Jak udělat konferenční hovor

V tomto článku:S Použitím Pevné LinkyS Použitím iPhoneVolání s paušály Verizon (ne iPhone)Konferenční hovor se Základními Telefony, GoPhones, a Telefony GenericReference

Za starých časů existovali "hromadní linky," kdy několik domů bylo propojeno stejnou telefonní linkou. Dnes je to už jinak, ale mít na lince pár dalších lidí je pořád hromada! Téměř všechny telefony mají funkci konferenčního hovoru a většina paušálů zahrnuje i konferenční hovory. Jestli se chce spojit se dvěma vašimi přáteli najednou, ale nevíte jak, čtěte dál!

1
S Použitím Pevné Linky

 1. 1
  Zavolejte první osobě. Vytočte číslo jako obvykle a pak volanému oznamte, že přidáte třetí osobu.
 2. 2
  Aktivujte konferenční hovor. Rychle stlačte a uvolněte tlačítko Zavěsit (nebo Flash). Nedržte ho, jinak ukončíte hovor s první osobou!
 3. 3
  Vytočte druhé číslo. Počkejte, dokud neuslyšíte zvuk vytáčení, pak zavolejte druhé osobě. Když zvedne, oznamte jí, že nastavujete konferenční hovor.
 4. 4
  Stlačte a uvolněte tlačítko Zavěsit (nebo Flash). Teď jste všichni tři propojení.

2
S Použitím iPhone

 1. 1
  Zavolejte první osobě. Když už je hovor aktivní, stlačte "přidat hovor."
 2. 2
  Zavolejte druhé osobě. Když je i druhý hovor aktivní, stlačte " Sloučit Hovory."
 3. 3
  Pro ukončení hovoru jenom s jednou osobou: Stlačte "Konference," stlačte ikonu s červeným sluchátkem vedle dané osoby, a pak stlačte "Ukončit Hovor."
 4. 4
  Pro soukromý rozhovor s jedním z volajících: Stalčte "Konference," pak stlačte "Soukromý" vedle dané osoby. Stlačte "Sloučit Hovory" pro pokračování konference.
 5. 5
  Poznámka: U GSM telefonů (všeobecně AT&T paušály) můžete k hovoru přidat až do pět lidí; při CDMA telefonech (obvykle Verizon) jsou možnosti více limitované. Pro více informací si přečtěte uživatelskou příručku a podmínky vašeho paušálu.[1]

3
Volání s paušály Verizon (ne iPhone)

 1. 1
  Zavolejte první osobě. Když je hovor aktivní, vytočte číslo druhé osoby.
 2. 2
  Stlačte POSLAT. Když tohle stlačíte, hovor s první osobou je přidržen, a druhý hovor začne volat.
 3. 3
  Opět stalčte POSLAT. Když druhá osoba zvedne, stlačte POSLAT, abyste vytvořili konferenční hovor.
  • Jestli druhá osoba nezvedne, dvakrát stlačte POSLAT, abyste ukončili spojení a vrátili se k prvnímu hovoru.
  • Poznámka pro Verizon: Jestli cestujete a instrukce nefungují, nebo jste v Ohiu, Michiganu, Minnesotě, Jižní Dakotě nebo Jižní Illinois, budete muset stlačit POSLAT také před vytáčením čísla druhé osoby.

4
Konferenční hovor se Základními Telefony, GoPhones, a Telefony Generic

 1. 1
  Zavolejte první osobě. Když je hovor aktivní, stlačte tlačítko "Flash".
 2. 2
  Vytočte číslo druhé osoby. Když zvednou, opět stlačte "Flash".
 3. 3
  Užijte si vaši konverzaci!

Tipy

 • Jestli s vámi hovoří váš přítel a pak někoho přidá a vytvoří tak konferenční hovor, když pak zavěsíte, oni dva spolu můžou dále volat.
 • Na některých mobilních telefonech můžete najít konferenční hovor pod jiným názvem.
 • Můžete vytvořit po sobě jdoucí volání různým třetím osobám tím, že stlačíte tlačítko Zavěsit po dobu 2 sekund, vyslechnete tón vytáčení a pak přidáte další třetí osobu k hovoru.[2]
 • Pro další pomoc konzultujte uživatelský manuál vašeho telefonu.

Varování

 • Konferenční hovory nejsou dostupné pro všechny paušály, nebo ve všech oblastech. Některé paušály budou účtovat více za konferenční hovory, a ve většině případů se na ně také vztahují všechny poplatky za dálkové hovory a data.
 • Jestli se s někým spojíte a hovor padne, ukončíte konverzaci.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 91 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili.

Kategorie: Techniky komunikace

V jiných jazycích:

English: Make a Three Way Phone Call, Español: hacer una llamada con tres personas a la vez, Português: Fazer uma Chamada em Conferência, Deutsch: Einen Drei Wege Telefonanruf machen, Русский: сделать трехсторонний звонок, 中文: 进行三方通话, Italiano: Fare una Telefonata a Tre, Français: parler à trois au téléphone, Bahasa Indonesia: Melakukan Panggilan Tiga Arah, Nederlands: Een telefonisch driegesprek voeren, हिन्दी: एक तीन तरफ़ा फोन कॉल करें, ไทย: โทร 3 สาย, Tiếng Việt: Thực hiện Cuộc gọi Ba Chiều, 日本語: 三者通話をする

Stránka byla zobrazena 1 981 krát.
Byl tento článek přesný?