Jak uložit obrázek GIF do vašeho iPhone

V tomto článku:Uložení GIF obrázkuProhlížení GIF obrázkůPoužitím aplikace

GIF (Graphics Interchange format) soubory jsou velmi oblíbené obrázkové formáty na internetu díky své malé velikosti a schopnosti být animovány. Obrázky GIF můžete jednoduše uložit do vašeho iPhone stejně tak, jako jakékoliv jiné obrázky. Animované GIFY se ale při otevření pomocí aplikace Obrázky nebudou hýbat. Budete muset zkusit některá z několika řešení pro jejich funkčnost.

Část 1
Uložení GIF obrázku

 1. 1
  Najděte si GIF obrázek, který chcete uložit. Uložit můžete jakýkoliv obrázek GIF z internetu, přijatý emailem nebo zprávou.
 2. 2
  Zmáčkněte a přidržte prst na GIF obrázku, který si přejete uložit. Po chvilce se vám zobrazí Menu.
 3. 3
  Vyberte Uložit obrázek. Obrázek GIF se vám stáhne a uloží do vašeho iPhone.

Část 2
Prohlížení GIF obrázků

 1. 1
  Otevřete aplikaci Obrázky. Váš GIF obrázek se bude nacházet ve Fotoaparátu nebo jakékoliv sekci vaší aplikace Obrázky.
 2. 2
  Klikněte na obrázek pro jeho otevření. Zjistíte, že při otevření pomocí aplikace Obrázky se nepohybuje.
 3. 3
  Klikněte na tlačítko Sdílet a vyberte Zpráva nebo Email. Vidíte, že obrázek se znovu pohybuje, pokud ho někomu chcete zaslat.
 4. 4
  Vyberte příjemce. Vaše vytvořená zpráva nebo email se zobrazí včetně vašeho GIF obrázku.
 5. 5
  Odešlete zprávu. Jakmile bude vaše zpráva odeslána, tak uvidíte pohyblivý obrázek GIF.

Část 3
Použitím aplikace

 1. 1
  Otevřete Apple App Store. Pokud se s obrázky GIF setkáváte častěji, tak se vám určitě bude hodit lepší způsob než si je zasílat na email. Existuje několik aplikací pro prohlížení GIF obrázků.
 2. 2
  Najděte si aplikaci, která vám vyhovuje. Některé aplikace jsou zadarmo a některé jsou placené. Vyhledávejte v App Store slovo "Gif", "Gify", "Gif download" nebo jim podobná slova. Dle popisu u aplikace si vyberte tu, která vám bude vyhovovat.
 3. 3
  Stáhněte a nainstalujte si aplikaci.

Informace o článku

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 12 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili.

Kategorie: Fotografie

V jiných jazycích:

English: Save a GIF on an iPhone, Español: guardar un GIF en un iPhone, Português: Salvar um GIF em um iPhone, Italiano: Salvare un'Immagine GIF su iPhone, Deutsch: Ein Gif auf einem iPhone speichern, Русский: сохранить GIF на iPhone, 中文: 在iPhone上保存Gif图, Français: enregistrer un GIF sur un iPhone, Nederlands: Een gif opslaan op je iPhone, Bahasa Indonesia: Menyimpan GIF pada iPhone, ไทย: เซฟไฟล์ GIF ในไอโฟน, العربية: حفظ صورة متحركة GIF على آيفون, Tiếng Việt: Lưu ảnh GIF trên iPhone, 한국어: 아이폰에서 GIF 저장하는 방법, 日本語: iPhoneにGIF画像を保存する

Stránka byla zobrazena 2 991 krát.
Byl tento článek přesný?