Stáhnout PDF Stáhnout PDF

WhatsApp Messenger je mobilní aplikace, která lidem umožňuje psát a chatovat spolu navzájem na svých zařízeních pomocí internetu. WhatsApp je v současné době k dispozici na několika mobilních platformách, včetně iPhone, Android, Blackberry i Windows phone. Čtěte dál a dozvíte se, jak stáhnout WhatApp i do vašeho mobilního zařízení.

Metoda 1
Metoda 1 ze 5:
Stažení WhatsApp na iPhone

 1. 1
  Spusťte aplikace iTunes App Store na vašem iPhonu.
 2. 2
  V App Store klepněte na ikonu "Hledat".
 3. 3
  Zadejte "WhatsApp" do vyhledávacího pole pro vyhledání aplikace WhatsApp Messenger.
 4. 4
  Klikněte přímo na "WhatsApp Messenger", které se objeví ve výsledcích hledání. Podrobnosti a popis aplikace se vám zobrazí po kliknutí.
 5. 5
  Klikněte na modré cenové tlačítko v pravém horním rohu obrazovky s podrobnostmi WhatsApp. Aplikace WhatsApp Messenger je zdarma pro první rok užívání, později je zpoplatněna 99 centy za rok.[1] .
 6. 6
  Jste-li vyzváni, zadejte informace o svém účtu iTunes App Store. WhatsApp Messenger se začne stahovat a na domovské stránce vašeho iPhonu se zobrazí jeho vybledlá ikona.
 7. 7
  Počkejte až se aplikace dostahuje. WhatsApp bude připraveno k použití, jakmile modrá lišta postupu stahování zmizí a ikona WhatsUp již není vybledlá.[2] .
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 5:
Stažení WhatsApp na Android

 1. 1
  Otevřete Obchod Play na vašem Android zařízení.
 2. 2
  Klikněte na "Vyhledávání" a zadejte "WhatsApp".
 3. 3
  Z výsledků vyhledávání vyberte "WhatsApp Messenger".
 4. 4
  Klepněte na "Instalovat" na obrazovce s podrobnostmi o aplikaci.
 5. 5
  Jakmile se vám objeví výzva pro oprávnění, klikněte na "Souhlasím". WhatsApp Messenger bude vyžadovat přístup k vašemu Android úložišti, síťové komunikaci a informacím o poloze.
 6. 6
  Počkejte na dokončení stahování aplikace WhatsApp. Jakmile je aplikace plně stažena, váš informační panel vás upozorní na dokončení stahování.[3] .
  Reklama

Metoda 3
Metoda 3 ze 5:
Stažení WhatsApp na Blackberry

 1. 1
  Z libovolného počítače s připojením k internetu přejděte na domovskou stránku WhatsApp Messenger na Blackberry World. https://appworld.blackberry.com/webstore/content/2360/?countrycode=US&lang=en
 2. 2
  Klikněte na modré tlačítko "Stáhnout", které je umístěné nad popiskem.
 3. 3
  Po vyzvání se přihlaste pomocí svého Blackberry ID a hesla na webové stránky Blackberry.
 4. 4
  Potvrďte, že chcete stáhnout WhatsApp Messenger do vašeho Blackberry zařízení. Blackberry World vám zašle aplikaci a začne ji stahovat.
 5. 5
  Počkejte na dokončení stahování aplikace WhatsApp do vašeho Blackberry. Jakmile je instalace u konce, aplikace se vám objeví v sekci "My World", kterou najdete v rámci Blackberry World na vašem zařízení.
  Reklama

Metoda 4
Metoda 4 ze 5:
Stažení WhatsApp na Windows Phone

 1. 1
  Spusťte aplikaci Marketplace na svém telefonu se systémem Windows.
 2. 2
  Klepněte na "Aplikace".
 3. 3
  Do vyhledávače zadejte "WhatsApp".
 4. 4
  Vyberte "WhatsApp Messenger" z výsledků hledání, které máte k dispozici. Zobrazí se vám stránka s podrobnostmi a popisem této aplikace.
 5. 5
  V horní části obrazovky s podrobnostmi WhatsApp klikněte na "Instalovat". Aplikace se začne stahovat do vašeho telefonu. Proces může trvat několik minut.
 6. 6
  Najděte WhatsApp Messenger z nabídky "Start". Po dokončení stahování se aplikace objeví v sekci Aplikace a je připravena k užívání.[4] .
  Reklama

Metoda 5
Metoda 5 ze 5:
Stažení WhatsApp z oficiálních stránek WhatsApp

 1. 1
  Spusťte internetový prohlížeč na vašem mobilním zařízení.
 2. 2
  Jděte na oficiální stránky WhatsApp Messenger pomocí http://www.whatsapp.com/download/.
 3. 3
  Klikněte na "Download Now". Webové stránky zařídí stažení aplikace na ten systém, který používáte na vašem telefonu. Například pokud používáte Blackberry, WhatsApp Messenger vás provede stažením verze, která je kompatibilní s Blackberry.
 4. 4
  Počkejte na dokončení stahování WhatsApp Messenger do vašeho zařízení. Váš telefon vás automaticky upozorní na dokončení instalace aplikace.
  Reklama

Tipy

 • WhatsApp Messenger je zdarma na všech mobilních zařízeních pro první rok užívání. Chcete-li využívat WhatsApp i nadále po prvním roce, budete mít možnost zaplatit si předplatné 99 centů na rok.
 • Pokud jste si stáhli WhatsApp Messenger na váš iPhone, ujistěte se, že jste si aplikaci zkopírovali do knihovny iTunes jako zálohu. Jakmile budete synchronizovat iPhone s iTunes, při dotazu zda chcete přenést nové položky iPhone do knihovny iTunes, vyberte možnost "Přenést".
 • WhatsApp Messenger je také k dispozici na vybraných chytrých telefonech Nokia, které obsahují Nokia S40 a Nokia Symbian. Pokud používáte některé z těchto zařízení, můžete si WhatsApp stáhnout přímo do telefonu z http://www.whatsapp.com/download/.
Reklama

Varování

 • WhatsApp Messenger je brána jako aplikace třetích stran a není přmo spojena s Apple, Android nebo Blackberry. Mějte na paměti, že některé aplikace třetích stran, jako je právě WhatsApp, mohou vyžadovat přístup k vašim osobních informacím, jako jsou kontakty, textové zprávy, poloha a další, aby mohly správně fungovat.
Reklama

Související články

Jak kontaktovat InstagramJak kontaktovat Instagram
Jak propojit dva routeryJak propojit dva routery
Jak najít archivovanou poštou na GmailuJak najít archivovanou poštou na Gmailu
Jak poznat, že máte napíchnutý telefonJak poznat, že máte napíchnutý telefon
Jak obnovit zablokovaný účet na FacebookuJak obnovit zablokovaný účet na Facebooku
Jak vypnout ochranu proti zápisuJak vypnout ochranu proti zápisu
Jak hackovatJak hackovat
Jak opravit notebook, který se nenabíjíJak opravit notebook, který se nenabíjí
Jak získat něčí heslo k FacebookuJak získat něčí heslo k Facebooku
Jak hledat na hlubokém webuJak hledat na hlubokém webu
Jak odemknout zabezpečený PDF souborJak odemknout zabezpečený PDF soubor
Jak smazat účet na SpotifyJak smazat účet na Spotify
Jak poslat peníze z PayPalu na bankovní účetJak poslat peníze z PayPalu na bankovní účet
Jak opravit modrou smrt ve WindowsJak opravit modrou smrt ve Windows
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři, kteří jej v průběhu času upravili a vylepšili. Tento článek byl zobrazen 9 815 krát
Stránka byla zobrazena 9 815 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama