Jak volat anonymně

Udržování vašeho čísla jako anonymního při volání vám dovoluje volat a zabrání zpátečním hovorům a také umožní kontrolovat, kde budou vaše data o telefonu uložena. Vaše číslo může být zobrazeno jako anonymní pomocí podobné funkce jak na pevné lince, tak i na mobilním telefonu nebo použijte rozšířené nastavení vašeho chytrého telefonu. Použijte Krok 1, abyste se naučili, jak.

Postup

 1. 1
  Vyberte si telefon. Pokud používáte mobilní telefon, tak otevřete váš číselník. Počkejte na tón číselníku, pokud používáte pevnou linku.
 2. 2
  Zadejte váš blokovací kód. Blokovací kód vám zastaví přenos informací o volajícím při tomto hovoru. Je nutné ho zadat před každým hovorem, který chcete, aby byl uskutečněn jako soukromý. Kód funguje jak pro mobilní telefony, tak pro pevné linky.
  • US/Kanada - Vytočte *67. Skoro každý poskytovatel podporuje*67[1],ale někteří mohou tuto službu poskytovat za poplatek. Zavolejte na zákaznickou linku pro zjištění detailů vašeho plánu.[2]
  • VB -Vytočte 141. Skoro každý poskytovatel podporuje 141[3], ale někteří mohou tuto službu poskytovat za poplatek. Zavolejte na zákaznickou linku pro zjištění detailů vašeho plánu.
  • ČR -Vytočte *332. Skoro každý poskytovatel podporuje *332[4], ale někteří mohou tuto službu poskytovat za poplatek. Zavolejte na zákaznickou linku pro zjištění detailů vašeho plánu
 3. 3
  Vytočte telefonní číslo. Použijte kód země a oblasti, pokud voláte na zahraniční číslo. Hovor se uskuteční jako obvykle, jen vaše číslo se zobrazí jako neznámé, blokované nebo soukromé.
 4. 4
  Nastavte blokování vždy. Vaši linku můžete nastavit tak, aby byla vždy označena jako anonymní. Pokud si to přejete udělat, tak musíte kontaktovat svého poskytovatele služeb a nastavit si službu přímo na linky, které chcete blokovat.
  • Pokud příjemce používá odmítnutí neznámých hovorů, tak se s ním nebudete schopni spojit, ledaže použijete předvolbu *82 (US) či *332 (ČR)nebo 1470 (VB) před voláním. Toto dočasně vypne váš status soukromí.
 5. 5
  Vypněte přenos vašeho čísla volaného na iPhone. Pokud používáte iPhone, můžete vypnout přenos vašeho identifikačního čísla volajícího přímo v Nastavení. Otevřete aplikaci Nastavení z vaší hlavní obrazovky.
  • Klikněte na Nastavení - Telefon - Vypněte Zobrazit moje ID volanému.
  • Toto není dostupné pro všechny služby. Například Verizon tuto možnost nenabízí.
 6. 6
  Použijte Google Voice. Google Voice vám dovolí přesměrovat vaše hovory přes neznámé číslo. Můžete ho použít pro skrytí vašeho skutečného čísla pro všechny, mimo těch, kterým si ho přejete zobrazit. Pro nastavení použijte tento návod.
  • Google Voice můžete použít jen pro mobilní telefony.
  Reklama

O tomto wikiHow

Spoluautorem je:
wikiHow redaktor
Spoluatorem tohoto článku je tým zkušených editorů a badatelů, kteří ověřují jeho přesnost a srozumitelnost.
Stránka byla zobrazena 3 158 krát.

Pomohl vám tento článek?

Reklama