Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Chcete se dozvědět, jak na svou partnerku zapůsobit v posteli? Jste na správném místě, tento článek vás naučí, na co během sexu zaměřit svou pozornost, abyste opravdu udělali dojem. Podívejte se na první krok a dozvíte se, jak na to!

Metoda 1
Metoda 1 ze 3:

Oceňte ji fyzicky i psychicky

Stáhnout PDF
 1. 1
  Pomozte partnerce relaxovat. První, co byste měli udělat, abyste se ujistili, že to s vámi ženu v posteli baví je, že se ujistíte, zda se cítí dobře. Ukažte jí, že je to hlavně ona, o jejíž potěšení vám jde, ne o to svoje. Pokud to uděláte, pomůžete jí zbavit se počáteční úzkosti a stresu. Pokud jsou ženy ve stresu, většinou se to u nich projeví tak, že nemají chuť na sex. Jepro ně jednoduše složitější užít si tyto chvíle, pokud jsou vystresované. Udělejte vše pro to, abyste se ujistili, že vaše partnerka je uvolněná a cítí se dobře.
  • Pomozte partnerce s domácími pracemi. Začněte něčím jednoduchým, jako je pomoc při umytí nádobí nebo uvařte večeři. Ženy skvěle reagují na muže, kteří v domácnosti pomáhají. Cítí, že si jich někdo váží. Mají pocit větší jistoty a cítí se milovány. Pokud žena cítí, že ji někdo ocení a miluje, její chuť na sex obvykle stoupá.
  • Nabídněte partnerce masáž zad. Obzvláště příjemné pro ni bude, pokud použijete tělové mléko, masážní olejíček a zapálíte nějakou vonnou svíčku. Ať se díky vám cítí jako královna, nedělejte však z masáže povinnost. Dejte jí znát, že vám záleží na tom, aby se cítila dobře.
  • Připravte jí romantickou koupel se svíčkami, pěnou do koupele a relaxační hudbou. Ne všechny ženy si tento druh relaxace užívají, ale všechny ženy ocení spontánní důkaz lásky a romantiky.
  • Nikdy ji do sexu nenuťte ani nevyčítejte. Pokud není připravená, nikdy ji do této aktivity nenuťte. Vůbec si tím nepomůžete.
 2. 2
  Vždy si udělejte čas na předehru (nepodceňujte ji). Připravte její tělo na další sexuální aktivitu, pomazlete se s ní. Předehra je pro ženy velmi důležitá a přinese vašemu sexuálnímu životu jiný rozměr, dokáže totiž být velmi vzrušující. Uvidíte, že i jako muž si předehru užijete. Běžná předehra zahrnuje mazlení různého druhu, včetně hlazení nohou, prsou, vášnivých, hlubokých polibků a dráždění intimních míst jazykem. Někteří lidé do předehry také rádi zapojují plácání po zadečku, jemné kousání čí škrábání, nebo předstírání různých rolí.
  • Zkuste s ní mluvit drsně. Nic však nepřehánějte, nechovejte se k ní jako k prodejné ženě, pokud víte, že se jí to nelíbí. Řekněte jí, jak moc jí toužíte svlékat a pomalu ji líbat po celém těle. Jak chcete pomocí svého jazyku objevit každý záhyb jejího těla. Sledujte, jaká je její reakce, zda vzdychá a jak se pohybuje (potřebujete vědět, jaká je její odezva). Způsob, jakým s ní mluvíte, by měl být příjemný zejména jí, neděláte to jen pro sebe.
  • Prozkoumávejte celé její tělo konečky prstů. Buďte jemní na citlivých místech. Místo toho, abyste se jich dotýkali přímo, začněte je jemně dráždit. Kružte kolem těchto míst, dokud neuvidíte, že bude chtít, abyste se těchto míst dotýkali. I poté je jemně hlaďte a hravě ji drážděte. Tím svou partnerku rozpálíte a brzo bude připravena.
 3. 3
  Naučte se něco o anatomii ženy. Pokud vaše partnerka není sexuálně uspokojena, je to většinou způsobeno tím, že ji neuspokojujete správně. Muži pociťují rozkoš díky stimulaci penisu, takže jim připadá logické, že ženu uspokojí stimulace vagíny, ale to není vždy ten případ. Některé ženy dosáhnou orgasmu pouze stimulací klitorisu, což je žlázka zavěšená ihned nad vstupem do vagíny. Přečtěte si něco o klitorisu a zjistěte, jak tuto citlivou část těla stimulovat, abyste svou partnerku dokázali uspokojit.
 4. 4
  Objevte její erotogenní zóny. Na těle ženy jsou i další místa, která jsou velmi citlivá a pokud je stimulujete, poskytují ženě rozkoš. Tato místa může líbat, sát, lízat, či je stimulovat pomocí konečků prstů. Některým ženám se dokonce může líbit i trocha bolesti, takže pokud je to případ vaší partnerky, můžete ji zkusit lehce štípnout, jemně kousat nebo škrábat, či ji plácnout po zadečku.
  • Mezi citlivá místa na těle ženy patří krk, bradavky (a celá prsa vůbec), bříško, zadeček a vnitřní strana stehen.
 5. 5
  Experimentujte s obměnami a rytmem. Zde můžeme aplikovat známé heslo: "nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě." Ve vagíně ženy se nachází nervová zakončení, takže záleží na tom, jak se pohybujete, když do ní pronikáte. Zkuste měnit rytmus, tlak a různé úhly a sledujte při tom její reakce. Každá žena je jiná, takže nikdy nevíte, co je univerzální návod a pokud do toho budete příliš bušit, možná se jí to nebude líbit tak, jako vám.
 6. 6
  Ovládněte umění orální stimulace. Orální sex je příjemný, avšak někteří muži jej raději přijímají, než poskytují. Ženy to baví stejně tak, jako muže (možná ještě dokonce o něco více). Pokud u partnerky chcete získat nějaké body navíc, měli byste na své technice zapracovat a orální sex provádět častěji. Udělejte si malý průzkum, nebo partnerku požádejte, aby vás vedla. Měli byste se zaměřit především na klitoris, ale nezapomínejte na zbytek vagíny. Zjistěte, co se partnerce líbí a trochu ji drážděte.
 7. 7
  Zjistěte, jaké má fantazie. Ujistěte svou partnerku, že ji chcete uspokojit všemi způsoby a zkuste proniknout do tajů její fantazie. Jakmile vám své touhy poodhalí a je jí příjemné to, že vám řekne něco, co nikdo jiný neví, pusťte se do toho a pohrajte si s její fantazií!
 8. 8
  Ve svých rolích se střídejte. Některé ženy jsou spíše submisivní, zatímco jiné během sexu rády přebírají otěže. Všechny ženy jsou jiné a neměli byste věřit webovým stránkám, které tvrdí, že mají zaručenou odpověď na to, jak vaše partnerka bude reagovat. Dejte jí příležitost vyzkoušet obojí a ona se sama rozhodne, co jí vyhovuje. Pokud dává přednost jedné roli, neznamená to, že by čas od času nechtěla vyzkoušet něco nového!
 9. 9
  Nespadněte do rutiny. Pokud bude váš sexuální život stále stejný a rutinní, bude to nuda a ani jednoho vás neuspokojí. Nedovolte, aby se vaše milování stalo předvídatelným, a bude vás bavit a těšit vás velmi dlouho. Zkoušejte nové polohy, nová místa, milujte se v různé denní či noční doby a měňte role.
 10. 10
  S partnerkou mluvte! Pokud máte pocit, že se nikam neposouváte, promluvte si s ní! Komunikace je ve vztahu klíčová a neměli byste se stydět nebo se cítit provinile, pokud si s partnerkou chcete na toto téma promluvit. Váš sexuální život se může zlepšit pouze tehdy, pokud si promluvíte o tom, co se vám líbí a co vám naopak chybí. Jakmile překonáte počáteční úzkost, budete za rozhovor s partnerkou odměněni. Soustřeďte se na to, co chce, její uspokojení před vaším vlastním a ona vám to bude oplácet. Nejen že se váš sexuální život zlepší, všimnete si i změn ve vašem vztahu.
Metoda 2
Metoda 2 ze 3:

Podporujte ji emočně

Stáhnout PDF
 1. 1
  Naslouchejte partnerce. Ženy, stejně jako muži potřebují mít pocit, že se mohou v těžkých situacích na někoho obrátit. Vytvořte jí bezpečné místo, a dejte jí pocit, že ji vyslechnete, bez toho, že byste ji odsuzovali. Procvičujte si aktivní naslouchání a dejte jí znát, že ji vnímáte, aniž byste jí radili.
  • Aktivní naslouchání je vlastně aktivní odpovědí na to, co vám v průběhu konverzace sdělila. Ujistěte jí, že ji chápete a také, že jí posloucháte.
  • Pokud vám například řekne, "Lenka slízla všechnu smetanu za úkol, který jsem udělala já", neříkejte nic ve smyslu, "Hm, to je hloupé." Místo toho raději řekněte, "Lenka slízla smetanu? To není moc dobré. Proč myslíš, že to udělala?".
 2. 2
  Dejte partnerce prostor a svobodu. Každý se chce cítit sám sebou, i když je součástí nějakého vztahu. Pokud ji budete držet jako ptáka v kleci, bude chtít být rebelem. Poskytněte jí prostor a podpořte ji, aby pokračovala ve věcech, ze kterých má radost!
  • Podpořte ji, aby strávila nějaký čas se svými přáteli nebo se věnovala koníčkům, které má ráda. Neodrazujte ji od toho, aby trávila čas s někým jen proto, že vám se nelíbí. Je dospělá a sama si o lidech ve svém okolí dokáže udělat obrázek a vy byste jí měli věřit.
  • Pokud například víte, že miluje tanec, pomozte jí našetřit peníze na lekce tance, kam můžete chodit spolu.
 3. 3
  Pomáhejte doma. Každodenní úklid a povinnosti mohou znamenat velký stres, zvládejte proto tyto úkoly společně. Uvidíte, že ocení i maličkost nebo pomocnou ruku v banálních situacích. Dejte jí zkrátka najevo, že se na vás může spolehnout.
  • Pomozte s umýváním nádobí, drobným úklidem nebo praním prádla. Ocení to a obzvláště i aktivity, které nemá ráda, jako je např. úklid po domácích mazlíčcích nebo úklid koupelny, či lednice.
 4. 4
  Nechte ji, ať vám také pomůže. Měli byste partnerce dát příležitost pomoci také vám. Každý má rád ten pocit, že je užitečný a nápomocný lidem, kteří jsou pro něj v životě důležití. Požádejte ji o radu a řiďte se jí. Můžete ji také nechat udělat nějakou jinou, hezkou věc, aby mohla například využít nějakou svou dovednost (a nemusí v ní stoprocentně vynikat).
 5. 5
  Buďte loajální. Nenechte ji,a by vás nachytala, jak sledujete nebo myslíte na jiné ženy. I když ji nikdy neplánujete zradit, neměli byste ani zasadit semínko pochybnosti. Potřebuje vědět, že jste její. Pokud by tomu tak nebylo, mohla by si začít myslet, že je možná čas, porozhlédnout se jinde ještě před tím, než ji opustíte vy!
 6. 6
  Ukažte jí, co pro vás znamená. Ženy, stejně jako každý jiný, potřebují vědět, že jsou milovány. Chceme, aby i ti, o které pečujeme, pečovali o nás. Každý den jí řekněte, že ji milujete a potřebujete. Dejte jí najevo, že si uvědomujete skutečnost, že bez ní by váš život byl horší.
  • Můžete jí například nechat zprávu v peněžence, kam napíšete něco romantického jako "Doufám, že tato zpráva ti vykouzlí úsměv na rtech, protože já se díky tobě usmívám každý den", nebo i něco bláznivého jako "Myslím, že máš ten nejvíc sexy zadeček".
  • Nechte jí do práce poslat květiny se vzkazem "Doufám, že díky těmto květinám bude tvůj den tak neobyčejný, jako je můj život po tvém boku!".
 7. 7
  Travte s ní čas. Když jste spolu, buďte skutečně spolu. Pokud se vidíte pouze večer v posteli před spaním, není to moc uspokojující vztah. Travte spolu čas kvalitně a posilujte svůj vztah. I když jste velmi zaneprázdněni, naplánujte si čas od času schůzku někde mimo domov.
  • I kdybyste spolu měli trávit čas při obyčejných činnostech, jako je vaření večeře, nebo si vyšli na procházku a cestou se zastavili na jídlo, bude se díky tomu cítit lépe.
 8. 8
  Ať je díky vám její život vzrušující! Každý hledá partnera, díky kterému se budou cítit spokojeně a naplněně. Takovým partnerem byste jí měli být, pokud chcete, aby si vybrala právě vás. Začněte spolu nějakou novou aktivitu, cestujte a obecně si společně rozšiřujte obzory!
  • Vyzkoušejte spolu nějaký nový koníček, jako např.geocaching nebo stolní hry.
  • Zkuste si na víkend vyjet k jezeru nebo na hory, pokud spolu nechcete zrovna podniknout cestu kolem světa.
  • Mohl by vás bavit i nějaký společný kurz. Podívejte se po kurzech pořádaných místní univerzitou, ty jsou většinou cenově dostupné. Vyberte si téma, které vás oba zajímá, a těšte se ze společného učení!
Metoda 3
Metoda 3 ze 3:

Něco navíc

Stáhnout PDF
 1. 1
  Líbejte ji upřímně. Líbání je pro páry nesmírně spojující aktivita. Ukažte jí, že za to stojíte a zdokonalte se v umění líbání!
 2. 2
  Zlepšete sex. Sex nejsou jen pohyby dovnitř a ven, pokud si to myslíte. Je k tomu zapotřebí více než dobrá výbavička a svaly, abyste byli dobří v posteli (k tomu vlastně nepotřebujete ani jedno!).
 3. 3
  Zapracujte na svém sebevědomí. Ve spoustě vztahů záleží kromě jiných věcí také na sebevědomí. Zapracujte na svém sebevědomí a zjistíte, že se rázem zlepšily i jiné oblasti vašeho života.
 4. 4
  Čiňte svou dívku šťastnou. Abyste svou dívku uspokojili, z 90% bude vaší snahou udělat ji šťastnou. Pokud dokážete být nesobečtí, a ukážete jí, že ona je vaší prioritou, povedete si velmi dobře.

Tipy

 • Pamatujte na to, že existují univerzální věci, které se ženám v posteli líbí, každá žena je jiná. Sledujte její reakce na to, jak s ní zacházíte a soustřeďte se na to, co se jí líbí a vyhněte se tomu, co nemá ráda.
 • Nebojte se přímo se zeptat, co v posteli očekává, obzvláště pokud jste s touto ženou ve vztahu. Partnerské rozhovory o sexu jsou nezbytné, abyste si udrželi zdravý a uspokojující sexuální život.


O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 27 606 krát
Kategorie: Vztahy
Stránka byla zobrazena 27 606 krát.

Pomohl vám tento článek?