Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Ať už chcete, aby byl muž vaším milencem, nebo chcete váš dlouhodobý vztah znovu okořenit, objevte ve vašem životě vášeň postupem podle těchto jednoduchých kroků, jak svést může.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Zkuste rafinovanější způsob

 1. 1
  Mějte více očního kontaktu. Okamžitě víte, kdy je muž vzrušený ale pro muže je těžší říct, jestli má žena zájem o sex. Využijte oční kontakt a výraz tváře ke sdělení toho, že ho chcete.
 2. 2
  Pomozte mu uvolnit se. Stres může být velkým rozptýlením, které mu zabraňuje dostat se do nálady. Udělejte mu jeho oblíbenou večeři, udělejte mu relaxační masáž nebo připravte bublinkovou koupel pro dva. Když se bude cítit uvolněněji, pravděpodobněji bude sexuálně reagovat.
 3. 3
  Vytáhněte vaše staré fotky. Vzpomínejte na časy, kdy jste se do sebe poprvé zamilovali, předtím, než vás dostihly další povinnosti. Sdílení fotek může vytvořit pocit láskyplnosti a nostalgie a může oživit plamen ve vašem vztahu.
 4. 4
  Zásobte ho granátovými jablky. Studie ukázaly, že pití šťávy z granátových jablek může zvýšit sexuální energii mužů. [1] Udělejte si džbán koktejlu s granátovým jablkem nebo limonádu pro abstinenty.
 5. 5
  Zapojte ho do nějakého soutěživého sportu. Zahrajte si tenis, zazávoďte si na vrchol hory nebo ho vyzvěte v nějaké hře. Soutěživý duch poskytne dostatek příležitostí k flirtování a také zvýší hladinu testosteronu u obou z vás.
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Sveďte muže působením na jeho smysly

 1. 1
  Pro zapůsobení na zrak si oblečte červenou. Ve studiích pokládali muži ženy nosící červenou za atraktivnější, než ženy, které nosily nějakou jinou barvu.
 2. 2
  Vynechejte parfém a využijte k působení na jeho čich své feromony. Muže mnohem méně rozpaluje vůně parfému a krémů než přirozená vůně ženy. Ve skutečnosti průzkumy zjistily, že vůně ženy nebo její feromony, mohou mít značnou a podceňovanou roli při získávání milence.
 3. 3
  Vyzkoušejte jako předehru chuť čokolády. Čokoláda uvolňuje v mozku serotonin, který poskytuje pocity podobné těm spojeným se zamilovaností. [2]
 4. 4
  Dělejte zvuky, které vám připadají přirozené. Mnoho mužů hlásí, že ženy jsou při intimitě příliš tiché. Řvaní nebo chválení ho jako boha lásky není nutné, ale zvuky, které dělá, mu dávají vědět co z toho, co dělá, vás těší.
 5. 5
  Udělejte si čas na dotek. Myšlenka, že si muži neužívají doteky a mazlení, je mýtus. Dotýkání se uvolňuje hormon zvaný oxytocin, který je přezdíván "hormon lásky." Tento hormon může posílit pouto lásky ve vztahu, což udělá sex lepší než kdy předtím.
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Zvolte přímý přístup

 1. 1
  Podělte se o žhavou fantazii.
  • Pokud jste v dlouhodobém vztahu, zamyslete se nad tou fantazií, která vás občas přepadne, když děti spí a vy jste oba příliš unavení na milování se. Pomysleli jste někdy na to, podělit se o to sním? Mohlo by vás to oba nečekaně vzpružit.
  • Pokud se snažíte přitáhnout někoho nového, ujistěte se, že je ten typ chlapa, který je otevřený tomu, co navrhujete. Nevystrašte potenciálně úžasného ale stydlivějšího muže tím, že budete na začátku příliš agresivní.
 2. 2
  Začněte sextovat. Pošlete mu textovou zprávu, která určitě vzbudí jeho zájem. Bude na vás myslet celý den, což by mohlo vést k fantastickému sexu.
 3. 3
  90 sekund se mu věnujte. I když si myslíte, že je příliš unavený, zkuste ho zhruba minutu a půl nebo tak líbat a laškovat s ním. Nemusíte vzbudit jeho zájem okamžitě, ale zvýšíte očekávání pro příště, kdy budete moci být spolu.
 4. 4
  Naplánujte výlet přes noc. Dejte mu obálku obsahující klíče od hotelového pokoje a vaší žhavou fotku. Určitě to pochopí.

Tipy

 • Nelpěte na svém zjevu. Mnoho svůdkyň v historii bylo nádherných, ale mnoho mužů uteklo z jejich vztahů, aby byly s ženami, které nebyly tak atraktivní jako jejich partnerky. Vypadejte co nejlépe, ale nesrovnávejte se s dalšími potenciálními milenkami. Soustřeďte se na to, co můžete setkání přinést.
 • Často jsou ženy ohromeny tím, jak málo umí někteří muži "číst" ženy. Co se zdá jako nezájem může být ve skutečnosti selhání v komunikaci. Začněte rafinovaně, ale nepředpokládejte, že jste selhali, pokud jste nebyli přímí. Stydliví muži mohou obzvlášť předpokládat, že nemáte zájem, a přestat hledat náznaky.
 • Buďte spontánní. Pokud máte oba hodně práce, nebo máte malé děti, které jsou stále doma, nemusíte mít nutně čas k nepřímé cestě ke svádění. Domluvte si setkání, abyste spolu strávili nějaký čas sami. Začněte s dotýkáním a uvidíte, kam to povede.
 • Buďte sebevědomí, pokud jde o váš vzhled. Sebevědomí je pro ženy velmi důležitá vlastnost. A když váš muž nepřevezme iniciativu, tak začněte vy! A pokud váš muž nebude sveden navzdory všem výše zmíněným metodám, vaší posledním útokem bude nošení sexy oblečení. Ale pamatujte, váš muž by vás měl milovat pro to jaká jste, ne jen pro vaše tělo.
 • Poznejte své priority. Nemusí pro vás být možné mít příliš atraktivní sexuální život, obzvlášť po svatbě a dětech. Může být mnoho jiných důvodů vedoucích k nudnému sexuálnímu životu. My jsme pouze uvedli nejčastější příčiny. Pokud máte pocit, že netrávíte dost času se svým partnerem, promluvte si s ním o tom. Jsme si jistí, že to pochopí a kdo ví, může se dokonce cítit stejně. Komunikace je klíčovým faktorem. Ne jen v tomto ale ve všech aspektech života.
 • Google je velmi zajímavý. Můžeme mít pocit, že máme štěstí, že máme ve svých životech Google účty.

Varování

 • Když se snažíte svést nového muže, poznejte, kdy vycouvat. Nemusí být připraven na intenzivní sexuální vztah, nebo může mít zájem o někoho jiného. Nezahrnujte do toho příliš city.
 • Než se poprvé pustíte do sexuálního vztahu s kýmkoliv, zeptejte se sami sebe, jestli jste si tím jistí. Pouštějte se do toho jen když jste si jistí, že jste na to připravení. Nikdy nezapomeňte, že jste jedineční bez ohledu na to, co si myslí ostatní. Ale ne každý to musí pochopit. Takže si to promyslete, než přestanete být před někým ostražití.
 • Pokud jste v dlouhodobém vztahu, a nezdá se, že by něco z toho co děláte vzbuzovalo jeho zájem, zkuste si o tom s vaším partnerem promluvit, určitě to pochopí. Ale pokud to nezabere, měli byste zvážit manželskou nebo sexuální terapii.

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 102 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 15 243 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 15 243 krát.

Pomohl vám tento článek?