Jak udělat screenshot na Ipadu

Screenshot (snímek obrazovky) je skvělý způsob, jak zachytit obrázek, který jste našli na internetu nebo vyfotit náhled emailu či jen tak pro zábavu si hrát s něčím na vaší obrazovce. Pokud chcete vědět, jak pořídit screenshot na iPadu, přečtěte si následující jednoduché kroky:

Postup

 1. 1
  Najděte obrázek, který chcete vyfotit. Projděte si iPad a najděte obrázek, který chcete zachytit. Můžete si vybrat nějakou zajímavou část emailu, udělat screenshot aplikace s počasím, vyfotit něco zajímavého z internetu, udělat screenshot vtipné smsky s vaším kamarádem a podobně.
 2. 2
  Lokalizujte tlačítko spánku/probuzení. Toto tlačítko je na iPadu nahoře vpravo. Pomocí tohoto tlačítka zapínáte a vypínáte váš iPad.
 3. 3
  Lokalizujte Home button. Jedná se o kulaté tlačítko, které je uprostřed spodní části iPadu. Uprostřed tlačítka je vyobrazen bílý čtvereček.
 4. 4
  Stiskněte tlačítko spánku/probuzení a zároveň stiskněte a uvolněte Home button. Posléze můžete uvolnit i tlačítko spánku/probuzení (stačí jen o chvilku později).
  • Nedržte obě tlačítka dohromady příliš dlouhou dobu - vybijete si tak iPad. V podstatě na Home button jen klikněte, nedržte jej.
 5. 5
  Pokud se vám úspěšně podařilo vytvořit screenshot, tak uslyšíte zvuk závěrky fotoaparátu a uvidíte bílou obrazovku.[1]
 6. 6
  Ujistěte se, že jste vyfotili vybraný obrázek. Podívejte se do Camera Roll, jestli se tam daný obrázek objevil. Do Camera Rollu se dostanete pouhým kliknutím na aplikaci "Obrázky" na vaší domovské obrazovce.
  • "Camera Roll” bude uveden hned jako první album.
  • Poslední obrázek vždy hledejte na spodku, tam také najdete svůj screenshot.

Tipy

 • Tento návod také funguje na iPodu/iPhonu.
 • Pokud chcete synchronizovat obrázek s vaším počítačem, stačí jen připojit váš iPad k počítači pomocí USB kabelu a můžete stáhnout obrázek přes iTunes.
 • Jakmile jste obrázek vyfotili, můžete si jej z Camera Rollu poslat emailem nebo jej poslat někomu jinému.
 • Pokud máte iCloud, tak vaše screenshoty budou automaticky synchronizovány s ostatními iOS zařízeními.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 28 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili.

Kategorie: Telefony a zařízení

V jiných jazycích:

English: Take a Screenshot With an iPad, Italiano: Fare uno Screenshot con un iPad, Español: hacer capturas de pantalla con un iPad, Deutsch: Einen Screenshot mit dem iPad aufnehmen, Português: Capturar uma Imagem de Tela no iPad, Nederlands: Een schermafdruk maken met een iPad, Français: faire une capture d'écran avec un iPad, Русский: сделать скриншот в iPad, 中文: 用苹果平板电脑截屏, Bahasa Indonesia: Membuat Screenshot dengan iPad, ไทย: ถ่ายรูปหน้าจอในไอแพด, हिन्दी: आईपेड से स्क्रीनशॉट लें, العربية: التقاط صورة للشاشة (سكرين شوت) باستخدام جهاز الآي باد, Tiếng Việt: Chụp Ảnh màn hình iPad

Stránka byla zobrazena 3 638 krát.
Byl tento článek přesný?