Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Jste závislí na zábavě, ale nemáte dost peněz na to, abyste chodili do kina a kupovali si filmy na DVD? Pokud je to váš případ, máte možná větší štěstí, než jste si mysleli. Můžete si zkusit stahovat filmy zdarma. V tomto článku se dozvíte, jak na to.

Část 1
Část 1 ze 3:

Najděte si filmy zdarma

 1. 1
  Vyhledávač torrentů prohledá internet pomocí klíčových slov, která zadáte a ukáže vám všechny torrentové soubory relevantní pro tato klíčová slova.
  • Zadejte do vyhledávače název filmu, který hledáte. Pokud nehledáte konkrétní film, můžete zadat nějaké klíčové slovo. Klikněte na tlačítko Search a projděte si všechny výsledky, jako v případě klasického vyhledávače.
  • Až najdete výsledek, který bude vypadat dobře, klikněte na odkaz, aby se vám otevřel soubor.
 2. 2
  Podívejte se do různých legálních kolekcí filmů zdarma. Pokud chcete postupovat bezpečně, můžete si najít filmy zdarma v nějaké databázi s dobrou reputací. Kromě toho, že je to bezpečné a legální, máte také různé možnosti stahování, takže si budete moci stáhnout dobrý film i bez použití torrentů.
  • U mnoha těchto databází budete mít možnost stáhnout si soubor jako torrent, nebo v jiném formátu. Některá videa si budete moci stáhnout například ve formátu Flash Video, nebo Ogg Video.
  • Tyto filmy mohou mít „Creative Commons License,“ což znamená, že v podstatě patří veřejné doméně a kdokoli si je může legálně stáhnout, nebo se na ně podívat.
  • Zde je několik online databází, které stojí za vyzkoušení:[1]
 3. 3
  Zkuste si místo stahování film pustit na streamové službě. Není to sice to samé, jako stahování filmů zdarma, ale existuje několik stránek, které vám umožní sledovat filmy zdarma díky připojení k internetu. Kromě toho tato možnost bude možná rychlejší, protože filmy se stahují relativně dlouho.
  • Pokud chcete sledovat filmy pomocí streamingových služeb, budete ovšem potřebovat rychlé připojení k internetu. Pokud máte pomalé připojení, které vám často padá, pravděpodobně nebudete schopní podívat se na celý film od začátku do konce, aniž byste museli čekat, než se video načte.
  • Mezi oblíbené streamingové webové stránky patří:[2]
   • Hulu Movies; mnoho filmů je určeno pouze pro platící klienty služby Hulu Plus, ale najdete zde i filmy zdarma a můžete si zdarma také vyzkoušet placenou verzi: http://www.hulu.com/movies
   • YouTube Movies; některé filmy jsou placení, ale mnoho z kanálů je zdarma http://www.youtube.com/user/movies
   • Crackle; všechny filmy jsou „zdarma a nezkrácené“ a máte jich na výběr spoustu. Nenajdete zde sice žádné novinky, ale můžete si pouštět oblíbené filmy z minulých let: http://www.crackle.com/
   • Indie Movies Online; zde najdete nezávislé filmy, ale když budete hledat usilovně, možná najdete i něco známého: http://www.indiemoviesonline.com/
   • Snag Films; výběr všech filmů je zdarma a najdete zde všechno možné od dokumentů až po filmy z festivalu Sundance: http://www.snagfilms.com/
   • Popcorn Flix; zde najdete spoustu filmů zdarma, z nichž většina je i ve formátu pro sledování na přenosných zařízeních: http://popcornflix.com
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 3:

Práce s torrenty

 1. 1
  Zjistěte, jak torrenty fungují. Komunikační protokol torrent umožňuje uživatelům sdílet velké soubory tak, že je dělí na menší kousky. Tyto kousky jsou potom složeny speciálním programem na kompletní soubor, který si potom můžete stáhnout a přehrát.
  • Výhodou torrentů je to, že když vám vypadne připojení k internetu, můžete později se stahováním pokračovat tam, kde jste skončili.
  • Trackingové servery torrentů také monitorují, zda sdílíte i vy vaše soubory, nebo jen stahujete soubory od ostatních uživatelů. Čím více dat budete sdílet, tím větší šířku vlnového pásma budete mít.
 2. 2
  Stáhněte si torrentový program. Torrentový program je nutnou součástí celého procesu, protože vám umožní stáhnout si všechny kousky výsledného souboru a po stažení vám je poskládá dohromady.
 3. 3
  Uložte si torrentový soubor do počítače. Až najdete torrentový soubor pomocí nějakého vyhledávače nebo databáze, klikněte na „save“ nebo „download“ a uložte si soubor do počítače. Tento sobor se stáhne velmi rychle, ale nejde ještě o soubor s filmem.
  • Pokud používáte běžný torrentový vyhledávat, například isoHunt, zkontrolujte si nejprve hodnocení a komentáře ostatních uživatelů, abyste věděli zda torrent neobsahuje nějaký vir.
  • Další možností, jak zjistit, zda jste si vybrali vhodný soubor, je podívat se na počet stažení. Čím vyšší číslo uvidíte, tím slibnější soubor je.
  • Když si uložíte z webu torrentový soubor, v podstatě ukládáte textový soubor. Tento soubor navede počítač k částem filmu, který si chcete stáhnout a torrentový program tyto soubory stáhne a složí z nich celý film.
 4. 4
  Otevřete si torrentový soubor v torrentovém programu. Spusťte program a otevřete si v něm stažený soubor. Tím spustíte stahování filmu.
  • Když torrentový soubor otevřete, program si z něj přečte instrukce a najde soubory ke stažení.
  • Přesná metoda otvírání souboru závisí na programu, který používáte. Většinou stačí kliknout na Soubor a potom na Otevřít a otevře se vám okno, ve kterém snadno najdete stažený torrentový soubor.
  • Měli byste také specifikovat, kam v počítači chcete uložit stažený soubor s filmem. Když to neuděláte, stáhne se do vaší výchozí složky pro stahované soubory.
 5. 5
  Počkejte, až se film stáhne. Rychlost závisí na tom, jak velký soubor je a také na rychlosti vašeho internetového připojení. Než si budete film moci pustit, budete muset počkat, až se stáhnou všechny fragmenty.
  • Pokud máte dobré internetové připojení a dobrou šířku vlnového pásma, může to trvat například jen hodinu. Pokud ovšem máte pomalé připojení, stáhnout celý film vám může trvat i několik hodin.
  Reklama
Část 3
Část 3 ze 3:

Sledování stažených filmů

 1. 1
  Pusťte si film na svém počítači. Tato možnost je nejjednodušší. Přehrát si film na počítači vyžaduje pouze program, který daný soubor otevře.
  • V případě potřeby soubor konvertujte. Pokud máte program, který přehraje video ve formátu, v jakém jste ho stáhli, nebudete muset nic konvertovat. Pokud váš přehrávač tyto soubory nepřehrává, budete muset film převést na jiný formát, abyste si ho v počítači mohli pustit.
  • Pokud chcete konvertovat soubor s videem na jiný formát, budete si muset stáhnout konvertor. Mnoho těchto programů si můžete stáhnout ve zkušební verzi zdarma, ale vyberte si nějaký, který má dobré uživatelské recenze. Zkontrolujte si recenze na webových stránkách, kterým důvěřujete a nevěřte těm, které najdete na stránkách samotného programu.
  • Ujistěte se, že vám program převede soubor na formát, který si v počítači budete moci přehrát.
 2. 2
  Připojte si počítač k televizi. Pokud chcete film sledovat v televizi, pořiďte si speciální kabel, kterým propojíte počítač s televizí. Umožní vám to přehrát si film na televizní obrazovce stejně jako na počítači.
  • Většinou je potřeba S-kabel. Ověřte si, že i vaše televize i váš počítač mají potřebné porty a je možné do nich S-kabel zapojit.
 3. 3
  Přehrajte si film na jiném zařízení. Pokud chcete sledovat filmy bez použití počítače, budete si je muset převést na jiný formát pomocí počítače a konvertoru. Potom si je budete moci nahrát do jiného zařízení a pouštět si je tam.
  • Sledujte filmy na mobilním telefonu nebo jiném přenosném zařízení. Pokud máte správný software a podařilo se vám film převést na vhodný formát, můžete si stažené filmy nahrát do chytrého telefonu, iPodu nebo PSP a sledovat je na těchto zařízeních.
  • Vypalte si film na DVD. Pokud máte DVD vypalovačku a vypalovací program, můžete si film vypálit na DVD a přehrávat si ho na televizi.
  Reklama

Varování

 • Při stahování torrentového souboru ze stránek třetích stran si nejprve najděte recenze. Pokud nenajdete žádné komentáře, nebo najdete negativní komentáře, je možné, že soubor obsahuje virus nebo malware.
 • Nelegálně stažené filmy vás mohou dostat do vážných problémů se zákonem, včetně velkých pokut, nebo dokonce odnětí svobody. Doporučujeme stahovat pouze legálně dostupné filmy.
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 25 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 8 141 krát
Kategorie: Stahování
Stránka byla zobrazena 8 141 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama