Jak trvale smazat účet na Facebooku

Tento návod wikiHow vám ukáže, jak smazat váš Facebookový účet bez možnosti jeho pozdějšího obnovení. Tento postupnelze provést z mobilní aplikace Facebook.

Postup

 1. 1
  Jděte na stránku smazání Facebooku. Ve webovém prohlížeči přejděte na https://www.facebook.com/help/delete_account tak, že do adresního řádku vepíšete Facebook a klepnete na Enter.
  • Pokud nejste automaticky přihlášeni, do pole emailová adresa nebo telefonní číslo a heslo zadejte údaje ke svému účtu a poté klikněte na Přihlásit. Je to modré tlačítko uprostřed stránky.
 2. 2
  Klikněte na Smazat můj účet. Je pod varováním uprostřed stránky. Pokud na něj kliknete, objeví se vyskakovací okno.
 3. 3
  Znovu zadejte své heslo. Zadejte jej do pole "Heslo" na vrcholu okna.
 4. 4
  Zadejte kód captcha. Tento kód je mixem písmen a číslic uprostřed okna, svou odpověď napište do pole pod kódem.
  • Pokud kód nemůžete přečíst, můžete kliknout buď na Zkusit jiný textnebo na odkaz audio captcha pod kódem, aby se vám vygeneroval nový.
 5. 5
  Klikněte na OK. Váš kód se odešle. Pokud je kód správně, objeví se další vyskakovací okno.
  • Pokud jste zadali nesprávné heslo, či kód captcha, budete vyzváni, abyste to zkusili znovu.
 6. 6
  Klikněte na OK abyste smazali svůj účet. Je na spodní straně vyskakovacího okna. Smazání celého účtu může trvat až 14 dní, ale váš Facebookový účet do té doby zmizí.

Tipy

 • Informace o svém účtu si můžete stáhnout v sekci Nastavení, kliknutím na Obecné, a klikněte na odkaz Stáhnout kopii pod spodní možností na této stránce.

Varování

 • Poté, co uběhnout dva týdny, během nichž váš profil bude smazán, nebudete již moci svůj účet znovu obnovit.
 • Facebook může nadále uchovávat data o vašem profilu ve své databázi.

Informace o článku

Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Kategorie: Facebook

V jiných jazycích:

English: Permanently Delete a Facebook Account, Français: supprimer définitivement son compte Facebook, Italiano: Cancellarsi Definitivamente da Facebook, Español: eliminar permanentemente una cuenta de Facebook, Deutsch: Ein Facebookkonto dauerhaft löschen, Português: Excluir uma Conta no Facebook, Nederlands: Een Facebook‐account permanent verwijderen, Русский: удалить учетную запись Фейсбук навсегда, Bahasa Indonesia: Menghapus Akun Facebook Secara Permanen, 日本語: フェイスブックアカウントを完全に削除する, हिन्दी: फेसबुक खाता हमेशा के लिए मिटाएँ, ไทย: ลบบัญชีผู้ใช้ Facebook อย่างถาวร, العربية: حذف حساب فيسبوك نهائيا, Tiếng Việt: Xóa Hoàn toàn một Tài khoản Facebook, 中文: 永久性删除Facebook账号, 한국어: 페이스북 계정 영구삭제하는 방법, Türkçe: Facebook Hesabı Nasıl Kalıcı Olarak Silinir

Stránka byla zobrazena 6 100 krát.
Byl tento článek přesný?