Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Pokud se cítíte špatně, protože se s vámi rozešel partner, nebo jste si uvědomila, že byste mu chtěla dát najevo, o co přišel, existuje spousta způsobů, jak v něm vzbudit žárlivost. Můžete to dokonce udělat elegantně!

Postup

 1. 1
  Buďte šťastná. Tento krok je nejdůležitější. Je v pořádku několik dnů nebo týdnů po rozchodu smutnit – bylo by zvláštní, kdybyste smutná nebyla. Brzy byste to ale měla ukončit a být šťastná, i když ještě nebudete emocionálně vyrovnaná. Kdo ví? Možná se vám podaří najít štěstí tak, že se o to budete snažit!
  • Připomínejte si, pro co žijete. Máte přátele, rodinu, zdraví a spoustu dalších věcí, které jste pravděpodobně během svého vztahu brala jako samozřejmosti. Připomínejte si, co vše máte a jistě brzy najdete štěstí.
  • Pečujte o sebe. Je skvělé se trochu rozmazlovat a zlepšit si tak sebevědomí. Pokud máte chuť na něco extravagantního, jděte si koupit něco na sebe, nebo nové boty. Pokud si chcete jen trochu odpočinout, jděte s kamarádkami do sauny, kupte si něco dobrého, nebo si zajděte do kina.
  • Odstraňte všechno, co vám připomíná skončený vztah. Nemusíte vyhazovat všechny fotky, které s bývalým partnerem máte, ani pálit jeho milostné dopisy. Schovejte všechny tyto věci do krabice a uložte je někam, kde je nebudete mít na očích. Pomůže vám to na svého bývalého partnera zapomenout.
 2. 2
  Chovejte se normálně. Když na svého bývalého partnera narazíte, můžete se s ním dát do řeči. Ukažte mu, že jste vyspělá a nechováte k němu žádnou zášť. Dejte mu najevo, že už nad vámi nemá žádnou moc. Muži nechtějí mít pocit, že na ně brzy zapomenete, protože si potom myslí, že ve vašich očích nikdy nebyli dost dobří.
  • Nemluvte o vašem rozchodu ani o vašem vztahu. Nechovejte se smutně a nenaříkejte – bývalý partner by si neměl myslet, že jste kvůli němu smutná (i když jste). Mluvte o běžných věcech a chovejte se sebejistě.
  • Chovejte se přátelsky, ale neflirtujte s ním a nemějte žádné narážky. Nesmějte se příliš nahlas jeho vtipům. Řekněte mu, že se máte dobře, ale máte spoustu práce. Povídejte si jen chvíli a potom odejděte.
  • Nezapomínejte na to, o co vám jde: neměla byste být tak nepřátelská, aby byl rád, že vás opustil. Měla byste se chovat přátelsky, ale odměřeně. Dejte najevo, že máte velmi zaneprázdněný a spokojený život i bez bývalého partnera.
 3. 3
  Začněte se bavit s ostatními muži. Stačí, když se s nimi budete jen kamarádit. Nehledejte si nového partnera, dokud nezapomenete na toho bývalého. Bylo by neférové, kdybyste nového partnera vodila za nos a jediné, čeho byste tím dosáhla, by bylo to, že by o vás bývalý partner již ztratil zájem, protože by si myslel, že nemá šanci. Zkuste raději následující techniky:
  • Spřátelte se s jeho kamarády. Pravděpodobně již znáte některé z jeho přátel. Snažte se s těmito lidmi udržovat kontakt. Není pochyb, že vašemu bývalému partnerovi řeknou, že se máte skvěle. Uvidíte, že to v něm rychle vzbudí žárlivost.
  • Spřátelte se s mužem, který je starší, bohatší, nebo má větší svaly, než váš bývalý partner. Muži jsou velmi nejistí co se týče několika věcí: věk (mladí muži se cítí nezkušeně), bohatství (mají pocit, že bez peněz nemají ženě co nabídnout) a síla (když nemají fyzickou sílu, cítí se nemužně). Váš bývalý partner se bude srovnávat s každým mužem, se kterým se začnete bavit. Pokud si bude myslet, že je tento muž lepší než on, bude se velmi rychle pokoušet získat vás zpět.
  • Pokud váš bývalý partner měl dříve pocit, že mu někdo stojí v cestě, začněte se bavit s tímto mužem. Bývalý partner si bude připadat jako hlupák, protože vám umožnil vrátit se k někomu, z koho měl již dávno strach. Tyto pocity žárlivosti a jeho soutěživost zajistí, že se k vám bude chtít brzy vrátit.
 4. 4
  Pracujte na sobě. Máte nějaké zlozvyky, na které si váš bývalý partner vždy stěžoval? Ať už jde nepořádná, nebo si koušete nehty, pokuste se těchto zlozvyků zbavit a zlepšit se. Když bývalý partner uvidí, že jste přestala dělat vše, co ho na vás štvalo, dáte mu tím najevo, že na sobě pracujete bez něj, ne s ním.
  • Protože nyní budete mít spoustu času, zjistěte si toho více o okolním světě. Pokud to bude možné, cestujte (váš bývalý partner bude žárlit ještě více, když se seznámíte s nějakým cizincem). Poznávejte svět, jeho obyvatele, jeho jídlo atd. Muži chtějí být se ženami, které jsou zajímavé a zároveň se zajímají o svět. Čtěte noviny a zjišťujte si, jaké zvyky panují na různých místech světa. Nevychloubejte se tím, ale opatrně tyto věci ukazujte světu.
  • Udělejte něco vzrušujícího. Přihlaste se na běžecký závod, který jste vždy chtěla zkusit. Pokořte světový rekord! Najděte si něco, čeho jste vždy chtěla dosáhnout a pokuste se o to. Naučíte se toho spoustu sama o sobě. Váš bývalý partner uvidí, že se stále zlepšujete a bude si myslet, že vám bránil v rozletu.
 5. 5
  Snažte se vypadat dobře a cítit se dobře. Pokud s bývalému partnerovi líbilo, když jste nosila šaty, začněte je nosit častěji – zejména pokud víte, že se potkáte. Pokud nejste spokojená se svojí postavou, změňte to. Začněte cvičit, nechejte se ostříhat, nebo noste lichotivější oblečení. Když váš bývalý partner uvidí, bude si vyčítat, že vás opustil.
  • Zkuste vypadat dobře neustále. Nikdy nevíte, kdy na něho narazíte v obchodě, nebo třeba v kině. Čím lépe budete vypadat, tím lépe se budete cítit.
  • Promluvte si s kadeřníkem a nechejte se ostříhat. Zkuste například nějaký krátký sestřih. I když to bude jen symbolická změna, dáte tím bývalému partnerovi najevo: „Jsem bez tebe nový člověk a jsem silnější a lepší, než kdy dřív.“
  • Začněte držet dietu (pokud máte pocit, že to potřebujete). Měla byste sama vědět, zda potřebujete zhubnout. Pokud si nejste jistá, jestli by vám prospělo zhubnout, pravděpodobně to nepotřebujete. Když ale zhubnete a vejdete se do šatů, které vám byly během vztahu s bývalým partnerem malé, uděláte na něho skvělý dojem.
 6. 6
  Využívejte internet. Pokud máte profil na Facebooku, Twitteru, nebo Pinterestu, nahrávejte si na tyto sítě fotky, ze kterých váš bývalý partner uvidí, že se po rozchodu máte skvěle. Sociální sítě můžete také využívat k tomu, abyste si psala s jinými muži. Nemažte si bývalého partnera z přátel, ale skryjte si jeho příspěvky, abyste nemusela sledovat, co zrovna dělá.
  • Změňte si svoji stránku na Facebooku. Požádejte kamarádku, aby vám pomohla vyfotit novou profilovou fotku a změňte si informace na svém profilu. Pozornost, kterou získáte od ostatních přátel, kteří si těchto změn všimnou, ve vašem bývalém partnerovi rozhodně vzbudí žárlivost.
  • Nebuďte příliš snadno čitelná. Buďte trochu tajemná. Nemusíte si na Facebook psát, co přesně děláte a kde se zrovna nacházíte. Pište své příspěvky promyšleně!
  • Nemluvte o svém bývalém partnerovi ve svých příspěvcích. Měla byste ho co nejvíce ignorovat. Měla byste zajistit, aby si myslel, že si tak užíváte svůj nový život, že pomalu zapomínáte na to, co jste spolu prožili.
 7. 7
  Pokud vám bývalý partner napíše, nechejte to několik dní být. Pokud se vás snaží kontaktovat, znamená to, že se opět snaží získat vaši pozornost. Užívejte si, že ho máte ve své moci a několik dní jeho zprávu ignorujte.
  • Když to uděláte, dáte mu tím najevo, že máte lepší věci na práci, než zabývat se jím. Během těchto několika dnů bude váš bývalý partner myslet jen na vás a bude mít strach, že napsal něco špatného. Až mu budete chtít odpovědět, napište jen „Promiň, nevšimla jsem si, že jsi mi psal.“ Uleví se mu, že jste ho neignorovala, protože se už nebude muset bát, že řekl něco špatně.
  • Dávejte si pozor na to, aby neviděl, že jste si jeho zprávu četla. Facebook nyní lidem ukazuje, že si příjemci jeho zprávy přečetli. Bylo by divné, kdybyste si jeho zprávu hned přečetla a potom mu řekla, že jste ji našla až o několik dnů později.
  Reklama

Tipy

 • Mluvte s ostatními muži, ale neflirtujte s nimi, jinak si lidé budou myslet, že jste zoufalá.
 • Neflirtujte se všemi muži, které uvidíte. Tím byste ničeho nedosáhla a váš bývalý partner by nelitoval toho, že vás opustil – spíše by se divil, že to neudělal dříve. *Kromě toho by si ostatní muži mysleli, že je snadné vás získat a vy byste měla problém si najít nového partnera.
 • Nikdy se nechovejte hlučně, když narazíte na svého bývalého partnera. Viděl by, že se snažíte zoufale získat jeho pozornost.
 • Pokud jste se rozešla vy s ním, dávejte mu najevo, že za to nestál. Také se oblékejte sebejistěji a ukažte mu, o co přišel. Ničeho se nebojte a buďte sama sebou.
 • Někteří muži si toho jednoduše nevšímají. Pokud je váš bývalý partner takový, měla byste se věnovat sama sobě a zapomenout na něho.
 • Pokud za vámi přijde a bude chtít další šanci, musíte se ujistit, že se nebudou opakovat problémy z předchozího vztahu. Řekněte mu, co od toho očekáváte a počkejte, zda s tím bude souhlasit. Znamená to ovšem, že musíte dodržet také jeho podmínky.
 • Pokud si váš bývalý partner našel novou dívku, pravděpodobně je na čase to vzdát a začít si užívat single život. Můžete být stále přátelé, ale když se budete pokoušet ho získat zpět, nebudete mít dobrou pověst.
 • Snažte se spřátelit se a trávit spolu více času. Když budete přátelé, čas od času se zmiňte o jiných mužích. Nejlepší bude se pokusit váš vztah obnovit na nějakém místě, kde jste spolu trávili čas jako pár, například u vás doma, ve vaší oblíbené kavárně, nebo na místě, kde jste si dali první polibek.
 • Když si všimnete, že se na vás dívá, nedívejte se na něho – dívejte se do telefonu a předstírejte, že vám někdo napsal něco hezkého. Můžete se také usmívat na někoho jiného, nebo předstírat, že si zrovna čtete něco velmi vtipného.
 • Nikdy nežárlete na jeho novou partnerku.
Reklama

Varování

 • Neměla byste uhánět náhodné muže a chovat se příliš hlučně a excentricky, jakmile váš bývalý partner vejde do místnosti. Všichni by vás ihned prohlédli a vypadala byste zoufale.
 • Nezacházejte příliš daleko – jistě nechcete, aby váš bývalý partner byl v depresi. Stačí, když bude trochu litovat.
Reklama

Související články

Jak si natrénovat líbáníJak si natrénovat líbání
Jak předstírat nedostupnost, abyste získala mužeJak předstírat nedostupnost, abyste získala muže
Jak v muži vzbudit žárlivostJak v muži vzbudit žárlivost
Jak v posteli mluvit nemravněJak v posteli mluvit nemravně
Jak to udělat, aby vás muž chtěl zpětJak to udělat, aby vás muž chtěl zpět
Jak zakrýt cucflekJak zakrýt cucflek
Jak okouzlit muže ve znamení střelceJak okouzlit muže ve znamení střelce
Jak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskaloJak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskalo
Jak se omluvit přítelkyniJak se omluvit přítelkyni
Jak být přitažlivý mužJak být přitažlivý muž
Jak získat zadaného mužeJak získat zadaného muže
Jak přimět muže k polibkuJak přimět muže k polibku
Jak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpětJak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpět
Jak být přitažlivý pro dívku ve znamení rybJak být přitažlivý pro dívku ve znamení ryb
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 11 663 krát
Kategorie: Svádění a drag
Stránka byla zobrazena 11 663 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama