Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Máte pocit, že na vaši dívku neděláte žádný dojem svými snahami ji ohromit? V tomto článku najdete tipy, metody a návrhy, které vám mohou pomoci své dívce ukázat, jak skvělí jste a skutečně ji ohromit. Jen si dejte pozor, abyste jí omylem neukázali tento článek, jinak by vaší kreativitě nevěřila. Pusťte se do čtení, abyste na ni mohli co nejdříve udělat dojem!

Část 1
Část 1 ze 3:
Co můžete udělat

 1. 1
  Začněte častěji uklízet. Pokud ve vašem vztahu nejste ten pořádný, můžete na svoji dívku udělat dojem tím, že budete kolem sebe více uklízet. Začněte jen tím, že si budete uklízet sami po sobě: umývejte po sobě nádobí hned po jídle, sbírejte oblečení z podlahy atd. Potom se přesuňte k obecnému úklidu, jako je čištění koupelny, nebo vysávání. Pokud jste slušný muž, měl byste to dělat již nyní.
  • Po své dívce samozřejmě uklízet nemusíte. Můžete jí ale ušetřit čas a dělat to za ni – uděláte tím na ni dojem, zejména pokud jste běžně spíše leniví.
  • Když budete takto uklízet, překvapíte svoji dívku tím, že jí dáte najevo svoji praktickou stránku. S trochou štěstí již jistě ví, že nějakou máte.
  • Platí to i v případě, že spolu nežijete. Jistě trávíte spoustu času v bytě toho druhého, takže byste na sebe měli převzít zodpovědnost, zejména pokud jste u ní na návštěvě. Rozhodně tím uděláte dobrý dojem.
 2. 2
  Vezměte ji na úžasné rande. Zajděte si se svojí dívkou někam, kam běžně nechodíte a vymyslete něco zábavnějšího, než film a večeři. Dáte jí tím najevo, že jste kreativní a myslíte to s ní vážně. Jděte někam, kde jste ještě nikdy nebyli, nebo zkuste nějaké exotické jídlo. Uvědomte si, že rande nemusí být vždy drahé. Půlnoční piknik s domácí polévkou a teplými houskami pod hvězdným nebem je levný a velmi romantický.
  • Můžete zkusit například lovit kešky, nebo vymyslet něco skutečně dobrodružného.
  • Zjistěte, zda se ve vašem okolí nenachází etiopská restaurace. Etiopské jídlo se od západního jídla velmi liší, ale přesto má západní aspekty – jde o skvělou příležitost zkusit něco nového, aniž byste museli mít strach z toho, že vám jídlo nebude chutnat.
  • Dělejte něco společně, nemusí to být drahé. Dokonce i večerní procházka, projížďka na kole, nebo výprava pro zmrzlinu může být velmi romantická a můžete díky ní dát své dívce najevo, že vám na ní záleží.
 3. 3
  Zjistěte, co vaši dívku zajímá a věnujte se tomu. Když se začnete skutečně zajímat o to, na čem vaší dívce záleží, brzy uvidíte, jak šťastná skutečně je. Vzdělávejte se v jejích koníčcích, filmech, které má ráda, v hudbě, kterou ráda poslouchá atd. Vyhledávejte si informace na internetu a zkoušejte si tyto věci na vlastní kůži. Zeptejte se jí, zda se s ní můžete věnovat jejím koníčkům!
  • Pokud nevíte, co vaši dívku zajímá, pravděpodobně jde o většinu vašeho problému. Promluvte si s ní o tom, co má ráda – většina žen o tom bude mluvit s nadšením. Můžete se zeptat také její nejlepší kamarádky, její matky, nebo sourozence a zjistit si něco o zájmech a dětských vášních své dívky. Možná zjistíte, že jako dítě vždy chtěla houpacího koně a můžete ji vzít na zábavné rande do muzea hraček, koupit jí plakát s houpacím koněm, nebo s ní jít do ZOO pozorovat poníky. Když si budete zjišťovat detaily a vymýšlet pro ni zajímavé dárky, uděláte na ni skvělý dojem.
 4. 4
  Projevte ambice. Ženy mají rády muže, kteří jsou ochotní věnovat se svým vášním a plnit si své sny, chtějí v životě něčeho dosáhnout a nebojí se si za tím jít. Ženy mají rády muže, kterým na životě záleží dost na to, aby si našli dobrou práci, nebo alespoň chtěli mít dobrou práci a nenechávali se vydržovat od svých partnerek. Pokud jste se svým životem příliš spokojení, zkuste začít od začátku a věnovat se něčemu, co ve vás vzbudí vášeň.
  • Zkuste velký životní cíl: najděte si novou práci, nebo začněte opět studovat.
  • Ambice mohou být také spojeny s cíli a zájmy. Můžete se například začít věnovat bojovým uměním, naučit se hrát na kytaru, nebo uběhnout maraton.
  • Ambice mohou být také pomoc ostatním, například dobrovolnická práce v útulku pro zvířata, pomoc seniorům s prací s počítačem, nebo budování stezek v místním národním parku.
 5. 5
  Požádejte svoji dívku o radu. Ženy jsou často společností vedeny k tomu, že nikdo neposlouchá jejich názory, i když si to často vůbec neuvědomují. Když se své dívky zeptáte na její názor, nebo si od ní necháte poradit v něčem důležitém, dáte jí tím jemně najevo, že si myslíte, že je moudrá a schopná. Samozřejmě byste její rady měli poslechnout, abyste jí dali najevo, že k ní máte skutečnou úctu.
  • Pokud má například váš kamarád problémy se svojí přítelkyní a požádal vás o radu, můžete se své dívky zeptat, jaký na to má názor.
  • Pokud máte problémy se svým šéfem, promluvte si se svojí dívkou a zeptejte se jí, zda vám nemůže poradit, jak situaci vyřešit.
 6. 6
  Zapracujte na svých mileneckých schopnostech. Každý si rád myslí, že mu to v posteli jde (a někdy je to i pravda), ale není na škodu se vzdělávat a snažit se své schopnosti zlepšit. Možná se naučíte něco, čím svoji dívku skutečně příjemně překvapíte a co jste ještě nikdy nezkoušeli. Když se začnete zajímat spíše o její potěšení a zapomenete na chvíli na sebe, uděláte na ni skvělý dojem.
  Reklama

Část 2
Část 2 ze 3:
Jak se chovat

 1. 1
  Vaše dívka by měla být středem vaší pozornosti. Když budete trávit čas se svojí dívkou, měli byste se soustředit zejména na ni.
 2. 2
  Chovejte se jako skutečný kavalír. Kavalírství znamená prokazovat dívce úctu. Otvírejte jí dveře, protože se to sluší, braňte j před ostatními, aby to nemusela dělat sama a postavte se za ni, když si z ní přátelé budou dělat legraci. Dělejte všechny tyto věci naprosto samozřejmě a nevyvíjejte na ni žádný tlak a nemějte žádná očekávání. Hodný muž tyto věci nedělá proto, že očekává, že za to dostane sex, ale proto, že je podle něho správné se takto chovat.
  • Ženy si myslí, že muži za dobré chování očekávají fyzické odměny. Když své dívce dáte najevo, že to není pravda, příjemně ji tím překvapíte a uděláte jí radost.
 3. 3
  Nepomlouvejte ostatní lidi. Nechovejte se drze k jiným lidem a nikoho nepomlouvejte. Když to budete dělat, dáte své dívce najevo, že byste mohli to samé někdy udělat i jí. Když se budete chovat dospěle a ukážete, že dokážete být moudřejší, když se k vám někdo bude chovat špatně, uděláte tím na svoji dívku obzvláště dobrý dojem.
 4. 4
  Pomáhejte zranitelným lidem a chovejte se k nim uctivě. Když budete projevovat úctu i těm nejzranitelnějším lidem ve svém okolí, dáte tím najevo, že máte skutečný charakter. Je snadné dělat si legraci z bezdomovců, nebo se jim smát, posmívat se postiženým lidem nebo podomním prodejcům a číšníkům a mnoho lidí to stále dělá. Pokud chcete dát své dívce najevo, že jste hodný muž, měli byste se takovému chování vyhnout a chovat se ke všem lidem uctivě a pomáhat jim.
  • Dávejte dobré spropitné. V USA se tradičně dává 20% z ceny, což lze snadno vypočítat tím, že zdvojnásobíte podíl daně.
 5. 5
  Chovejte se hezky k dětem. Muži to většinou s dětmi moc neumějí, takže když se naučíte s nimi jednat dobře (i v případě, že děti nemáte moc rádi), uděláte tím na svoji dívku dojem. Naučte se hrát si s dětmi, ale uvědomte si, že děti si chtějí často hrát podobným způsobem, jakým jste si hráli jako dítě vy. Probuďte v sobě svého vnitřního piráta a uvidíte, že se budete brzy dobře bavit.
  Reklama

Část 3
Část 3 ze 3:
Romantická gesta

 1. 1
  Naučte se své dívce lichotit. Zbavte se negativních lichotek a lichotek, které vaši dívku ve skutečnosti jen naštvou a staňte se skutečným králem komplimentů. Lichoťte upřímně a vždy promyšleně. Vyhýbejte se lichotkám, které byste mohli věnovat jakékoli dívce a dalším otřepaným frázím (například „máš hezké oči“). Mluvte konkrétně a chvalte své dívce vlastnosti, kterých si na ní vážíte a lichoťte jí ohledně věcí, na kterých má sama nějakou zásluhu.
  • Když jí například pochválíte postavu (kterou může ovlivnit jen minimálně a jednoho dne o ni může přijít), bude neurotická a bude si myslet, že vám záleží jen na tom, kolik váží a jak vypadá a že vás na ní nic jiného nezajímá.
  • Místo toho jí chvalte inteligenci, humor, laskavost a odhodlání.
 2. 2
  Něco pro ni vyrobte. Udělejte jí ručně vyrobený dárek. Spoustu tipů najdete v rukodělné sekci na wikiHow, nebo na stránkách jako je Pinterest. Ručně vyrobeným dárkem projevíte kreativitu a dáte jí najevo své pocity.
  • Pokud chcete zkusit něco vyrobit, můžete vymyslet například speciální krabičku s lístky na koncerty, fotkami a různými vzpomínkami z vašeho vztahu. Takový dárek vaši dívku pravděpodobně přivede k slzám.
 3. 3
  Připravte jí CD s hudbou. Pokud neumíte nic vyrobit ručně, můžete své dívce připravit CD s vašimi oblíbenými písničkami. Mix tapy se v dnešní době už neuchytí, ale CD a soubory MP3 žijí vlastním životem. Připravte jí playlist písniček, kterými jí dáte najevo své pocity, nebo kterými si připomenete své nejkrásnější okamžiky.
  • Můžete zařadit například písničky: Billy Joel: "For the Longest Time", Frankie Valli: "You're Just to Good to Be True", nebo Beach Boys "God Only Knows".
 4. 4
  Pošlete jí během dne květiny. Pošlete jí květiny do práce nebo do školy. Takový projev náklonnosti, který uvidí spousta jiných lidí, na ni rozhodně udělá skvělý dojem.
  • Nevybírejte růže a zkuste zvolit nějaké netradiční květiny, které vám vaši dívku připomínají.
 5. 5
  Připravte jí rozmazlovací den. Zapomeňte na masáž zad a posuňte tento dárek na další úroveň. Kupte masážní oleje, svíčky a připravte příjemnou hudbu a udělejte jí masáž celého těla. Uvidíte, že ji svojí oddaností naprosto ohromíte.
 6. 6
  Uvařte jí snídani (nebo jakékoli jiné jídlo). Když své dívce uvaříte, zejména pokud většinou sám nevaříte, zbavíte ji stresu a zároveň ji velmi mile překvapíte. Na wikiHow najdete spoustu receptů na skvělá jídla, které vám pomohou krok za krokem. Snídaní do postele na dívku uděláte v každém případě skvělý dojem.
  • Můžete jí připravit palačinky s nutellou a banány a nachystat jí dokonalý ranní zážitek.
  • K večeři můžete zkusit například těstoviny s avokádem. Toto jídlo je snadné, připravíte ho za méně než hodinu a když ho ozdobíte sušenými rajčaty a čerstvým parmezánem, bude na talíři vypadat znamenitě.
 7. 7
  Schovejte jí všude možně zamilované vzkazy. Vezměte si lepicí papírky a napište na ně různé zamilované vzkazy. Potom tyto papírky rozlepte po celém bytě. Několik z nich schovejte tak, aby je hned nenašla. Můžete je nalepit na lednici, na skříňky v kuchyni, na krabici s cereáliemi, na zrcadlo v koupelně, dát jí je do kabelky, na noční stolek, nebo kamkoli jinam, kam vás napadne!
  • Napište například „Můj život je s tebou krásnější,“ nebo „Když se ráno loučíme, mé srdce se láme.“
 8. 8
  Vezměte ji kempovat, ale zůstaňte doma. Připravte své dívce vzrušující zážitek přímo u vás doma. Postavte si v obývacím pokoji stan, zapalte oheň v krbu a upečte si špekáčky. Zhasněte světla, otevřete okna, abyste měli chladno a mazlete se spolu pod dekou. Budete si moci užít čistou romantiku, aniž byste museli jezdit kempovat do přírody.
  Reklama

Tipy

 • Přestaňte kouřit. Dívky to odrazuje a kromě toho to není zdravé.
 • Buďte své dívce nablízku v dobrém i zlém a uvidíte, že vám to oplatí stejnou mincí.
 • Sdílejte spolu krásné chvíle, které jste prožili... vaše dívka díky tomu uvidí, že si jí vážíte.
 • Doprovázejte ji všude, kam budete moci.
 • Oblékejte se hezky. V závislosti na situaci byste se měli oblékat vždy příjemně. Také byste měli hezky vonět.
 • Za každých okolností buďte upřímní.
 • Zjistěte si něco o její rodině dříve, než se setkáte s jejími rodiči. Uděláte tím na ně dobrý dojem.
 • Pokud vaší dívce záleží na vašich studijních výsledcích, měli byste poctivě studovat!
 • Zeptejte se jí, co se jí na vás líbí.
 • Nesnažte se na ni pouze udělat dobrý dojem, ale staňte se lepším člověkem.
 • Lichoťte své dívce a snažte se to dělat co nejčastěji.
 • Buďte sebejistí. Nemáte sebevědomí? Zapracujte na tom! Možná vás zajímá, proč se říká, že dívky mají rády „zlé kluky.“ Jde pouze o sebevědomí, které je přitahuje. Měli byste toto sebevědomí projevovat svým držením těla, stylem oblékání, tím, jak mluvíte nebo tím, jak řešíte neočekávané situace. Když se například někdo zachová špatně, měli byste k tomu přistupovat klidně, zodpovědně a logicky. Uvědomte si, že vychloubání není sebevědomí. V podstatě vše, co jsme v tomto článku uvedli, vám sebevědomí posílí.
 • Všechny ženy o sobě chtějí slyšet hezké věci, ale pokud se jim je stydíte říkat, můžete své dívce například poslat nějakou fotku, nebo bonboniéru. Dáte jí tím své city najevo, aniž byste museli něco říkat. Pošlete jí například nějaké hezké fotky, na kterých je ona.


Reklama

Varování

 • Nebuďte typickým mužem: snažte se pro svoji dívku vymýšlet speciální věci, ale nechovejte se úchylně a nekontrolujte ji každých 10 minut, jinak jí zničíte život.
 • Nechovejte se arogantně.
Reklama

Související články

Jak si povídat s dívkou a nenudit jiJak si povídat s dívkou a nenudit ji
Jak poznat psychopataJak poznat psychopata
Jak mít sex po telefonuJak mít sex po telefonu
Jak zjistit, zda o vás má muž zájemJak zjistit, zda o vás má muž zájem
Jak pozvat dívku na randeJak pozvat dívku na rande
Jak zjistit, zda se líbíte nesmělému mužiJak zjistit, zda se líbíte nesmělému muži
Jak odpovědět na gratulaci k narozeninámJak odpovědět na gratulaci k narozeninám
Jak si najít bohatého staršího mužeJak si najít bohatého staršího muže
Jak zjistit, jestli jste lesbičkaJak zjistit, jestli jste lesbička
Jak udržet plynulou konverzaciJak udržet plynulou konverzaci
Jak poznat, že se líbíte nějakému mužiJak poznat, že se líbíte nějakému muži
Jak zaujmout ženuJak zaujmout ženu
Jak se stát alfa samcemJak se stát alfa samcem
Jak se seznamovat s lidmi a dělat dobrý dojemJak se seznamovat s lidmi a dělat dobrý dojem
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 69 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 3 404 krát
Stránka byla zobrazena 3 404 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama