Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud chcete udělat dobrý dojem na nějakého muže, musíte to udělat tak, aby nebylo vidět, že se snažíte. Zaměřte se na sebe, buďte sama sebou a akceptujte své nedostatky. Staňte se zábavným partnerem k rozhovoru a buďte vtipná. Pokud s tím mužem sdílíte nějaké zájmy, využijte toho a ohromte ho. Pokud nevíte, jak správně udělat dojem na muže, přečtěte si tento článek.

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Zaujměte ho

 1. 1
  Ukažte, že o něho máte zájem. Pokud chcete ohromit nějakého muže, musíte mu dát najevo, že vám na něm záleží, ale ne zase moc. Když se s ním bavíte, mluvte o tom, co ho zajímá a co ho baví. Nemusíte se ho vyptávat na příliš mnoho otázek, ale měla byste dát najevo, že vás zajímají stejné věci, jako jeho.
  • Dovolte mu, aby se vám svěřoval a řekněte mu také něco málo o sobě. Hlavně ho nebombardujte osobními otázkami.
  • Nebavte se o ničem důležitém. Mluvte o jeho psovi, o jeho kamarádech nebo o jeho oblíbených sportovních týmech. Vážnější věci můžete probírat později.
  • Zeptejte se ho na to, jaký má názor na aktuální dění nebo co si myslí o včerejším basketbalovém zápase.
 2. 2
  Najděte si něco, co máte společného. Po kratším rozhovoru s mužem byste měla najít několik věcí, které máte společné. Může jít o malé věci, jako je společná láska k nějakému jídlu nebo společná posedlost cestováním. Když budete na těchto společných zájmech stavět, snáze si vybudujete pevnější pouto. Budete se mít o čem bavit a na muže uděláte ještě lepší dojem.
  • Pokud víte, že toho muže zajímá nějaký konkrétní sportovní tým, klidně si o něm něco zjistěte, abyste na něho při příštím rozhovoru mohla udělat dojem. Nemusíte vědět všechno, ale když si něco zjistíte, budete se alespoň mít o čem bavit.
  • Možná nemáte moc společných zájmů, ale třeba máte stejné povahové vlastnosti. Pokud jste oba tvrdohlaví nebo oba citliví, můžete začít stavět i na tom.
  • Můžete si také najít něco, co oba nemáte rádi. Pokud se shodnete na tom, že je Justin Bieber příšerný, najednou budete mít něco společného!
 3. 3
  Mějte pozitivní řeč těla. Na muže uděláte mnohem lepší dojem, když budete mít „otevřený postoj“ a bude zřejmé, že se dobře bavíte a jste přátelská. Nejprve byste měla nasadit příjemný úsměv. Potom zapojte paže a mějte je buď podél těla, nebo s nimi gestikulujte. Nikdy je nepřekřižujte před tělem. Snažte se být vždy otočená čelem k muži, kterého chcete ohromit.
  • Udržujte s ním oční kontakt, aby si připadal jedinečný.
  • Můžete si hrát s vlasy nebo si jemně olizovat rty.
 4. 4
  Fascinujte ho. Pokud chcete udělat dojem na muže, bude nutné, aby se s vámi při rozhovoru dobře badil. Můžete s ním sice flirtovat a dávat mu najevo, že vás přitahuje, ale abyste na něho skutečně udělala dojem, budete se s ním muset také umět smysluplně bavit. Naučte se hovořit o zajímavých věcech.
  • Pokud jste například četla o něčem velmi zajímavém, zmiňte se o tom. Muž jistě ocení, jaký máte přehled.
 5. 5
  Ukažte mu, že jste jedinečná, ale nepředvádějte se. Nemusíte mu říkat, že jste jednička ve všem, co děláte – na to ať si přijde sám. Můžete jen říct, že milujete to, co děláte a možná se sám začne zajímat o to, jak vám to jde. Mluvte o věcech, ve kterých vynikáte a ukažte mu, že opravdu stojí za to se o vás ucházet.
  • Můžete s ním sdílet své přednosti tak, abyste se se nechlubila. Jste jedinečná tím, že máte identické dvojče, tím, že máte pět koček nebo tím, že ráda chodíte po rukou? Najděte si vhodný způsob, jak mu o tom říct.
  Reklama
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Buďte sama sebou

 1. 1
  Věnujte se svým zájmům. Pokud chcete udělat dojem na nějakého muže, nejlepší je věnovat se tomu, co máte ráda a postupně se stávat lepším a zajímavějším člověkem. Možná ráda sledujete telenovely, ale měla byste se věnovat i něčemu produktivnějšímu, ať už józe, malování, zpěvu, tanci nebo tvůrčímu psaní. Když budete tvrdě pracovat na svých snech a budete se věnovat mnoha věcem, ohromíte každého muže svým talentem a pílí.
  • Když budete mít více zájmů, budete mít více témat k hovoru.
  • Pokud si nejste jistá, co vás zajímá, nikdy není pozdě najít si nějakou vášeň. Najděte si něco, na čem vám bude skutečně záležet a budete zajímavějším a dynamičtějším člověkem.
 2. 2
  Přestaňte se starat o to, co si myslí ostatní lidé. Na muže uděláte dojem i tím, když budete spokojená sama se sebou a nebudete se starat o to, co si myslí ostatní lidé. Neměla byste se sice k nikomu chovat zle a mělo by vám záležet na pocitech ostatních lidí, ale nemusíte být hodní na lidi, kteří pomlouvají, chovají se nehezky a říkají o vás samé negativní věci. Nemusíte se ani snažit za každou cenu uspokojit všechny.
  • Nesnažte se neustále potěšit své přátele či nepřátele. Když se budete takto chovat, muž uvidí, že nejste sama sebou.
  • Nesledujte neustále svůj odraz v zrcadlech a lesklých plochách, vypadalo by to, že jste nespokojená se svým vzhledem.
  • Nedovolte, aby vás ostatní lidi ponižovali. Když vás někdo bude kritizovat bezdůvodně, neberte na něho ohled a rozhodně se neměňte.
 3. 3
  Užívejte si s přáteli. Pokud chcete skutečně ohromit muže, musí vidět, že to zvládáte skvěle i bez něho. Nikdo nechce dívku, která neustále jen netrpělivě čeká na svého muže. Muži chtějí dívky, které si užívají s kamarádkami i bez nich a kterým nevadí, když někdy partneři tráví čas s někým jiným. Když ukážete, že to umíte, budete pro muže mnohem přitažlivější.
  • Když jste venku s přáteli, užívejte si každou chvíli, smějte se, tančete a dávejte najevo, že se dobře bavíte.
  • Nemusíte ignorovat muže, kteří vás oslovují, když jste venku s kamarádkami. Jen si dejte pozor na to, abyste nepůsobila zoufale.
 4. 4
  Akceptujte své nedostatky. Pokud chcete udělat dojem na nějakého muže, nesmíte se bát být trochu jiná. Naučte se akceptovat to, čím se lišíte od ostatních lidí. Pokud ráda kreslíte komiksy, sledujete science fiction nebo tančíte polku, jistě tím zaujmete většinu mužů.
  • Nebojte se zmínit věci, které vás dělají šťastnými, ale muže většinou nebaví.
  • Nemusíte být jiná jen proto, abyste byla jiná. Každý pozná, že to nejde z vás.
 5. 5
  Naučte se dělat si legraci sama ze sebe. Pokud chcete skutečně udělat dojem, neměla byste se brát příliš vážně. Muži chtějí dívky, které se cítí dobře, umějí si ze sebe udělat legraci a nevadí jim, když jejich přátelé vtipně poukazují na jejich nedokonalosti. Když se naučíte zasmát se sama době, budete sebejistější a zábavnější. Pokud si myslíte, že nemáte žádné chyby nebo že byste měla být vždycky vážná, nebudete zrovna zábavným společníkem.
  • Neměla byste se ale ponižovat! Mělo by to znamenat jen to, že vám nevadí dobře myšlené vtipy.
  • Když se budete umět zasmát sama sobě, budete schopná se s mužem hravě škádlit, což se vám bude hodit při flirtování.
  Reklama
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Udělejte dojem

 1. 1
  Buďte charismatická. Pokud chcete ohromit muže, budete muset být charismatická a schopná okouzlit každého, s kým přijdete do styku. Nemusíte být příliš hlasitá ani dramatická – chovejte se přirozeně a přátelsky ke všem, dokonce i k těm, které neznáte. Skutečně charismatický člověk se dokáže uvolněně bavit s každým, ať už jde o osmiletého kluka nebo osmdesátiletou babičku.
  • Při rozhovoru s lidmi je oslovujte jménem. Budou se cítit příjemněji.
 2. 2
  Buďte vtipná. Muži mají rádi dívky, které jsou vtipné a je s nimi legrace. Pracujte na tom, abyste byla chytřejší a byla schopná se s lidmi bavit o mnoha zajímavých tématech. Naučte se dělat vtípky a hrát si se slovy. Měla byste se na svět dívat originálně a zároveň být kreativní.
  • Když muž řekne něco vtipného, nemusíte se hned začít smát. Lepší bude, když mu odpovíte také nějakou vtipnou průpovídkou.
 3. 3
  Buďte sebejistá. Muži mají rádi sebejisté ženy, protože jim dávají najevo, že se cítí dobře a jsou samy se sebou spokojené. Sebejisté ženy jsou zábavné a vyzařují pozitivní energii v každé situaci a dokážou zajistit, aby se i ostatní lidé cítili dobře. Pokud chcete na muže skutečně udělat dojem, buďte sama se sebou spokojená.
  • Když se budete při rozhovoru oba dobře bavit, můžete se k muži naklonit a jemně se ho dotknout.
  • Sebevědomí si nevybudujete přes noc, někdy to trvá i celý život. Když si ale dáte za cíl být šťastnější a spokojenější sama se sebou, brzy se budete cítit lépe a budete to chtít sdílet i s ostatními.
  • Pokud vám to nejde, předstírejte to! Choďte s hlavou vzpřímenou, zataženými rameny a dívejte se přímo před sebe, ne do země. Už jen s tímto držením těla se budete cítit sebejistěji.
 4. 4
  Buďte originální. Muži mají rádi ženy, které vybočují z davu a nejsou stejné, jako všechny ostatní dívky. Nebojte se být originální, i kdyby to mělo znamenat, že si nabarvíte vlasy narůžovo a budete tančit na ulici, nebo se začnete učit vyrábět sushi. Pokud vás něco baví, dělejte to! Muži mají rádi dívky, které se něčím liší, protože je s nimi více legrace.
  • Když budete originální, ohromíte tím více mužů a také získáte více přátel mezi dalšími zajímavými lidmi.
 5. 5
  Buďte nezávislá. Muži milují ženy, které jsou nezávislé a mají stále něco na práci. To poslední, co muži chtějí, jsou ženy, které se se točí jen kolem nich a neumí se ani chvíli zabavit samy. Měla byste se věnovat svým zájmům a pracovat na svých vlastních cílech a obecně byste měla chtít nějaký čas sama pro sebe. Také byste se neměla podřizovat ostatním lidem a dělat to, co se od vás očekává.
  • Být nezávislá znamená také umět nezávisle myslet. Musíte mít vlastní názory a stát si za nimi.
  Reklama

Tipy

 • Stále buďte čistá a voňavá. Pravidelně se sprchujte, noste čisté oblečení a používejte deodorant. Není nic horšího než dívka s mastnými vlasy a propoceným podpažím.
 • Rozesmějte ho! Každý se rád směje. Když dokážete muže rozesmát, bude se s vámi cítit lépe.
 • Chovejte se mile, oblékejte se vhodně a vždy se snažte cítit se dobře. Za každých okolností ale buďte sama sebou. Tím svého vyvoleného jistě zaujmete.
 • Muži mají na ženách rádi zářivý úsměv a romantickou vůni.
 • Buďte na něho vždy milá. Nikdy se nechovejte povýšeně, jinak by si muž mohl myslet, že na vás nemá.
 • Snažte se vždy okouzlit toho správného muže.
 • Buďte sama sebou. Nepředstírejte, že jste někdo jiný. Muži poznají, když dívky něco hrají. Nikdy se neměňte jen proto, abyste udělala dojem na muže.
 • Nebojte se být trochu jiná. Většina mužů má raději dívky, které se od těch ostatních v něčem liší. Nemusíte tedy mít pocit, že se musíte orientovat podle posledních trendů.
 • Nebojte se promluvit si s ním! Co by se mohlo stát? Nemusíte se stydět.
 • Líčení je skvělé, ale nepřehánějte to s ním. Když budete vypadat jako klaun, žádného muže neohromíte.
Reklama

Varování

 • Pokud vám páchne z pusy, nemluvte s mužem dříve, než si vezmete žvýkačku nebo si vyčistíte zuby. Když ucítí, že vám smrdí z pusy, nebudete mít šanci ho okouzlit.
 • Nenoste příliš vyzývavé oblečení. Možná si myslíte, že je to přitažlivé, ale pokud hledáte dlouhodobý vztah se slušným mužem, takto ho rozhodně nenajdete.
 • Můžete muže na chvíli ignorovat, abyste se přesvědčila, jestli o vás má strach. Když ho ale budete ignorovat moc dlouho, celé si to zkomplikujete.
Reklama

Související články

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 12 386 krát
Stránka byla zobrazena 12 386 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama