Stáhnout PDF Stáhnout PDF

To, že máte verifikovaný účet PayPal znamená, že jste zadali informace navíc pro potvrzení vaší identity. Tímto vám potencionální zákazníci mohou věřit vaši legitimitu více a tímto můžete být pod ochranou prodejců Paypal. Verifikací vašeho účtu také odstraníte limity účtu a umožní vám přeposlat peníze mezi účtem PayPal a vašeho jiného bankovního účtu. Ačkoliv se vás PayPal zeptá, abyste dokončili váš profil přidáním jak bankovního účtu tak kreditní/debetní karty, můžete provést verifikaci vašeho účtu pouze s bankovním účtem.

Postup

 1. 1
  Přihlaste se do účtu PayPal. Abyste mohli verifikovat váš účet PayPal v USA, budete muset přidat planý bankovní účet. Nemusíte přidávat kreditní/debitní kartu, přestože váš PayPal říká, že váš profil není bez ní kompletní.[1]
  • Pokud se budete snažit přiřadit bankovní účet z mobilní aplikace PayPal, dostanete se na webovou stránku PayPal.
  • Jediný způsob, jak provést verifikaci bez bankovního účtu, je požádat o PayPal Extras Mastercard.
 2. 2
  Klikněte na možnost Peněženka z nabídky. Můžete ji najít nahoře na vaší stránce účtu.
 3. 3
  Klikněte na tlačítko "Přiřaďte banku". Vyberte banku ze seznamu nebo vyberte "Mám jinou", pokud není vaše instituce na seznamu.
 4. 4
  Zvolte informace k vašemu online bankingu. Pokud si vyberete jednu z přítomných možností, budete moci vložit přihlašovací jméno a heslo pro online banking, abyste mohli ihned přiřadit váš účet. Pokud máte tuto možnost, tohle je všechno, co je potřeba udělat pro verifikaci vašeho účtu. Pokud jste vyzváni, abyste zadali váš účet a bankovní údaje, čtěte dál.
 5. 5
  Vložte váš bankovní účet a bankovní údaje. Pokud vaše banka nemá možnost rychlého zobrazení linku, můžete propojit vaše účty manuálně tak, že vložíte informace o účtu:
  • Vyberte typ účtu. Můžete si vybrat možnost propojit Váš běžný účet a spořící účet.
  • Vložte bankovní údaje a číslo účtu. Podívejte se na váš šek a najděte bankovní údaje a číslo účtu. Bankovní údaje jsou napsány napravo vedle čísla účtu, po symbolech. Ujistěte se, že uvedete každé číslo, včetně jakýchkoliv nul. Mezi bankovními údaji a číslem účtu se může vyskytovat čtyř číselné číslo.
  • Klikněte na tlačítko "Souhlasit a sloučit" po dokončení.
  • PayPal již více nepřijímá bankovní účty z online bank, jako je například NetSpend nebo eTrade, takže budete muset uvést číslo účtu z aktuální fyzické banky.
 6. 6
  Počkejte na potvrzující depozity, než se zobrazí ve vašem účtu. Když vložíte vaše bankovní údaje, PayPal udělá dva vklady do vašeho účtu. Tyto depozity budou dohromady v celkové výši menší než 1 USD. Může trvat až tři pracovní dny, než se depozity ukáží ve vašem účtu.
 7. 7
  Poznamenejte si hodnotu každého depozitu a potom je vložte do verifikačního formuláře. Pokud jste zavřeli stránku PayPal, můžete vložit množství tak, že se přihlásíte kliknete na tlačítko "Přiřaďte banku".
 8. 8
  Zvedněte potvrzovací hovor. Potom, co jste vložili informace o depozitech, PayPal vám zavolá na telefonní číslo, které jste zadali, když jste vytvořili váš účet. Zeptají se vás na několik otázek pro verifikaci vaší identity a lokality. Po telefonním hovoru bude váš účet verifikován.
  Reklama

Tipy

 • Váš PayPal účet zůstane verifikovaný tak dlouho, dokud je váš propojený účet otevřený. Pokud zavřete propojený účet nebo informace nezůstanou aktuální, ztratíte váš verifikovaný status a budete muset verifikovat váš účet znovu s použitím aktuálních informací.
 • Pokud není váš PayPal verifikovaný, nejste chráněni pod ochranou prodejců PayPal. Což znamená, že pokud zákazník provede transakci kreditní kartou potom, co vám zaplatit a případ je rozhodnut ve prospěch nákupčího nebudete mít peníze. Když se toto stane verifikovaným účtům, je to zahrnuto pod ochranou prodejců. PayPal provede odškodné prodejci za částku, ztracenou za poplatek kreditní karty jakmile provede transakci podle podmínek PayPalu.
Reklama

Varování

 • Nepoužívejte podvodné bankovní informace pro verifikaci vašeho účtu PayPal, protože se jedná o podvod a mohlo by to znamenat stíhání.
 • Neverifikované účty PayPal mají posílací limit 2,000 USD. Jakmile je tento limit vyčerpán, budete muset verifikovat váš účet, pokud budete chtít udělat více transakcí.
Reklama

O tomto wikiHow

Pracovnící wikiHow
Spoluautorem článku je :
Spisovatel na wikiHow
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.

Na wikiHow je Tým manažerů obsahu který pečlivě sleduje práci editorů, aby se ujistili, že každý článek splňuje náš standart vysoké kvality. Tento článek byl zobrazen 5 064 krát
Kategorie: Správa peněz
Stránka byla zobrazena 5 064 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama