Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Apple iPad je ideální přenosné zařízení pro sledování filmů nebo televizních pořadů. Můžete si jej vzít s sebou do letadla, vlaku, nebo kamkoliv chcete a v klidu si vychutnat film. Dříve však než tak budete moct učinit, musíte vědět, jak stáhnou film či pořad na iPad. Chcete-li se dozvědět jak na to, postupujte podle následujících kroků.

Metoda 1 ze 3:
iTunes Store

 1. 1
  Jděte do aplikace iTunes na vašem iPadu. Klikněte na malou fialovou aplikaci s obrázkem noty. Aplikace iTunes by měla již být nainstalována ve vašem iPadu. Vše co potřebujete kromě aplikace, je stabilní připojení k internetu.
 2. 2
  Jděte do iTunes store. Tuto možnost najdete v horní části iTunes. Umožní vám najít film a stáhnout jej na váš iPad.
 3. 3
  Klikněte na "Filmy". Tuto volbu najdete v horní části obrazovky.
 4. 4
  Projděte si nabídku filmů. Prohlédněte si filmy podle kategorií, ať už jde o bestsellery nebo jiné žánry. Pokud víte, jaký film si chcete stáhnout, stačí zadat jeho název do vyhledávání v pravém horním rohu obrazovky.
 5. 5
  Klikněte na film, který chcete stáhnout. Když kliknete na film, máte možnost o něm získat další informace, jako je například cena, za kterou si jej můžete pořídit, obsah a hodnocení.
 6. 6
  Klikněte na "Koupit". Tuto možnost najdete pod daným filmem v levé části obrazovky. Můžete také zvolit "Půjčit", pokud je tato možnost k dispozici. Dále si můžete zvolit, zda chcete koupit film ve vysokém rozlišení.
  • Počkejte na dokončení stahování. To může trvat několik minut i delší dobu, v závislosti na rychlosti vašeho internetového připojení.
 7. 7
  Shlédněte film. Jděte do Knihovny a z rozbalovacího menu v levém horním rohu obrazovky vyberte "Filmy". Poté klikněte na film a můžete začít sledovat. Film si můžete také stáhnout pomocí iTunes Store na počítači, připojit iPad a přesunout jej tam.
  Reklama

Metoda 2 ze 3:
Video konverze

 1. 1
  Stáhněte si video konvertor do počítače. Existuje celá řada dostupných video konvertorů pro Mac a PC. Stačí vyhledat video konvertor, který je spolehlivý, zdarma a má vysoké hodnocení. Poté co jej najdete, vyberte možnost stahování a počkejte na stažení. Stahování může trvat několik minut, v závislosti na rychlosti vašeho internetového připojení.
 2. 2
  Najděte film, na který se chcete podívat. Použijte konvertor pro vyhledání daného filmu. Umožní vám stáhnout film do iPadu a přehrát jej později, a to i v případě, že nebudete mít přístup k připojení k internetu.
 3. 3
  Stáhněte film. Jakmile film najdete, klikněte na možnost "Stáhnout" vedle něj a počkejte na stažení do vašeho počítače.
 4. 4
  Vyberte iPad jako výstup. Film se stáhne do vašeho iPadu.
 5. 5
  Synchronizujte film s iPadem. Stačí připojit iPad k počítači a synchronizovat filmy na iPadu. Jakmile dokončíte synchronizaci, můžete odpojit iPad od počítače a začít sledovat filmy. Všimněte si, že konvertor umožňuje převést všechna videa v počítači do videí iPad MP4/H.264. To vám umožní sledovat i další videa na počítači.
  Reklama

Metoda 3 ze 3:
Přehrávače médií

 1. 1
  Otevřete iTunes na vašem iPadu. Pro otevření iTunes stačí kliknout na aplikaci. Chcete-li stáhnout film prostřednictvím přehrávače médií, měli byste již mít daný film v počítači.
 2. 2
  Klikněte na iTunes store. Tuto možnost najdete v horní části iTunes.
 3. 3
  Jděte do App store. Tuto volbu najdete v horní části iTunes store.
 4. 4
  Vyhledejte přehrávač médií. iMedia Player je populární, avšak není jediný. Projděte si všechny dostupné přehrávače a najděte ten, který vám vyhovuje.
 5. 5
  Stáhněte přehrávač médií. Počkejte na dokončení stahování přehrávače do vašeho iPadu.
 6. 6
  Připojte iPad k počítači.
 7. 7
  Klikněte na "iPad".
 8. 8
  Klikněte na "Aplikace".
 9. 9
  Otevřete přehrávač médií, který jste si stáhli.
 10. 10
  Klikněte na "Přidat". To vám umožní do něj přidat film.
 11. 11
  Přetáhněte film do přehrávače médií. V počítači najděte film, klikněte na jeho název a přetáhněte jej do přehrávače.
 12. 12
  Počkejte na dokončení stahování do vašeho iPadu.
 13. 13
  Klikněte na "Hotovo".
 14. 14
  Odpojte iPad. Nyní se již můžete vrátit do přehrávače, vybrat film a začít sledovat.
  Reklama

Tipy

 • Buďte prosím trpělivý. Tyto produkty jsou odrazem velmi vytížených serverů. Stahování nebude příliš rychlé a může trvat až několik hodin.
 • Možná by mohlo být užitečné nejprve vyzkoušet stáhnout odkaz v Safari prohlížeči vašeho iPadu. Touto cestou byste měli být schopni podívat se na film prostřednictvím internetového streamu. Jestli vše správně funguje a kvalita je dostačující, zkopírujte tento odkaz a dejte ho stahovat.
Reklama

Varování

 • Tento článek je pouze pro informační účely. Žádné ilegální stahování nepodporujeme.
 • Stahování tímto způsobem je předmětem porušování autorských práv. Tento článek je napsán s výhradou nizozemského práva, který říká, že stahování dat není nelegální, pokud je nenahráváte. To by znamenalo, že tato metoda je zcela legitimní. Nicméně pokud žijete pod vládou, která neumožňuje stahování tímto způsobem (pod zákonem pirátství), použití této metody je na vlastní nebezpečí.
Reklama

Související články

Jak poznat, že máte napíchnutý telefonJak poznat, že máte napíchnutý telefon
Jak obnovit zablokovaný účet na FacebookuJak obnovit zablokovaný účet na Facebooku
Jak získat něčí heslo k FacebookuJak získat něčí heslo k Facebooku
Jak opravit notebook, který se nenabíjíJak opravit notebook, který se nenabíjí
Jak najít archivovanou poštou na GmailuJak najít archivovanou poštou na Gmailu
Jak vypnout ochranu proti zápisuJak vypnout ochranu proti zápisu
Jak smazat účet na SpotifyJak smazat účet na Spotify
Jak kontaktovat InstagramJak kontaktovat Instagram
Jak hackovatJak hackovat
Jak hledat na hlubokém webuJak hledat na hlubokém webu
Jak poslat peníze z PayPalu na bankovní účetJak poslat peníze z PayPalu na bankovní účet
Jak odemknout zabezpečený PDF souborJak odemknout zabezpečený PDF soubor
Jak nastavit dva monitoryJak nastavit dva monitory
Jak přijít na to, zda vás někdo bloknul na WhatsAppJak přijít na to, zda vás někdo bloknul na WhatsApp
Reklama

O tomto wikiHow

Nicole Levine, MFA
Spoluautor od:
Technologická spisovatelka a editorka
Tento článek spoluautor od Nicole Levine, MFA. Nicole Levine je technologická spisovatelka editorka pro wikiHow. Má více než 20 let zkušeností s tvorbou technické dokumentace a vedením týmy podpory v hlavních webhostingových a softwarových společnostech. Nicole je držitelkou MFA v oboru Kreativní psaní na Portland State University a vyučuje kompozici, psaní beletrie a tvorba magazínů v různých institucích. Tento článek byl zobrazen 2 069 krát
Stránka byla zobrazena 2 069 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama