejte "WhatsApp" do vyhledávacího pole pro vyhledání aplikace WhatsApp Messenger.
 4. 4
  Klikněte přímo na "WhatsApp Messenger", které se objeví ve výsledcích hledání. Podrobnosti a popis aplikace se vám zobrazí po kliknutí.
 5. 5
  Klikněte na modré cenové tlačítko v pravém horním rohu obrazovky s podrobnostmi WhatsApp. Aplikace WhatsApp Messenger je zdarma pro první rok užívání, později je zpoplatněna 99 centy za rok.[1].
 6. 6
  Jste-li vyzváni, zadejte informace o svém účtu iTunes App Store. WhatsApp Messenger se začne stahovat a na domovské stránce vašeho iPhonu se zobrazí jeho vybledlá ikona.
 7. 7
  Počkejte až se aplikace dostahuje. WhatsApp bude připraveno k použití, jakmile modrá lišta postupu stahování zmizí a ikona WhatsUp již není vybledlá.[2].

2
Stažení WhatsApp na Android

 1. 1
  Otevřete Obchod Play na vašem Android zařízení.
 2. 2
  Klikněte na "Vyhledávání" a zadejte "WhatsApp".
 3. 3
  Z výsledků vyhledávání vyberte "WhatsApp Messenger".
 4. 4
  Klepněte na "Instalovat" na obrazovce s podrobnostmi o aplikaci.
 5. 5
  Jakmile se vám objeví výzva pro oprávnění, klikněte na "Souhlasím". WhatsApp Messenger bude vyžadovat přístup k vašemu Android úložišti, síťové komunikaci a informacím o poloze.
 6. 6
  Počkejte na dokončení stahování aplikace WhatsApp. Jakmile je aplikace plně stažena, váš informační panel vás upozorní na dokončení stahování.[3].

3
Stažení WhatsApp na Blackberry

 1. 1
  Z libovolného počítače s připojením k internetu přejděte na domovskou stránku WhatsApp Messenger na Blackberry World. https://appworld.blackberry.com/webstore/content/2360/?countrycode=US&lang=en
 2. 2
  Klikněte na modré tlačítko "Stáhnout", které je umístěné nad popiskem.
 3. 3
  Po vyzvání se přihlaste pomocí svého Blackberry ID a hesla na webové stránky Blackberry.
 4. 4
  Potvrďte, že chcete stáhnout WhatsApp Messenger do vašeho Blackberry zařízení. Blackberry World vám zašle aplikaci a začne ji stahovat.
 5. 5
  Počkejte na dokončení stahování aplikace WhatsApp do vašeho Blackberry. Jakmile je instalace u konce, aplikace se vám objeví v sekci "My World", kterou najdete v rámci Blackberry World na vašem zařízení.

4
Stažení WhatsApp na Windows Phone

 1. 1
  Spusťte aplikaci Marketplace na svém telefonu se systémem Windows.
 2. 2
  Klepněte na "Aplikace".
 3. 3
  Do vyhledávače zadejte "WhatsApp".
 4. 4
  Vyberte "WhatsApp Messenger" z výsledků hledání, které máte k dispozici. Zobrazí se vám stránka s podrobnostmi a popisem této aplikace.
 5. 5
  V horní části obrazovky s podrobnostmi WhatsApp klikněte na "Instalovat". Aplikace se začne stahovat do vašeho telefonu. Proces může trvat několik minut.
 6. 6
  Najděte WhatsApp Messenger z nabídky "Start". Po dokončení stahování se aplikace objeví v sekci Aplikace a je připravena k užívání.[4].

5
Stažení WhatsApp z oficiálních stránek WhatsApp

 1. 1
  Spusťte internetový prohlížeč na vašem mobilním zařízení.
 2. 2
  Jděte na oficiální stránky WhatsApp Messenger pomocí http://www.whatsapp.com/download/.
 3. 3
  Klikněte na "Download Now". Webové stránky zařídí stažení aplikace na ten systém, který používáte na vašem telefonu. Například pokud používáte Blackberry, WhatsApp Messenger vás provede stažením verze, která je kompatibilní s Blackberry.
 4. 4
  Počkejte na dokončení stahování WhatsApp Messenger do vašeho zařízení. Váš telefon vás automaticky upozorní na dokončení instalace aplikace.

Tipy

 • WhatsApp Messenger je zdarma na všech mobilních zařízeních pro první rok užívání. Chcete-li využívat WhatsApp i nadále po prvním roce, budete mít možnost zaplatit si předplatné 99 centů na rok.
 • Pokud jste si stáhli WhatsApp Messenger na váš iPhone, ujistěte se, že jste si aplikaci zkopírovali do knihovny iTunes jako zálohu. Jakmile budete synchronizovat iPhone s iTunes, při dotazu zda chcete přenést nové položky iPhone do knihovny iTunes, vyberte možnost "Přenést".
 • WhatsApp Messenger je také k dispozici na vybraných chytrých telefonech Nokia, které obsahují Nokia S40 a Nokia Symbian. Pokud používáte některé z těchto zařízení, můžete si WhatsApp stáhnout přímo do telefonu z http://www.whatsapp.com/download/.

Varování

 • WhatsApp Messenger je brána jako aplikace třetích stran a není přmo spojena s Apple, Android nebo Blackberry. Mějte na paměti, že některé aplikace třetích stran, jako je právě WhatsApp, mohou vyžadovat přístup k vašim osobních informacím, jako jsou kontakty, textové zprávy, poloha a další, aby mohly správně fungovat.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili.

V jiných jazycích:

English: Download WhatsApp, Español: descargar Whatsapp, Português: Baixar o Whatsapp, Italiano: Scaricare WhatsApp, Русский: скачать WhatsApp, Deutsch: WhatsApp downloaden, Français: télécharger Whatsapp, 中文: 下载Whatsapp, Bahasa Indonesia: Mengunduh Whatsapp, Nederlands: WhatsApp downloaden, العربية: تحميل تطبيق الواتساب, ไทย: ดาวน์โหลด WhatsApp, Tiếng Việt: Tải WhatsApp, 한국어: 왓츠앱 다운받는 방법, Türkçe: WhatsApp Nasıl İndirilir, हिन्दी: व्हाट्सएप (WhatsApp) डाउनलोड करें

Stránka byla zobrazena 4 125 krát.
Byl tento článek přesný?