Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Získali jste dívku svých snů. Jak si ji ale udržet? Tento návod se bude hodit všem mužům, kteří si nejsou přesně jistí tím, jak udělat dívku šťastnou.

Metoda 1
Metoda 1 ze 2:
Zajistěte jí emocionální štěstí

 1. 1
  Buďte dobrým posluchačem. Každý chce mít pocit, že ho lidé poslouchají. Dívky to ale berou ještě vážněji. Je to pro ně jakési uznání, ale také známka toho, že máte zájem o víc než jen sex. Zde je několik jednoduchých věcí, které můžete udělat už teď, abyste se stali lepšími posluchači.
  • Ptejte se své dívky na to, co vám vypráví. Když ji můžete poslouchat, můžete se také ptát. Ukažte jí, že ji posloucháte aktivně, ne jen pasivně.
  • Nepřerušujte ji. Přerušit dívku, která na vás mluví znamená ukázat, že je vám jedno, co vlastně říká. Tak to ale přece není. Nechejte ji vždy domluvit.
  • Naslouchejte tomu, co je na ní nejlepší.[1] Každý má někdy období, na které by nejraději zapomněl. Zapomeňte tedy na to, kdy byla dívka nepříjemná, smutná nebo neměla svůj den. Poslouchejte ji, když se cítí dobře a snažte se vidět ji tak neustále. Uděláte ji tím velmi šťastnou a zajistíte si, že se bude snažit to samé udělat také pro vás.
 2. 2
  Kdykoli něco dostanete, dejte jí také něco nazpět. Nemusíte to dělat vždy, ale je důležité si uvědomit tento princip. Když vám dívka udělá masáž, druhý den jí můžete namasírovat nohy. Když vám napíše romantický dopis z dovolené, napište jí také dopis a dejte jí ho, až se vrátí. Chcete přece, aby viděla, kolik snahy a energie vztahu věnujete. Nezapomeňte, že vztah je obchodem, ve kterém musíte přijímat i dávat.
  • Nemusíte se ale chovat jako robot a oplácet vše hned. Není to moc romantické a dívku byste tím jistě nezaujali. Měli byste působit spontánně, i když si vše plánujete dlouho dopředu. Vaše dívka díky tomu bude mnohem šťastnější.
  • Nezapomeňte čas od času udělat něco hezkého jen tak. Nemusíte vždy dělat něco za něco. Přineste jí do práce například nějaký zákusek a neočekávejte, že za to něco dostanete. Všechny dobré skutky se vám jednoho dne vyplatí.
 3. 3
  Získejte si její důvěru. Důvěru své dívky si musíte zasloužit. Muži to možná neberou tak vážně, ale pro dívky je to opravdu důležité. Díky důvěře zjistí, kteří muži jim skutečně stojí za to. Nikdy vás k sobě nepustí moc blízko, dokud jí neukážete, že vám může věřit.
  • Nikdy neprojevujte zájem o její kamarádky. Ani omylem se o to nepokoušejte. Musíte mít zájem pouze a jedině o ni.
  • Vždy mluvte pravdu, i když někdy bolí. Když vás dívka přistihne při lhaní, bude to mnohem horší, než když jí řeknete něco nepříjemného.
  • Buďte jí k dispozici, když to bude potřebovat. Když ji opustí přátelé, když se cítí špatně nebo se jí něco přihodí, připomínejte ji, že jste tady pro ni. Pošlete jí zprávu a napište, že pro vás hodně znamená, přineste jí kytku a připomínejte jí, jak je skvělá.
  • Buďte hodný a milý. To neznamená, že byste neměli dodržovat sliby. Vždy dělejte to, co řeknete, že uděláte. Platí to také pro domácí práce a různé laskavosti. Když něco slíbíte, vždy to splňte!
 4. 4
  Seznamte ji se svými přáteli. Je jasné, že se asi nestane členkou vaší klučičí party. Můžete se ale pokusit ji čas od času vzít někam s kamarády. Dívky mají rády, když se mohou zapojit mezi ostatní, hlavně pokud jde o vaše kamarády. Ukážete jí tím, že se s ní cítíte dobře i mezi ostatními lidmi, na kterých vám záleží. [2]
 5. 5
  Sdílejte s ní své nejoblíbenější věci. Otevřete se svojí dívce. Pro úspěšný vztah je nezbytně nutné sdílet spolu osobní věci a navzájem se ve všem podporovat.
  • Mluvte se svojí dívkou o svých snech, nadějích a o svých obavách. Vždy se bavte jen tak, aby to bylo vhodné pro úroveň vašeho vztahu. Neříkejte jí o sobě naprosto vše, ale nebojte se ukázat jí svoji zranitelnost. Možná si to nemyslíte, ale pro dívky je zranitelnost u mužů sexy.
  • Mluvte spolu o vašich oblíbených písničkách, filmech, knihách a vzpomínkách. Tyto věci většinou hrají velkou roli v emocionálním sbližování. Nemusíte se cítit špatně, pokud ji nebaví to samé, co vás. Pokud vás bude mít ráda, jistě s vámi vydrží chvíli poslouchat Metallicu, i když má jinak radši Miley Cyrus.
 6. 6
  Ptejte se jí přímo. Nebojte se dívky přímo zeptat, co byste mohli udělat, aby se cítila šťastnější, nebo jak byste mohli zlepšit váš vztah. Někdy je upřímnost to nejlepší, co můžete udělat. Místo abyste s ní hrál hry a snažil se zjistit, co se vlastně děje, buďte otevření a zeptejte se jí přímo co by chtěla. Pokud je něco špatně, nebo by něco mohlo být lepší, jistě vám to řekne. Buďte připraveni alespoň zvážit to, co po vás bude chtít.
 7. 7
  Čas od času jí projevujte lásku slovně. Říkejte jí, jak moc pro vás znamená, jak skvělá je v tom, co dělá a lichoťte jí. Řekněte například: „Pamatuješ si, jak jsme se poprvé potkali? Hned jsem se do tebe zamiloval. Jako kdyby se svět zastavil a byli jsme tam jen my dva.“ Dobře načasovaný kompliment může opravdu zapůsobit.
  • Nepřežeňte to. Hezká lichotka nebo „miluji tě“ je někdy lepší, než dlouhé a překombinované komplimenty. Čím častěji je ale budete říkat, tím otřepanější budou. Nezapomínejte na to, že diamant je cenný jen proto, že je jich málo.
 8. 8
  Buďte gentleman. Gentleman se k dámě chová s trpělivostí, pečuje o ni a věnuje jí pozornost, aniž by se musela cítit nepřístojně. Pokud vaše dívka není absolutně proti tomu, abyste se k ní choval jako kavalír, můžete si získat její přízeň tím, že se budete chovat jako klasický gentleman. Zde je několik způsobů, jak toho dosáhnout.
  • Choďte po vnější straně chodníku a spěte na straně postele, která je blíž u dveří. Tato gentlemanská gesta slouží k ochraně dámy – stavíte se tak, aby nebezpečí přes vás k dívce nemohlo. V prvním případě chráníte dívku před auty z cesty, v druhém případě ji chráníte před útočníky v domě.
  • Otevírejte dívce dveře a usazujte ji na židli. Měli byste to ale dělat přirozeně a nenuceně. Jistě chcete být gentleman, ale když budete utíkat, abyste jí mohl otevřít dveře ještě dřív, než k nim dojde, bude to vypadat, že se snažíte až příliš. Vždy se tedy snažte působit přirozeně.
  Reklama

Metoda 2
Metoda 2 ze 2:
Zajistěte jí fyzické štěstí

 1. 1
  Snažte se ji nakazit svým nadšením. Každý je rád v přítomnosti pozitivních lidí. Vaše odhodlání a váš přístup ke světu ovlivní to, jak se s vámi dívka bude cítit.
  • Dávejte jí najevo, že ji rád vidíte. Pokud vaše první reakce na ni není úsměv, pravděpodobně ve vašem vztahu není něco v pořádku. Když se potkáte doma po dlouhém dni, obejměte ji a dejte jí pusu.
  • Pokud máte špatný den, hoďte to za hlavu a usmějte se. Můžete prohodit nějaký vtípek. Dívku vždy vítejte s úsměvem.
  • Smějte se jejím vtipům. Každý si rád myslí, že umí být vtipný. Pokud vaše dívka vtipná není a vy to neumíte hrát, alespoň se smějte – neupřímný smích je horší než žádný smích.
 2. 2
  Nechovejte se k ní jako k věci. Není to vaše služka, není to ani vaše kuchařka a nemáte ji ani na uspokojení ostatních tužeb. Chovejte se k ní tak, aby si nemusela připadat jako jedno z toho. Neplácejte ji po zadku, dívejte se na ni, když s ní mluvíte. Když se s vámi bude cítit jako skvělá osoba, bude opravdu šťastná.
 3. 3
  Netlačte na ni ohledně sexu. Pokud vás dívka odmítá a nechce se jí do toho, nemůže to pro vás přece být sexy. Když na dívku počkáte, užijete si mnohem lepší sex a také více sexu.
  • Pokud se zdá, že váhá, dejte si na chvíli odchod, i když vám nic neřekne. Možná potřebuje jen trochu více času.
  • Nesnažte se vysílat nesprávné signály. Pokud vycítí, že jste netrpělivý, bude si udržovat odstup a nebo udělá něco, čeho bude později litovat.
  • Ne znamená ne. I když spolu chodíte už roky, jde o její tělo a ona má právo si s ním dělat co chce.
  • Pokud například přežila znásilnění nebo se jí stalo něco podobného, jde o úplně jinou situaci. Pokud svůj problém ještě neřeší, musí okamžitě navštívit někoho, kdo jí pomůže.
 4. 4
  Udržujte se ve formě a pečujte o sebe. Pokud chcete, aby vaše dívka vypadala jako modelka, jak byste tedy potom měli vypadat vy? Neměli byste po dívce chtít, aby o sebe pečovala a udržovala se ve formě, zatímco vy nebude dělat nic.
  • Každý den se holte, tedy pokud se vaší dívce nelíbí muži s vousy. Pokud máte vousy, pravidelně si je zastřihujte a udržujte je v dobrém stavu. Plnovous není sexy.
  • Kupte si nějaké oblečení na cvičení. Když si ho koupíte, budete míc pocit, že opravdu musíte chodit do posilovny. Potom si kupte permanentku do nějaké tělocvičny a uvidíte, že tam po práci nebo po škole začnete chodit.
  • Nevonět vůbec je mnohem lepší, než vonět jako kdybyste na sebe vylili celou lahev parfému. Dívky mají rády muže, kteří voní pouze zblízka a jemně. Nekoupejte se tedy v kolínské. Použijte pouze tolik, aby se k vám musela dívka přiblížit hodně blízko kdyby si chtěla čichnout.
 5. 5
  Musíte vědět, kdy jí dopřát nějaký prostor. Ženy dotěrnost u mužů otravuje stejně tak, jako muže. Naučte se dopřát jí trochu prostoru jen pro sebe, i kdyby to mělo znamenat, že bude trávit čas s jinými muži. Důvěřujte jí a ona vaši důvěru nezradí.
  • Mějte vlastní život. Sebevědomý člověk se spoustou zájmů má vždy spoustu obdivovatelů.
  • Nesnažte se vztah hned zezačátku zadusit přílišným projevováním lásky. Není to zdravé a mohli byste to celé zkazit.
 6. 6
  Naučte se svojí dívku rozesmát. Vše závisí na tom, jaký máte oba smyl pro humor a co ji dokáže rozesmát. Humor je ale u mužů jednou z nejatraktivnějších věcí. [3] Ať už si děláte legraci sami ze sebe nebo se chystáte vyprávět vtip, který jste slyšeli ve škole, humor je vždy kořenem štěstí jak i mužů, tak u žen. Nezapomínejte na to, že si můžete udělat legraci také sám ze sebe. To si ale dobře promyslete, nikdy byste se neměl před dívkou ponižovat.
 7. 7
  Naučte se, jak se správně hádat. když budete vědět, jak si udržet chladnou hlavu i při hádce, budete moci problémy řešit konstruktivně. Jistě byste se chtěli vyhnout konfrontaci, ale je zdravější říct si vše, co máte na srdci a snažit se to řešit. Pokud máte větší problém, naplánujte si speciální rande, abyste se mohl své dívce omluvit.
  • Neměňte téma jen proto, že se blíží hádka. Když se budete konfliktům vyhýbat, váš vztah nedopadne dobře.
  • Pokud se dívka opravdu zlobí, dejte jí chvíli čas na uklidnění a potom jí nabídněte, že společně situaci vyřešíte. Nikdy se nezapomeňte vrátit k tomu, co jste řešili, jinak budete vypadat, že vás to vůbec nezajímá.
  • Přiznejte své chyby. Když se nenaučíte pokoře, nikdy se nepoučíte ze svých pochybení.
  • Nepoužívejte omluvu jako univerzální ukončení hádky. Je to neproduktivní a nedůstojné.
 8. 8
  Čas od času jí projevujte náklonnost fyzicky. Fyzická náklonnost je stejně důležitá jako ta emocionální. Měli byste sice dívce dopřávat dostatek prostoru a neviset na ní, ale je také důležité jí fyzicky dávat najevo, že vám na ní záleží. Zde je několik možností:
  • Přijďte k ní a polibte ji na krku. Přitom ji zezadu objímejte. Tento polibek by ji měl vzrušit a připomenout jí, co vše spolu můžete dělat.
  • Nic není příjemnější, než pořádná masáž nohou nebo zad. Naučte se svojí dívku správně masírovat a už nikdy se jí nebudete muset omlouvat jinak.
  • Zkuste šestivteřinový polibek. Polibek, který trvá alespoň šest vteřin je skvělý způsob jak zajistit, aby vaše láska vydržela. Páry, které se líbají déle než šest vteřin spolu vydrží déle než ty, které to nedělají. [4]
  Reklama

Tipy

 • Nikdy nezapomeňte na její narozeniny. Pokud jste spolu teprve chvíli, nemusíte jí nosit nic velkého ani drahého, ale květiny nikdy neurazí, i když je ani nemá moc ráda. Můžete jí také donést hezké přání.
 • Chovejte se mile a přirozeně. Když se vám například nepovede říct nějaký vtip, nesnažte se to hned nějak napravit. Zasmějte se tomu a mávněte nad tím rukou.
 • Při hádce svoji dívku nikdy neobviňujte. Vždy se snažte nemluvit o ničem z minulosti. Tím vše pouze zhoršíte. Uklidněte se a uklidněte i svoji dívku. Nabídněte jí polibek a ukažte jí, že se opravdu chcete líbat. Do ničeho ji ale netlačte. Pokud je jí to nepříjemné, nechejte ji být. Snažte se udržet dívku šťastnou a nezapomínejte ani na sebe. Jen si pamatujte, že je vždy lepší se pohádat, než problémy zamést pod koberec.
 • Pokud se jí z nějakého důvodu nelíbí dárek, který jí dáváte, nemusíte hned jednat nerozumně. Přiznejte, že jste mohli vybrat něco lepšího a nezlobte se na ni.
Reklama

Související články

Jak někomu udělat cucflekJak někomu udělat cucflek
Jak zařídit, aby vás postrádalJak zařídit, aby vás postrádal
Jak na francouzské líbání
Jak poznat, zda o vás má dívka zájemJak poznat, zda o vás má dívka zájem
Jak přestat milovat někoho, kdo vás nemilujeJak přestat milovat někoho, kdo vás nemiluje
Jak zajistit, aby se do vás muž zamilovalJak zajistit, aby se do vás muž zamiloval
Jak poznat, že někoho milujeteJak poznat, že někoho milujete
Jak se komukoliv pomstítJak se komukoliv pomstít
Jak rozpoznat flirtovací signály u ženJak rozpoznat flirtovací signály u žen
Jak na něco (nebo na někoho) přestat mysletJak na něco (nebo na někoho) přestat myslet
Jak se naučit skvěle líbatJak se naučit skvěle líbat
Jak poznat psychopataJak poznat psychopata
Jak si najít přítelkyniJak si najít přítelkyni
Jak dát dívce najevo, že vám na ní záležíJak dát dívce najevo, že vám na ní záleží
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 12 619 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 12 619 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama