Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Říká se, že v lásce a ve válce je dovoleno všechno. Neexistuje více silnějších zbraní, než je žárlivost. Když to uděláte správně, můžete tuto slabost využít ke svému prospěchu. Pokud chcete udělat dojem na nového muže, chcete, aby vás váš partner měl raději, nebo chcete získat zpět svého expřítele, můžete k tomu zkusit využít jiného muže!

Část 1
Část 1 ze 3:

Připravte se

Stáhnout PDF
 1. 1
  Ujistěte se, že k vám něco cítí. Žárlivost se vám povede vzbudit pouze pokud k vám ten muž něco cítí. Pokud o vás nemá zájem, nepovede se vám v něm vzbudit žárlivost. Dobrou zprávou je, že pokud s nějakým mužem chodíte, pravděpodobně k vám něco cítí. To samé platí i pro muže, kteří s vámi flirtují. Pokud si nejste jistá, zda se nějakému muži líbíte, můžete se i tak pokusit v něm vzbudit žárlivost.
  • Je sice nemožné na sto procent vědět, zda k vám muž něco cítí, ale můžete si všímat signálů, které vám to napoví. Pokud se vás všímá i ve skupině lidí, nebo se vás naopak snaží ignorovat, nebo na vás stále zírá, je pravděpodobné, že se mu líbíte.
  • Když to uděláte dobře, můžete dosáhnout toho, že si vás muž bude všímat více kvůli tomu, že na vás bude žárlit, ale pokud jste se mu nelíbila hned od začátku, nebude to tak snadné.
 2. 2
  Snažte se vypadat co nejlépe. Pokud chcete, aby na vás muž žárlil, nemůžete chodit v teplákách a s mastnými vlasy. Nemusíte si brát minisukně a vysoké podpatky, ale měla byste se trochu snažit, abyste vypadala co nejlépe a muž si toho všiml. Upravujte si vlasy, noste lichotivé oblečení a snažte se věnovat svému vzhledu trochu pozornosti.
  • Neznamená to, že byste měla vypadat jako nějaká supermodelka, ale že byste se měla snažit vypadat co nejlépe – jako vy.
 3. 3
  Dávejte mu najevo, že se skvěle bavíte. To nejlepší, co můžete udělat, je skvěle se bavit bez muže, v kterém chcete vzbudit žárlivost. Smějte se s kamarádkami, choďte na večírky a dělejte cokoli pro to, abyste byla spokojená a svobodná. Věnujte všemu veškerou svoji pozornost a muž uvidí, že si to užíváte – a vůbec nemyslíte na něho. Je jasné, že potom začne hned žárlit.
  • Když si všimne toho, že se po něm rozhlížíte, nebo se snažíte něco hrát, nepodaří se vám v něm vzbudit žárlivost. Dejte si pozor na to, aby si nemyslel, že to děláte kvůli němu.
 4. 4
  Buďte stále zaneprázdněná. Dělejte věci, které vás baví. Když budete mít stále co dělat a budete se dobře bavit, abyste dala najevo, že nemáte na muže vždy čas, začne na vás trochu žárlit. Tato technika platí hlavně na bývalé partnery. Dáte tím najevo, že máte skvělý život a bavíte se bez něho lépe. I když tím v muži nevzbudíte žárlivost, budete na tom stále dobře. Když budete mít pořád co dělat, nebudete muset myslet na svého bývalého partnera a on uvidí, že jste uvolněná a netrápíte se.
  • Pokud na toho muže nedokážete přestat myslet, snažte se zaplnit si rozvrh zajímavějšími věcmi, abyste měla stále co dělat.
  • Když uvidí, že se věnujete věcem, které vás zajímají a baví, bude o vás mít ještě větší zájem.
  Reklama
Část 2
Část 2 ze 3:

Pusťte se do toho

Stáhnout PDF
 1. 1
  Flirtujte s jinými muži. Nic nerozhodí muže více, než když dívka, která se mu líbí, flirtuje s jiným mužem. Muži jsou extrémně soutěživí a když se kolem vás budou motat jiní muži, všimne si vás i ten, který o vás nejprve zájem neměl. Ujistěte se, že váš muž vidí, jak flirtujete s ostatními muži.
  • Když budete flirtovat s příliš mnoha muži v krátké době, mohlo by to vašemu muži dojít (zejména pokud většinou s nikým neflirtujete).
  • Snažte se to nedělat tak, aby to bylo všem jasné, jinak by si váš muž mohl myslet, že je snadné vás sbalit a budete flirtovat s každým. Jistě nechcete udělat špatný dojem!
  • Existujte rozdíl mezi uvolněným flirtováním a voděním za nos. Neflirtujte s mužem, o kterém víte, že se mu líbíte, jen abyste tím naštvala někoho jiného, jinak tím budete tomu prvnímu dávat falešné naděje.
 2. 2
  Randěte s ostatními muži. Když budete chodit na rande s jinými muži, bude to o něco brutálnější, než s nimi jen flirtovat a žárlivost to ve vašem muži vzbudí na sto procent. Hlavně pokud s někým zrovna začínáte chodit, nebo pokud jste se s někým rozešla, je dobré ukázat, že si můžete chodit na rande s kým chcete, protože jste nezávislá. Díky tomu může váš bývalý přítel začít litovat toho, že o vás přišel. Neměla byste ovšem randit s muži jen proto, abyste tím naštvala svého bývalého, protože byste tím lidem ubližovala.
  • Pokud se stane, že se s mužem, se kterým jste na rande, dostanete někam, kde bude ten, ve kterém chcete vzbudit žárlivost, chovejte se přirozeně. Ukažte mu, že si to užíváte. Nepřehánějte to se smíchem a nesnažte se na sebe zbytečně upozorňovat.
 3. 3
  Zkuste ho ignorovat. Pokud například sedíte někde spolu a s někým dalším, bavte se s tím druhým člověkem a svého muže trochu ignorujte. Když na to hned zareaguje, pravděpodobně se mu líbíte. Když mu to bude jedno, pravděpodobně mu nezáleží ani na vás. Nemusíte se chovat neslušně, nebo ho ignorovat úplně – hlavně pokud se s vámi nesnaží bavit sám. Nemusíte se s ním bavit, ale měla byste mu dát najevo, že jste si ho všimla.
  • Pokud vám často píše, neodepisujte mu hned. Počkejte s tím alespoň den nebo dva, aby viděl, že máte na práci lepší věci (i když zrovna nemáte).
  • Pokud ho potkáte a on vás pozdraví, pozdravte ho také, ale nezpomalujte a nedávejte se do řeči. Měli by to vypadat, že máte spoustu práce.
 4. 4
  Travte čas se svými mužskými kamarády. Nemusíte chodit přímo na rande, ale je dobré trávit čas s kamarády-muži. I když jste s někým ve vztahu, není nic špatného na tom mít kamarády. Když s nimi budete trávit hodně času, váš partner na ně bude zcela jistě žárlit.
  • Když ho budete úplně blokovat, začne žárlit opravdu hodně. Chovejte se, jako kdyby vám na něm nezáleželo. Hrajte to takto dál a budete mít dokonalý plán.
 5. 5
  Zajistěte, aby se musel více snažit. Pokud jste mu stále dostupná, přijdete o tajemno, které může vzbudit žárlivost. Nemusíte například vždy brát každý jeho telefon. Když mu zavoláte zpět (a pokud o něho máte zájem, měla byste to rozhodně udělat), neříkejte mu, co jste dělala. Můžete jen říct, že jste měla něco na práci. Tím, že mu nezvednete telefon, způsobíte, že ho bude zajímat, co děláte a s kým zrovna jste.
  • To samé platí také pro pozvání – jednou za čas je dobré se omluvit a říct, že máte v plánu něco jiného, i když nemáte.
 6. 6
  Využijte sociální sítě. Nemusíte si dávat na Facebook fotky sebe a deseti krásných mužů, jak hrajete volejbal na pláži. Můžete ale využít sociální sítě a dávat pomocí nich muži najevo, že žijete zajímavý a zábavný život i bez něho. Můžete sdílet fotky sebe s různými přáteli, zmínit se o tom, že jste s nějakým mužem byla v muzeu, nebo psát o tom, jak máte ráda své kamarády. V každém případě není vůbec složité pomocí sociálních sítí vzbudit v muži žárlivost.
  • Nesdílejte nic příliš často, jinak vašemu muži dojde, že je to přesně naopak a ve skutečnosti žádný život nemáte. Bude stačit, když budete sdílet příspěvky 2-3x týdně.
 7. 7
  Nechovejte se příliš okatě. Mnoho mužů pozná, že se v nich snažíte vzbudit žárlivost. Někdy je nejlepší se flirtovně usmát na jiného muže a váš muž díky tomu bude jen váš. Tyto jemné náznaky vám umožní vzbudit ve vašem muži žárlivost, takže byste to neměla přehánět a chovat se příliš okatě. Neměl by poznat, že se mu snažíte pouze ukázat, že ho nepotřebujete.
  • Pokud jste oba ve stejné místnosti, věnujte se tomu, co jste dělala, než přišel. Když se budete chovat jako úplně někdo jiný, pozná to.
  Reklama
Část 3
Část 3 ze 3:

Říkejte správné věci

Stáhnout PDF
 1. 1
  Mluvte před ním o ostatních mužích. Nesmíte to ale přehánět. Neříkejte například: „Minulý víkend jsem byla s Markem, je tak sexy!“ jinak váš muž pozná, že se mu jen snažíte srazit hřebínek. Řekněte raději například: „Slyšel jsi o Arctic Monkeys? Marek mi vypálil jejich nové CD a já ho nemůžu přestat poslouchat!“ Když jen mezi řečí zmíníte nějakého muže, váš partner (expartner) bude žárlit mnohem více, než kdybyste o nějakém muži básnila stále dokola.
  • Nedělejte to příliš často. Když zmíníte během jednoho rozhovoru i dalšího muže, váš muž se toho dovtípí a bude vědět, že vám jde jen o to, aby začal žárlit.
 2. 2
  Nechovejte se pitomě. Pokud chcete, aby na vás muž žárlil, nebude možné se chovat extra mile, ale neměla byste to nechat zajít příliš daleko. Když budete zlá, budete stále mluvit o jiných mužích a budete se chovat jako umíněná žena, které jde jen o to, aby její partner začal žárlit, nakonec dosáhnete jen toho, že ho odradíte a naštvete i ostatní lidi, kteří s vámi přijdou do styku.
  • Můžete být trochu zlá, ale neměla byste ztrácet přehled o tom, kým skutečně jste.
 3. 3
  Mluvte spolu jen krátce. Pokud se nakonec začnete bavit s mužem, ve kterém chcete vzbudit žárlivost, nevěnujte mu veškerý svůj čas. Chvíli si povídejte a potom mu řekněte, že musíte odejít (do školy, na schůzku s přáteli, nebo jen tak pryč). Když si bude myslet, že s ním strávíte hodiny a nebude vám vadit s ním být tak dlouho, dokud nebude muset odejít on, bude mít ve vztahu navrch. I pokud se vám líbí a utápíte se v jeho očích, odolejte a včas odejděte.
  • Nevěnujte mu stoprocentní pozornost. Ukažte mu, že myslíte i na jiné věci.
 4. 4
  Neříkejte mu o svých plánech. Když se vás zeptá, co jste dělala o víkendu, usmějte se na něho a řekněte třeba jen: „Bylo to... úžasné.“ Můžete ho nechat, aby sám přemýšlel nad tím, co to znamená. Pravděpodobně si bude myslet, že jste si užívala volné chvíle s nějakým jiným mužem. Když budete muset odejít, neříkejte: „Musím k zubaři,“ ale řekněte: „Musím někde být, už mám zpoždění.“ Muž si bude myslet, že jdete s někým na rande.
  • Pokud chcete, aby na vás žárlil, neříkejte mu o sobě všechno. Nechejte ho, aby hádal, co asi děláte a vymýšlel si vlastní scénáře, díky kterým na vás bude žárlit.
 5. 5
  Nesnažte se v něm vzbuzovat žárlivost příliš dlouho. Pokud s ním chcete chodit, budete muset včas přestat. Pokud vám zlomil srdce, můžete si to užívat jak dlouho chcete. Pokud to ale děláte proto, že se vám opravdu líbí a chcete získat jeho pozornost, včas to utněte. Trochu flirtování je v pořádku, ale když zajdete příliš daleko, váš muž si začne myslet, že vám na něm nezáleží, že nejste milá, nebo že jste dívka „do větru“, která dostane každého muže. Až se začnete sbližovat, měla byste v něm přestat vzbuzovat žárlivost.
  • Pokud spolu chodíte, můžete ho udržovat trochu napjatého, ale existují lepší způsoby, jak to udělat. Pokud s ním chcete začít chodit, váš vztah musí být založen na důvěře, ne na pochybách a podezření.
  Reklama


Tipy

 • Nepřehánějte to a neodepisujte ho úplně – ztratil by naději a už byste ho nikdy nezískala.
 • Nedávejte najevo, že se v něm snažíte vzbudit žárlivost. Když si bude myslet, že to děláte proto, nebude na to reagovat. Když se vás zeptá, jestli chcete, aby žárlil, chovejte se, jako kdybyste vůbec nevěděla, o čem mluví. Pokud se snažíte získat zpět svého expřítele, řekněte mu, že je sobecký a sebestředný, když si myslí, že flirtujete s ostatními jen kvůli němu.
 • Dávejte najevo, že si bez něho svůj život užíváte. Smějte se, usmívejte se a bavte se s ostatními a uvidíte, že bude žárlit.
 • Snažte se vypadat vždy co nejlépe.
 • Když se vás zeptá, kde jste byla, řekněte, že jste byla s kamarádem. Bude vás podezírat a bude ho zajímat, s jakým kamarádem jste byla.
 • Snažte se před svým partnerem zmínit jméno muže, se kterým flirtujete, ale nepřehánějte to, jinak ho naštvete.
 • Je těžké vzbudit žárlivost v někom, kdo o vás nemá zájem. Pokud se mu líbí někdo jiný, zbytečně se budete na veřejnosti předvádět a vůbec vám to nepomůže.
 • Nebojte se ho oslovit.
 • Díky tomu můžete také zjistit, jestli se mu líbíte. Pokud nebude vůbec reagovat, je pravděpodobné, že o vás nemá zájem.
Reklama

Varování

 • Někdy se muži mohou cítit nechtění, což způsobí, že o vás ztratí zájem. Snažte se nepřehánět to.
 • Nepřehánějte to! Někteří muži by si mohli začít myslet, že je nechcete.
 • Pamatujte: když se v muži snažíte vzbudit žárlivost, hrajete s ním hru. Připravte se na to, že vám to vrátí. Je možné, že začne trávit čas s kamarádkami. Když si nedáte pozor, mohlo by se stát, že vás podvede a všichni tím utrpí.
 • Snažte se nepůsobit příliš okatě, jinak bude vědět, že k němu stále něco cítíte.
 • Žárlivost některé muže ovlivňuje tak moc, že se kvůli ní stávají posedlí, zlí, nebo dokonce násilní. Dávejte si velký pozor, hlavně pokud se zdá, že to váš muž nese těžce. Pokud víte, že má sklony k násilí, neměla byste se k s ním zaplétat a rozhodně byste se neměla snažit v něm vzbudit žárlivost. Když se někdy budete cítit ohrožená nějakým mužem, držte se od něho dál a případné výhružky nahlaste na policii.
 • Když se potkáte někde na chodbě, nedívejte se na něho. Řekne si, že je to divné a začne na vás více myslet.


Reklama

Související články

Jak to udělat, aby vás muž chtěl zpětJak to udělat, aby vás muž chtěl zpět
Jak předstírat nedostupnost, abyste získala mužeJak předstírat nedostupnost, abyste získala muže
Jak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivostJak v bývalém partnerovi vzbudit žárlivost
Jak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskaloJak zajistit, aby se po vás vašemu partnerovi stýskalo
Jak si natrénovat líbáníJak si natrénovat líbání
Jak okouzlit muže ve znamení střelceJak okouzlit muže ve znamení střelce
Jak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpětJak zajistit, aby vás váš expřítel chtěl zpět
Jak získat zadaného mužeJak získat zadaného muže
Jak se líbat s rovnátkyJak se líbat s rovnátky
Jak se mazlitJak se mazlit
Jak se omluvit přítelkyniJak se omluvit přítelkyni
Jak být přitažlivý mužJak být přitažlivý muž
Jak v posteli mluvit nemravněJak v posteli mluvit nemravně
Jak přimět muže k polibkuJak přimět muže k polibku
Reklama

O tomto wikiHow

wikiHow je "wiki", což znamená, že na jednom článku se podílí více autorů. Na vytvoření tohoto článku se podílelo 134 lidí, někteří anonymně, aby jej v průběhu času vylepšili. Tento článek byl zobrazen 37 476 krát
Kategorie: Svádění a drag

Lékařské prohlášení

Obsah tohoto článku není určen jako náhrada odborné lékařské pomoci, vyšetření, diagnostiky nebo léčby. Před zahájením, změnou nebo ukončením jakéhokoli zdravotního ošetření byste měli vždy kontaktovat svého lékaře nebo jiného kvalifikovaného zdravotnického pracovníka.

Stránka byla zobrazena 37 476 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama